Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: ZArEi

• Previous nicknames: this is my only nickname

• Since when are you playing SA-MP on B-Zone ?: 2 month ago

• Level: 15

• Real age:14

• (Real) Gender:male

• Number of in-game warnings and the reason you got them: 2 (call 112 in my first event) (spam requestevent)

• Were you ever banned? If yes, why?: no

• Previous factions and the rank you had in them (in order): this will be my first faction

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: ------

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): -----

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: no i dont

• Are you active on the forum?: i'm not posting so much but i'm always online

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?:yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:yes

• Why do you want to join the Police Department?: because its hard and i like hard work and i wanna be professional at b-zone

• Are you capable of teamwork ? yes

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory):http://8pic.ir/images/11456816275510856095.jpg

• How many hours do you play daily withouth being AFK?: 8-10 hours a day

• You are on the BlackList at a faction?:no

• If yes, you agree to pay to be removed from it?:yes if i be

• A short characterisation of yourself: im a little fat :(. i like basket ball. my school will start 1 month later and till then i have a point and it is to be a high level pro player. please accept me

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Legic

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 2009

• Level: 78

• Vârsta reală: 19

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): NG - Rank 6, LSPD - Rank 2, FBI - Rank 2, Cuneo (Vietnamese) - Rank 5, Corleone (Tsar Bratva) - Rank 1, Barzini (Red Dragon) - Rank 2,1 , Stracci (Green Street Bloods) - Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: M-am lasat de Sa:mp

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu am!

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, m-am lasat de Sa:Mp

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Politist imi place cel mai bine, si cat timp am jucat Sa:Mp am fost aproape tot timpu politist!

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Eduard, am 19 ani sunt din Valcea. Sunt o fire muncitoare, serioasa, glumeata, sociabila, muncitoare. Imi place sa ma distrez cu prieteni, sa imi vad de treaba mea, sa imi fac prieteni noi.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Fatlum_Kurtishi

• Previous nicknames: -

• Since when are ypu playing SA-MP on B-Zone ?: 1 year

• Level: 36

• Real age: 17

• (Real) Gender: Male

• Number of ingame warnings and the reason you got them: 0/3

• Were you ever banned? If yes, why?: No

• Previous factions and the rank you had in them (in order): Tattaglia Family x2 (1) , Cuneo Family (2) , LVPD (1) ,

Green Street Bloods (2) , Red Dragon Triad (1) , Avispa Rifa (2)

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: Demisie ! I leaved last faction in 22 august 2013

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): http://forum.b-zone....s/page__st__220

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: Yes i was , i got uninvited for not posting raport activitate rank 1 !

• Are you active on the forum?: Yes

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes

• Why do you want to join the Police Department?: I like this job a, and i like cops in real too , and good leader !

• Are you capable of teamwork ? Yes

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://postimg.org/image/d07ui7993/

• How many hours do you play daily withouth being AFK?: 5-6 hours !

• You are on the BlackList at a faction?: No

• If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes

• A short characterisation of yourself: I am from Kosov , age 17 , i am quite man , hoby football , favorite game SAMP!

Edited by Fatlum
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: HaoS.

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Registered: 04.07.2013 | 02:31

• Level: 24

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am luat ban / mute / ajail niciodata.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

 

Paramedics - rank 2

69 Pier Mobs - rank 2

 

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Prima mea factiune a fost Paramedics. Am iesit din ea din cauza unui coleg, care voia sa-i demita pe toti. A facut poze cand ma injuram cu un prieten si i-a dat PM liderului (cu toate ca nu avea el nicio legatura cu prietenii mei si mai ales, cu felul in care imi permit sa vorbesc cu ei). A 2-a factiune a fost 69 Pier Mobs. Am stat 2 saptamani aici ca sa ma obisnuiesc cu armele, dar din pricina celor intamplate in interior (plecarea fostului sublider si a altor membri; la war-uri majoritatea joaca cu aim / coduri) am decis sa ies si eu.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):\

 

Paramedics - http://forum.b-zone....40#entry2238757

69 Pier Mobs - http://forum.b-zone....80#entry2289995

 

