Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: DJ_Byscuit

• Nickname-uri anterioare:-

• Level: 25

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru DM aiurea

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, pentru spam pe /wt.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Cuneo x2(2,1), F/M Departament(1), Barzini(1), Stracci(1).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Barzini - 2 FW, Stracci - demisie

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone..../page__st__1340

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece imi place sa confisc carnete si sa stau cu radarul si as dori sa incerc si ceva nou.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://img856.images...95/samp241s.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Un baiat de treaba, serios, care stie de gluma.

Edited by DJ Byscuit
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: NuDX.

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 19

• Vârsta reală: 14 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da (comportament non-rp)

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): F&M(rank 2) , Corleone x2 (rank 2) , Tow Truck (rank 3) , The Star Bratva (rank 2).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Tow Truck -22.03.2013( tractare din parcare)

The Tsar Bratva - 15.04.2013 ( sa aplic intr-un departament)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Tow Truck - The Tsar Bratva - http://forum.b-zone.ro/topic/8020-the-tsar-bratva-demisii/page__st__1260#entry1898038

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa ajut cu tot ce pot si cred ca este un departament foarte puternic.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/skuw6u3c5/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6 - 7

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt o persoana de incredere, sociabila si descurcareata.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: bYaLeX

• Nickname-uri anterioare: Da

• Level: 41

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): M

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - /report

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, DM, DB.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LV Police Departament - Rank 1, National Guard - Rank 2, The Tattaglia Family - Rank 2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din penultima mi-am dat demisia si din ultima am fost demis.. ( Nu mai tin minte datile..)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, Las Venturas Police Departament - Am fost demis..

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece am mai fost aici si aici m-am simtit ce-l mai bine in toata cariera mea de pe B-Zone Community.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): QN81PNW.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 9-10

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.

• O scurtă autocaracterizare: Salut ma numesc Alex. Sunt un pusti in varsta de 16 ani caruia ii place sa se distreze alaturi de prieteni lui. Eu studiez la Liceul Pedagogic "C. Sylva". Sunt o fire mai rebela si una cu care se pot discuta anumite chestii.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [sZ]dgcyears

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 26

• Vârsta reală: 15 ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, /ad aiurea

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O singură dată, /report c-o glumiță.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructors - rank 1, F.B.I - rank 1, P.D - rank 2, News Reporter - rank 1, Paterno - rank 1, Paterno - rank 1, Taxi - rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

05.12.2012 - Am părăsit facțiunea Paterno, deoarece nu-mi place să-mi petrec timpul în mafii.

28.12.2012 - Am părăsit facțiunea Taxi, cu motivul lăsării jocului pe de o parte. Mă lăsasem complet, până acum 1 săptămână cam așa, când m-am reapucat.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....00#entry1527164

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai făcut parte din două departamente, primul fiind FBI, motivul plecării a fost acela de a intra in PD, iar al 2-lea departament chiar PD, insă m-am lăsat de joc, pentru a-mi pune în practică niște hobby-uri personale, dacă voi fi acceptat, nu voi mai face aceeași greșeală incă o dată :).

• Sunteți activi pe forum?: Da. Prin numărul de postări nu mă pot afirma, însă prin timpul petrecut online, desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Bineînțeles!

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur, insă voi sta mult mai mult.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da!

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc să fac parte din P.D pentru a face puțină ordine și lege, prin confiscarea carnetelor de conducere, dar și prin arestarea criminalilor.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://img716.images...1/samp029xz.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Aproximativ 10 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -

• O scurtă autocaracterizare: Mă numesc Mihai și am 15 ani. Sunt un băiat glumeț, însă care știe până la ce punct să continue. Nu-mi place să fiu luat la "mișto", dar nici să batjocoresc pe alții. Mă consider un gamer "înrăit", petrecându-mi aproape tot timpul pe toate jocurile noi și mai ales pe SA:MP.

