Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: 1Carco
• Nickname-uri anterioare:DonCarco

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproximativ 1 an
• Level:12
• Vârsta reală:20
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:2/3 Dm in safe-zone
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): -
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Sigur
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece imi place sa am grija ca orasul sa fie in ordine
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://s11.postimg.org/ynq071t37/sa_mp_001.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:4 ore cel putin
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Nu
• O scurtă autocaracterizare:Stima !

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Ronaldo.xD
• Nickname-uri anterioare: zSo00Ltyyx

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 ani.
• Level: 65
• Vârsta reală: 17
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru spam.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Southern Pimps x5 - rank 4, Red Dragon Triad x4 - rank 3, Green Street Bloods x2 - rank 2, Vietnamese Boys x2 - rank 1, LV/SF Taxi x2 - rank 1, National Guard x2 - rank 1.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: The Tsar Bratva - 15.09.2013, cerere de demisie, vroiam sa incerc altceva.

SF Taxi - 09.04.2013, Am primit 2 FW in perioadele de teste.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai facut parte din National Guard, a fost wipe.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Fiindca vreau sa ajut acest departament cu tot ce pot eu mai bine.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/hx52hr0s7/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6h.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -
• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat sincer, glumet, dar cand trebuie si serios.

Edited by Ronald0
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

CarsoN. CarsoN..png
Himmat himmat.png
JusTmRs JusTmRs.png
Ronaldo.xD Ronaldo.xD.png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

rikos - Insufficient experience in other factions.
1Carco - Insuficienta experienta in factiuni.
- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE -
Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Andruta20
• Nickname-uri anterioare:nam

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:3 saptamani
• Level:15
• Vârsta reală:24
• Sexul (real):masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:nam
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:nu,na-m avut
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):nici-una
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:-
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:nu
• Sunteți activi pe forum?:da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:da stiu
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:vreau sa aplic legea, sa fac dreptate ca uni politisti doarme oricum am vazut stau mult pe pc
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i.imgur.com/uFjMzs0.png;http://i.imgur.com/2hcN8a6.png;http://i.imgur.com/CsIVIx0.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:nu stau afk decat 1ora cat sa m-ai intru forum
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:da sunt de acord
• O scurtă autocaracterizare:numele meu este ivan alexandru, am 24 ani,sunt din jud.calarasi,sat.galdau,com.jegalia,simi place sa joc samp,sunt un baiat calm si bun,imi place sa fac parte din politie si in realitate as vrea in politie simt ca pot face ceva.Va multumesc pentru timpul acordat,sper sa fiu acceptat

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Zephyon
• Nickname-uri anterioare:
Pe RPG 2 nu am mai avut dar pe RPG1 inca 3.
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc de 5 ani de zile.
• Level: 17+
• Vârsta reală: 19 ani
• Sexul (real): masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu. Niciodata.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): News Reporter -Rank2 ; School Instructors-Rank2 ; Tow Truck Company-Rank1.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Nu mai tin minte data, dar am iesit deoarece am vrut sa incerc si un departament.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da. Pe PRG1 in LSPD si SFPD.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa intru in LVDP deoarece imi place aceasta faciune si plus ca are un lider pe masura. PS: Imi place enorm de mult sa stau cu radarul la panda.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/lTTffDl Am pus si licentele sa le vedeti.
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 8-9 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Mircea, sunt din Bucuresti si am 19 ani. Imi plac jocurile pe PC in special sa-mp. Sunt o persoana hazlie, cu bunul simt si care uraste nesimtirea. Va multumesc anticipat! Sper sa fiu acceptat. Cu stima si respect Mircea (Zephyon).

