Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: Fatlum_Kurtishi

• Previous nicknames: -

• Level: 26

• Real age: 17

• (Real) Gender: Male

• Number of ingame warnings and the reason you got them: 0/3

• Were you ever banned? If yes, why?: No

• Previous factions and the rank you had in them (in order):

The Tattaglia Family x2 (2)

The Cuneo Family (2)

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: Demisie

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): -

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: No

• Are you active on the forum?: Yes

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes

• Why do you want to join the Police Department?: I like to arrest suspects and to secure state , i like this job and in real

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://postimg.org/image/z2gbitukz/

• How many hours do you play withouth being AFK?: 5 - 7 hours

• You are on the BlackList at a faction?: No

• If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes

• A short characterisation of yourself: I am from Kosovo , age 17 , i am quite man , hoby footall , san andreas etc.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Wish

• Nickname-uri anterioare: Valy_Killer, RazZor..

• Level: 33

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Am fost pentru comportament non rp. Pe care o sa-l regret toata viata, si nu o sa am liniste pana nu ma indrept.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

 

Green Street Bloods rank 2 Lider Simon_Dragos

The Tsar Brava rank 1 Lider UnknownX

Tow Truck Company rank 1 Lider Vinnie

Federal Bureau of Investigations rank 1 Lider Klaudiu

Southern Pimps rank 1 Lider Andrew

Red Dragon Triad rank 1 Lider aLyn.masteR

Verdant Family rank 1 Lider TheEmperor

School Instructors rank 1 Lider AUDI_RS8

Tow Truck Company rank 2 Lider Thomas_Jefferson

The Tsar Brava rank 1 Lider Razvan14

Green Street Bloods rank 3 Lider PauL.

 

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din The Tsar Brava am iesit pentru ca s-a dat wipe (20.01.2013), si din Green Street Bloods am iesit pentru ca am vrut sa aplic aici (03.04.2013)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): La The Tsar Brava nu exista, la Green Street Bloods e aici: http://forum.b-zone....40#entry1854571

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai facut parte din FBI acum ceva timp. L-am parasit pentru ca aveam probleme la scoala, si am vrut sa le indrept.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Mi-as dori sa contribui la pastrarea linistii si pacii pe strazi, si sa activez intr-un colectiv organizat.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/n9a5f02gl/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4 sau 5 ore pe zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt si nici nu am fost pe vreun BlackList.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca as fi fost, as fi de acord. Dar nu sunt.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Valentin, am 15 ani si locuiesc in Bailesti, un municipiu situat in judetul Dolj. Timpul liber il petrec cu prietenii sau ajutandu-mi familia. Practic fotbalul, basketul si culturismul. Sunt interesat de domeniul IT, si in viitor vreau sa am un servici in aceasta categorie.

Edited by Wishh
Link to comment
Share on other sites

Nickname: D@nt3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Level: 40

• Vârsta reală: 19

• Sexul (real): M.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 jigniri

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, pentru DM

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Can Company rank 5, The Stracci Family rank 4, The Cuneo Family rank 1, F.B.I rank 3, The Paterno Family rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din F.B.I am fost dat afara pentru 3/3FW 01.12.2012 18:03, din Paterno family am iesit pentru ca am vrut ceva nou..:29.12.2012 21:05

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Din F.B.I 3/3 Fw..

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in PD pentru ca imi place cu ce se ocupa si vreau sa arestez raufacatori.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/HGUN2hv.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare:Salut. Ma numesc Alex am 19 ani si sunt o fire calma si cu bun simt.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Minnie

• Nickname-uri anterioare: Nokia92(Cont anterior)

• Level: 34+

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am avut ban.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