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte din niciun departament.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da, de aceea si imi incerc norocul aici cu aceasta aplicatie.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Sigur.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da, il stiu de cand aveam level mic. Imi place sa ma informez.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da. In timpul petrecut in 69 Pier Mobs am invatat acest lucru.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: LVPD are nevoie de perfectiune. Am observat ca LVPD si SFPD s-au adaugat in urma unui update. Consider ca aceste 2 departamente sunt relativ rivale, intrucat sunt factiuni cat de cat noi si fiecare dintre ele isi doresc afirmarea prin actiuni, competenta si atitudine. Intrucat si eu am facut cateva plangeri in topicul "Reclamatii membri LVPD", am observat ca majoritatea membrilor nu stiu regulamentul foarte bine, unii dintre ei primind AV sau chiar FW. Acest lucru nu trebuie sa duca la ura, ci la revizuirea topicurilor (regulament general / intern). Consider ca pot ajuta departamentul prin activitatea si cunostintele mele intr-un mod cat mai perfectionist, atat pe plan rutier, dar si pe plan criminalistic.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/IW3yRdL.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Am reusit sa acumulez 945 de ore petrecute in joc de cand m-am inregistrat, incercand sa nu stau nicio ora pe /sleep, iar pe zi stau in joc circa 8 ore +

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe niciun BlackList.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Silviu, sunt din Galati si sunt un tip plin de strictete cand vine vorba de reguli si actiuni. O zi obisnuita din punct de vedere personal incepe cu o cafea tare, o muzica buna, iar hobby-urile mele (plimbarile, jocurile video) imi asambleaza restul zilei intr-una relaxata ce ma va ajuta sigur sa ma mentin pe aceeasi unda. Ma consider un om calculat, putin obsedat de perfectiune, deoarece totul trebuie sa fie perfect si facut ca la carte. O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

 

 

 

 

ACCEPTATI PENTRU TESTE

 

Kevin bar-000513321.png

Silviu1333 bar-000380352.png

Kraken. bar-000056694.png

[RTS]uSp bar-000399336.png

mikai bar-000438081.png

Legic bar-000012808.png

HaoS. bar-000618050.png

 

* Sunteti 7 oameni pe 6 locuri, in caz ca treceti toti de testul de intrare, cei 2 care au cele mai slabe scoruri vor face o proba de arme eliminatorie, urmand ca doar cel mai bun dintre cei 2 sa ramana.

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • GREET

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.

• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.

 

 

RESPINSI:

 

Xizer - Nu te-ai remarcat in factiunile precedente, nu imi inspiri incredere.

CAMPER.HITLER - You don't have any previous factions, I don't think you are prepared for this department.

Patricio - Nu te-ai remarcat in ultimele factiuni, nu consider ca ai experienta necesara pentru a te alatura acestui department.

$Amine_Saidi$ - You don't have sufficient experience in factions, I don't think you are prepared for this department.

Zarei - You don't have any previous factions, I don't think you are prepared for this department.

Fatlum_Kurtishi - I'm not pleased with your previous experience in LVPD.

 

PUTETI REAPLICA PESTE O SAPTAMANA.

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA !

 

MODELUL DE APLICATIE ESTE DISPONIBIL PE PRIMA PAGINA A ACESTUI TOPIC !

 

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPATMENT IS RECRUITING !

 

THE APPLICATION MODEL IS AVAILABLE ON THE FIRST PAGE OF THIS TOPIC !

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

• Nickname:[mR].GabyTz

• Nickname-uri anterioare:BioCHimie

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 luna

• Level:15

• Vârsta reală:21

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da, am dat call 112 la event

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Rank 1 Southern Pimp

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu am iesit de buna voie, am fost demis deoarece am fost prea neglijent, si am ripostat cand am fost atacat.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu am demis

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu,dar imi doresc sa fac parte.

• Sunteți activi pe forum?:In mare parte a timpului petrecut pe server.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da,deasta am decis sa imi schimb comportamentul.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da, am trecut prin asta deja 1 data, nu mai vreau a doua oara.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece doresc sa fac parte din departament,nu am un motiv bine intemeiat.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://img29.imagesh...9/4820/vilm.png

• RPG Bar:bar-000631050.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:Depinde de zii(minim 5h/zii)

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare:Salut, numele meu este Gaby,am 21 de ani, sunt din constanta, sunt o fire amuzanta,cooperativa,respectuoasa,intelegatoare.Urasc post hunterii si copii care se plang pentru orice motiv .

 

@Edit:am uitat sa pun poza cu status.