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [mR].Prodek
• Nickname-uri anterioare: Prodan
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani
• Level: 48(1030/190)
• Vârsta reală: 16
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

1. The Tattaglia Family -Piccioto- [ Rank 1 ]
2. The Stracci Family -Soldato- [ Rank 2 ]
3. The Cuneo Family -Soldato- [ Rank 1 ]
4. Taxi Cab Company - Taxi Rookie - [ Rank 2 ]
5. SF Police Departament - Detective - [ Rank 2]
6. Red Dragon Triad - Blue Lantern - [ Rank 1]
7. Green Street Bloods - Street Solider - [ Rank 1]
8. National Guard - Second Lieutenant - [ Rank 2 ]
9. Avispa Rifa - Gangster - [ Rank 4 ]
10. SF Police Departament - Officer - [ Rank 1]
11. 69 Pier Mobs - Primitive - [ Rank 1]
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: SFPD demisie ca sa ma duc in 69 Pier Mobs, si din 69 Pier Mobs pentru ca nu imi mai placeau war-urile.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai facut parte din SFPD pentru a intra in 69 Pier Mobs.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Fiindca vreau sa ajut acest departament cu tot ce pot eu mai bine.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): https://picasaweb.google.com/lh/photo/r8r4mRgTMh8NSBeVuXUcUNMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da sunt de acord.
• O scurtă autocaracterizare:
Salut ma numesc Alex si am 16 ani. Sunt din jud. Botosani, imi plac sporturile, plimbarile, Cs-ul Sa-Mp-ul si sa imi fac prieteni noi. Sunt un tip de treaba si descurcaret.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

[mR].Prodek [mR].Prodek.png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Andruta20 - Insuficienta experienta in factiuni.
Zephyon - contul si poza sunt facute pe RPG2.
- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE -
Link to comment
Share on other sites

Nickname: GGhrtTT
• Nickname-uri anterioare: ~

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Hmm, de 5 luni sa zicem.
• Level: 33.
• Vârsta reală: 15.
• Sexul (real): M
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - /ad aiurea (R.I.P Cioaba)
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LV Taxi - Rank 1, Vietnamese Boys - Rank 1, El Loco Cartel - Rank 3, Verdant Family - Rank 2.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: El Loco Cartel - Se schimbase subliderul. - 30 november 2013, Verdant Family - Nu ma mai atrage viata de mafiot - 22/11/2013
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/122574-el-loco-cartel-demisii-resignations/page-19 - El Loco Cartel. http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisii-resignations/page-77#entry2595348 - Verdant Family
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Este un refugiu perfect din lumea "interlopa". Plus ca intotdeauna m-a atras acest gen de RP ca politist.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/qv8ur5p2r/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5 ore, poate si mai mult.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Nu imi place sa ma autocaracterizez, vreau sa am o mica anonimitate, si sa va las pe voi sa ma descoperiti pe parcurs. Va pot da niste mici detalii insa, ma numesc Andei, am 15 ani, sunt serios, nu imi place aroganta, si nu imi plac oamenii care uita de unde au plecat, aa da, era sa uit, sunt nascut in Timisoara.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Fredklopp
• Nickname-uri anterioare:

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni
• Level:15
• Vârsta reală:15
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): El Loco Cartel ( rank 1 )
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am vrut sa incerc o factiune pasnica / departament
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Desigur

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Desigur
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa ma alatur acestei factiuni pentru ca viata de politist este una cinstita, doresc sa aflu lucruri noi, este un departament frumos si foarte bine pus la punct.Atat liderul cat si membrii acestei factiuni sunt foarte seriosi si bine instruiti.Eu consider ca ma incadrez foarte bine in acest domeniu si de aceea vreau sa fac parte din acest departament.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://tinypic.com/r/1z4fms1/5
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 10-12
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur
• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat serios, de obicei cam tacut, lucrez pe principiul " Graba strica treaba "si imi place sa lucrez in echipa

Edited by DC Fredklopp
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Coke.


• Nickname-uri anterioare: ~


• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 2 luni ...


• Level: 46


• Vârsta reală: 15


• Sexul (real): M


• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3


• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, no-recoil.


• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): 69 Pier Mobs - 3 , Green Street Bloods - 6 , Southern Pimps - 1


• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Green Street Bloods - Shimbarea Liderului [ 04.10.2013 ] , Southern Pimps - Ban [ 15.10.2013 ]


• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/13080-green-street-bloods-demisii-resignations/page-84 - Green Street Bloods , Demis [ BAN ] - Southern Pimps


• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.


