Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nickname: Sedativ

• Nickname-uri anterioare: Zekko

• Level: 38

• Vârsta reală: 17 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am niciun warn.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, am luat o singura data ban, pentru o zi. (Comportament Non-RP). Eram la war si, din neatentie si din graba, am intrat in casa sa iau heal, fara sa-mi dau seama ca sunt atacat de catre adversari.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Tow Truck Company- rank 1, The Paterno Family - rank1 (x3), The Corleone Family- rank1, Fire and Medic Departament- rank1, The Tattaglia Family- rank1 (x3), School Instructor- rank1, The Stracci Family- rank1, Taxi Cab Company (x3)- rank1, FBI- rank1, The Barzini Family (x2)- rank2, News Reporter- rank3, Avispa Rifa- rank1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din News Reporter am iesit deoarece am avut niste probleme personale, am iesit pe data de 22.03.2013. Iar din Avispa Rifa am iesit pe data de 25.04.2013 deoarece doream sa intru intr-un departament.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Avispa Rifa - http://forum.b-zone....20#entry1925671, iar la News Reporter nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am mai facut parte din FBI. Am parasit acest departament deoarece am avut o perioada in care a trebuit sa ma ocup mai mult de scoala si am considerat ca mai bine demisionez.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da, desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LV Police Departament pentru ca sunteti un departament foarte serios, cu membri exemplari, liderul este foarte activ si sunt sigur ca am capacitatea de a dirija traficul cat si de a prinde suspectii cu wanted.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): sa_mp_105.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: In jur de 5-6 ore pe zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt pe niciun BlackList.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, dar nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt vesel, calm, respectuos, ambitios si descurcaret. Stiu sa respect pe oricine merita, iubesc muzica rap romaneasca, iar cele mai importante lucruri pentru mine sunt prietenii si familia.

Edited by Sedativ
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SeNz0r

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 81

• Vârsta reală: 21 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, am acumulat 3/3 warn-uri, eram incepator.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Cuneo - Rank 3, Tattaglia - Rank 4, National Guard - Rank 5, Hitman Agency - Rank 4, Barzini - Rank 3.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am iesit (01.12.2012) din Hitman Agency deoarece nu mai aveam timp de joc si din Barzini am iesit deoarece s-a dat wipe. Nu mai gasesc data deoarece s-au redenumit numele factiunilor

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....s/page__st__460 - Cererea de demisie din Hitman Agency.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am mai facut parte din National Guard, l-am parasit deoarece nu mai aveam timp.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa mentin linistea si ordinea publica in orasul Las Venturas

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/c08jh8615/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Costi, am 21 de ani, sunt o fire sociabila si glumeata, imi plac provocarile de orice fel si le imbratisez cu placere.

Edited by sNz
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Melk

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 30

• Vârsta reală: 17 ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am warn-uri.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, pentru auto-clicker.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Tow Truck Company (2), Cuneo Family (1), Taxi Cab Company (2), Barzini Family (1), News Reporter (1), National Guard (1), Avispa Rifa (2).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit National Guard deoarece nu mai aveam timp de SA:MP. Din Avsipa Rifa am plecat deoarece am vrut sa intru intr-un departament.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Doar demisia de la Avispa Rifa am mai gasito: http://forum.b-zone.ro/topic/122573-avispa-rifa-demisii-resignations/page__st__20#entry1922796

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am mai facut parte din National Guard si am renuntat deoarece nu mai aveam timp sa joc.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece nu am mai fost nici o data si as vrea sa vad cum este.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/qEE9y5F

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Cel putin 5 ore pe zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat sociabil, respectuos si glumet.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Kobra

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 52

• Vârsta reală: 21 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, primit prin 2010 pentru limbaj

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, era bug la admbot si am primit pentru money hack

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Tow Truck Company ( 6 ), National Guard ( 6 ), Tattaglia Family ( 5 ), Federal Bureau on Investigation ( 2 ), Hitman Agency ( 5 ), COrleone Family ( 2 ), Stracci Family ( 2 ), Taxi Cab Company ( 2 ), Barzini Family ( Leader ), Verdant Family ( 1 )