1. School Instructors - Rank 1[15 Zile], Leader: [F4L]Dextter

2. Fire & Medic Department - Rank 1[10 zile], Leader: Corneliu (Wipe)

3. Taxi Cab Company - Rank 1[10 zile], Leader: Dienutza (Wipe)

4. The Corleone Family - Rank 1[15 zile], Leader: UnknownX

5. The Barzini Family - Rank 1[9 zile], Leader: aLyn.MasteR (Wipe)

6. The Barzini Family - Rank 2[13 zile],Leader: Oantzah (Wipe)

7. Tow Truck Company - Rank 2[23 zile], Leader: taryd0n

8. National Guard - Rank 1[14 zile], Leader: dRE

9. The Tattaglia Family - Rank 1[16 zile], Leader: Theemperor

10. The Stracci Family - Rank 1[9 zile], Leader: Cristi

11. The Corleone Family - Rank 1[14 zile], Leader: Razvan14

12. Fire & Medic Department - Rank 2[26 Zile], Leader: uiDivo

13. Federal Bureau of Investigations - Rank 1[25 zile], Leader: ByFyDo

14. Taxi Cab Company - Rank 1[14 zile], Leader: Alex

15. The Barzini Family - Rank 2[25 Zile], Leader: Kobra

16. Taxi Cab Company - Rank 2[28 zile], Leader: Freddy.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am dat demisia...

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): The Barzini Family, Taxi Cab Company(LV)

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am facut parte din National Guard (am dat demisia), Am fost si membru F.B.I dar la fel am dat demisia.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Las Venturas Police Departament deoarece in totdeauna am vrut sa fiu "politist". In al doilea rand doresc sa intru in Police Departament pentru ca este departamentul meu preferat si imi place foarte mult cu ce se ocupa.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/wmSTbqg.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 1500+

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Buna, ma numesc Florin, am 16 ani si locuiesc in Romania, mai exact in orasul Targu - Mures. Sunt elev in liceul Liceul tehnologic "Traian Vuia" in clasa a-X-a. Sunt un om de treaba, ascultator, intelegator. Imi place football-u si Basket. Nu prea imi plac glumele iar jignirile nici atat. Nu imi plac glumele proaste la fel nici minciunile.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname:[mR].asKKK

Nickname-uri anterioare:Askk1

Level:23.

Vârsta reală:17 ani.

Sexul (real):Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3 nu am avut niciodata.

Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O singura data,3x wrong password.

Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

School Instructors-rank1-1 luna si 4 zile.

The cuneo Family-rank2-1 luna si jumatate.

De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:In school intructors am luat ./uninvited pentru teste incorecte,iar in Cuneo Family am facut demisie pentru ca am vrut sa incerc ceva nou.

Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone..../page__st__1260

Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am facut parte niciodata, de aceea am aplicat aici,pentru a exprimenta viata dintr-un department.

Sunteți activi pe forum?:Da,mi mult de cat pe samp,pentru ca mai intru si de la scoala.

Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Desigur,asa este peste tot.

Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Desigur.

Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Desigur.

De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece consider ca acesta este o factiune potrivita pentru mine!

Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://img221.images...3/samp029cs.png

Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:7-8 depinde de zile,sunt zile in care joc mai mullt.

Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu ma aflu,si nu am fost niciodata.

Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Desigur.

• O scurtă autocaracterizare: Salut!Ma numesc Alexandru Valentin, am 17 ani,sunt nascut pe 1 ianurie si sunt din orasul Giurgiu, judetul Giurgiu, in aproprierea Bucurestului,un oras cu o populatie mica si destul de plictisitor. Sunt in clasa a X-a, la "Colegiul National Ion Maiorescu",un an scolar nu foarte greu dar nici usor, la profilul filologie intensive-engleza,deci imi plac limbile straine,dar urasc foarte mult matematica,fizica si chimia.Sunt o persoana energica,vesela,prietenoasa,sunt sociabil,serios si de incredere. . Nu imi plac certurile, barfa, uneori sunt glumet ( cand este cazul ),stiu de gluma , atunci cand se glumeste.Imi place foarte mult sa ma uit la filme,mai ales cele de actiune si thriller,dar ma mai uit si e discovery,am si acolo niste emisiuni care imi plac foarte mult.Petrec destul de mult timp pe calculator jucand diverese jocuri,SAMP,Counter Strike,Minecraft,NeedForSpeed,etc.Imi palce sa ii ajut pe cei care cau nevoie,cu ce pot eu,chiar daca ii cunosc sau nu.Timpul liber il petrect cu prietenii pe afara,jucand bascket,billiard uitandu-ma la filme,jucandu-ma pe calculator si practicand diferite activitati.Imi place foarte mult sa calatoresc,tarile mele preferate fiind Egiptul,Marea Britanie,Franta si America pe care nu am vizitat-o inca.Imi place sa vizitez tari noi,sa invat cate ceva din fiecare,sa invat stilul de viata al oamenilor de acolo,cultura etc.Imi place mult sa descopar lucruri noi,sa vizitez muzee mai ales cele de origine arheologica.Imi place si muzica foarte mult,o ascult foarte des,prefer toate genurile de muzica inafara de manele si rock.Imi plac animalele,in special cainii si pisicile,dar am o frica de broaste si tot ce intra in categoria reptile.Cam atat despre mine,restul il veti afla pe viitor si astept sa va cunosc si eu,