Edited by mR GabyTz
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sp3cTeRx

• Nickname-uri anterioare: Sp3cTeR-contul mi-a fost furat-

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 2012 (pe contul vechi)

• Level: 19+

• Vârsta reală: 15 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am fost banat niciodata.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

School Instructors - Rank 1

Verdant Family - Rank 2

El Loco Cartel - Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

Am demisionat din ambele factiuni. Din Verdant Family am demisionat deoarece unii colegi aveau pica pe mine. Din El Loco Cartel am demisionat deoarece voiam sa incerc un departament si trebuia sa plec la mare.

Verdant Family - 01.08.2013 / 14:38

El Loco Cartel - 21.08.2013 / 10:54

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

Verdant Family - http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisii-resignations/page__st__1320

El Loco Cartel - http://forum.b-zone.ro/topic/122574-el-loco-cartel-demisii-resignations/page__st__260

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut niciodata parte dintr-un departament.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Las Venturas Police Departament este un departament serios, care se bazeaza pe lucratul in echipa. Imi place sa lucrez in echipa si vreau sa vad cum este sa fii politist. Chiar mi-ar face placere sa fac parte din acest departament.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/Orkxjwk.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-8 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alex, am 15 ani si locuiesc in Botosani. Imi place sa lucrez in echipa, respect pe cine merita. Sunt o fire sociabila, deschisa care isi face prieteni destul de usor. Hobby-urile mele ar fi: inotul, PC-ul si plimbatul cu Mountain Bike-ul. Imi place doar munca cinstita, nu imi place de cei care triseaza. De asemenea, nu imi plac glumele proaste (in exces).

Edited by Sp3cTeR
Link to comment
Share on other sites

Nickname: WEV4

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 7 luni.

• Level: 41.

• Vârsta reală: 16 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, 3/3 warns.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Lv Taxi Cab Company [rank 2], School Instructor [rank 2], Green Street Bloods [rank 1], Verdant Family [rank 1], School Instructors [rank 1], Vietenamese Boys [rank 4], Verdant Family [rank 1], Ls Taxi Cab Company [rank 1].

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Verdant Family-am iesit din cauza examenelor. Taxi Cab Company - Probleme cu internetu.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): /

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece este o meserie nobila respectata si cinstita.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/b5mx3e0cb/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5+.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Buna seara, ma numesc Nitu Petru Silviu am 16 ani si sunt din Piatra-Neamt. Imi place fotbalu, tenisul de masa si sa ma joc pe PC. Sunt o fire glumeata si intelegatoare. Imi place sa citesc carti si sa ascult muzica.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: PvP.

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone? 10-11 luni

• Level: 40

• Vârsta reală: 14

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2 / 3 dm aiurea la level mic ( lv 3 si 7 )

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: da , dm aiurea tot la level mic

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Rank 5 - The Cuneo family | Rank 1 - National Guard

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din cuneo family am iesit deoarece vroiam sa incerc ceva nou ( un departament ) pe data de 10.08.2013 09:49 Si national guard am parasit-o deoarece am fost cam neatent si am luat 2 /3 Fw in perioada de teste. 25.08.2013 09:22

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Vietnamesr Boys : http://forum.b-zone.ro/topic/8021-vietnamese-boys-demisii/page__st__1460 in NG nu a fost nevoie de demisie.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit : Pai am fost in National guard si l-am parasit deoarece Nu am fost la un antrenament si am facut cerere de invoire cu 30 min mai tarziu decat aveam voie si un FW pentru ca am postat raportul fara /timestamp => 2 / 3 . Daca voi avea sansa sa intru in acest departament voi fii de 100 de ori mai atent.

• Sunteți activi pe forum?:Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece imi doresc noi prieteni / distractie / + sa ajut circulatia si cu doborarea criminalilor.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/TLVyWn8

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: minim 6-7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut , ma numesc Andrei si sunt din orasul Buzau in timpul liber imi place sa ies cu prietenii , sa ma joc pe pc , sa ies la fotbal etc. Sunt foarte intelegator , respectos , prietenos Dar si foarte serios cand este cazul. Daca voi avea sansa sa intru in acest departament ma veti cunoaste mult mai bine .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Fatlum_Kurtishi

• Previous nicknames: -

• Since when are ypu playing SA-MP on B-Zone ?: 1 year

• Level: 36

• Real age: 17

• (Real) Gender: Male

• Number of ingame warnings and the reason you got them: 0/3

• Were you ever banned? If yes, why?: No

• Previous factions and the rank you had in them (in order): Tattaglia Family x2 (1) , Cuneo Family (2) , LVPD (1) ,

Green Street Bloods (2) , Red Dragon Triad (1) , Avispa Rifa (2)

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: Demisie ! I leaved last faction in 22 august 2013

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): http://forum.b-zone....s/page__st__220

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: Yes i was , i got uninvited for not posting raport activitate rank 1 !