Edited by nWo dgcyears
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AliGoD

• Nickname-uri anterioare:

• Level: 35

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 Le am de la lvl 5 ..

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Tattaglia Family rank 2 x2 The Corleone Family rank 1 Tow Car Company rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Nu m-am putut acomoda.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa incerc ceva nou

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/uwb9y92.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7/8

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): No

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Inteligent / Dur / Respectuos.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Stephano

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Level: 17

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

-Tow Truck Company-Rank 2

-The Corleone Family-Rank 1-Lider Razvan14

-F.B.I- Rank 1-Lider ByFyDo

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Corleone am iesit in data de 11.1.2013 12.31,iar din f.b.i am iesit pe data de 27.2.2013 22:46

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): ---

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: As dori sa intru in aceasta factiune deoarce as vrea sa cunosc noi prieteni

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

-Stats- http://postimg.org/image/y2ts99o8n/

-Time- http://postimg.org/image/4fwdwxcsh/

-Skill Detective- http://postimg.org/image/bbkpmv37b/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore pe zi

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da,sunt de acord

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Valentino,am 16 ani,Imi place sa glumesc , sunt sociabil.

Edited by Snoop28
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RubbY

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 61+

• Vârsta reala: 17 si 2 luni.

• Sexul (real): Des [masculin].

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ati fost banati vreodata? Daca da, de ce?: Da, parola gresita, /ad aiurea.

• Factiunile anterioare si rank-ul în acestea (în ordine): Hitman [1], TTC [2], FBI [2].

• De ce ati parasit ultimele doua factiuni si data în care ati iesit?: Plictiseala. Hitmen: 16.04.2013 - TTC: 30.03.2014 15:11.

• Link-uri catre demisiile ultimelor doua factiuni (daca exista): Hitmen:

http://forum.b-zone.ro/topic/8019-agency-resignations/page__st__500

• Ati mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-ati parasit?: Da, am fost in toate departamentele... Simteam ca e timpu' sa fac o pauza de samp.

• Sunteti activi pe forum?: Foarte.

• Întelegi ca Police Department este un departament serios ti trebuie sa ai un limbaj si comportament exemplar?: Da.

• Întelegi ca daca nu stai cel putin doua saptamâni în Police Department vei iesi cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ati citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord ca veti fi sanctionati pentru încalcarea acestora?: Da.

• De ce doriti sa intrati în Police Department?: Pentru ca am fost in toate departamentele, iar ca in PD, nu e nicaieri. PD mi se pare perfect, din toate punctele de vedere.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):

• Numarul de ore petrecute în joc fara AFK: 4098.

• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu.

• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurta autocaracterizare: Am 1 metru 74, ochi albastrii, saten. De obicei, imi place sa ies prin oras, sa joc tenis, ping-pong, fotbal.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:AmitHadad

• Previous nicknames: No

• Level:17+++

• Real age:17

• (Real) Gender:Male

• Number of ingame warnings and the reason you got them:

• Were you ever banned? If yes, why?:

• Previous factions and the rank you had in them (in order):

Cuneo family rank 1 (x2)

The Barzini family Rank 1(x2)

The Paterno family Rank 1(x2)

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?:i leave my last faction beacuse i quit from b-zone.

Barzini family beacuse i had 2 FW.

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any):

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: No

• Are you active on the forum?:Yes

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?:Yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?:Yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:Yes

• Why do you want to join the Police Department?:I want join LVPD because i think this is very cool faction and i have a lot of thing to offer to LVPD I very like the job of officer and i know the rulles, i'm very like this faction and i hope i join.

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): i will edit my samp curnetly with lags

• How many hours do you play withouth being AFK?:5-8

• You are on the BlackList at a faction?:No

• If yes, you agree to pay to be removed from it?: yes

• A short characterisation of yourself: My name is Amit Hadad I lives in Israel i'm 17 years old I like to play handball and computer games like SAMP, CS 1.6, and more web games like ikariam and more things like that.

