Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: AndyErry

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 24.10.2010

• Level: 26

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedic,News Reporter, Verdant Family!

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: News Reporter - Acum 1 an m-am lasat de Sa:Mp. Verdant Family - Am zis ca i-ar ma las de Sa:Mp.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): NR - Nu exista. Verdant Family - http://forum.b-zone..../page__st__1320

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doream de cand am fost in paramedics. Dar m-am lasat de sa:mp

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/eEKfL8p

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut, Ma numesc Mihai, am 17 ani, si sunt din Botosani. Sunt o fire muncitoare, glumeata,serioasa, intelegatoare, ambitioasa. Imi place sa ma distrez cu prieteni, sa imi fac prieteni noi. C-am atat despre mine, ma ve-ti caracteriza si voi pe viitor!

Alte Precizari: Am facut eu cererea pentru ca lui nu ii este validat contu de pe forum, nu ii vine mail ca sa il valideze, si asteapta sa raspunda bobo ca sa isi poata valida contul de pe forum !

Edited by Swn Master
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: PuDicS

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 4 luni

• Level: 24 +

• Vârsta reală: 15 ani

• Sexul (real): Masculin [ Barbat ]

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: DA , DM la level 10

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): • Tow Truck Company - Rank 2 - Taryd0n

• Fire & Medic Departament - Rank 1 - ALLEN

• The Barizini Family - Rank 2 - Oantzah

• Taxi Cab Company - Rank 3 - Dienutza

• Taxi Cab Company - Rank 1 - ALex

• School Instructor - Rank 1 - Audi_RS8

• The paterno Family - Rank 1 - b0d018

• Tow Truck Company - Rank 1 - Thomas_Jefferson

• The paterno Family - Rank 1 - rizEa

• Los Santos Taxi - rank 1 - Shobo

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Paterno - Urma un examen si am facut o pauza ! ; Los Santos Taxi - Am gresit la raport [ primul raport ]

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/13081-southern-pimps-demisii-resignations/page__st__1080 - Paterno ; Si La taxi am fost dat afara !

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu , deasta aplic aici ca sa incerc ceva nou !

• Sunteți activi pe forum?: DA

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur !

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da !

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? DA '' Unde's multi puterea creste ''

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru a incerca ceva nou si pentru a capata experinta intr-un departament !

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/TBhGWpF.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 9 - 10

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu .

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: DA , dar nu este cazul !

• O scurtă autocaracterizare: Salut , ma numesc Alex , sunt din Craiova si am 15 ani ! Sunt o persoana care spune lucrurilor pe nume , cand este vorba de seriozitate puteti conta pe mine , imi place actiunea si nu imi place sa stau sa ma plictisesc . Sunt serios , dar si glumet in aceeasi masura . Imi place sa lucrez in echipa '' Unde-s multi puterea creste '' si sa ajuti oamenii cand dau de necaz !

Link to comment
Share on other sites

Nickname: FunK.

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din Februarie, 6 luni.

• Level: 15+

• Vârsta reală: 17 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, pentru transfer ilegal.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Las Venturas Taxi Company - Rank 1 ( LV Trainee ), El Loco Cartel - Rank 1 ( Recluta )

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: LV Taxi ( 21/07/2013 ) -> Am fost demis pentru ca am avut 3 zile+ de neactivitate neanuntata.

