Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nickname: CarL.

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 19

• Vârsta reală: 17ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Fire & Medic Departament (Rank 2), The Stracci Family (Rank 2).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Fire & Medic Departament: 17.12.2012, The Stracci Family: 03.01.2013. Le-am parasit pentru ca am vrut sa incerc ceva cu totul nou.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai facut parte din Fire & Medic Departament, l-am parasit pentru ca am vrut sa incerc ceva cu totul nou.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa ajut la prinderea infractorilor, vreau sa ajut la dirijarea circulatie, vreau sa incerc o experienta noua, sa imi ajut colegii si factiunea, si imi plac departamentele.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s1.postimg.org/lmgayldhb/sa_mp_027.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore pe zi!

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt pe nici un Black List.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur!

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alexandru, am 17 an si sunt din orasul Bucuresti. Imi place in general sa ma joc Sa:Mp, sa ma distrez, sunt un baiat glumet, stiu cand sa fac o gluma si cand, cand trebuie sa fiu serios sunt foarte serios.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Piston

• Previous nicknames: I don't have.

• Level: 16

• Real age: 16

• (Real) Gender: Male

• Number of ingame warnings and the reason you got them: I haven't warns.

• Were you ever banned? If yes, why?: Yes I got ban for DM. But I don't do this anymore.

• Previous factions and the rank you had in them (in order): I haven't been in any faction.

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: I haven't been in any faction. I haven't been in any faction.

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): I haven't been in any faction.

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: I haven't been in any departament.

• Are you active on the forum?: I read forum a lot.

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes I understand, I'm very serious person, and i I good speak English.

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes I understand, and I agree with that.

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes I read the Rules and other important threads and I agree to bo punished for breaking rules.

• Why do you want to join the Police Department?: I want to join to the Police Department becease I want to help police catch criminals, I often see that criminals escape from police. I'm also a good driver so it help to catch offender.

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://postimg.org/image/96ta2si13/

• How many hours do you play withouth being AFK?: I play 4-7 hours per day.

• You are on the BlackList at a faction?: No I am not on BlackList any faction.

• If yes, you agree to pay to be removed from it?: If I were I Would pay to be removed from BlackList.

• A short characterisation of yourself: My name is Szymon, I'm from Poland, I play on this server for long time. I am very friendly for other people, I can work in group.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:mikaii

• Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• Level:32

• Vârsta reală:17

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:2/3 (1./ad cu rob 2./report aiurea).

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Niciodata

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Fire&Medic departament-rank 1

The Barzini family-rank 1

The Stracci family-rank 2

The Patrno family-rank 2

School instructor-rank 3

The Cuneo family-rank 3

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?School instructor am fost demis 3/3 fw:3-02-2013 si The Cuneo family am demisionat:28-03-2013

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):School instructor nu exista si The Cuneo family http://forum.b-zone.ro/topic/8021-vietnamese-boys-demisii/page__st__1260

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da prima mea factiune decand joc a fost Fire&Medic departament am fost demis .

• Sunteți activi pe forum?:Da,foarte activ.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Imi doresc foarte mult sa intru in acest departament deoarece este foarte activ si serios,imi place foarte mult cu ce se ocupa,vreau sa imi fac prietenii noi si mai ales imi place sa fac dreptate.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://s23.postimg.org/us29587xn/sa_mp_072.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6-7 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Mihai am 17 ani si locuiesc in Campulung Muscel,ca hobiuri am fotbalul,imi plac foarte mult iesiriile cu prietenii,sunt o fire vesela si haioasa,dar care stie cand trebuie sa fie si serios.

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE :

 

Teddy.

ThePower

bogdanel2000

Kiranulea

Cysy07

aLeXaN

AnDr3uTzZu

ParKeTzaL

PiTyK

NokSam

ValetinNn

Prada

uN1kul

Navarro

MnQ

AlexC

Maryus

Fatlum_Kurtishi

D@nt3

Minnie

[mR].asKKK

Howard

Yucca

Adi70801

bynuMMM

Jazzzzy

x3n

Robenho_Odo

bYaLeX

Delicios

Wisler

BrocK

Csmn13

Andr3yCzz

Joseph

bretoke

[PD]Robbie

CarL.

mikaii.