• Are you active on the forum?: Yes

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes

• Why do you want to join the Police Department?: I like this job a, and i like cops in real too , and good leader !

• Are you capable of teamwork ? Yes

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://postimg.org/image/j5fj6h3od/

• How many hours do you play daily withouth being AFK?: 5-6 hours !

• You are on the BlackList at a faction?: No

• If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes

• A short characterisation of yourself: I am from Kosov , age 17 , i am quite man , hoby football , favorite game SAMP!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Kenzo.

• Nickname-uri anterioare: RazvanVr6

• De cand jucati SA-MP pe B-zone? 1 an si 3 luni

• Level: 30

• Vârsta reală: 14

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3, nu am avut niciodata.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Eram mic, nu stiam ce fac, deranj event si dm in safe zone

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

LS Taxi 02.04.2013 - 14/4/2013 Lead/Sublead. - Shobo/VAG - Rank1

Verdant Familiy 21/04/2013 - 5/05/2013 Lead/Sublead. - DieseL/sKillz - Rank1

The Tsar Bratva 16/05/2013 - 30/05/2013 Lead/Sublead - [F4L]Nielsen/RiekeR- Rank 1

San Fierro Police Departament 8/06/2013 - 22/06/2013 Lead/Sublead - Seba97/Razvan14-Rank 1

Verdant Familiy 24/06/2013 - 29/06/2013 Lead/Sublead - RIEKER/[mR].PhaReLL- Rank 1

El Loco Cartel - 12/07/2013 - 05/08/2013 - Lead/Sublead. - AndreyNh0/Madytz. - Rank 2

The Tsar Bratva - 8/08/2013 - 12/08/2013 - Lead/Sublead - PiCi/TraTeCyy - Rank 1

Verdant Familiy 16/08/2013 - 31/08/2013 Lead/Sublead - Pharell/RiekeR.xD - Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: The Tsar Bratva, am iesit pe data de 12/08/2013, deoarece un prieten a luat lider si m-am dus sa il ajut.

Verdant Family, am parasit-o pe data de 31/08/2013, deoarece nu mai aveam timp de o mafie.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Tsar Bratva, click

Verdant Family, click

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit : Da, SFPD, l-am parasit pentru o mafie si am facut o greseala

• Sunteți activi pe forum?:Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca imi place sa lucrez in echipa, sa imi fac noi prieteni, si pentru ca imi place cu ce se ocupa.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Click

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 8-9 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Sigur

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Razvan, am frageda varsta de 14 ani, locuiesc in Bucuresti. Sunt pasionat de masini, motoare/scutere, imi place sa imi fac cat mai multi prieteni, restul veti descoperii pe parcurs daca voi fi acceptat.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [mR].AHIG6HIL

• Nickname-uri anterioare: P.v.L

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproape 2 ani

• Level: 19

• Vârsta reală: 15 ani

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 DM

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LV Taxi Company X2, Green Street Bloods, Verdant Family, Vietnamese Boys (rank 2) si Avispa Rifa rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Vietnamese Boys am parasit-o pentru am vrut sa incerc alta mafie, iar Avispa Rifa am parasit-o pentru ca unii playerii nu erau uniti intre ei si aveam 2/3 FW.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....s/page__st__220

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: nu

• Sunteți activi pe forum?: da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru de cand am inceput sa joc SA:MP vreau sa intru intr-un departament, este o factiune unde trebuie sa muncesti non-stop.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/elKCdvm

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un tanar de 15 ani care trece in clasa a IX-a in minunatul oras Piatra-Neamt. Imi place sa joc fotbal cu prietenii si mai ales sa joc SA:MP