Edited by ZeX1oNAmitHadad
Link to comment
Share on other sites

Nickname: daryuS

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut alt nume anterior

• Level: 40

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, odata , pentru comportament non-rp

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Police Department Rank 1,2 F.B.I Rank NG Rank 1 Taxi Cab Company Rank 1,2,3 TTC Rank 1 School Instructor Rank 1,2,3 Fire&MEdic Deparment Rank 1,2 News Reporter Rank 1 , The Stracci Family Rank 1,2,3 The PAterno Family Rank 1,2 The Cuneo Family Rank 1,2 The Tattaglia Family Rank 1,2 The Barzini Family Rank 1 The Corleone Famiyl Rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Ultimele 2 factiuni au fost Taxi , o data a fost a renuntat lideru-l si a fost wipe , si a 2 oara am avut cerere de demisie.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da , toate 3 , de fiecare data am avut cerere de demisie

• Sunteți activi pe forum?: De , fiecare data cand sunt la pc.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa prind infractori si dau amenzi la cei care incalca legea.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 3142

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc David Darius , sunt un baiat sociabil,imi place sa cunosc lume noua, imi place sa ma imprietenesc cu toti ,ador foarte mult sa rad si sa fac glume , cateodata suport si glumele proaste ,depinde in ce stare sunt.Nu imi place sa fiu barfit pe la spate ,fac tot ce pot sa imi apar ce e al meu,sunt foarte imi place sa mi se dea sfaturi daca nu ma descurc intr-o sitatie.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: CryTek

• Nickname-uri anterioare: CryTek.Corleone

• Level: 46

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1 "Primit pe in anul 2011 pe motiv "Dm in safe-zone"

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Police Departament Rank2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am fost dat afara cu 3/3 Fw.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, Demisie

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este printre puţinele facţiuni unde ai mereu ceva de făcut, am prieteni în această facţiune cu care mă înţeleg bine, îmi place să impun ordinea, să sancţionez persoanele care încalcă legile şi cred că m-aş descurca în orice situaţie.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s12.postimg.org/b5doij7bh/sa_mp_752.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8-9

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Elvis, am varsta de 17 ani aproape de 18 ani, sunt o fire prietenoasa, sociabila si ma integrez repede. Mai multe ma veti cunoaste pe parcurs.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Marcus.

• Nickname-uri anterioare: Mucus_Marcus

• Level: 22 (81/92 RP)

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O singura data, am mers 10 metrii cu un buffalo de hitman.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

-Taxi Cab Company / Giuliano
-
Rank
1
.
Am intrat in factiune
:
-31.03.2013 14:04
-
Am iesit din factiune
09.04.2013 17:28

-Taxi Cab Company / Freddy.
-
Rank
4
.
Am intrat in factiune
:
15.01.2013 17:46
-
Am iesit din factiune
30.03.2013
17:11

 

- The Tattaglia Family / Carter -
Rank
1.
Am intrat in factiune
:
30.12.2012 14:03 -
Am iesit din factiune
06.01.2013 06:30

- The Cuneo Family / Shl0my -
Rank
1
.
Am intrat in factiune
:
09.08.2012 00:25
-
Am iesit din factiune
29.08.2012 15:24

- Taxi Cab Company / Dienutza -
Rank
2
.
Am intrat in factiune
:
11.07.2012 23:19
-
Am iesit din factiune
07.08.2012 09:03

 

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

 

-Taxi Cab Company / Giuliano - Rank 1. Am intrat in factiune: -31.03.2013 14:04 -Am iesit din factiune 09.04.2013 17:28 (Nu imi place noul sistem taxi)

-Taxi Cab Company / Freddy. - Rank 4. Am intrat in factiune: 15.01.2013 17:46 - Am iesit din factiune 30.03.2013 17:11 (Wipe)

 