El Loco Cartel ( 9/08/2013 ) -> Am fost demis pentru ca nu am putut sa ma controlez, dupa niste probleme grave in viata reala + nervii acumulati la war + pierderea a 3 turfs intr-o zi + ca am primit ajail degeaba a urmat demiterea mea pentru injurii admin.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Eu imi doresc sa intru in Las Venturas Police Departament pentru a ajuta acest departament sa isi continuie activitatea, pentru a curata drumurile de cei ce incalca regulile de circulatie si pentru a-mi face prieteni.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/9FM6wUQ.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Minim 8.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat inalt, puternic si intr-o forma fizica foarte buna. Eu fiind foarte dragut cu toate persoanele si controlanduma pana la o limita ( toata lumea are o limita pana sare in aer ). Eu invat la Liceul cu Program Sportiv Iasi si cel mai mare vis al meu este sa fiu un mare politist in orasul meu. Am ochii caprui, culoarea parului este saten. Imi plac foarte mult fetele dar imi place sa petrec si timp cu ele. Cu totul ca inca nu am permis imi place foarte mult sa conduc ( ma duc cu masina lui taicamiu pe dealurile satului meu ). Cam prin aceste cuvinte ma pot descrie.

Edited by Clau Claudiu
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Trastos

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut nickname-uri anterioare

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc SA-MP pe B-zone de aproximativ 5 luni

• Level: Detin level 19

• Vârsta reală: Am 15 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am warn-uri in joc (0/3)

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Am fost banat o singura data pentru comportament non-rp

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Am fost in Taxi Cab Company LS (rank 2) si Avispa Rifa (rank 1)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am iesit din Taxi Cab Company Ls pe data de 4.07.2013 deoarece am fost plecat la tara timp de 2 saptamani si am uitat sa fac cerere de invoire , iar din Avispa Rifa am iesit pe data de 24.07.2013 deoarece in acea perioada nu mai aveam timp de joc drept urmare am fost demis.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista link-uri catre demisiile ultimelor doua factiuni

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte dintr-un departament.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece vreau sa incerc o noua experienta si sa vad cum este viata de politist. De asemenea imi place mult actiunea si cred ca voi avea parte de ea in aceasta factiune.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/wPB949J

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In timpul vacantei aproximativ 10 ore iar in timpul scolii aproximativ 6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe Blacklist-ul nici unei factiuni.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alexandru, am 15 ani si sunt din Braila. Am simtul umorului dar atunci cand este cazul pot deveni foarte serios. Imi place foarte mult sa lucrez in echipa si cred ca numai asa se poate realiza ceva bun. Am o ambitie de fier si nu pot fi doborat atunci cand m-am hotarat sa realizez ceva!

Edited by Cautare
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Tatarusanu

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 2 ani , cu pauze .

• Level: 21 +

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Mi-a fost spart contul si cel care mi l-a spart a injurat pe /ad dar s-a rezolvat.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Fire and Paramedics Departament - rank 1

The Corleone Family - rank 1

School instructors - rank 1

The Cuneo Family - rank 1

Fire and Paramedics Departament - rank 1

Hitmen Agency - rank 1

San Fierro Police Departament - rank 1

The Verdant Family - rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

SF Police Departament - Erau certuri / aglomeratie pentru un loc de radar .

The Verdant Family - Am vrut sa intru in LVPD

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

SF Police Deprtament - http://forum.b-zone.ro/topic/122577-sf-police-department-demisii-resignations/page__st__120

The Verdant Family - http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisii-resignations/page__st__1360#entry2270445

 

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da , SF Police Departament - Era aglomeratie pentru un loc de radar .

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LV Police Departament deoarece am capacitatea de a lucra in echipa , vreau sa imi fac prieteni noi , este o factiune bine organzata cu un lider pe masura care face ca totul sa mearga bine .

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): T3c9tAT.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore .

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut . Ma numesc Tatarusanu Leonard si am 14 ani . M-am nascut intr-un orasel din jud. Iasi numit Pascani care este mic dar frumos . Nu sunt timid , dar totusi imi vad de treaba , imi place sa imi fac prieteni tot timpul , glumesc , mai rar sunt serios ,dar cand trebuie sunt .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Destema

• Nickname-uri anterioare: Titanomachi

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni

• Level: 17

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 DM in safe-zone

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Green Street Bloods - rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Doream sa incerc un departament.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/13080-green-street-bloods-demisii/page__st__1540

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da am capacitatea de a lucra in echipa.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi place sa fiu de partea legii si sa ii pedepsesc pe cei care comit fapte ilegale.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/Aw6AFNJ

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-10 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat harnic cu simtul umorului,am simtul responsabilitatii bine dezvoltat,imi place munca in echipa si sunt serios atunci cand situatia mi-o cere.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AtakaN

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproape 2 luni

• Level: 15

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 am vorbit prea frumos .