• Sunteți activi pe forum?: Da.


• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.


• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.


• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.


• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.


• De ce doriți să intrați în Police Department?:Am cativa prietenii aici, imi place munca de ``politist`` virtual.


• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/SvGgUDt.png


• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 10.


• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.


• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.


• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat cu ce-i sapte ani de-acasa, serios, glumet, putin cam stresant si cariua ii place munca in echipa. Cam atat.


Edited by COkE ZEW
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SCHwaba
• Nickname-uri anterioare: Nu am.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 22.07.2013 23:52
• Level: 17
• Vârsta reală: 17
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1 (motiv: cand aveam level 3 l-am jignit pe un player si imi pare rau ca l-am luat.)
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am factiune anterioara.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:-
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau ca prima mea factiune sa fie una serioasa.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://iceimg.com/LzPpaqRI/sa-mp-210.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare:
Salut! Ma numesc Bogdan am 17 ani sunt din Arad invat la liceul teoretic AMG invat limba Germana si Engleza ambele imi plac. Sunt o fire calma prietenoasa glumeata si totdeauna dornic sa imi fac prieteni si totdeauna sa las o impresie buna in urma mea acesta este scopul meu . Nu creez probleme nu provoc scandaluri imi vad de treaba mea respect regulile poate uneori le mai incalc dar fiecare om mai greseste nimic nu este perfect. Si in ultimul rand Respect pe cei care ma respecta dar si pe cei care nu ma respecta pentru ca daca este mai presus decat mine in joc sau mai josnic nu este cu nimic mai bun/slab pentru ca este un joc si pana la urma toti suntem la fel adica OAMENI.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [fx]scorpion
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din data de 11.05.2012 20:26
• Level: 35
• Vârsta reală: 18
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da pentru "insulte admini"acelea fiind : ca nu-si fac treaba cum trebuie deoarece erau 7 conectati niciunul nu raspundea nici la telefon nici la /report pentru ca aveam nevoie urgent de ajutorul lor, asta fiind inainte sa se adauge comanda /helpme ;Si a doua oara pentru "transfer ilegal" pentru ca aveam de gand sa i-au o pauza asta pot dovedii cu link-ul demisiei din ultima factiune, iar un prieten de al meu fiind la mine conectat cu laptop-ul la wifi-ul meu (acelasi ip) m-a rugat sa-i transfer lui bunuriile mele personale si asa sa intampinat aceasta problema.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Las Venturas Taxi - Rank 4 (fostul Taxi Cab Company)

The Tsar Bratva - Rank 1 (fostul The Corleone Family)

National Guard - Rank 2

Los Santos Taxi - Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Ambele factiuni le-am parasit deoarece am vrut sa i-au o pauza.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): ultima & penultima

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da din Departamentul National Guard si am parasit aceea factiune deoarece eram in perioada scolii si nu eram activ iar intr-un final am decis sa demisionez ca sa i-au o mica pauza .

• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da inteleg.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Desigur
• De ce doriți să intrați în Police Department?: In primul rand am aceasta intentie de mult timp si stiu ca necesita o activitate mare si de asta am asteptat momentul potrivit,iar in al doilea rand imi place cu ce se ocupa ,imi plac membrii si factiunea-n sine avand o reputatie mare ca departament.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Stats & Skill
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In jur de 6-7 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Adi,am 18 ani si locuiesc in localitatea Bucuresti.Sunt un baiat de treaba,imi esti prieten iti sunt prieten,imi place sa rad sa glumesc nu consider viata plictisitoare si de asta profit de orice moment din viata,sunt modest,onest, imi place sa petrec timpul liber cu prietenii afara sau prin diverse locuri cum ar fi la biliard sau in club ori in alt loc unde ne putem distra sau acordand cateva ore si jocului sa-mp.