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii/page__st__1320

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Sunt multe motive. In primul rand, imi place activitatea cu ce se ocupa. In al doilea rand, vreau sa imi demonstrez ca pot sa trec la "urmatorul nivel". In al treilea rand, sunt sigur ca in PD pot sa gasesc niste membrii maturi cu care o sa ma inteleg bine si alaturi de care sa imi creez o "cariera" in acest domeniu. Si nu in ultimul rand, in PD o sa gasesc niste persoane cu care, poate, o sa ma imprietenesc.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/iUjuK4C.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5+

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut, numele meu este Alex, am 20 de ani si sunt din Bucuresti. Sunt un tip carismatic, perseverent si am niste nervi de otel.Imi place foarte mult sa fac sport, indiferent ce acesta. Pe scurt, cam atat. Sper sa ne cunoastem mai bine si atunci o sa vedeti ce fel de persoana sunt.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: nXoiD

• Nickname-uri anterioare: nXoiD. (cu punct)

• Level: 17.

• Vârsta reală: 15 ani,

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, crash la somatie.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

School Instructor(rank 2)

The Cuneo Family(rank 2)

National Guard(rank 1

Avispa Rifa (rank 1)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

-National Guard-2 FW in perioada de teste - 26.03.2013

-Avispa Rifa-Doresc sa intru intr-un departament - 25.04.2013

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

-National Guard -> -

-Avispa Rifa -> http://forum.b-zone.ro/topic/122573-avispa-rifa-demisii-resignations/page__st__20

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, 2 Fw in perioada de teste.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa asigur ca legile nu sunt incalcate iar in caz contrar sa aplic sanctiunile.Imi place cu ce se ocupa acest departament.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore/zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Ionut, sunt prietenos, nu caut cearta, sunt o fire calma si imi place munca in echipa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: WhixYCFR

 

• Nickname-uri anterioare: -

 

• Level: 41

 

• Vârsta reala: 16 ani

 

• Sexul (real): Masculin

 

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - DM aiure ( eram level mic, nu cunosteam regulamentul serverului atunci )

 

• Ati fost banati vreodata? Daca da, de ce?: Da, neintelegere la licitatie si spam.

 

• Factiunile anterioare si rank-ul în acestea (în ordine):

1. School Instructors - Rank 3

2. The Stracci Family - Rank 2

3. School Instrcutors - Rank 3

4. The Stracci Family - Rank 4

5.Federal Bureau of Investigations - Rank 1

 

• De ce ati parasit ultimele doua factiuni si data în care ati iesit?: The Stracci Family - Deoarece mi-am dorit sa aplic in Hitmen Agency. [30.03.2013 20:42 WhixYCFR a iesit din factiune]

Federal Bureau of Investigations - Din cauza unor mici greseli de incepator am fost demis. [ 26.04.2013 01:51 WhixYCFR a fost dat afara (3 warns) ]

 

• Link-uri catre demisiile ultimelor doua factiuni (daca exista): Stracci - http://forum.b-zone..../page__st__1340

F.B.I - Am fost demis.

 

• Ati mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-ati parasit?: F.B.I - Am fost demis.

 

• Sunteti activi pe forum?: Desigur

 

• Întelegi ca Police Department este un departament serios ti trebuie sa ai un limbaj si comportament exemplar?: Da

 

• Întelegi ca daca nu stai cel putin doua saptamâni în Police Department vei iesi cu 60 Faction Punish?: Da

 

• Ati citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord ca veti fi sanctionati pentru încalcarea acestora?: Da.

 

• De ce doriti sa intrati în Police Department?: Deoarece este un departament serios si consider ca este factiunea care mi se potriveste cel mai mult la momentul actual.

 

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/r661g1i8d/

 

• Numarul de ore petrecute în joc fara AFK: 8-10 ore.

 

• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu.

 

• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

 

• O scurta autocaracterizare: Sunt o fire plina de energie, curioasa si prietenoasa.