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): M/F

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Lideri inactivi , nici la sedinta nu veneau

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da , M/F

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi place sa fiu de partea legii si sa ii pedepsesc pe cei care comit fapte ilegale.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

-sa_mp_002.png

 

-sa_mp_003.png

 

-sa_mp_004.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 10-15 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat care isi traieste viata la maxim , imi plac sporturile xtreme , vreau sa fac Armata in viitor etc ...

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

 

 

 

 

ACCEPTATI PENTRU TESTE

 

Volksbank bar-000234399.png

MinimaLLL bar-000372024.png

Bogdan13Nor bar-000509518.png

Vennom bar-000032675.png

[mR].MiraJ bar-000551646.png

PuDicS bar-000400326.png

Tatarusanu bar-000378963.png

AndyErry bar-000218608.png

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.

• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.

 

 

RESPINSI:

 

Thundr - Nu te-ai remarcat in ultimele 2 factiuni, nu imi inspiri incredere.

sfk - Nu ai scris rankurile in ultimele factiuni. (aplicatie incompleta)

PariSiano - You don't have any previous faction, you do not have enough experience to be member of this department.

BLexu - Din ultima factiune ai iesit cu FP, nu imi inspiri incredere.

Vito.Scaletta - Nu te-ai remarcat in ultimele factiuni, nu consider ca ai experienta necesara pentru a te alatura acestui department.

Xiser - Nu te-ai remarcat in ultimele factiuni, nu consider ca ai experienta necesara pentru a te alatura acestui department.

Patricio - Nu te-ai remarcat in ultimele factiuni, nu consider ca ai experienta necesara pentru a te alatura acestui department.

FunK. - Nu imi place modul in care ai iesit din ultima factiune, nu imi inspiri incredere.

Trastos - Din ultima factiune ai iesit cu FP, nu imi inspiri incredere.

Destema - Nu consider ca ai suficenta experienta in factiuni pentru a te alatura acestui departament.

AtakaN - Nu consider ca ai suficenta experienta in factiuni pentru a te alatura acestui departament.

 

PUTETI REAPLICA PESTE O SAPTAMANA.

 

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE !

MAI SUNT 3 LOCURI DISPONIBILE

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: JusTmRs

• Nickname-uri anterioare: ''BreaKz''

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Level: 15

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: ''Comportament non-rp'' m-am luat dupa un coleg din News Reporter.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

News Reporter -> Rank 3

SF Taxi Company -> Rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Demisii - Am vrut sa incerc altceva.

News Reporter -> 30.07.2013

SF Taxi Company -> 19.08.2013

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

News Reporter - http://forum.b-zone.ro/topic/8155-news-reporter-cereri-demisii/page__st__1180

SF Taxi Company - http://forum.b-zone.ro/topic/122563-san-fierro-taxi-demisii-resignations/page__st__100

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece este un departament serios si activ. Doresc sa ii ajut in toate activitatile pe care le desfasoara ei si sa reducem condusul inprudent, ilegalitatile, spargerile de banci etc.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/ozv436opt/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 4-6 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Buna ziua. Ma numesc Marius. Am 17 ani. Sunt un baiat modest, sincer, drept, modest. Nu imi place sa ma bag in conflicte aiurea. Imi ajut prieteni si colegii la nevoie mereu cu ce pot. Spun lucrurilor pe fata mereu! Daca incep o treaba imi place sa o duc pana la final.