Edited by mR asKKK
Link to comment
Share on other sites

Aplicație Las Venturas Police Department

 

 

• Nickname: Howard

• Nickname-uri anterioare: z1p., AndreiONS, Rawel.

• Level: 35

• Vârsta reală: 16 ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Verdant Family rank 2; Los Santos Police Departament rank 1; Vietnamese Boys rank 2; Green Street Bloods rank 2, The Tsar Bratva rank 3,4; Red Dragon Triad rank 1;

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Los Santos Police Departament 03.09.2012 fiind demis pentru inactivitatea, The Tsar Bratva 30.01.2013 inactivitatea.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am fost demis datorita inactivitatii.

• Sunteți activi pe forum?: Bineinteles.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Sigur ca da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Bineinteles.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru a face ordine in orasul Las Venturas, respectiv pentru a o mentine.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://oi50.tinypic.com/fc60wj.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore / zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca este nevoie, bineinteles.

• O scurtă autocaracterizare: Salut ! Ma numesc Marcu Andrei-Daniel si locuiesc in Municipiul Craiova, judetul Dolj. Studiez la un liceu teoretic din oras si consider ca ma pot mandri cu rezultate buna la invatatura, eu fiind elev in clasa a X-a, filiera teoretica, profil real.

 

#LE: Linkul pozei cu stats nu functiona.

Edited by Richter
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: YuccA

• Nickname-uri anterioare: t0x1c ; dizzy ; kappa ; yusty ; prigat

• Level: 25 aproape.

• Vârsta reală: 17.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): FBI - Rank 1 ; Barzini - Rank 1 ; Cuneo - Rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: FBI - 3 FW ; Barzini - Wipe.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Pfff. Asta a fost undeva in 2011.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, in PD (leader Ionuc) si FBI (leader Robotiquis). Pai din PD am iesit ca nu ma intelegeam cu leader-ul iar din FBI - 3 FW-uri.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece eu urmez liceul militar din Campulung Moldovenesc si in viata mi-as dorii sa devin un politist la SRI.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/d7oaNCX.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8-9+.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Niciodată nu mi-a plăcut să mă descriu.Pur şi simplu nu ştiu ce să zic ,deşi ar fi atât de multe lucruri de spus despre mine.

Păi, în primul rând sunt o persoană normală ,cu preocupări normale şi care nu posedă absolut nimic ieşit din comun.Nu sunt interesant ,nu sunt genul care face subiecte de bârfă ;sunt doar eu şi nimic mai mult.

Sunt perfecţionist ,nu îmi place să fac lucrurile de mântuiala şi ţin la detalii.Am o memorie extraordinară şi ţin minte şi cele mai neinteresante lucruri,deci dacă avem vreun conflict fii sigur că o să ţin minte şi peste 10 ani.Cu toate astea ,iert uşor.Nu sunt genul de persoană care să stea prea mult supărat.Eu iert,dar nu uit.Îmi plac chestiile draguţe ,îmi plac obiectele mici cu mare încărcătură emoţionala.Sunt optimist şi mă consider o persoană norocoasă din multe puncte de vedere.Sunt vesel în cea mai mare parte a timpului si pot să spun că am făcut un hobby din a-i face pe ceilalţi să râda.Mă consider o persoană echilibrata,nu îmi plac extremele de niciun fel.

