Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: AleC_X

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 29

• Vârsta reală: 18 ani

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: -

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Tattaglia-rank2, Cuneo family - rank 1 , Avispa rifa - rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: M-am plictisit de mafii.. Data nu o mai retin..

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

•Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LVPD pentru ca nu am mai fost intr-un departamen pe acest server.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-8ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alex si am 18 ani. Sunt un tip de treaba , serios , glumet ( cu limita bunului simt ) si sunt foarte ambitios. Accept orice sfat si daca e nevoie pot sfatui pe cineva. Vreau sa intru in acest departament deoarece vreau sa-mi fac noi prieteni si pentru ca este o factiune serioasa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RazvanVR6

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 16.

• Vârsta reală: 13

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O data pentru deranj event.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LS Taxi - Rank 1 , The Verdant Family - Rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: LS Taxi - Am acumulat 2fw in perioada teste.

Verdant Family - Am facut cerere de demisie,nu aveam timp sa ajung la activitati cu programul scolar.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Verdant Family : http://forum.b-zone..../page__st__1140

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am facut parte.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece in primul rand sunt oameni respectuosi si cu bun simt ,iar in al doilea rand doresc sa fac curat in circulatia rutiera.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/7RlaUYf.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 10,iar in timpul scolii 6.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Razvan,am 13 ani,locuiesc in Bucuresti,sunt o persoana calma,intelegatoare care cauta sa isi faca cat mai multi prieteni nu dusmani,imi place sa ies afara cu bicicleta prin parcuri,sa stau cu prietenii la o samanta,sa joc sa:mp ..

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: FalleN.

• Nickname-uri anterioare: mYm

• Level: 23

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( /ad cu rob la level mic)

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Green Street Bloods - rank 2 , Medici - rank 1 , Corleone Family - rank 2 , Stracci Family - rank 2 , School Instructors - rank 2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Green Street Bloods - am iesit pentru ca Paul. a lasat liderul , iar din Medici am iesit pentru ca mi s-a stricat PC si era o perioada de inactivitate de 1-2 saptamani.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/13080-green-street-bloods-cereri-demisii/page__st__1360 / http://forum.b-zone.ro/topic/8096-paramedics-cereri-demisii/page__st__1320

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da , am avut probleme cu PC.

•Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LVPD deoarece este o factiune cu multi oameni prietenosi , lider ce da dovada de profesionalism , am si cativa prieteni aici si doresc sa ajut factiunea prin activitatea si respectul meu. Vreau sa intru intr-un departament deoarece este visul meu , si vreau sa se indeplineasca.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/fkEscHa.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6-8 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Mihai , sunt din Alexandria , am varsta de 16 ani si imi place sa joc fotbal , sa ies cu prietenii , sa joc sa:mp si sa pescuiesc. In timpul liber incerc sa ma relaxez pe sa:mp sau sa joc fotbal. Sunt la liceu , invat destul de bine , nu vreau sa neglijez invatatura dar vreau sa ma si relaxez totodata. Stiu ce inseamna respectul , stiu sa glumesc dar nu intrec masura. Acesta sunt eu !

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: PatrioT

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 17 (765/72)

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 am numit prost un jucator.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: -

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

iBZhHrg.png Rank 1.

rQow0SF.png Rank 1

Ie6XiHo.png Rank 1.

fZFYGfz.png Rank 2 (3).

IiTUvkD.png Rank 1.

eHi4vq7.png Rank 1.

Pa3Rmoz.png Rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

FBI - primul departament, nu am reusit sa ma obisnuiesc cu regulile, obtinand 2/3 fw in primele 2 saptamani.

Avispa Rifa - Neintelegeri .

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: 2/3 fw in primele 2 saptamani.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Este printre cele mai organizate factiuni de pe server. Am mai fost intr-un departament si stiu cum sta treaba. Imi place foarte mult cu ce se ocupa.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Click!

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 963

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, da' nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Salut! Ma numesc Virgil, sunt din Craiova. Stiu sa glumesc, dar pot fi si serios atunci cand este vorba de munca. Sunt pasionat de gaming, jucand mai multe jocuri atat Multiplayer cat si CO OP. Imi place sa fiu punctual si sa ma tin de promisiuni.