Edited by JusTmRs
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: M.Ionut

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut alt nume.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 8 luni

• Level: 24

• Vârsta reală: 18 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 Drive-by ( involuntar )

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Vietnamese Boy's Rank 4, Avispa Rifa rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Vietnamese Boys ( s-au produs foarte multe schimbari de la numirea noului lider ), Avispa Rifa ( din dorinta de a incerca altceva, mai putin mafii )

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/122573-avispa-rifa-demisii-resignations/page__st__200 / http://forum.b-zone.ro/topic/8021-vietnamese-boys-demisii/page__st__1420

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da, atat cat este necesar.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? : Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece imi place actiunea care se desfasoara in PD.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/gallery/22y35jde/8dd61d9a/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: intre 2 si 6 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Ionut, am 18 ani, locuiesc in Brasov si momentan sunt elev. Sunt o persoana serioasa, sincera, nu imi place sa fiu vorbit pe la spate (daca aveti ceva sa imi spuneti, spuneti-mi direct PS. Nu ma supar din orice ) . Deasemenea timpul liber prefer sa il petrec alaturi de prieteni si sa iesim undeva *la un fotbal, bere etc.*

Link to comment
Share on other sites

Nickname: FunK.

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din Februarie, 6 luni.

• Level: 15+

• Vârsta reală: 17 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, pentru transfer ilegal.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Las Venturas Taxi Company - Rank 1 ( LV Trainee ), El Loco Cartel - Rank 1 ( Recluta )

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: LV Taxi ( 21/07/2013 ) -> Am fost demis pentru ca am avut 3 zile+ de neactivitate neanuntata.

El Loco Cartel ( 9/08/2013 ) -> Am fost demis pentru ca nu am putut sa ma controlez, dupa niste probleme grave in viata reala + nervii acumulati la war + pierderea a 3 turfs intr-o zi + ca am primit ajail degeaba a urmat demiterea mea pentru injurii admin.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Eu imi doresc sa intru in Las Venturas Police Departament pentru a ajuta acest departament sa isi continuie activitatea, pentru a curata drumurile de cei ce incalca regulile de circulatie si pentru a-mi face prieteni.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/VhLtDlN.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Minim 8.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat inalt, puternic si intr-o forma fizica foarte buna. Eu fiind foarte dragut cu toate persoanele si controlanduma pana la o limita ( toata lumea are o limita pana sare in aer ). Eu invat la Liceul cu Program Sportiv Iasi si cel mai mare vis al meu este sa fiu un mare politist in orasul meu. Am ochii caprui, culoarea parului este saten. Imi plac foarte mult fetele dar imi place sa petrec si timp cu ele. Cu totul ca inca nu am permis imi place foarte mult sa conduc ( ma duc cu masina lui taicamiu pe dealurile satului meu ). Cam prin aceste cuvinte ma pot descrie.

 

 

* Mi-as dori foarte mult sa primesc si eu o sansa sa intru intr-un departament, stiu ca am gresit cu chestia aia in El Loco Cartel dar simteam ca eram un om distrus dupa ce mi s-a intamplat in realitate si acum ma simt prost pentru ce am facut si imi cer scuze lui [F4L]Teylo ca l-am injurat pur si simplu credeam ca eram un om distrus imi venea sa ma omor la cati nervi am acumulat in acea zi si nu puteam sa tin totul in mine pana la urma urmelor orice om sare in aer la o limita si na ca eu am atins-o, si doar asta am vrut sa spun... *

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AnDr3uTzZu

• Nickname-uri anterioare: Doar asta

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an jumate

• Level: 39

• Vârsta reală: 18 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am mai fost

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Fire & Medic Dep. ( rank 3 ), The Cuneo Family ( rank 1 ), The paterno Family (rank 1), Taxi Las Venturas ( rank 1), Los Santos Police Departament ( rank 2 ), National Guard 2x ( rank 1 si rank 2 ), Las Venturas Police Departament ( rank 3 ), Taxi Cab Company Los Santos (rank 1), Avispa Rifa ( rank 1 )