Critic mult prea mult.Sunt sincer şi dacă ma deranjează ceva o spun.Ador oamenii inteligenţi,care au ceva de spus,dar din păcate în ziua de azi rar mai întâlneşti aşa ceva.Ador ironiile subtile.Ador felul unor oameni de a privi dintr-o perspectivă amuzantă chiar şi lucrurile cele mai serioase.Ador naturaleţea şi detest tot ce ţine de fals.

Îmi place să ma joc.E un lucru care mă relaxeaza foarte tare şi ma eliberează de toate tensiunile.Când ma joc pot să zic că mă simt mai împăcat faţă de mine însumi.

Ador cuvintele mici,simple, cu impact mare.Ador oamenii veseli.Ador vara,lupte de strada, condusul, iesirile in oras cu fetele si zilele puţin reci de iarna.

Urăsc prostia şi oamenii care încearca să pară ceea ce nu sunt.Urăsc să mă simt neputincios.Şi urăsc că uneori văd doar defectele celorlalţi şi pe ale mele nu.

Nu încerc să par nimic din ceea ce nu sunt.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Adi70801

• Previous nicknames: No

• Level:30

• Real age:15

• (Real) Gender:Male

• Number of ingame warnings and the reason you got them:1/3 Dm

• Were you ever banned? If yes, why?:Dm safe zone

• Previous factions and the rank you had in them (in order):

School Instrctour Rank 1

School Instrctour Rank 1

Taxi cab company Rank 1

The Barzini family Rank 1

The Paterno family Rank 1

The Paterno family Rank 1

National Guard Rank 1

The Cuneo family Rank 1

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?:I left Cuneo family because the members not respect Dates:18.08.2012-04.09.2012

National Guard-Because I didnt sent two activities report in my first two weeks Dates:01.08.2012-14.08.2012

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any):Cuneo- http://forum.b-zone....h&fromMainBar=1

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?:National Guard I left because I didnt sent two appliction

• Are you active on the forum?:Yes

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?:Yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?:Yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:

• Why do you want to join the Police Department?:I want join LVPD because I think this is very important faction and I have alot to offer to LVPD I very like the job of officer and I very want to be officer

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory):http://i.imgur.com/gcVON71.png

• How many hours do you play withouth being AFK?:6-9

• You are on the BlackList at a faction?:No

• If yes, you agree to pay to be removed from it?: I'm not on any blacklist

• A short characterisation of yourself: My name is Adi I live in Israel I'm 15 years old I love to play basketball and computer games like Call of duty Counter Strike 1.6 and Samp I'm serious and funny

Edited by Adi708011
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: bynuMMM

• Nickname-uri anterioare: bynum, Mr.ByNuM, [Mr][byNuM], The.ByNuM, Don.ByNuM, [FNK]bynum

• Level: 69+

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, cand a fost bug la admbot

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Teoretic am fost in toate cele vechi si nu le mai stiu ordine'a sau rank'ul, in cele noi in nici una... Penultima factiune fiind TAXI - Rank 1 si ultima factiune fiind FBI - Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit TAXI pe data de 20.11.2012, deoarce nu ma acomodam, iar FBI am fost demis pe data de 30.03.2013, pentru o greseala a mea.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, lipsa de organizare sau demis...

• Sunteți activi pe forum?: Hmm, da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece in departamente ma simt cel mai bine si sa ajut la prinderea infractorilor...