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ILIE2

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 40

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, pentru DM de cand aveam level mic.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedic - rank 2, Taxi - rank 3, The Barzini Family - rank 2, The Tattaglia Family - rank 1, Police Departament - rank 3, The Cuneo Family, - rank 1, Tow Truck Company - rank 1, F.B.I. - rank 2, The Paterno Family - rank 2, The Stracci Family - rank 1, LVPD - rank 2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit The Stracci family doarece vroiam sa iau o pauza de samp iar LVPD deoarece aveam 2 FW si am avut si ceva probleme personale

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): LVPD - http://forum.b-zone.ro/topic/122576-lv-police-department-demisii-resignations/page__st__140

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am iesit deoarece vroiam sa intru intr-o mafie.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa fac parte din acest departamnent deoarece imi place cu ce se ocupa acesta si imi place comportamentul membrilor (exemplar). Perioada pe care am petrecut-o in Police Department a fost de neuitat si vreau sa retraiesc acele momente din nou.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/a/xBN6f

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe niciun BlackList.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca as fi, l-as plati.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Ionut, am 16 ani si sunt din jud.Maramures. Sunt un baiat de treaba, sociabil, imi place sa-mi fac prieteni, am simtul umorului. Nu sunt o persoana plictisitoare, imi place sa ies cu prietenii si sa ma distrez. Nu-mi plac persoanele care se cred "importante", nu-mi plac glumele proaste, accept orice sfat, daca e dat cu simt de raspundere.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Delicios

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2010

• Level: 21

• Vârsta reală: 22

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1 luat in 2010 cand m`am apucat de samp... l`am primit pentru dm

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Cab Company LV rank 2 / The Cuneo Family rank 2 / The Stracci Family rank 3 / Las Venturas Police Departament rank 1 / Vietnamese Boys rank 1 /

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: da LVPD aveam foarte multa treaba in realitate si nu prea aveam timp sa joc samp

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa intru in departament deoarece am multi prieteni aici (in toate departamentele), imi place actiunea si nu ma las pana nu il prind pe cel vinovat.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Relu, am 22 ani si sunt din Bucuresti. Imi place sa am o viata echilibrata asa ca incerc sa nu stau toata ziua la calculator ci sa mai ies si afara; la plimba. Sunt un baiat foarte ambitios si cu zambetul pe buze mai tot timpul. Imi place lucrurul in echipa si de accea tot timpul cand am mai fost intr-un departament am incercat sa imi gasesc un coleg cu care sa merg in urmarire sau sa stau la panda.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: xV3nomx

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut nickname-uri anterioare.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Pe B-Zone joc de aproximativ 4 luni cu mici intreruperi.

• Level: Am nivel 17

• Vârsta reală: In realitate am paisprezece ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Am 1 singur warn deoarece am insultat un jucator. Mi-am dat seama de greseala facuta si m-am corectat. Acum sunt un player remarcabil care nu creeaza nicio problema.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am fost banat niciodata.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LS Taxi Cab Company - rank1, Verdant Family - rank1, News Reporter - rank1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din Verdant Family am iesit pe 12.08.2013 de bunavoie deoareceam considerat ca e mai bine sa plec, iar din News Reporter am demisionat pe 23.08.2013 deoarece se faceau glume proaste pe seama mea si ma simteam jenat.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am facut parte din niciun departament pana acum si imi doresc din tot sufletul sa am aceasta ocazie. De la inceperea carierei mele pe acest server mi-am dorit sa devin un politist, sa fiu cineva pe B-Zone.

• Sunteți activi pe forum?: Desigur, forum-ul il am in permanenta deschis.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur. Am facut parte dintr-o mafie si la capitolul lucru in echipa ma descurc cel mai bine.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LV Police Departament deoarece vreau sa ma integrez in noi grupuri sociale, sa imi fac prieteni si sa mentin acest server curat alaturi de acestia. Jur sa lupt impotriva crimei si a infractiunilor si sa fiu un membru exemplar pe durata sederii mele in acest departament.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/slKzLnr

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In jur de 10 ore pe zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe niciun Black List.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Calin, am paisprezece ani si locuiesc alaturi de parintii mei in Iasi. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii in oras, sa ma plimb cu skateboard-ul in parc sau sa imi ajut mama la treburile casnice. Sunt un baiat foarte organizat si respectuos fata de oricine. Ador sa imi fac noi prieteni si sa vorbesc cu ei cand nu am ce face. Sunt in clasa a opta la cea mai buna scoala din orasul meu. Notele mele sunt foarte mari, anul trecut terminand cu o medie generala de 9,97.

