Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Kelton

69 Pier Mobs - Demisii - Resignations

Recommended Posts

Retrag.

Edited by SQ LorD Camorra

• Nick: T.Bag
  • Level: 42
  • Rank: Primitive (1)
  • Vechime: (cat timp ai stat in factiune): Cateva zile
  • De ce doresti sa pleci din gang?: Nu prea am timp.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani: Desigur.
  • Alte precizari?: Multumesc anticipat!
  •  

Am facut cererea pentru el ca nu are cont pe forum.

• Nick: Marynyk.

• Level:22

Rank:1

Vechime: (cat timp ai stat in factiune) : 2 Saptamani.

De ce doresti sa pleci din gang?: Scoala...

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani:Da.

Alte precizari?:Nik.

• Nick:.sPeCiaL.

• Level:36

Rank:1

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 14 zile .

De ce doresti sa pleci din gang?: Nu ma mai inteleg cu membrii si nu mai am timp sa vin la war-uri .

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani: Da .

Alte precizari?: Bafta la toti , PlayHard mersi pentru tot .

• Nick: Creedo

• Level: 31

Rank: 1

Vechime: (cat timp ai stat in factiune) 2 zile jumate

De ce doresti sa pleci din gang?: A fost prima oara cand am intrat intr-un gang si cu siguranta va ramane singura data. Nu stiam in ce ma bag si cum va fi, consider ca nu este pentru mine. La scoruri am minus si nu imi fac placeere warurile.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani: da.

Alte precizari?: Apreciez mult sansa si nu voi uita niciodata aceste 2 zile petrecute in prima mea mafie, si ultima. Mult succes!

• Nick: xFlorin.

• Level: 35

Vechime: (cat timp ai stat in factiune) 2 saptamani fix.

De ce doresti sa pleci din gang?: Suferinta de rank mare + ca si unii din membri vor sa-mi dau demisia.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani: Da.

Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata,sa vad #SF #ALBASTRU ! Sa-mi dai din Panel,te rog.

Edited by Decimo xFlorin VIP

• Level: 35
  • Rank: 1
  • Vechime: (cat timp ai stat in factiune) 2 saptamani fix.
  • De ce doresti sa pleci din gang?: Suferinta de rank mare + ca si unii din membri vor sa-mi dau demisia.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani: Da.
  • Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata,sa vad #SF #ALBASTRU ! Sa-mi dai din Panel,te rog.

Retrage, nu-i merge edit si m-a rugat pe mine.

• Level: 35+

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 2 saptamani si o zi.

De ce doresti sa pleci din gang?: V-am povestit ieri.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani: Da.

Alte precizari?: Daca si asta imi e respinsa va spun ca nu o sa stau decat la un war / doua !

• Rank: 1
  • Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 2 saptamani si o zi.
  • De ce doresti sa pleci din gang?: V-am povestit ieri.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani: Da.
  • Alte precizari?: Daca si asta imi e respinsa va spun ca nu o sa stau decat la un war / doua !

Retrage, a luat suspend pe forum si mi-a zis pe skype sa retrag.

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 2 saptamani si o zi.

De ce doresti sa pleci din gang?: V-am povestit ieri.

Alte precizari?: !

NU RETRAG!!

• Nick: Spawn

• Level: 60+

Rank: 4

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): cateva luni

De ce doresti sa pleci din gang?: Nu-mi mai permite timpul

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru pt minim 2 saptamani: Da

Alte precizari?: Succes baieti !

• Nick: Zomstep

• Level: 17

Rank: 2

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din gang?: Nu stau sa ascult o strategie proasta si dupa sa fac -100 sa ma trezesc cu amenda de 5465454/897k

Alte precizari?: !

• Nick: LorD.Camorra

• Level: 49

Rank: 2

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 15 zile.

De ce doresti sa pleci din gang?: E multe rebuturi.

Alte precizari?: Voi reveni cand nu mai sunt rebuturile in factiune.

retrag pt moment

Edited by Rozay

• Nick: Nicu14

• Level: 26

Rank: 2 (Mummy)

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): aproape 2 luni, fara 1 zi.

De ce doresti sa pleci din gang?: In primul rand, e putin cam multa dezorganizare...Membrii inferiori si majoritatea celor noi veniti se cred mari pentru ca au detinut rank 3 anterior. 2. Pentru ca sunt "praf" http://postimg.org/image/9wr57gb2r/ si daca nu va place, plec. Joc de ceva timp samp si nimeni nu mi-a mai spus praf sau altceva... Si nu in ultimul rand pentru ca .... daca ma vreti plecat, plec..simt ca sunt in plus...ceea ce nu-mi place http://postimg.org/image/43q9yde6r/ . Imi pare rau ca va parasesc acum, dar nu-mi permit sa mi se vorbeasca asa!

Alte precizari?: Respect france, sab, taprap, cj, crazy, naruto si multi altii... Sper sa mai tinem legatura!SALPA allen!Daca ma vrei plecat, na! Succes allen in continuare fara "prafu"-ul de mine!

Nick: Evilseph

Level: 34

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): aproape 4 saptamani

De ce doresti sa pleci din gang?: e timpul sa ma intorc acasa, acolo unde m-am "nascut" pe acest server si am invatat cu ce se mananca.

Alte precizari?: Iubesc mafia asta, dar am vazut ca se poate si fara mine, si acum vreau sa ajut ce mi-e cel mai drag. Chiar vreau sa ajunga SF albastru, imi doresc cel mai mult pe jocu asta sa fie SF Albastru. Crazy, ai reusit sa reinvii o mafie de top, partial insa a fost bine, ai fost un lider bun si un baiat de treaba, tine-te de mafie si du-o cat mai sus alaturi de Naruto. La fel Naruto, tine-te de treaba si tinem legatura. Poate te plimb o data cu tigaia mea.

Bafta baieti, va pup

#SFALBASTRU

Retrag,scuze..la nervi..nu ma lasa astia sa plec...:|

• Nick: Campi0nul08

• Level: 47

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 4-5 zile

De ce doresti sa pleci din gang?: Ma las de samp.

Alte precizari?: Succes in continuare

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.