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/QHz0yf2.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Buna ziua, ma numesc Mihai, locuiesc in orasul Bucuresti in cartierul Giulesti, am varsta de 20 ani si lucrez la o firma de constructi si transporturi fiind administrator, sunt o persoana vesela, sociabila si cu bunul simt. Imi place sa joc fotbal, SA:MP si sa ma distrez cu prietenii mei.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: JazzzzY

• Nickname-uri anterioare: Mr.JazzzzY

• Level: 20

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 /ad si jocuri ilegale

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, bug abuse.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Cuneo [1] , Paterno [2] , Barzini [1], Paterno [1], Stracci [1], School Instructor x2 [1,1], Police Departament [1], School Instructor [5], Paterno x2 [1,1]. Taxi [1]

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am acumulat 2 FW in primele 2 saptamani de teste.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): ---

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am fost membru LSPD, dar am acumulat 3 FW.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: M-am simtit foarte bine data trecuta cand am fost membru LSPD si mi-ar placea foarte mult sa ajut acest departament, mai ales acum ca e nou.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i48.tinypic.com/30lgbo7.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Aproximativ 5-6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Marius, am 17 ani si sunt din Roman. Imi place sa ma dau cu bmx-ul, sa merg in drumetii si sa joc basket.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: x3n

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 33

• Vârsta reală: 17 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (jigniri).

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, joypad.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Cab Companyx2 rank1, Paternox2 Rank1,2, School Instructorx3 rank1, Corleonex4 rank1,1,2,3, Barzinix2 rank1,1, News Reporter rank4, Tattaglia rank1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit Tattaglia Family deoarece am mers sa il ajut pe MefX in Barzini, iar Barzini Family am fost demis pe data de 11.03.2013 deoarece am folosit Joypad la war.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisiiresignations/page__st__1040

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Normal.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Sigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece consider ca este o factiune potrivita pentru mine, plus de asta nu am fost niciodata intr-un departament.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6-8 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Salagean Marian sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa imi place foarte mult fotbalul si imi doresc sa imi fac prieteni noi. Sunt un baiat foarte respectuos si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Robenho_Odo

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Level: 18

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3 warn-uri.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): News Reporter- Rank 1, The Cuneo Family- Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din News Reporter am iesit deoarece m-am certat cu un coleg iar din The Cuneo Family am iesit pe data de 31/02/2013 pentru ca am acumultat 3/3 fw.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu, nu am mai facut parte dintr-un departament.

• Sunteți activi pe forum?: Din punctul meu de vedere sunt,

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da inteleg.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LVPD deoarece este o factiune serioasa si imi palce cu ce se ocupa aceasta factiune si cred ca este pentru mine aceasta treaba.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Am petrecut in joc 684 de ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu, nu ma aflu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: /

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Robert si sunt din judetul Vaslui. Sunt o fire sociabila dornica sa isi fac prieteni. Imi place sportul in special baschetul chiar activand la echipa orasului. Imi place sa vorbesc mult dar stiu cand sa ma opresc. Imi place sa ma aflu intr-o atmosfera placuta si calma si nu imi place sa provoc sau sa ma implic in certuri.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: bYaLeX

• Nickname-uri anterioare: Niciunu.

• Level: 41

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): M.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 -> Report, urmeaza sa iau clear.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Niciodata.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Cuneo Family - Rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am avut PC-ul la reparat si nu am avut de pe ce intra...

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu le mai gasesc.....

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, in National Guard ( Rank 2), lam parasit deoarece am avut probleme in familie.

• Sunteți activi pe forum?: Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da, inteleg.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este una printre factiunile mele preferate si acum este o factiune noua, si vreau sa il ajut pe liderul accesteia.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Ib7IzrO.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 9-10

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Alex, eu sunt un pustan in varsta de 16 ani nascut in data de 07/11/1996 si sunt zodia Scorpion. Mie imi place foarte mult sa merg la sala si sa imi fac muuuulti prieteni noi, in timpul liber sunt mai mereu pe samp sau in mall.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Delicios

• Nickname-uri anterioare: -

• Level:18

• Vârsta reală: 21 ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3. >>>> Kaiac 28.09.2010 20:26 DM aiurea

Eram la inceput.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Cab Company rank 2 / Cuneo Family x2 rank 1 / Stracci Family rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Demisie

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Nu

• Sunteți activi pe forum?:Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru ca nu am mai fost niciodata intr-un departament si vreau sa ajut la prinderea infractorilor

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/sh76ot3ij/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 605