Edited by xV3nomx
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Edward.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut nick-name-uri anterioare.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Pe B-Zone joc din anul 2010.

• Level: Detin level'ul 35

• Vârsta reală: Am varsta frumoasa de 18 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Detin in joc 2 warnuri . Le-am primit de cand mam apucat de B-Zone . Motivele sunt Jocuri ilegale.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu , nu am fost banat niciodata.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Cab Company rank 1 /Medics rank 1 /Corleone Family rank 2 / Paterno Family rank 2 / Tatagalia family rank 1 / Barzini Family rank 2 / Shoutern Pimps rank 3.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da am facut Parte din Medics Departament , Sunt obisnuit cu Departamentele , Si fac o treaba excelenta .

• Sunteți activi pe forum?: Da , desigur , Forumul il am aproape mereu deschis.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da , desigur asta este baza mea , Echipa . Si ma descurc foarte bine la capitolul de lucru in echipa.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Imi doresc sa intru in Police departament deoarece vreau sa ma intergrez in noi grupuri , Sami fac prieteni noi , si sa lupt impotriva crimei .

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://img547.imageshack.us/img547/6428/9o6q.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In jur de 8-9 ore pe zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe niciun Black List.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Salut , numele meu este Eduard , am varsta de 18 ani , locuiesc in Galati alaturi de mam si tatal meu . In timpul liber imi place sa petrec cu prietenii si sa ma ditrez la maxim . Sunt in Clasa a XI-ea . Imi place foarte mult meseria de mecanic auto .Sunt un om bun la suflet si ascultator . Imi place sa scriu corect diacritic . In weekend imi place sa merg la bunici findca am prietena acolo .Dupa ce ma cunoasteti o sa vedeti ce fel de om sunt . Unul prietenos . Multumesc pentru timpul acordat si sper sa fiu Acceptat . O zi faina in continuare .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Ionut97

• Nickname-uri anterioare: Nu am mai avut

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De un an

• Level: 26

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 DM aiurea

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedics(2),69 Pier Mobs(1),El Loco Cartel(1),Vietnamese Bosy x2(1.1) si Green Street Blood(2)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Green Street Blods am vrut sa incerc ceva nou (12-08-2013) si Vietnamese Boys am vrut sa intru intr-un departament (01-09-2013)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Green Street Bloods - http://forum.b-zone.ro/topic/13080-green-street-bloods-demisii-resignations/page__st__1520 si Vietnamese Boys - http://forum.b-zone.ro/topic/8021-vietnamese-boys-demisii/page__st__1500

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da,din Paramedics l-am parasit deoarece vroiam sa incerc ceva nou

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este un departament activi,cu membri activi si organizati si imi place meseria de politist

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://forum.b-zone.ro/topic/8021-vietnamese-boys-demisii/page__st__1500

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6 ore pe zi

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut,ma numesc Ionut si am 16 ani.Sunt o fire sociabila,amuzanta si serioasa cand este cazul.Imi place sportul.In timpul liber imi place sa ies cu prietenii si sa ma joc SA:MP.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: MrRadu

• Nickname-uri anterioare: .[mR].CrypTmaKeR.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 ani si 3 luni.

• Level: 39

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 Limbaj,DM

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da o chestie cu radio pentru care am primit unban, /ad cu rob , /ad aiurea + jignire.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Tow Truck Company (Rank2)

Taxi Company (Rank2)

School Instructor (Rank1)

Cuneo Family (Rank1)

The Corleone Family x2 (Rank2)(Rank1)

The Stracci Family x2(Rank1)(Rank2)

The Barzini Family (Rank2)

San Fierro Police Department (Rank1)

Tsar Bratva (Rank1)

Vietnamese Boys (Rank1)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: 2/3FW Tsar Bratva 10.08.2013 00:13 , Demisie Vietnamese 28.08.2013 17:58

 

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone..../page__st__1480

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: SFPD am acumulat 2FW in perioada de teste.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Am mai fost intr-un departament mi-a placut si mi-a parut rau ca am iesit acum as vrea sa am aceasta ocazie din nou

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/6bpw6fknn/

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Aproximativ 7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Radu sunt din Bucuresti am 17 ani 1.75m si 65kg. Am mai multe hobby-uri printre care ski-ul , rolele agresive , inotul si samp-ul bineinteles. Sunt foarte sociabil imi plac oamenii cu care poti face glume si care stiu sa fie si seriosi cand e cazul cateodata sunt prea impulsiv dar mai lucrez la asta si sper sa ma cunoasteti mai mult daca m-i se v-a da sansa sa lucrez aici.