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: In Taxi Los Santos am acumulat 3/3 FW, iar in Avispa Rifa din cauza organizarii.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu le-am mai gasit, doar la Avispa - http://forum.b-zone.ro/topic/122573-avispa-rifa-demisii-resignations/page__st__200#entry2243175

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da am mai facut parte din LVPD si am iesit pentru a lua o pauza de la acest joc.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Desigur ca da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru a mai reduce din numarul vitezomanilor din orasul Las Venturas si pentu ca aici imi sunt majoritatea prietenilor si pentru ca aici am ''crescut''

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/LxZUdHU.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Andrei, am varstra frumoasa de 18 ani locuiesc in Brasov.Sunt o fire prietenoasa, sociabila, glumeata(pana in limita bunului simt), ma acomodez repede in orice imprejurare, imi place sa ma informez in ceea ce nu stiu. Timpul liber mi-l petrec cu prieteni la un meci de fotbal s-au prin oras.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Flex_Christian

• Nickname-uri anterioare: dr.kutcho,darius_tazz

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproximativ 2 ani si 6 luni cu mici pauze.

• Level: 31

• Vârsta reală: 17 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3, ad non rp si drive by(fara sa vreau mi-a sarit in fata si dupa mi-a facut post)

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: da,parola gresita 3x

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Cab Company,rank 2,Paterno Family rank 1,2,Red Traide Dragons rank 1,F/M Departament rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit ultima factiune deorece voiam sa intru in taxi pentru a strange bani si ami indepinii visul de a avea comet si din taxi cab comapany am iesit pt. a-mi indeplinii al doiliea vis aceela de a fii politist la rutiera. (19.08.2013)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/122563-san-fierro-taxi-demisii-resignations/page__st__120

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -

• Sunteți activi pe forum?: da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Department deoarece doresc ca traficul sa fie cat mai fluent , legal si corect ,crimelee si problemele sa fie cat mai putine. Pe langa acest lucru, am auzit ca este o factiune foarte unita si am cativa prieteni aici.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/ndn6hmj3f/26509e48/, http://postimg.org/image/f9zlgico1/9d45ef12/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7/12

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: da

• O scurtă autocaracterizare: Buna seara. Numele meu este Darius Cristian. Am 17 ani si sunt din Bucuresti. Sunt pasionat de masini,motoare,barci si avioane. Imi place sa ies cu prietenii, sa ma simt bine si sa fac glume dar cand vine vorba de ceva serios imi dau silinta sa fac acel ceva cat mai bine cu putinta.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

 

 

 

 

ACCEPTATI PENTRU TESTE

 

JusTmRs bar-000601030.png

M.Ionut bar-000505080.png

AnDr3uTzZu bar-000445337.png

Flex_Christian bar-000158610.png

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.

• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.

 

 

RESPINSI:

 

FunK. - Tocmai ti-am respins aplicatia, poti face alta abia peste o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA !

MODELUL DE APLICATIE ESTE DISPONIBIL PE PRIMA PAGINA A ACESTUI TOPIC !

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPATMENT IS RECRUITING !

THE APPLICATION MODEL IS AVAILABLE ON THE FIRST PAGE OF THIS TOPIC !

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Kevin

• Nickname-uri anterioare: hYYz.kyk

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an jumate

• Level: 40

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3. ad aiurea

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Paterno Family rank 2

The Cuneo Family rank 3

69 Pier Mobs rank 2

El Loco Cartel rank 1

The Tsar Bratva rank 2

Green Street Bloods rank 6

The Verdant Family rank 2

Avispa Rifa rank 2

The Tsar Bratva rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Avispa Rifa demisie / The Tsar Bratva au fost niste probeleme