Hobby-urile mele sunt : samp, fotbal, muzica etc.

Imi place sa ma distrez cu prieteni si sa respect viata.

Edited by WhixY
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: An0Nim

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 15

• Vârsta reală: 15 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine)

1) Fire & Medic Departament - rank 1

2) News Reporter - rank 3

3) The Paterno Family - rank 1

4) News Reporter - rank 2

5) El Loco Cartel - rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am iesit din El Loco Cartel pe data de 24.04.2013 pentru ca nu puteam ajunge la toate warr-urile. Din News Reporter am fost demis pe data de 27.01.2013.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....i-resignations/

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca este un departament organizat, foarte civilizat, cu membrii de treaba, cu care te poti intelege si as vrea sa ajut cu tot ce pot in dezvoltarea acestui colectiv.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/isf9tkedp/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6-7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Sigur.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat timid, glumet si amabil cu toata lumea. Sunt serios cand este nevoie, iar in timpul liber imi place sa ma joc la PC, sa ascult muzica, si sa ies cu prietenii.

Edited by A N O N I M
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AdoLfe

• Previous nicknames: IceBeat

• Level: 17

• Real age: 14

• (Real) Gender: Male

• Number of ingame warnings and the reason you got them:

• Were you ever banned? If yes, why?: comportement non rp and D-B

• Previous factions and the rank you had in them (in order):

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?:

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any):

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?:

• Are you active on the forum?: Yes i am

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes

• Why do you want to join the Police Department?: I love to be one of members PD , because they work as a real team And so mush dicipline

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://i.imgur.com/IltSfJk.png

• How many hours do you play withouth being AFK?: 5 or 6 hours

• You are on the BlackList at a faction?: No

• If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes

• A short characterisation of yourself My name is Aziz , im a goodlooking and a smart guy from Tunisia ,i play SAMP in my free time , i like football and tennis , i like my friends and video games too .

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Horation

• Nickname-uri anterioare:-

• Level:17

• Vârsta reală:17 ani .

• Sexul (real):Masculin .

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da pentru mod parkour si pentru parola gresita .

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):The Tattaglia Family rank 1 , Southern Pimps rank 1 .

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Pai din prima factiune am iesit deoarece sa dat wipe si din a doua miam dat demisia doarece nu mai puteam ajunge la evenimente [23/03/2013] [21/03/2013]

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/13081-southern-pimps-demisii-resignations/page__st__1360

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu .

• Sunteți activi pe forum?:Da .

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da .

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da .

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da .

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece am foist tot in mafi si am decis sa fac parte si dintr-o factiune care e de partea binelui .

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/912bh09z7/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 550 de ore .

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu .

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:-

• O scurtă autocaracterizare:Sunt un baiat din Sighisoara pe nume Horatiu caruia ii place sa joace basket , samp si fotbal .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Nale

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 37

• Vârsta reală: 18

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: -

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Tow Car Company(Rank 1),News Reporter(Rank 3),The Paterno Family(Rank 1),The Barzini Family(Rank 2)x3,The Corleone Family(Rank 5),Police Department(Rank 2),The Corleone Family(Rank 3),School Instructor(Rank 1),Taxi Cab Company(Rank 3).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: 21.10.2012 - School Instructor, FW. 28.03.2013 - Taxi Cab Company,demisie.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da,deoarece am dorit să mă reintorc mafia unde m`am simţit cel mai bine.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece doresc să ajut la liniştea oraşului şi să nu existe accidente pe şoselele oraşului.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s3.postimg.org/3lxi1far7/sa_mp_047.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5+

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Un tip de treabă,glumeţ şi nu în ultimul rând serios.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DoKy

• Nickname-uri anterioare: nu am avut

• Level: 17

• Vârsta reală: 14

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: o data, Am gresit parola de 3 ori

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Ls rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: 2 FW in perioada de teste