 

Teste se dau cu: Inferno27, BlackThief

 

Aveti la dispozitie 72 de ore pentru a va prezenta la teste.

NU Aveti voie sa stresati evaluatorii oentru a-i intreba cand dati testul.

 

 

 

RESPINSI: RESTUL, puteti aplica din nou peste minim 2 saptamani.

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Shust

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 15+

• Vârsta reală: 17ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am fost in niciuna !

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa ajut la prinderea infractorilor, vreau sa ajut la dirijarea circulatie, vreau sa incerc o experienta noua, sa imi ajut colegii si factiunea, si imi plac departamentele.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/s2rus3z6h/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore pe zi!

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt pe nici un Black List.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur!

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Dorinel, am 17 an si sunt din orasul Petrila. Imi place in general sa ma joc Sa:Mp, sa ma distrez, sunt un baiat glumet, stiu cand sa fac o gluma si cand, cand trebuie sa fiu serios sunt foarte serios.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:galaxxy

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut

• Level:20

• Vârsta reală:24

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 motiv ad rob

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:da 1 data jignire jucator care de fapt el ma provocase tot el a facut plangere.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Tow Truck Company rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:incepusem sesiunea la facultate si nu am mai putut intra pe sa-mp

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):am fost demis pentru inactivitate

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu

• Sunteți activi pe forum?:da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Imi doresc foarte mult sa fac parte din PD deoarece este un departament foarte activ si serios.imi place cu ce se ocupa si sa prind pe cei cu wanted.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): sa_mp_002.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:peste 6 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Daca o sa fiu da

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Andrei am 24 de ani,sunt din Constanta.Sunt un baiat onest,glumet,respectos cu cei care merita,ambitios.In timpul liber imi place sa joc sa-mp si sa ies la o bere cu prietenii.Imi place mult spectacolele de Stand-Up comedy si sa merg la bowling.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: KeddY

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 32

• Vârsta reală: 22

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 - DM aiurea la level mic

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da. am folosit auto-clicker fara sa stiu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): -

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am facut parte din niciun departamant

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da. Respectul creeaza omul

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece in general, departamentele se ocupa cu dreptatea si deoarece este un departament serios.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/7dUXDnY.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur, dar nu va fii cazul

• O scurtă autocaracterizare: Buna ma numesc Andrei, am 22 de ani, sunt din Piatra Neamt, insa sunt stabilit in Italia. Sunt un om prietenos, cu simtul umorului, respectuos, cateodata mai serios decat trebuie. Cateva dintre hobby-urile mele sunt: biliardul, mersul la film, iesitul cu prietenii si calculatorul. Imi place sa ajut, sunt un om cu picioarele pe pamant si foarte sigur pe el

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: cipolin

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 21

• Vârsta reala: 17 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ati fost banati vreodata Daca da, de ce?: Niciodata.

• Factiunile anterioare si rank-ul în acestea (în ordine): News Reporter (rank 2), Cuneo Family (rank 2), Tattaglia Family (rank 1), Barzini Family (rank 2), Paterno Family (rank 2).

• De ce ati parasit ultimele doua factiuni si data în care ati iesit?: Din Barzini am iesit din cauza ca a fost wipe, iar din Paterno pentru ca am vrut sa fac skill 5 la detectiv si sa intru intr-un departament.

• Link-uri catre demisiile ultimelor doua factiuni (daca exista): Am iesit demult din Paterno.

• Ati mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-ati parasit?: Nu, decat mafii si o factiune pasnica.

• Sunteti activi pe forum?: Da, intru des pe forum si verific noutatile.

• Întelegi ca Police Department este un departament serios si trebuie sa ai un limbaj si comportament exemplar?: Bineinteles.