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [bTD]Turner

• Nickname-uri anterioare: Turner.

• Level: 30

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nr - Rank 4, PD - rank 3, NG - Rank 1, Paterno - rank 3, PD - rank 4, El Loco Cartel - Rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Se injurau pe /f si nu avea rost.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, Nu mai stiu sigur motivul, dar am avut un motiv bun...

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru a fi de partea dreptati.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/uzeG1jh

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6-7 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Catalin, am 17 ani, locuiesc in Bucuresti. Sunt un baiat intelegator, glumet, sociabil, muncitor, rabdator.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Alexutzu_lvp

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 15

• Vârsta reală: 19 ani

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da am luat o data ban pentru un /ad

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Tow Truck Company: rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:am iesit din Tow Truck Company pentru ca am plecat din tara 6 luni si nu am mai jucat samp

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: - •Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LVPD pentru ca imi place foarte mult cea ce faceti voi si vreau sa va ajut si eu .

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/lnWOGZV.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 3-4 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Numele meu este Alex , am 19 ani, sunt din Timisoara si sunt pe clasa a XII-a. Sunt un baiat de treaba, serios si foarte ambitios. Imi place sa joc fotbal, sa imi petrec timpul cu prietenii. Imi dorec sa intru in acest departament pentru ca imi place foarte mult cea ce faceti voi si sa imi fac mai multi prieteni.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:MarianGMM

• Nickname-uri anterioare: -

• Level:23

• Vârsta reală:17

• Sexul (real):MasculiN

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 /ad cu rob

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da,cheat.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):F&M Dep.(1),Tattaglia(1),Taxi(1)Stracci(1)Taxi(3)Red Dragon Triad.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Vreau sa intru intr-un departament

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Taxi(wipe) si aici RDT.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Normal

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Sunt de acord.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Fiindca este un departament serios si activ.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i.imgur.com/0XWDTNg.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:pe zi cam 4-5 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da,dar nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Marian am 17 ani si locuiesc in BN,in timpul joc acest joc.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: JerryCo

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 15+

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Am zero

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea. the tsar bratva rank 2, taxi lv rank 1, vietnase boys rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am vrut sa schimb

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Cat timp sunt in samp sunt si pe forum

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi place foarte mult factiunea, vreau sa curat cat mai mult comunitatea de infractori si sami ajut colegii.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/28/samp004qak.png/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un tip foarte sociabil si imi place sa stau in anturaj.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Druley11

• Nickname-uri anterioare: [swe]Druley

• Level: 19

• Vârsta reală: 14 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: m luat 1 zi pentru limbaj.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

1. Paramedics rank 2.

2. School Instructors rank 1

3. Vietnamese Boys rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din School Instructors am iesit deoarece am vrut sa incerc alta factiune. Iar din Vietnamese deoarece nu prea mai aveam timp de war-uri.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8164-school-instructors-demisii-resignations/page__st__740 si, http://forum.b-zone.ro/topic/8021-vietnamese-boys-demisii/page__st__1320

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Bineinteles!

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece nu am mai fost pana acum intr-un departament si am trecut de mult peste level 15, de aceea vreau sa incerc unul.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/zGyD5lE.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 6-7 ore, dar in week end sau vacante peste 10 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da dar nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt o persoana de treaba, prietenoasa si cu simtul umorului. Imi place sa imi fac prieteni si sa joc jocuri pe calculator.

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

  • Marcus.
  • FalleN.
  • [bTD]Turner
  • Druley11
  • AleCs_X
  • MarianGMM
  • Alexutzu_lvp

 

TESTELE SE DAU CU:

 

INFERNO27

BLACKTHIEF

 

 

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

Nickname:RieckermaNN

• Nickname-uri anterioare:_Tedy_

• Level:31

• Vârsta reală:16

• Sexul (real):Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Paterno Family - Rank 1, News Reporter - rank 3.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:The Paterno Family - wipe (a fost foarte demult) News Reporter (08.05.2013) - Mi-a murit bunica si nu am mai putut intra.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am avut ocazia.

• Sunteți activi pe forum?:Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece imi doresc sa devin un adept al dreptatii.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://postimg.org/image/mjucw52e5/45c23c7c/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:1860

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.