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ce pot spune despre mine? Având în vedere faptul că sunt o persoană sociabilă şi care se implică în orice fel de activitate, chiar dacă nu am nimic de câştigat, pot spune că par o fire sensibilă care se ataşează uşor. Ştiu că este important să te implici şi să ajuţi pentru că, astfel, dobândeşti experienţă. Această experienţă te va ajuta, cu siguranţă, mai târziu, într-un anumit fel, poate nu neapărat în plan profesional, dar cu siguranță în viaţă.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Wisler

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 23

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost banat niciodata.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): News Reporter - Rank 1

Cuneo Family - Rank 2

Taxi Cab Company - Rank 1

National Guard - Rank 2

Tow Truck Company - Rank 3

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: National Guard - 17.02.2013 01:14 Demis cu 3/3 FW

Tow Truck Company 02.04.2013 - Am dorit sa aplic in acest departament.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....20#entry1854118

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am mai facut parte din National Guard. Am parasit factiunea deoarece am acumulat 3/3FW din cauza unor post-hunteri.

• Sunteți activi pe forum?: Da, destul de activ.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Cu siguranta!

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Cu siguranta!

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da, binenteles.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Police Department este probabil cel mai activ departament de pe server. Intotdeauna am fost fascinat de acest departament deoarece imi place foarte mult rolul acestuia pe server.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/vnt1tteob/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8-9 ore in timpul saptamanii, 10-12 ore in week-end.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu, nici nu am fost vreodata.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, dar nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Numele meu este Markos Peter si locuiesc in orasul Jibou, judetul Salaj. Sunt elev la Liceul Teoretic "Ion Agarbiceanu" la profilul Matematica - Informatica in clasa a X-a. Cea mai mare parte a timpului liber o petrec in fata calculatorului jucand Sa:MP, neavand altceva de facut. Imi place sa am prieteni pe langa mine fiind o persoana sociabila. Spre deosebire de cei din anturajul meu, eu nu beau, nu fumez si nici nu ma droghez. Sper sa primesc o sansa in acest departament.

Edited by Wisler
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: BrocK

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 25

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, pentru jigniri.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Cuneo Family - Rank 1

Corleone Family -Rank 2

Corleone Family -Rank 2

News Reporter - Rank 1

Paterno Family - Rank 1

News Reporter - Rank 1

Barzini Family - Rank 1

Barzini Family - Rank 1

Tattaglia Family - Rank 1

Taxi Cab Company - Rank 3

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit Tattaglia Family pe data de 10.01.2013 deoarece am vrut sa incerc o factiune pasnica si am parasit Taxi Cab Company pe data de 06.03.2013 deoarece s-a dat wipe.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone..../page__st__1000

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte dintr-un departament.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Desigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Mi-am dorit mereu sa fac parte dintr-un departament, dar niciodata nu am avut ocazia. Imi place comportamentul membrilor (exemplar) si imi place cu ce se ocupa acest departament.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s12.postimg.o...5/sa_mp_306.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca as fi pe blacklist l-as plati.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Sergiu, am 15 ani si sunt din jud.Vaslui. Sunt un baiat de treaba, sociabil, imi place sa-mi fac prieteni, am simtul umorului. Nu sunt o persoana plictisitoare, imi place sa ies cu prietenii si sa ma distrez. Nu-mi plac persoanele care se cred "importante", nu-mi plac glumele proaste, accept orice sfat, daca e dat cu simt de raspundere.

Edited by pH BrocK
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Csmn13

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 22

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): male

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 unu pt /ad cu rob si unu pt jignire

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: comportament non-rp si jignire

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Rank 2 in Fire and Medic Departament si Rank 1 in Tattaglia Family

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: din Fire and Medic Departament am iesit pe data de 21.12.2012 deoarece am acumulat 3/3 fw din cauza unui post hunter si in Tattaglia Family am picat in perioada de teste si am iesit pe data de 28.12.2012

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): nu exista

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai facut parte din Fire and Medic Departament si am iesit deoarece am acumulat 3/3 fw

• Sunteți activi pe forum?: da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: imi doresc sa ajut toate departamentele sa curete orasele de infractori

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/Wqk0g13

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): nu sunt pe nici un Black List

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Cosmin, sunt din Constanta, am 16 ani, in timpul liber imi place sa ma joc sa-mp,fotbal si sa ies pe afara cu prietenii.