Edited by Radu Vicious
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Kevin

• Nickname-uri anterioare: hYYz.kyk

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an jumate

• Level: 42

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3. ad aiurea

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Paterno Family rank 2

The Cuneo Family rank 3

69 Pier Mobs rank 2

El Loco Cartel rank 1

The Tsar Bratva rank 2

Green Street Bloods rank 6

The Verdant Family rank 2

Avispa Rifa rank 2

The Tsar Bratva rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Avispa Rifa demisie / The Tsar Bratva au fost niste probeleme

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....__st__200/stats

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai făcut parte.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru că ar fi prima dată într-un departament şi îmi place munca de poliţist.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7-8 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Salut, mă numesc Catalin , am vârsta de 16 ani şi locuiesc în Bucureşti. Sunt o fire sociabilă, căruia îi place să-şi facă noi prieteni. Momentan îmi urmez studiile la Liceul Teoretic "Benjamin Franklin" sunt clasa X-a. Hobby-ul me

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Funiest

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani +.

• Level: 35

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: 3/3 warns, si limbaj odata cand eram level foarte mic.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Tow Truck Company (Rank2)

Taxi Company (Rank2)

School Instructor (Rank1)

Paramedics ( rank 1 )

Barzini ( rank 1 ).

Tow Truck company ( rank 1 )

FBI ( rank 3 ).

LSPD ( rank 1 )

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Nu imi aduc aminte, nu am jucat vara asta.

 

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Am fost in LSPD si nu mi-a placut atmosfera si din FBI am iesit deoarece plecase liderul ( robotiquis ) si nu mi-a mai facut placere.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa fac iarasi parte dintr-un departament, m-am intors cu forte proaspete si chef de munca.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s13.postimg.org/y6zf8ivkn/sa_mp_008.png

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In vacanta 5 ore +, in timpul scolii de la 3 ore in sus.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Hei lume ! Numele meu este Robert, am 16 ani, sunt din Bucuresti si sunt pasionat de fotografie, sunt fotograf de ocazie si investesc foarte mult timp si finante in aceasta pasiune. Imi doresc sa intru la medicina, si iubesc actiunea si in carti dar cat si in pozele mele si viata reala.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:JokerSV

• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:un an aproape

• Level:17

• Vârsta reala:17

• Sexul (real):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc ?i motivul pentru care le-ai primit:0/3

• A?i fost bana?i vreodata? Daca da, de ce?:Nu

• Fac?iunile anterioare ?i rank-ul în acestea (în ordine): -

• De ce a?i parasit ultimele doua fac?iuni ?i data în care a?i ie?it?: -

• Link-uri catre demisiile ultimelor doua fac?iuni (daca exista): -

• A?i mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-a?i parasit?: -

• Sunte?i activi pe forum?:da

• În?elegi ca Police Department este un departament serios ?i trebuie sa ai un limbaj ?i comportament exemplar?:DA

• În?elegi ca daca nu stai cel pu?in doua saptamâni în Police Department vei ie?i cu 60 Faction Punish?:da

• A?i citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante ?i sunte?i de acord ca ve?i fi sanc?iona?i pentru încalcarea acestora?DA

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da imi place sa lucrez in echipa

• De ce dori?i sa intra?i în Police Department?:Vreau sa fac dreptate , sa impart amenzi celor care incalca legea , si sa merg in misiuni cu colegi.