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am iesit din verdant family pe 16.04.2013 deoarece era organizarea la pamant, iar din barzini family am fost demis

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone..../page__st__1120 demisie din verdant family

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am iesit pentru a incerca si alte factiuni

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa mentin linistea si ordinea publica in orasul Las Venturas

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/c4tk5glyp/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alin, locuiesc in Bucuresti, am 21 ani, sunt o persoana dinamica, sociabila, glumeata si imi plac foarte mult provocarile

Edited by Kobra
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Cristea19

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut

• Level:21

• Vârsta reală:20

• Sexul (real):Barbat

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 jignire,cand eram lev mic si nu stiam prea multe.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da tot pentru jignire.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am avu timp,si nu miam dat destul interesul sa fiu intr-o factiune.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:-

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:-

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Vreau sa intru in Police Department pentru ca miam dorit de cand mam apucat de samp sa ajung in aceasta factiune imi place foarte mult cu ce se ocupa,si imi pare rau ca pana acuma nu am fost intr-o factiune si imi doresc ca prima factiune sa fie Police Department si sa raman cat mai mult sa ajut lideru si toti colegi.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i.imgur.com/9LetEVU.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:3-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu sunt pe Blacklist.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da,da nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Cristian am 20 ani locuiesc in Cluj-Napoca,lucrez la Carrefour Cluj,sunt un baiat serios imi vad de treaba cand e vorba de munca,sunt vorbaret.glumet,imi place sa ma mai duc la un Fottbal cu prieteni,imi place sa imi fac prieteni noi si cam atat,Vreau sa zic ca mam schimbat foarte mult de atunci cand am luat Ban,sau warn imi parea rau ce am facut si mam schimbat mult de atunci,si daca o sa fiu in Police Department no sa va dezamagesc,Multumesc pentru timpul acordat aplicatiei mele!

Edited by Cristea19
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: JomeS

• Nickname-uri anterioare: --

• Level: 27

• Vârsta reală: 16 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: ----

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

The Cuneo family - rank 1

The Barzini family - rank 1

The Barzini family - rank 1

The Stracci family - rank 1

The Barzini family - rank 1

The Barzini family - rank 4

Red Dragon Triad - rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Barzini family( Wipe ), Red Dragon Triad( Dupa cateva luni bune de stat in mafii, am decis s'a incerc si un departament)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Red Dragon Triad( http://forum.b-zone.ro/topic/8018-red-dragon-triad-demisiiresignations/page__st__1280 )

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: ---

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Inteleg

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau s'a ajut cu tot ce pot.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: ---

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Cristian, sunt din bucuresti si am 16 ani. In timpul liber imi place sa ies cu prieteni la un fotbal, sa ma joc la calculator. Sunt un baiat intelegator cu bun simt si harnic. Stiu sa fac o gluma fara ca o persoana sa se supere.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Holocaus

• Nickname-uri anterioare:

• Level: 27

• Vârsta reala: 20 ani.

• Sexul (real): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc ?i motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad cu rob

• A?i fost bana?i vreodata? Daca da, de ce?: Nu.

• Fac?iunile anterioare ?i rank-ul în acestea (în ordine):

- The Cuneo Family rank 1

- The Patermo Family rank 1

- The Tattaglia Family rank 2

- The Barzini family rank 2

- School instructor rank 1

- El Loco Cartel rank 1

 

• De ce a?i parasit ultimele doua fac?iuni ?i data în care a?i ie?it?: School instructor wipe si El loco Cartel nu erau organiati si liderul inactiv

• Link-uri catre demisiile ultimelor doua fac?iuni (daca exista):

• A?i mai facut parte dintr-un departament? Daca da, de ce l-a?i parasit?: Nu

• Sunte?i activi pe forum?: Bineinteles.

• În?elegi ca Police Department este un departament serios ?i trebuie sa ai un limbaj ?i comportament exemplar?: Desigur.