• Întelegi ca daca nu stai cel putin doua saptamâni în Police Department vei ie?i cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ati citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord ca veti fi sanctionat pentru încalcarea acestora?: Da.

• De ce doriti sa intrati în Police Department?: Vreau sa ma alatur membrilor Police Departament San Fierro deoarece acesta ar fi primul meu departament pe server, imi place foarte mult munca de politist, fie ea rutiera sau in arestarea suspectilor. Vreau sa ajut la asigurarea ordinii si disciplinei in orasul San Fierro, este un departament serios, condus de un lider matur si experimentat.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/WCYItud.png

• Numarul de ore petrecute în joc fara AFK: 6-7

• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu sunt pe nici-un blacklist.

• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurta autocaracterizare: Un baiat serios, prietenos si glumet. Imi place sa experimentez noi activitati, cel mai mult in timpul liber joc sa:mp si ies cu prietenii la o tigara seara, experimentat in lumea sa:mp'ului jucand acest joc de 4 ani, imi place sa lucrez in echipa si sa imi ajut colegii la nevoie.

Edited by Viciu 18
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [GF]DaDo

• Nickname-uri anterioare: DaDo

• Level: 26+

• Vârsta reală: 23

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: -

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da. Pentru /ad aiurea si pentru bug abuse

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paterno Family rank 1, School Instructors rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Paterno Family - Nu ajungeam la timp mereu la war in perioada aia. | School Instructors - Demis din cauza banului.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....58#entry1817458 | La School instructors nu am gasit.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Din pacate nu am fost intr-un departament.

• Sunteți activi pe forum?: Da! Intru de 10-20 ori pe zi

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da. Le-am invatat.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa devin membru al Police Department deoarece este o factiune cu prestigiu unde domina respectul si bunul simt.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i.imgur.com/48H8Ft5.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8 ore+

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe vreun BlackList.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca as fi, platesc pe loc.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alex, sunt din Bucuresti, sunt un baiat serios, glumet cand e cazul, sociabil, pasionat de SAMP si motociclism..care il si practic de altfel, dar pe sosea pana la vara cand trec la circuit.

Edited by DaDo
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mosu.

• Nickname-uri anterioare: MosCraciun, [F4L]Mosu

• Level: 50

• Vârsta reală: 16 jumatate

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): TCC ( rank 5 ), PD(rank 2), Barzini ( rank 5 ), Hitman ( rank 1 ),NG(rank 2), S.I ( lider), Paterno ( rank 5 ), NG(rank 4), Cuneo(rank 6), Hitman ( rank 1 ), Corleone ( rank 2 sau 3 ), Stracci ( rank 6 ), TCC ( rank 4 ).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din stracci s-a schimbat liderul, iar din TCC m-am lasat pentru o perioada ( acum 1 an ).

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Stracci:

18.09.2011 15:32

 

Mosu. a iesit din factiune

TCC:

09.02.2012 21:52

 

Mosu. a iesit din factiune

 

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am fost in PD si am demisionat deoarece vroiam sa fac parte si dintr-o mafie, iar in NG a fost o provocare si ulterior incepuse sa imi placa.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Bineinteles.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este un departament mai complex decat celelalte, iar pentru mine este o provocare.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Stats.

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 18:00 - 01:00.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca voi fi gasit, nu este nici o problema.

• O scurtă autocaracterizare: In realitate sunt un tip sociabil , saritor si glumet. Imi place sa imi ajut prietenii si sa petrec cat mai mult timp alaturi de ei. Imi place sa colaborez mai ales cand am o prezenta buna.

Edited by Mosu
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Strandy

• Nickname-uri anterioare: Nu detin nick-uri anterioare.

• Level: Am level 16.