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): ------

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:nu am facut parte

• Sunteți activi pe forum?: da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca iubesc meseria de politist, imi place sa urmaresc persoane, sa dau amenzi.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/CrObz0b

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6-7

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Hitman 1/2

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Cu siguranta

• O scurtă autocaracterizare: Numele meu este Calin, am 14 ani, sunt din Gataia, un oras in judetul Timis. Imi place sa joc samp, sa ies afara cu prietenii, sa petrecem timp. Imi place sa-mi fac prieteni noi, sa fac bani.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Cristi95

• Nickname-uri anterioare:

• Level: 29

• Vârsta reală: 18

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru un /report aiurea

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Tow Track Company rank 2, The Barzini Family rank 1, The Barzini Family rank 2, The Tattaglia Family rank 2, The Strraci Family rank 2, The Barzini Family rank 2, The Tattaglia Family rank 1, The Paterno Family rank 2, The Barzini Family rank 1, Southern Pimps rank 2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Southern Pimps 3/3 FW pe data de 22.04.2013, The Barzini Family am avut niste probleme si nu am mai putut intra, am iesit pe data de 24.12.2012

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc forte mult sa intru intr-un departament dar nu am avut nicidata ocazia si consider o sa fac fata daca o sa intru.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/of7hBOe

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6-7

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut ma numesc Cristi am 18 ani, sunt din Braila, sunt un tip sociabil, glumet dar si serios cand este cazul. Imi place sa imi fac prieteni noi, sa "imi pun amprenta" acolo unde imi fac treaba, sunt cam irascibil, ma enervez repede daca ceva nu iese cum vreau eu.

Edited by Ccristi
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Silviu1333

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 21

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad aiurea

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

The Stracii Family Rank 1

The Taxi Cab Company Rank 2

The Cuneo family Rank 1

FBI rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Pai am luato pauza de la jocuri..acum vreo 3-4 ani

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da in FBI ,am luat o pauza cu sampul..

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Normal

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pai vreau sa ajut departamentul si sa ajut la mentinerea ordinii publice

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/5qU7xBu.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6-7 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Silviu ,am 15 ani sunt din Bucuresti...sunt un timp de treaba si imi plac jocurile..

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Shust

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 15+

• Vârsta reală: 17ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am fost in niciuna !

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa ajut la prinderea infractorilor, vreau sa ajut la dirijarea circulatie, vreau sa incerc o experienta noua, sa imi ajut colegii si factiunea, si imi plac departamentele.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/f7r8rdg8z/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore pe zi!

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt pe nici un Black List.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur!

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Dorinel, am 17 an si sunt din orasul Petrila. Imi place in general sa ma joc Sa:Mp, sa ma distrez, sunt un baiat glumet, stiu cand sa fac o gluma si cand, cand trebuie sa fiu serios sunt foarte serios.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Nisna

• Nickname-uri anterioare: Nu

• Level: 16

• Vârsta reală: 16 ani si 8 luni

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 am blocat intrarea la pay'n'spray

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da , am gresit parola de 3 ori

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructor rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Deoarece in acel moment nu dispuneam de timpul necesar pentru a sta pe joc

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Am avut o singura factiune : -> http://forum.b-zone....s/page__st__740

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da intru de multe ori si stau ceva timp

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece dupa ce termin liceul as vrea sa intru in politie , mai exact la academia de politie si sa ma obisnuiesc cu anumite reguli. Mai doresc si pentru ca este o factiune foarte frumoasa cu olayer activi ,seriosi , care iti explica unde ai gresit .

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/mgyhmglm1/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 368

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut ma numesc Edi si am 16 ani si sunt din Stefanesti Judetul Valcea .Invat la Colegiul National Gib. Mihaescu. Sunt sociabil , dornic de distractie ,saritor , cu simtul umorului si foarte serios cand vine vorba de asa ceva.

Edited by Nisan
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.