Edited by ScorpioNNNN
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

GGhrtTT GGhrtTT.png
[fx]scorpion [fx]scorpion.png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Fredklopp - Nu ai avut rank 3 in nici o factiune precedenta.
SCHwaba - Insuficienta experienta in factiuni.
Coke. - Ai fost banat pentru norecoil.
- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE -
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SobY
• Nickname-uri anterioare: vladuTz

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 1 an si cateva luni.
• Level: 45+
• Vârsta reală: 16 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3 warn-uri.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): El Loco Cartel - rank 3 , Avispa rifa - rank 1 , Verdant Family - rank 1 , Federal Bureau of Investigation (F.B.I ) - Rank 3
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am plecat din Verdant deoarece s-a schimbat liderul si am decis ca este mai bine sa plec iar din F.B.I am plecat din motive personale.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/8015-fbi-cereri-de-demisie/page-59 , pe cea din Verdant nu o mai gasesc
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am mai facut parte dintr-un dempartament , motive personale.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Sigur!
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? : Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Sigur!
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deorece este un departament activ , serios , cu membrii ce au bun simt + ca imi place foarte mult meseria de politist.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/3lym7bcbf/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: In general 5-6 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare:
Sunt un Baiat cu care poti face caterinca, însa, când este cazul, ma impun foarte usor si dau dovada de seriozitate. Nu sunt o fire invidioasa, apreciez valorile si le evidentiez cât de mult pot. Sunt genul de om caruia îi place sa duca la bun sfârsit orice lucru.Am o gândire logica, analizez fiecare pas pe care-l fac si ma gândesc de 2 ori înainte de a-l pune în practica.

Edited by TOV S o b y
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Chuck.
• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De câteva luni.
• Level: 17.
• Vârsta reală: 16 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu, niciodată.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Southern Pimps rank 1, Taxi SF rank 1.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Southern Pimps 3/3 FW, Taxi SF încălcarea unei reguli.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
Nu există.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Îmi place acest job şi doresc să fac curăţenie în trafic !
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Click.
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 7 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, dar nu este cazul.
• O scurtă autocaracterizare: Un tip sociabil, muncitor şi foarte prietenos, mai ales glumeţ.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Disaronno
• Nickname-uri anterioare: BeMee

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ un an
• Level: 21
• Vârsta reală: 14
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da (dm excesiv)
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am avut
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in departament deoarece imi place foarte mult aceasta slujba, imi place munca in echipa si ma simt capabil sa iau aceasta sarcina in serios
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

Stats: http://s12.postimg.org/4cb13esql/sa_mp_001.png

Time: http://s30.postimg.org/khedtyac1/sa_mp_002.png

Skill: http://s28.postimg.org/i3fhtmtod/sa_mp_003.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 10
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca as fi pe blacklist as fi deacord sa platesc
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alex, am 14 ani, sunt din Pitesti, imi place sa ma joc pe pc si sa fac cumparaturi, am o sora, numele ei este Maria si are 17 ani.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SloWDowN
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproape 2 ani
• Level:34
• Vârsta reală:14 ani
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu am fost banat nici o data
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

El Loco Cartel-rank 1

Green Street Bloods-rank 4
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:
20.06.2013-El loco cartel(S-a schimbat liderul)

09.11.2013-Green Street Bloods(Demis inactivitate, am fost plecat din tara si nu am putut intra)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu, doar pe rpg2.
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece imi place foarte mult cu ce se ocupa desii este o munca grea sunt deschis orcarei provocari.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

http://imgur.com/iWFsaXW

• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:3-4
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Desigur.
• O scurtă autocaracterizare: Salut! Ma numesc Andrei, am 14 ani si sunt din Bucuresti.Sunt o fire prietenoasa, muncitor si imi placa atunci cand fac ceva sa nu fac un lucru de mantuiala.Accept faptul ca mai trebuie sa si glumim dar cand este vorba de treaba sunt foarte serios.

Edited by SlOwDoWn
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

SobY SoBy.png
SloWDowN SlOwDoWn.png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Chuck. - Nu ai avut rank 3 in nici o factiune precedenta.
Disaronno - Insuficienta experienta in factiuni.