• O scurtă autocaracterizare:Sunt un baiat de treaba si imi place sa imi fac prieteni noi. Prefer sa fiu caracterizat de alte persoane.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Shust

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 21+

• Vârsta reală: 17ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am fost in niciuna !

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa ajut la prinderea infractorilor, vreau sa ajut la dirijarea circulatie, vreau sa incerc o experienta noua, sa imi ajut colegii si factiunea, si imi plac departamentele.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/pfujsvmkl/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore pe zi!

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt pe nici un Black List.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur!

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Dorinel, am 17 an si sunt din orasul Petrila. Imi place in general sa ma joc Sa:Mp, sa ma distrez, sunt un baiat glumet, stiu cand sa fac o gluma si cand, cand trebuie sa fiu serios sunt foarte serios.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Rickmad

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 30

• Vârsta reală: 18

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Le am la " My Faction " in ordine

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: 69 Pier Mobs - 12.05.2013

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....ns/page__st__20

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai avut aceasta ocazie

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece nu am fost niciodata intr-un departament , si este un departament activ si serios

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/5kzjugsgh/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 1390

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Cu siguranta

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat simplu si prietenos.

Edited by A41 Rickmad
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Greet

• Nickname-uri anterioare: Catalin_Diaz

• Level: 45

• Vârsta reală: 18 ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( DB pe hitmen la level mai mic )

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, tentativa de afaceri ilegale si comportament non-rp ( am gresit .. ).

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paterno Family ( 1 ), Corleone ( 2 ), PD ( 2 ), FBI ( 2 ), NG ( 2 ), Taxi ( 2 ), News Reporter ( 4 ), Tattaglia Family ( 3 ), National Guard ( 1 ), SFPD ( 1 ), Taxi Cab Company ( 1 ).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Taxi Cab Company ( acu 1 luna ), Taxi Cab Company ( Ieri ).iar ( Nu mai aveam timp ).

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): La prima a fost wipe, iar a 2-a este >> http://forum.b-zone..../page__st__1360

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da din LSPD, FBI, NG, SFPD.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa ma alatur unui departament iar acesta este potrivit.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/Ldg8qrd.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, dar nu e cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Catalin, am 18 ani, sunt din Bucuresti. Sunt o fire activa, imi place sa glumesc, sa ma distrez sa nu creez probleme si sa ies afara cu prieteni. Deobicei eu respect pe cine ma respecta si consider ca respectul se castiga prin respect.

Edited by Greet
Link to comment
Share on other sites

Nickname: JerryCo

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 20

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Am zero

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea. the tsar bratva rank 2, taxi lv rank 1, vietnase boys rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am vrut sa schimb

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Cat timp sunt in samp sunt si pe forum

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi place foarte mult factiunea, vreau sa curat cat mai mult comunitatea de infractori si sami ajut colegii.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/856/samp010uho.png/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un tip foarte sociabil si imi place sa stau in anturaj.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Prici18

• Nickname-uri anterioare: -.

• Level: 15+

• Vârsta reală: 16 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedic -- Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit Paramedic, deoarece nu mai acordam indeajuns timp jocului ! Data la care am parasit factiunea este 15 aprielie 2013.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Link

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Bineinteles.

• De ce doriți să intrați în Police Department? As dori sa intru intru in LVPD deoarece imi place sa pedepsesc greselile playerilor si sa lucrez in echipa.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Poza

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Bineinteles.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Ciprian, am 16 ani , peste 2 saptamani fac 17. Sunt o fire sociabila, prietenoasa, ambitioasa si capabila de lucru in echipa (practic handbal de 4 ani) . Imi place enorm sa ajut oamenii de aceea deviza mea este : Ajuta si la randul tau vei fi ajutat !

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

 

  • RieckermaNN
  • Rickmad
  • Greet

 

TESTELE SE DAU CU:

 

INFERNO27

BLACKTHIEF

 

 

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

 

 

LV POLICE DEPARTMENT MAI RECRUTEAZA INCA 2 PERSOANE !

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Keby

• Nickname-uri anterioare: RaZhor

• Level: 45+

• Vârsta reală: 21 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedic -- Rank 2,Los Santos Taxi --rank 2,National Guard --rank2,Vietnamese Boys -- rank 4,Federal Bureau of Investigations -- rank2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Incepusem munca si nu mai aveam timp liber sa-l dedic si acestui server!