• În?elegi ca daca nu stai cel pu?in doua saptamâni în Police Department vei ie?i cu 60 Faction Punish?: Sigur ca da.

• A?i citit Regulamentul Police Department împreuna cu celelalte topicuri importante ?i sunte?i de acord ca ve?i fi sanc?iona?i pentru încalcarea acestora?: Bineinteles.

• De ce dori?i sa intra?i în Police Department?: Pentru a prinde infractorii !

• Poza cu /stats, detective skill ?i /time (obligatoriu): http://s8.postimg.org/apjt33vhx/sa_mp_163.png

• Numarul de ore petrecute în joc fara AFK: 10 -15 ore pe zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei factiuni? (specifica factiunea): Nu.

• Daca da, esti de acord sa platesti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca este nevoie, bineinteles.

• O scurta autocaracterizare: Salut, numele meu este Alex sunt din micul paris adica bucuresti si sunt foarte de treaba

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:zelenbic_bug

• Previous nicknames:-

• Level:17(70/72)

• Real age:16

• (Real) Gender:male

• Number of ingame warnings and the reason you got them:0/3

• Were you ever banned? If yes, why?:DM in safe zone

• Previous factions and the rank you had in them (in order):Taxi LS rank 2

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?:27.4.2013 i wanted to join a departmend

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any):http://forum.b-zone.ro/topic/122559-los-santos-taxi-demisii-resignations/

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?:no

• Are you active on the forum?:yes

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?:yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?:yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:yes

• Why do you want to join the Police Department?:Because it is a seroius faction and i would like to clean streets from bad people also i have a lot of friends here

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory):http://postimg.org/image/f2u3t2mmv/

• How many hours do you play withouth being AFK?:4+

• You are on the BlackList at a faction?:no

• If yes, you agree to pay to be removed from it?:-

• A short characterisation of yourself:My name is mario i live in zagreb croatia im 16 y/o i go to computers science school im interested in cars and girls ^^

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

  • An0Nim
  • Nale
  • Cristi95
  • Silviu1333
  • Sedativ
  • SeNz0r
  • Kobra
  • Melk
  • JomeS

TESTELE SE DAU CU:

 

INFERNO27

BLACKTHIEF

 

 

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Nisan

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Level: 17

• Vârsta reală: 16 ani si 9 luni

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 deoarece am blocat intrarea la pay'n'spray

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da , am gresit parola de 3 ori in rest nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Am mai fost doar in School Instructor obtinand Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Deoarece nu m-ai aveam timp sa dau licente , nu mai aveam timp sa intru la PC sa ma joc, acuma nu mai am aceasta problema .

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8164-school-instructors-demisii-resignations/page__st__740

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da , intru foarte des si stau cate 5-10 minute mereu.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da , stiu acest lucru.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da, stiu.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da , le-am citit.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Eu imi doresc sa intru in Police Departament deoarece imi place sa aplic legea si doresc sa menti linistea in orasul Las Venturas.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/me91jlesn/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 390

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu sunt pe blacklist-ul nici unei factiuni.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da , sunt de acord.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Edi si am 16 ani , imi place sa imi petrec timpul liber pe SA-MP , CS si cu prieteni. Sunt o fire foarte calma , care invata repede , sunt glumet si serios , imi place munca in echipa si sa ii ajut pe cei care au nevoie.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: onlycraiova

• Nickname-uri anterioare:

• Level: 31

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Un warn, motiv: Jocuri interzise(Barbut).

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Am fost banat o singura data pentru Joypad. A fost un ban nedrept.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Compania Taxi(LV) - Rank 1, Stracci Family - rank 1, Paramedics - rank 1, Tow Truck Company - rank 2, Tattaglia Family - rank 1, Compania Taxi(LV) - rank 2, Cuneo Family - rank 1, Stracci Family - rank 2, News Reporter - rank 2, Barzini Family- rank 2, Stracci Family - rank 1, Compania Taxi(LV) - rank 1, Compania Taxi(LV) - rank 1, Corleone Family - rank 1, San Fierro Police Department - rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Corleone Family - Nu imi placea programul de war(18.02.2013); San Fierro Police Department - Am fost 3 zile inactiv fara sa anunt(14.04.2013).