 

 

- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Redpeepin
• Previous nicknames:Not have

• Since when are ypu playing SA-MP on B-Zone ?:June 2013
• Level:17
• Real age:18
• (Real) Gender:Male
• Number of ingame warnings and the reason you got them:no
• Were you ever banned? If yes, why?:Yes for non-rp
• Previous factions and the rank you had in them (in order):not join
• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?:not join
• Resignation link to the last two factions you have been in (if any):not join
• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?:no
• Are you active on the forum?:Yes i new in forum and later i active
• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?:Yes absolutely
• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?:Yes İ understund
• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:Yes sir
• Why do you want to join the Police Department?:I love the use of arms. I want catching criminals. Im driving very well. And normal human being bored. İ reall love it and keep the hole and also a saanderas safe. İ love to help

• Are you capable of teamwork ?:Yes of course
• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory):http://u1312.hizliresim.com/1j/s/vunjy.png
• How many hours do you play daily withouth being AFK?:5 or 6 weekend 7 or 8
• You are on the BlackList at a faction?:No
• If yes, you agree to pay to be removed from it?:Yes
• A short characterisation of yourself:Hi my name is İbrahim i live in turkey I
m 18 years old Im brave,strong and shy boy. Ä° love play football and chess little read book And i love playing samp.Normal human being bored. I want to be police. Thx for all.Ä° love this server

Edited by Yamadag44
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [s4L]Zack
• Nickname-uri anterioare: LemoNN , RQYAL
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc Sa-Mp pe B-zone de pe data de 22.04.2013.
• Level: 25
• Vârsta reală: Cincisprezece(15) ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu detin niciun warn (0/3).
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da , pentru repetarea gresita a parolei cand eram nou.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi LV(rank 2) , El Loco Cartel(rank 1) , School Instructor(rank 2) , Paramedics(rank 3).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:
Din School Instructor am iesit pentru 3/3 FW deoarece am avut niste probleme si nu am mai putut intra(10.09.2013) , iar din Paramedics am iesit pentru ca mi-am dat demisia , m-a demis Kelton pentru ca BilBarbosul este inactiv de 4 zile (24.12.2013).

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Paramedics - Click , School Instructor - nu exista.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da , inteleg.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da , inteleg.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da , acesta este lucrul de baza.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LVPD pentru a ajuta acest departament cu tot ce pot , pentru ca am cativa prieteni aici si pentru faptul ca-mi doresc de mult sa fac parte dintr-un departament.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Click
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Acum ca este vacanta petrec 7+ ore , dar cand este scoala 5-6 ore in timpul saptamanii si in weekend 7+ ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da , dar nu este cazul.
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Marius si am 15 ani. M-am nascut in Focsani pe data de 19.11.1998. In prezent locuiesc tot in Focsani alaturi de familia mea. La scoala ma descurc binisor , inafara de fizica am la toate peste 7. Sunt un baiat timit , glumet cand este cazul si care intinde o mana de ajutor chiar daca aceasta nu a fost ceruta. Sunt dornic de aventura si de tot ceea ce nu am mai facut pana acum.

Edited by S4L Zack
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

[s4L]Zack [s4L]Zack.png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • [bTD]ZYNC
  • NALE
  • EU_SHARKY

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Redpeepin - Insufficient experience in other factions.

- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: DonBelzebub
• Nickname-uri anterioare: - DonSaviny--PallMall-)-iYaZ-
• Level: 22
• Vârsta reală:18
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, o mica neintelegere.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Fireman/Paramedic rank 3, Taxi cab company,Tow Car Company,Corleone Family ,Barzini,Paterno,Cuneo,Tataglia,straci,

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da pe alt cont .Din Police Department am demisionat pentru a incerca ceva nou pentru mine si anume Hitman.
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Mereu mi-a facut placere sa fiu membru in departamente, imi place activitatea de aici si imi place organizarea care se regaseste in aceasta factiune.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imagedrop.co/img-52bcbc6ad4d27
• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 H - 7/7
• Te aflii pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu este cazul
• O scurtă autocaracterizare: Persoana dornica de a invata orice, oricand si de la oricine, deschis catre lucruri noi, accept sfaturile si criticile. Sunt o persoana prietenoasa si cu un simt al umorului bine dezvoltat insa in limita bunului simt.

Edited by RomanRaul1996
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.