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....__st__200/stats

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai făcut parte.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru că ar fi prima dată într-un departament şi îmi place munca de poliţist.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/EIe1stN.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Salut, mă numesc Catalin , am vârsta de 16 ani şi locuiesc în Bucureşti. Sunt o fire sociabilă, căruia îi place să-şi facă noi prieteni. Momentan îmi urmez studiile la Liceul Teoretic "Benjamin Franklin" sunt clasa X-a. Hobby-ul meu este fotbalul,taekwondo dar şi jocurile pe calculatoare. O zi bună!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Silviu1333

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 29.12.2011

• Level: 25

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad aiurea

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Green Street Bloods - rank 1

Taxi LV - rank 2

Vietnamese Boys - rank 1

Southen Pimps 2x - rank 1

Federeal Bureau of Investigation - rank 1

LV Police Departament - rank 2

The Tsar Bratva - rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: LVPD aveam examene si a trebuit sa invaat si TTB nu se lucra in echipa..activitate 0..

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da FBI nu mai stiu dc..LVPD am avut examene..

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa intru sa ajut departamentul cu ce pot si sa ajut la prinderea infractorilor

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/myPy7mW.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Silviu am 15 ani de curand m-am mutat in Tecuci inainte stateam in Bucuresti imi place sa ies cu prietenii sa ma distrez imi place sportul si sa ascult manele

Edited by Silviu 13
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: XiseR

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni dar cu o mica pauza

• Level: 18

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3 Nu am primit

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am fost banat.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

School InstructorRank 1

Red Dragon Triads Rank 1

69 Pier Mobs Rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

Red Dragon Triads am parasit fiindca m-am certat in perioada de teste (09/05/2013)

69 Pier Mobs am parasit fiindca am fost inactiv cateva saptamani (14/06/2013)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am facut parte.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da , desigur

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: As dorii sa intru in Police Departament fiindca este o factiune activa si serioasa cu niste membrii de treaba. Doresc sa curat stranzile de infractori si sa amendez playerii care nu respecta regulile de circulatie. As dorii sa imi fac prieteni noi. Nu am mai fost in departamente si de aceea as dorii sa intru in Police Departament. Doresc sa ajut acest departament.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/kx5zUi8.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore , daca nu am treaba chiar si toata ziua

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat de 17 ani si locuiesc in Satu Mare, In timpul liber imi place sa ma joc SA:MP , basketball si football cu prieteni.Imi place foarte mult sa lucrez in echipa. Sunt un baiat competitiv , amuzant , serios , punctual , sociabil.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: CAMPER.HITLER

• Previous Nicknames:-----

• Level: 19.

• Real Age: 16.

• Gender (Real): Male

• Number of sites warn of the game and why you received: 2 warn sites.

• Have you ever been banned? If so, why?: yes...for call 112 in event.

• previous factions and rank in them (in order): -----

• Why did you leave your last two factions and date you out? :----

• Links to resign last two factors (if any): -----

• Have you ever been part of a department? If so, why did you leave?: ------

• Are you active on forums?: Yes.

• understand that the Police Department is a department and must have a serious and exemplary language?: Yes.

• Understand that if you stay at least two weeks in the Police Department will come out with 60 Faction Punish?: Yes.

• Have you read the Rules Police Department along with other important topics and you agree that you will be punished for their violation?: Yes.

• Why you want to enter the Police Department?: I think this department has shown serious factor status. It is a department full of active members that know what respect and teamwork. There, I think this is my place, near friends.

• Picture with / stats, detective skills and / time (required): detective skill 5 | http://www.8pic.ir/i...59629748456.jpg

• Number of hours spent in the game without AFK: 10 - 12

• You are on a faction's Blacklist? (Faction specific): no.

• If yes, are you willing to pay for it to be taken off?: -----.