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Corleone Family - http://forum.b-zone..../page__st__1200

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da. Paramedics ( Am facut cerere mare de inactivitate in perioada de teste) si San Fierro Police Department ( Am fost inactiv 3 zile fara sa anunt).

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Las Venturas Police Department deoarece este un departament activ, cu membri seriosi, si mi-ar place sa ma alatur si voua.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/7YreUWL.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 3-4 ore in timpul scolii, iar in weekend sau vacanta petrec 6-7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alex si am 15 ani. M-am alaturat acestui server de SA:MP in septembrie 2011. Sunt foarte sociabil, ma integrez rapid intr-un grup. Sunt cinstit, foarte muncitor. Imi place sa glumesc, dar pana la o limita. Nu imi plac oamenii care barfesc, care vorbesc urat, care sunt neseriosi. Ma pasioneaza fotbalul, dar fac antrenamente sportive la Basket. De asemenea, ma pasioneaza si informatica, mai exact programarea. Doresc sa ajung un programator cunoscut in toata lumea, si de ce nu, sa creez jocuri frumoase.

Edited by Only Official
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Scaletta.

• Nickname-uri anterioare: mYar.

• Level: 16.

• Vârsta reală: 16.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am avut nici o data ban.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): News Reporters Rank 2 2x,The Stracci Family Rank 2 2x,The Tattaglia Family Rank 2,The Corleone Family Rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: The Tattaglia Family - Am fost inactiv din cauza tezelor.

The Corleone Family - Wipe.Iar dupa aceea am luat o pauza.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am facut parte.

• Sunteți activi pe forum?: 2-3 ore pe zi.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc nespus de mult sa fac parte,deoarece in Police Departamen angajatii sunt organizati,cu capul pe umeri si politicosi plus ca,as dori sa fac oridine in circulatia rutiera.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://img838.imageshack.us/img838/2751/samp011dci.png .

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8-9 chiar 10 in zilele libere.Iar in timpul scoli cate 5-6 orea.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.

• O scurtă autocaracterizare: Sunt o persoana calma,intelegatoare,optimista si responsabila.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RazvanVR6

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 16.

• Vârsta reală: 13

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O data pentru deranj event.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LS Taxi - Rank 1 , The Verdant Family - Rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: LS Taxi - Am acumulat 2fw in perioada teste.

Verdant Family - Am facut cerere de demisie,nu aveam timp sa ajung la activitati cu programul scolar.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Verdant Family : http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisiiresignations/page__st__1140

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am facut parte.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament deoarece in primul rand sunt oameni respectuosi si cu bun simt ,iar in al doilea rand doresc sa fac curat in circulatia rutiera.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/BMWtITF.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 10,iar in timpul scolii 6.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Razvan,am 13 ani,locuiesc in Bucuresti,sunt o persoana calma,intelegatoare care cauta sa isi faca cat mai multi prieteni nu dusmani,imi place sa ies afara cu bicicleta prin parcuri,sa stau cu prietenii la o samanta,sa joc sa:mp ..

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Prada

Nickname-uri anterioare: -

Level: 21

Vârsta reală: 16

Sexul (real): Masculin

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructors(Trainee), Taxi Cab Company (Taxi Rookie), Lac Venturas Police Departament(LVPD Officer)

De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

Taxi Cab Company - Wipe

Las Venturas Police Departament - Probleme de familie si a trebuit sa iau o pauza deoarece calculatorul imi ocupa prea mult timp din viata

Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....i-resignations/ (LVPD)

Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am avut probleme de familie si nu am avut timp de Sa:Mp

Sunteți activi pe forum?: Da.

Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece doresc sa contribui la prinderea celor ce au incalcat legea si deoarece este un departament serios.

Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/pGj7i0G.jpg

Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: In jur de 5-6 ore. Insa depinde si de circumstante.

Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu. Nu m-am aflat niciodata pe blacklist.

Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da. Dar nu cred ca este cazul

O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Andrei, am 16 ani, sunt din Arad. Imi place sa imi petrec timpul cu prietenii, sa imi petrec timpul pe calculator si sunt pasionat de Photoshop. Sunt o fire calma, cu simtul umorului, prietenoasa, cu picioarele pe pamant si foarte serios. Imi plac foarte mult masinile iar in viitorul apropriat doresc sa incep o cariera de designer.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Julema

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 17

• Vârsta reală: 19 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - DM aiurea, de mai demult.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, mai demult... Nu mai stiu exact, eram level mic, posibil DM.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Tow Truck Company (rank 2); Firefighter & Paramedics (rank 2); News Reporter (rank 1); School Instructor (rank 1); Corleone Family (rank 1); Taxi Cab Company (rank 1).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Corleone Family - am fost demis din cauza unei neintelegeri

Taxi Cab Company - am demisionat ca nu am mai avut timp de SA:MP

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Taxi Cab Company - http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii-resignations/page__st__1020#entry1407734

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu, niciodata!

• Sunteți activi pe forum?: Intru de fiecare data cand deschid calculatorul.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da!

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da!

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da!

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca nu am fost niciodata intr-un departament si vreau sa vad cum este, mai ales la rutiera, de asta vreau in Police Department. Si pentru ca vreau sa am grija de ordinea si disciplina din Las Venturas, si nu numai.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/svg3eg5rb/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Peste 4 ore...

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu, nu am fost niciodata!

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Serban, am 19 ani si sunt din Suceava. Sunt o fire deschisa la minte, prietenoasa, care sare in ajutor atunci cand este nevoie si caruia ii place sa traiasca viata la maximum. In acelasi timp stiu sa fac diferenta intre cand e distractie, e distratie, iar cand e de muncit, muncesc.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Remirez.

• Nickname-uri anterioare: $tr@k

• Level: 43

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0 / 3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, slide-bug

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Federal Bureau Of Investigation Rank 3

Paramedic Rank 1

School Instructor Rank 2

Green Street Bloods Rank 4

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am facut o pauza scurta!

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/13080-green-street-bloods-cereri-demisii/page__st__1360#entry1914278

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am dorit sa incerc ceva nou.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru a impune regulile si a sanctiona incalcarea acestora

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/520xs4j8r/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 2257

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): -

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca e cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Daniel sunt o fire cu capul pe umeri si simtul responsabilitatii.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Sub_master

• Previous nicknames: - - - -

• Level: 27

• Real age: 15

• (Real) Gender: male

• Number of ingame warnings and the reason you got them: 1/3 dm (i was new)

• Were you ever banned? If yes, why?: no

• Previous factions and the rank you had in them (in order): brazini - Rank 2, (x2)Paterno - Rank 2

• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: all was wipe (dates was long time ago becuase i was on rpg2)

• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): was deleted..

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: no, but i was on rpg2

• Are you active on the forum?: yes

• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?: Yes

• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes

• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?: Yes

• Why do you want to join the Police Department?: Becuase i was on PD in RPG2 and i really loved it was very fun and i just love it!

• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory): http://postimg.org/image/4f2whnfg7/

• How many hours do you play withouth being AFK?: 4-8

• You are on the BlackList at a faction?: No

• If yes, you agree to pay to be removed from it?: - - - -

• A short characterisation of yourself: My name is Yoad im from israel, im 15 years old, im funny, im serius, and love playing samp!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Andrey00

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 15

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3. pentru DM la lvl 5

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: La lvl mic pentru Dm

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): -

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am facut parte.