Edited by Kryps
Link to comment
Share on other sites

DZN8uXO.png

 

• Nickname: Andr3yCzz

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 30

• Vârsta reală: 17.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - limbaj.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: N-am fost banat niciodata.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

 

Fire & Medic Department - Rank 6 (sub-leader)

Police Department - Rank 2

Fire & Medic Department - Rank 6 (sub-leader)

Federal Bureau of Investigation - Rank 1

News Reporter - Rank 1

The Paterno Family - Rank 1

Taxi Cab Company - Rank 2

 

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit Paterno Family din cauza wipe-ului din acea perioada, iar ultima factiune, Taxi Cab Company, am parasit-o deoarece am avut o problema in viata reala si m-am lasat de sa:mp.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am mai facut parte din FBI si l-am parasit din cauza scolii.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Categoric.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Sigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece am mai fost in acest departament si stiu "cu ce se mananca", iar pe langa asta, imi place destul de mult acest departament.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): stats / detective

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 3/4 pe zi, iar in total 1822 (hours played la /stats)

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -

• O scurtă autocaracterizare: Fără supărare, dar sunt genul de persoană căreia nu-i place să se autocaracterizeze.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Joseph.

• Nickname-uri anterioare: RazzzorR

• Level: 27 ++.

• Vârsta reală: 17.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, la inceput, nu stiam ce e cu mine si am facut DM.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, joypad . (Nu mai este cazul)

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): ( Denumirile vechi )

 

The Cuneo family rank 3,

School Instructor rank 1,

The Tattaglia family rank 1,

The Paterno family rank 1,

The Barzini family x2 rank 1,

The Stracci family rank 3,

The Cuneo family rank 1,

The Corleone family rank 3.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din Cuneo family am iesit deoarece deoarece liderul era inactiv si nu prea aveam waruri, si din Corleone family am iesit deoarece simt ca s-a sfarsit cariera mea in mafie.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone..../page__st__1240

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -

• Sunteți activi pe forum?: Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece mi-am dorit mereu intr-un departament, si sa ma dau drept un exemplu.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/4hedb99at/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 9 ore/zi

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, dar nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Florin, am 18 ani, sunt din Botosani, imi place fotbalul si sa ies cu prietenii.

Edited by pH Joseph
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: bretoke

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 23

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 DM aiurea.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Cand aveam level mic,afaceri ilegale.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi -rank 2,Corleone-rank1,Stracci-rank 1,Corleone-rank 1 si News reporter -rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Demisie si la ultima sa dat wipe.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Nu am fost niciodata intr-un departament si as vrea sa aplic legea celor care o incalca.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/lppfgB8

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5+

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Catalin,am 20 ani , nascut in orasul Suceava.Sunt o persoana harnica,strangatoare.Imi pplace sa ies cu prietenii si sa stau la pc.

  • 0

http://www.hdwallpap..._ass_2-wide.jpg

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [PD]Robbie

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Level: 23

• Vârsta reală: 15 si jumatate.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am fost banat nici o data.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): News Reporter – rank 4; News Reporter – rank 3.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit ultima factiune deoarece mi s-a stricat PC-ul si el n-a vrut sa inteleaga ( inactivitate ) si am iesit in data de 22.03.2013 20:23 ; am parasit penultima factiune deoarece am avut “vacanta” fara cerere in data de 03.08.2012 23:38.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte dintr-un departament.

• Sunteți activi pe forum?: Da, categoric.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da, nici nu se pune problema.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da, chiar acum 30 de minute.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru deoarece cred ca este un departament care va lua amploare dupa ce a fost deschis si in orasul Las Venturas..

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s16.postimg.org/jqijdjvqr/sa_mp_318.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 9-10 / zi

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, dar nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat pe nume Robert, am aproape 16 ani si imi place sa comunic cu oamenii. In orice situatie as fi, nu imi pierd firea si fac cel mai prudent lucru ( nu sunt sfios ). Petrec mult timp in fata calculatorului, unii spun ca prea mult.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.