• Poza cu /stats, detective skill ?i /time (obligatoriu): -/stats http://img689.images...7161/d5u9.png

-detective skill http://img196.images...6/2404/cqe3.png

-/time http://imageshack.us/f/30/dchw.png/

• Numarul de ore petrecute în joc zilnic fara AFK:5/6 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea):Nu

• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta? :-

• O scurta autocaracterizare:Sunt calm , intelegator , iertator.

post-46359-0-32282700-1378057654.png

Edited by JokerSV
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

 

 

 

 

 

ACCEPTATI PENTRU TESTE

 

Sp3cTeRx bar-000609355.png

WEV4 bar-000348966.png

PvP. bar-000536983.png

Fatlum_Kurtishi bar-000493726.png

Kenzo. bar-000462230.png

ILIE2 bar-000038835.png

Delicios bar-000112958.png

Edward. bar-000268855.png

MrRadu bar-000135912.png

Funiest bar-000043673.png

 

* Sunteti 9 oameni pe 8 locuri, in caz ca treceti toti de testul de intrare, cei 2 care au cele mai slabe scoruri vor face o proba de arme eliminatorie, urmand ca doar cel mai bun dintre cei 2 sa ramana.

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • GREET

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.

• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.

 

 

RESPINSI:

 

[mR].GabyTz - Doar skill 2 la detective si prea putina experienta in factiuni.

[mR].AHIG6HIL - Doar skill 4 la detective.

xV3nomx - Doar skill 2 la detective.

Ionut97 - Nu ai poza cu /stats si skill detective.

Kevin - Ai picat recent testul de intrare, mai asteapta putin.

JokerSV - Nu ai experienta in factiuni.

 

PUTETI REAPLICA PESTE O SAPTAMANA.

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

 

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA !

 

 

MODELUL DE APLICATIE ESTE DISPONIBIL PE PRIMA PAGINA A ACESTUI TOPIC !

 

3 LOCURI DISPONIBILE

 

 

 

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPATMENT IS RECRUITING !

 

 

THE APPLICATION MODEL IS AVAILABLE ON THE FIRST PAGE OF THIS TOPIC !

 

3 AVAILABLE PLACES

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SeHa

• Nickname-uri anterioare: /

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 2 ani cu pauze foarte lungi..

• Level: 25

• Vârsta realã: 18

• Sexul (real): Masculin

• Numãrul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ati fost banat vreodatã? Dacã da, de ce?: Nu.

• Factiunile anterioare si rank-ul în acestea (în ordine): The Cuneo Family (rank 1), Taxi Cab Company(rank 3), The Barzini Family(Rank 2), Federal Bureau of Investigations(rank 1), Los Santos Taxi Cab Co.(rank 1), The Paterno Family(rank 1)

• De ce ati pãrãsit ultimele douã factiuni si data în care ati iesit?: Nu mai aveam timp de Sa:Mp, data nu o mai stiu.. A fost cu mult timp in urma..

• Link-uri cãtre demisiile ultimelor douã factiuni (dacã existã): /

• Ati mai fãcut parte dintr-un departament? Dacã da, de ce l-a?i pãrãsit?: Da, din Federal Bureau of Investigations. Am parasit accest departament pentru ca nu prea mai aveam timp de Sa:Mp..

• Sunteti activi pe forum?: Desigur.

• Întelegi cã Police Department este un departament serios ?i trebuie sã ai un limbaj ?i comportament exemplar?: Da.

• Întelegi cã dacã nu stai cel pu?in douã sãptãmâni în Police Department vei ie?i cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ati citit Regulamentul Police Department împreunã cu celelalte topicuri importante ?i sunte?i de acord cã ve?i fi sanc?iona?i pentru încãlcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.

• De ce doriti sã intrati în Police Department?: Doresc sa imi fac noi prieteni, sa ajut la imbunatatirea circulatiei in orasul Las Venturas si mai tarziu sa ajut si la oprirea infractiunilor.

• Pozã cu /stats, detective skill ?i /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/9zl2pd8sz/

• Numãrul de ore petrecute în joc zilnic fãrã AFK: 3/4 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facþiuni? (specificã facþiunea): Nu.

• Dacã da, eºti de acord sã plãteºti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.

• O scurtã autocaracterizare: Salut. Ma numesc Florin si am 18 ani. Sunt un baiat calm, glumet, rabdator, imi place sa cunosc cat mai multe persoane noi, sa imi fac cat mai multi prieteni.. Hobby-urile mele sunt alpinismul, snowboarding´ul si jocurile pe calculator.. Ma veti cunoaste mai bine pe parcurs in cazul in care voi fi acceptat. O zi/seara buna iti urez!

PS: Am postat eu aplicatia pentru el, deoarece el are adresa de e-mail blocata si nu poate sa-si recupereze parola de la cont.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.