• Quick autocaracterizare: I am a 16 years old teenager who lives in the town of newyork and has big dreams. Over 20 years, meaning the age of 36, I see a man at my house with a large family .its my dream to join in police department.i love swiming and i have a lot of medals in my country.i love swiming because i think it is best sport.thx for time teylo

 

 

I dont upload a new stats...im lvl 19 and my detective skill is 5...if it was not ban me

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Patricio

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni

• Level: 16

• Vârsta reală: 19

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: -

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): El Loco Cartel,rank 1.Los Santos Cab Company,rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din El Loco Cartel am iesit pentru ca nu mai aveam timp de gang,am iesit in data de 26.05.2013.Iar din Los Santos Taxi Cab Company am iesit,deoarece doresc sa intru intr-un departament si data in care am iesit este 07.08.2013

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Demisie El Loco Cartel: http://forum.b-zone.ro/topic/122574-el-loco-cartel-demisii-resignations/page__st__60,demisie Los Santos Taxi Cab Company: http://forum.b-zone.ro/topic/122559-los-santos-taxi-demisii-resignations/page__st__120

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte,dar acesta este visul meu pe sa:mp

• Sunteți activi pe forum?: Sunt non-stop pe forum

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Sunt constiient ca este ceva serios si trebuie sa ma port ca atare,dar nu voi dezamagii.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Desigur

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Pot spune ca ador munca in echipa,imi place sa ascult de colegii cu rank mai mare,inclusiv lider/sublider

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Dupa cum am spus si mai sus acesta este visul meu pe sa:mp.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/whT7DLJ

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Avand in vedere ca sunt in vacanta,10 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alexandru am 19 ani, sunt o fire sociabila, sunt intelegator, atent, am cei 7 ani de acasa, hobby-urile mele sunt: domeniul IT, jocurile PC in general cele de actiune, mai nou sunt captivat de Sa:Mp pe care am aflat de acesta de la un coleg. Va salut si debea astept sa lucrez cu voi. Bineinteles, daca voi fi acceptat.La revedere

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

• Nickname: KrakeN.

• Nickname-uri anterioare: RyddeR.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Mai (2010) 3 Ani si 3 luni.

• Level: 56

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 , pentru abuz de esc, eram incepator, si odata pt limbaj, dar a fost sters .

• Ați fost banați vreodată? Da, pentru parola gresita de 3 ori.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Barzini Family - Rank 2, Paterno family - rank 2, Hitman - rank 1, Tattaglia family - rank 2The Tsar Bratva - Rank 3.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Penultima factiune am parasit-o pentru ca erau jucatorii inactivi, iar ultima pentru ca nu am jucat SA:MP o perioada.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): La Tattaglia nu am gasit, http://forum.b-zone....60#entry1923807

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da am fost, sincer nu mai tin minte, probabil ca vroiam sa incerc altceva.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament, deoarece este unul din cele mai active departamente, cu oameni seriosi, lider de treaba, si pentru ca nu am mai arestat demult pe cineva sau nu am dat vre-o amenda demult.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/kDz2uwe.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: ~5.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu .

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu e nevoie.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat glumet, sociabil, respectuos, care ii place sa se distreze cu prietenii, sa glumeasca, la fel imi place sa fac afaceri, , sunt istet, descurcaret, nu cauzez probleme, nu ma bag unde nu`mi fierbe oala, baiat la locul lui, stiu sa fiu serios cand e nevoie, imi place sa ii ajut pe cei incepatori, cu sfaturi, si cu bani, nu imi plac minciunele, sunt sincer .

Edited by KrakeNN
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

• Nickname:$Amine_Saidi$

• Previous nicknames:-

• Since when are you playing SA-MP on B-Zone ?:3months

• Level:21

• Real age:17

• (Real) Gender:Male

• Number of ingame warnings and the reason you got them:0/3

• Were you ever banned? If yes, why?:Yes deranj event and mod interzis

• Previous factions and the rank you had in them (in order):

Verdant family rank 2

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?:Ileft verdant cause i want to join PD.