• Vârsta reală: 16 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Detin 2/3 Warns, acumulate la level 2-3, cand incepusem sa joc pe acest server.(1/3 Spam | 2/3 Limbaj)

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am fost banat.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Cab Company ( Las Venturas Taxi ) Rank 2. The Stracci Family ( Green Street Bloods) Rank 1. The Corleone Family ( The Tsar Bratva ) Rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am decis sa ies din ultimele mele 2 factiuni, deoarece nu sunt destinat vietii de mafiot, imi place de partea legii. Nu stiu exact cand am iesit din Stracci, dar din Corleone am iesit Joi, 11 Aprilie 2013.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Demisie Corleone ( The Tsar Bratva ) -> http://forum.b-zone.ro/topic/8020-the-tsar-bratva-demisii/page__st__1260#entry1892197

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai avut ocazia de a face parte dintr-un departament.

• Sunteți activi pe forum?: Da, sunt la zi cu tot ce se intampla pe forum.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da!

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da!

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Binenteles, le-am invatat!

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Las Venturas Police Departament deoarece este o factiune foarte serioasa, in care toti membrii isi fac treaba cum se cuvine, si de asemenea vreau sa pedepsesc cei ce incalca legea. Dupa cum am precizat si mai sus, nu sunt destinat vietii mafioate, insa ma voi simti foarte bine fiind de partea legii.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/hwm9x7105/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: In cursul zilelor lucratoare, stau aproximativ 6 ore, iar in weekend, 15-16 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu am cauzat probleme pentru a fi pe un blacklist la vreo factiune.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, insa nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un tip sociabil, prietenos cu care poti sta de vorba. Imi place sa imi petrec timpul cu prietenii, si sa descopar noi lucruri. Nu sunt unul din cei ce se supara rapid, si sar repede cu post sau altceva. Imi place sa ma distrez, si fac asta din tot sufletul. De asemenea imi place sa lucrez in echipa, sa colaborez si sa ajut pe oricine. Un sfat este tot timpul bine'venit pentru mine, imi place sa ascult si sa invat de la cei ce stiu mai multe. Imi place sa glumesc, sa rad foarte mult, dar cand trebuie sa fac treaba, sunt foarte serios. Imi place sa respect lumea, daca si eu sunt respectat.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Cedryk.

• Nickname-uri anterioare: Jeff, Ace.Capone.

• Level: 31.

• Vârsta reală: 15, luna viitoare fac 16.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: [F4L]balon 04.03.2011 19:50 1 warn pentru /q la somatia unui cop./check forum

-Trebuia sa plec la scoala asa ca am iesit

xtypE 20.06.2011 17:13 /ad / Linisteste-te ! -Am facut un mini-event cu raspunsuri si am ales castigator un raspuns dat la misto, cand am dat ad cu raspunsul acela am luat warn.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: MoneyChat(AdmBot defect).

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): NR-lider, LCN(inainte sa se schimbe in tattaglia)-2, FBI-4, Hitman-1, Hitman-1, Taxi-1, Hitman-2, Hitman-1. Nu le-am scris pe toate, nu mi le amintesc.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am luat pauza, in ambele cazuri.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8019-agency-resignations/page__st__440#entry1467885, http://forum.b-zone.ro/topic/8019-agency-resignations/page__st__400#entry1355985. In cazul in care vrei si la Taxi deoarece ultimele doua factiuni au fost aceas factiune, nu am, s-a dat wipe.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: FBI, plictiseala. Serverul era la inceput(dupa un wipe total) asa ca nu prea avea nimeni wanted.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa ma intorc intr-un departament

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/g1vfhxtqx/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat care isi pastreaza calmul in timp ce multi si-l pierd, sunt destul de curios, ma informez mereu cand aud de ceva ce nu stiu, sunt glumet si foarte serios cand este nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Maryus

• Nickname-uri anterioare:

• Level: 18

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 ad cu rob si bug abuz

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da ad cu rob si bug abuz

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine:-

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: --

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Bineinteles.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este un departament mai complex decat celelalte, iar pentru mine este o provocare.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/k5wbzbtfn/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 14:00-00:00

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca voi fi gasit, nu este nici o problema.