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Din pacate nu!

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da!Datorita locului de munca!

• Sunteți activi pe forum?: Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur!

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Binenteles!

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Bineinteles.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este factiune care ma atrage cel mai mult din punct de vedere al ocupatiei sale,prinderea infractorilor fiind un "hobby" pentru mine!

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://img856.imageshack.us/img856/5343/samp001wdb.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 10-12 ore!

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Bineinteles.

• O scurtă autocaracterizare: Salut.Ma numesc Tavy,am 21 de ani si sunt din judetul Bacau!Sunt un tip sociabil,glumet si cu simtul umorului!Majoritatea timpului liber il dedic samp-ului si de asemeni imi place sa-mi fac multi prieteni!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Eduard.Latcan

• Nickname-uri anterioare: Swagger

• Level: 17+

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): M

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Niciodata

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Tattaglia family(Rank 2) , School Instructors (rank 1)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Inactivitate. nu-mi amintesc datele , m-am lasat un timp.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Pe acest server , nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da, ca si pe server.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Bineinteles, altfel nu aplicam.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa intru in Police Departament, deoarece este una dintre cele mai respectate factiuni si sunt sigur ca mi se potriveste job-ul de politist, datorita experientei mele de pe alte servere. Cred ca pot face fata cu brio si aici.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/99t3fhp5t/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 zilnic.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -

• O scurtă autocaracterizare: Sunt Edi, am 16 ani, sunt un tip de treaba cu bun simt. Imi place sa nu ma implic in conflicte si cred ca ma pot integra in orice colectiv.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Nanno

Nickname-uri anterioare: -.

Level: 30+

Vârsta reală: 16 ani.

Sexul (real): Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): NG Rank 2, Taxi Rank 1 , FBI Rank 3

De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Deoarece m.am lasat de samp pentru ceva timp

Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): .

Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da.

Sunteți activi pe forum?: Desigur.

Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur

Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Bineinteles.

De ce doriți să intrați în Police Department? As dori sa intru intru in LVPD deoarece imi place sa aplic legea si sa pazesc orasul de infractori.

Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu) : http://img841.images.../samp002azy.png

Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore.

Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Bineinteles.

O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Adrian , sunt din Buzau, imi place tenisul de camp , fac de 8 ani performata , imi place sa respect si sa fiu respectat, imi place sa respect legea .

Edited by thinkpad
Link to comment
Share on other sites

Nickname: JerryCo

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 20

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Am zero

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea. the tsar bratva rank 2, taxi lv rank 1, vietnase boys rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am vrut sa schimb

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Cat timp sunt in samp sunt si pe forum

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi place foarte mult factiunea, vreau sa curat cat mai mult comunitatea de infractori si sami ajut colegii.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imageshack.us...samp010uho.png/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un tip foarte sociabil si imi place sa stau in anturaj.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Beeks

• Nickname-uri anterioare:NoMore20

• Level:20+

• Vârsta reală:16 ani.

• Sexul (real):Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da,comportament non rp.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

TowTruckCompany-rank1;

CorleoneFamily-rank1;

PaternoFamily-rank1;

Fire&MedicDepartament-rank1;

TattagliaFamily-rank2;

FederalBureau of Investigation-rank1;

The Tsar Bratva-rank2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Din F.B.I am iesit pentru ca nu mai aveam suficient timp pentru scoala,iar din The Tsar Bratva am fost demis deoarece am avut PC-ul stricat si nu am putut intra timp de 3 zile.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....e/page__st__860

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Am mai facut parte din F.B.I si am specificat sus motivul pentru care am iesit.

• Sunteți activi pe forum?:Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Bineintels.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Vreau sa ajut la combaterea criminalitatii pe server.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Skill- http://imgur.com/T0lLYoM,ZgOzNYA#1

/Stats- http://i.imgur.com/T0lLYoM.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6-7 ore pe zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.

• O scurtă autocaracterizare:Nu prea imi place sa ma descriu,dar pot spune despre mine ca sunt o persoana ambitioasa,nu dau inapoi de la nimic,ma inteleg bine cu toti.Ca orice alta presona mai am si defecte,dar stiu sa le stapanesc.

Edited by Beeks
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.