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any):http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisii-resignations/page__st__1360

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?:No

• Are you active on the forum?:Yes

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?:Yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?:Yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:Yes

• Why do you want to join the Police Department?:Cause it's my dream to join PD and i like PD and i really want to join it.

• Are you capable of teamwork ?Yes

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory):http://imgur.com/DbdeAuX

• How many hours do you play daily withouth being AFK?:8-9h

• You are on the BlackList at a faction?:No

• If yes, you agree to pay to be removed from it?:Sure

• A short characterisation of yourself:Hi,my name is Amine Saidi,i'am from tunisia.Iplay samp and my best server is b-zone.My dream in b-zone is to be a member of Verdant Family and PD.I did the first dream.I want to do the second dream.

Edited by MwP Amine Saidi
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [RTS]uSp

• Nickname-uri anterioare: uSp_14

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De peste un an

• Level: 26

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, pentru Ad

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): News Reporter - rank 3, Corleone - Rank 2, School Instructor - Rank 2, Red Dragon Triad - Rank 3, LVPD- Rank 1, SF Taxi- Rank 2, RDT - Rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: SF Taxi- Nu am avut chef de comenzi deoarece a fost o perioade mai ciudata pentru mine cu PC, RDT - 2 Fwarn in perioada de teste (Mi-am facut nervi aiurea)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/122563-san-fierro-taxi-demisii-resignations/page__st__80#entry2220588

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, LVPD, am iesit pentru ca aveam un laptop naspa si abia imi mergea SaMp.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Mi-a placut mult data trecuta si a fost naspa ca nu am avut laptop calumea si as dori sa stau in departament cat mai mult acum ca mi-am luat PC

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

http://i.imgur.com/oBD0Bev.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt o persoana amuzanta, curioasa, foarte vorbareata si modesta. Imi place sa ies cu prietenii si sa joc fotbal cand nu stau la PC sau am alta treaba.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Aditzin

• Nickname-uri anterioare: Nu am

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 luni

• Level: 20 aproape 21

• Vârsta reală: 14

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da am sunat call 112 la un event cand am fost omorat

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi lv rank 1 , Tsar Bratva rank 1 , El Loco Cartel rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Tsar Bratva nu ma intelegeam bine cu ei , El Loco Cartel liderul a zis ca sunt in probe

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):http://forum.b-zone.ro/topic/8020-the-tsar-bratva-demisii-resignations/page__st__1460

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Dorecs sa intru in Police Departament pentru ca acesta este visul meu doresc sa ii prind pe infractorii care nu respecta reguli si sa ii sanctionez.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/tpijaok65/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 10

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Taxi sf

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Mi-a dat un advertisment

• O scurtă autocaracterizare: Salut! Ma numesc Adrian ,am 14 ani si sunt din orasul Craiova. In timpul liber imi place sa joc SAMP cu prietenii si sa joc fotbal. Eu ma consider un baiat descurcaret de treaba ascultator care nu supara pe nimeni.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:mikai

• Nickname-uri anterioare:-

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an.

• Level:34

• Vârsta reală:17

• Sexul (real):Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:2/3 1./ad cu rob 2./report aiurea.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Niciodata

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Fire&Medica departament-rank1

The Barzini family-rank1

The Stracii family-rank2

The Paterno family-rank2

School instructor-rank3

The Cuneo family-rank3

Lv Police departament-rank2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Din Cuneo family,am demisionat,iar din Lv Police departament am fost demis.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da din Lv police departament,am fost demis.

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Imi doresc foarte mult sa intru in LV police departament deoarece,am mai fost si imi place foarte mult cu ce se ocupa,este foarte activi si mai ales,extrem de respectat.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://s24.postimg.o...l/sa_mp_033.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:6-7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Desigur

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Mihai am 17 ani si sunt din Campulung,hobiurile mele sunt fotbalul,iesirile cu prietenii si SA-MP.

Edited by Mikai
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.