• O scurtă autocaracterizare: In realitate sunt un tip sociabil , saritor si glumet. Imi place sa imi ajut prietenii si sa petrec cat mai mult timp alaturi de ei. Imi place sa colaborez mai ales cand am o prezenta buna.

Edited by Mosu, Today, 06:04.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mafyoto

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 31+

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Tow Truck Company rank 1 , Taxi Cab Company rank 2 , Fire/Medic Departament rank 2 , The Stracci Family rank 1, Paterno Family rank 1 , F.B.I rank 1 , Tataglia Family rank 1 .

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: F.B.I 12.01.2013 In acel timp am avut o problema in familie si nu am putut intra timp de 3 zile, Tataglia Family 27.01.2013 Pentru-ca numi permitea programul sa mai raman.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

F.B.I

 

12.01.2013 03:07

Mafyoto a iesit din factiune

05.01.2013 14:57

Mafyoto a intrat in factiune

Tataglia Family:

 

 

11.02.2013 13:19

Mafyoto a iesit din factiune

27.01.2013 20:12

Mafyoto a intrat in factiune

 

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: DA , din F.B.I - am avut o problema in familie si am fost inactiv timp de 3 zile

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa intru in Las Venturas Police Department pentru ca este un Department activ cu membri muncitori si un lider pe masura.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/s8o4ey5e5/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 timpul scolii, 7-8 timpul liber

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Matei , am varsta de 15 ani si locuiesc in Medias. Sunt un baiat serios , care isi vede de treaba lui. Timpul liber mi-l petrec la calculator .

Edited by Mafyoto
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Tato

• Previous nicknames: -

• Level: 15

• Real age: 19

• (Real) Gender: Male

• Number of ingame warnings and the reason you got them: 1 warn (driving the combine in the city)

• Were you ever banned? If yes, why?: No

• Previous factions and the rank you had in them (in order): School instructors (Rank 3) (then demoted to rank 1 because the leader changed)

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: I left because I stopped playing the game (30/06/2010)

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): http://forum.b-zone.ro/topic/8164-school-instructors-demisii-resignations/page__st__160__hl__tato#entry335435

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: No

• Are you active on the forum?: I check it every day

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes, I do

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes, I do

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: I agree

• Why do you want to join the Police Department?: Because policemen do a lot of different things and have the responsibility to keep the order in the game

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): samp029jk.png

• How many hours do you play withouth being AFK?: 4-5 hours a day

• You are on the BlackList at a faction?: No

• If yes, you agree to pay to be removed from it?: -

• A short characterisation of yourself: I'm from Spain and I'm studying Physics, so i think I am mature enough to hold such an important role. I am also honest and I respect everybody.

Link to comment
Share on other sites

Posted twice because the forum was giving me a lot of problems. Excuse me

Edited by tato
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [PH]Boateng

• Nickname-uri anterioare: S.VLAD

• Level: 26+

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 /ad cu rob si dm.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, dm si limbaj.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine:-

Tow Truck Company x2 Rank 1.

The Barzini Family Rank 1.

The Corleone Family Rank 2.

The Tattaglia Family Rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Corleone 3fw si Tattaglia demisie.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca imi place.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/GDEJHEq.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 9-10.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Vlad si am 17 ani, locuiesc in Brasov sunt o fire sociabila si ambitioasa.

Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: MasterOfPoker
  • Nickname-uri anterioare: -.
  • Level: 15.
  • Vârsta reală: 18 ani.
  • Sexul (real): Masculin.
  • Numărul de warn-uri din joc È™i motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
  • AÈ›i fost banaÈ›i vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
  • FacÈ›iunile anterioare È™i rank-ul în acestea (în ordine): The Stracci Family (1), Fire & Medic Departament (1).
  • De ce aÈ›i părăsit ultimele două facÈ›iuni È™i data în care aÈ›i ieÈ™it?: Am părăsit Fire & Medic Departament deoarece nu mai aveam timp de SA:MP în acea perioadă.
  • Link-uri către demisiile ultimelor două facÈ›iuni (dacă există): -.
  • AÈ›i mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-aÈ›i părăsit?: Fire & Medic Departament, l-am părăsit deoarece nu mai aveam timp de SA:MP în acea perioadă.
  • SunteÈ›i activi pe forum?: Nu, dar am să fiu.
  • ÃŽnÈ›elegi că Police Department este un departament serios È™i trebuie să ai un limbaj È™i comportament exemplar?: Da.
  • ÃŽnÈ›elegi că dacă nu stai cel puÈ›in două săptămâni în Police Department vei ieÈ™i cu 60 Faction Punish?: Da.
  • AÈ›i citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante È™i sunteÈ›i de acord că veÈ›i fi sancÈ›ionaÈ›i pentru încălcarea acestora?: Da.
  • De ce doriÈ›i să intraÈ›i în Police Department?: Doresc să intru în LVPD pentru că îmi place cu ce se ocupă È™i vreau să impun ordinea în oraÈ™ul LV È™i consider că m-aÈ™ putea adapta oricărei situaÈ›ii.
  • Poză cu /stats, detective skill È™i /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/VqJvWaQ.png
  • Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: ÃŽn total 444 de ore. Zilnic joc aproximativ 5 ore.
  • Te afli pe BlackList-ul unei facÅ£iuni? (specifică facÅ£iunea): Nu, nu mă aflu.
  • Dacă da, eÅŸti de acord să plăteÅŸti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
  • O scurtă autocaracterizare: Mă numesc Mihai, am 18 ani È™i locuiesc în oraÈ™ul Cluj-Napoca. Sunt un băiat de treabă, sociabil, îmi place să-mi fac prieteni noi, am simÈ›ul umorului bine dezvoltat. Nu sunt o persoană plictisitoare, îmi place să ies cu prietenii È™i să mă distrez. Nu-mi plac persoanele care se cred "importante", nu-mi plac glumele proaste, accept orice sfat, dacă e dat cu simÈ› de raspundere.

Edited by MasterOfPoker94
Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE :

 

 

cipolin

Mosu.

Cedryk.

Strandy

MasterOfPoker

Tato

[PH]Boateng

 

Teste se dau cu: Inferno27, BlackThief

 

NU Aveti voie sa stresati evaluatorii oentru a-i intreba cand dati testul.

 

 

RESPINSI: RESTUL, puteti aplica din nou peste minim 2 saptamani.

 

>>> LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA INCA 5-6 MEMBRI <<<

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Gabone21.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Level: 23.

• Vârsta reală: 16 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Fire & Medic Departament Rank 1 - Lider ALLEN. 02.08.2012 19:40 - 03.08.2012 21:53

 

The Cuneo Family Rank 2 - Lider Shlomy 19.10.2012 17:03 - 13.11.2012 20:43

 

The Stracci Family Rank 2 - Lider Cristi. 12.08.2012 17:53 - 13.09.2012 12:19

 

The Paterno Family Rank 1 - Lider Rizea. 01.12.2012 00:07 - 15.12.2012 21:57

 

Las Venturas Taxi Rank 1 - Lider Freddy. 14.01.2013 19:37 - 04.02.2013 18:49

 

The Paterno Family Rank 2 - Lider Rizea. 09.02.2013 18:44 - 02.03.2013 22:06

 

Las Venturas Taxi Rank 1 - Lider Giuliano 01.04.2013 19:56 - 15.04.2013 20:40

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Mi-am dorit sa incerc ceva nou.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....13#entry1898213

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Desigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa ma alatur departamentului din Lv deoarece imi place cu ce se ocupa si vreau sa stabiliesc linistea si siguranta atat rutiera cat si a cetatenilor din acest oras.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/fwcvdfpdf/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6-7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Salut, numele meu este Gabi am 16 ani si locuiesc in Bucuresti.Sunt un baiat ambitios,respectos si glumet cand este cazul.Imi place sa imi fac noi prieteni si sa ma distrez cu acestia.

Edited by Gabone21
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sm00ke

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 27

• Vârsta reală: 18

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 in data de [F4L]ShocKy 04.02.2013 08:29 DM, check forum

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: da am fost,dar nu mai stiu din ce motive

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Tattaglia rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Nu am parasito.Sa dat wipe la factiune

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: da am mai facut prin 2010

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Sa ajut factiunea pentru prinderea infractorilor si multi playeri sa invete regulile pt care omoara si conduc pe contrasens.ETC

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): sa_mp_025.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: maxim 2 ore AFK .joc 6-7 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu stiu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut.Ma numesc Sorin am 18 ani ,sunt din Drobeta Turnu Severin.Mai multe nu am ce sa spun sau poate nu mai stiu in momentul de fata

Edited by Sm00ke
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Taylor.

• Nickname-uri anterioare:NpS98

• Level: 34

• Vârsta reală: 14 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):TAxi LV 2, NR - 2, Corleone - 2, Taxi - 2, Paterno - 1, NR, Corleone - 1, Corleone - 1, Barzinii - 1, Cuneo - 2, Stracci - 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Taxi mi-am dat demisia, NR am fost demis pt. 3/3 warns

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii/page__st__1340

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece sunteti un departament activ, am capacitatea de a dirija traficul, de a prinde infractorii si sunt de stul de activ

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/39zWp4Y.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Daca m-as afla as platii imediat

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat serios, activ, de fire sensibila, o mare parte a timpului liber o petrec pe SA:MP si afara cu prietenii.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [b2w]CraNe

• Nickname-uri anterioare: CaLibrU.xD, iPlay., Cukus_Lupus, Dee_Dee, si multe altele.

• Level: Level 30.

• Vârsta reală: Am 15 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3-> De la HooL. " Limbaj" ( Nu am injurat, aveam level 3, doar l-am criticat uitand de sanctionari).

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da. Am fost complice la un transfer ilegal.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

  • Fire & Medic Departament -> Rank 1 (16 zile).
  • The Barzini Family -> Rank 2 (58 zile) -> Red Dragon Triad
  • The Barzini Family -> RAnk 1 (16 zile) -> Red Dragon Triad
  • The Cuneo Family -> Rank 1 (11 zile) -> Vietnamese Boys
  • The Cuneo Family -> Rank 1 (6 zile) -> Vietnamese Boys
  • News Reporter -> Rank 2 (19 zile).
  • Taxi Cab Company -> Rank 1 (17 zile).
  • The Corleone Family -> Rank 1 (14 zile) -> The Tsar Bratva
  • National Guard -> Rank 3 (78 zile)
  • Federal Bureau of Investigations -> Rank 2 (44 zile)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:


    • National Guard -> Rank 3 (78 zile) -> Am facut o greseala in raport + inactivitate din cauza netului, nu a avut cine sa imi face o cerere de invoire.. (Data: 12/12/2012 la ora 12)/
    • Federal Bureau of Investigations -> Acumularea a 3/3 Faction Warnings (Data : 13/04/2013)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am vrut sa parasesc un departament de level 15+, asa a fost sa fie. Cat despre Fire&Medic Department, am vrut sa incerc alt ceva.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Department LV deoarece este un departament nou introdus, as vrea sa experimentez tot ceea ce inseamna "police", si anume: Ordinea rutiera, educarea playerilor in ceea ce priveste circulatia si participarea la trafic si prinderea infractorilor ce savarsesc fapte ilegale.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/a3ruj8mah/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Aproximativ 5-6 ore. In weekend posibil mai mult.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu sunt pe BlackList.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alexandru, am 15 ani si sunt din orasul Iasi. Imi place sa ies afara cu prietenii si sa ma distrez. Invat la Liceul cu Program Sportiv din Iasi la sectia "Atletism". Un baiat serios care pune foarte multa atentie in tot ceea ce face.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.