• Sunteți activi pe forum?: 2-3 ore pe zi.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc nespus de mult sa fac parte,deoarece in Police Departamen angajatii sunt organizati,cu capul pe umeri si politicosi plus ca,as dori sa fac oridine in circulatia rutiera.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/TN1t7dv&WwSFfUT#0

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8-9 chiar 10 in zilele libere.Iar in timpul scoli cate 5-6 orea.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt o persoana calma,intelegatoare,optimista si responsabila.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AzuR.

• Nickname-uri anterioare:

• Level: 18

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real):Masc

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3(insulte aduse unei factiuni, la lv 3)

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

School Instructor-rank1.

medics-rank2.

Paterno -rank1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Din medics pentru ca nu s-a postat cererea de inactivitate( lag) iar din Paterno am iesit pentru a incerca un departament si pentru ca majoritatea celor cunoscuti au parasit gang-ul.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone..../page__st__1380

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca mereu am vrut sa fac parte dint-un departament si imi place organizarea acestui departament.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8-9ore, iar in weekend cam 12-13 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Gabi, sunt din Timisoara si am 16 ani sunt in clasa a X-a la Liceul Sportiv.. M-am alaturat comunitatii recent, in anul 2013 am aflat de ea de la niste prieteni. Sunt o fire cam dura, nu detest prostia si minciuna, dar sunt si o persoana sociabila, prietenoasa si uneori intelegatoare. In timpul liber stau la PC sau ies afara cu prietenii.

Edited by AzuR
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: BrocK

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 26

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, o singura data pentru jignire.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Vietnamese Boys - Rank 1, The Tsar Bratva - Rank 2, The Tsar Bratva - Rank 2, News Reporter - Rank 1, Southern Pimps - Rank 1, News Reporter - Rank 1, The Red Dragon Triads - Rank 1, The Red Dragon Triads - Rank 1, Verdant Familiy - Rank 1, Taxi LV - Rank 3, LV Police Department - Rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit Taxi LV pe data de 30.03.2013 deoarece s-a dat WIPE si am parasit LV Police Department pe data de 01.05.2013 deoarece am acumulat 3 Faction Warns.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, deoarece am acumulat 3 Faction Warns.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa fac parte din acest departamnent deoarece imi place cu ce se ocupa acesta si imi place comportamentul membrilor (exemplar). Perioada pe care am petrecut-o in LV Police Department a fost de neuitat si vreau sa retraiesc acele momente din nou.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Screenshoot - Status, Detective Skill, Time.

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe niciun BlackList.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca as fi, l-as plati.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Sergiu, am 16 ani si sunt din jud.Vaslui. Sunt un baiat de treaba, sociabil, imi place sa-mi fac prieteni, am simtul umorului. Nu sunt o persoana plictisitoare, imi place sa ies cu prietenii si sa ma distrez. Nu-mi plac persoanele care se cred "importante", nu-mi plac glumele proaste, accept orice sfat, daca e dat cu simt de raspundere.

Edited by Officer BrocK
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: r@zv@n16

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 25

• Vârsta reală: 18 ani

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da o sg data pentru deranj event.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Tattaglia-rank2, Tattaglia rank3, Stracci rank2, Paterno rank 2, Stracci rank1, LSPD rank1, Avispa Rifa rank2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: LSPD pentru ca m-am lasat de samp o perioada, Avispa rifa (06.05.2013) pentru ca m-am saturat de mafii.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):http://forum.b-zone.ro/topic/122573-avispa-rifa-demisii-resignations/page__st__20

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da. L-am parasit pentru ca m-am lasat de samp. •Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LVPD pentru ca am mai fost intr-un departament , cunosc foarte bine refulile si imi place foarte mult.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/hRuNusZ.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-8ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Numele meu este Razvan , am 18 ani, sunt din Curtea de Arges si sunt pe clasa a XII-a. Sunt un baiat de treaba, serios si foarte ambitios, un om pe care te poti baza la nevoie. Imi place sa joc fotbal, tenis si sa ma joc samp, sa imi petrec timpul cu prietenii si familia. Imi dorec sa intru in acest departament pentru a imi face prieteni noi si sa il ajut cu tot ce imi sta in putinta.

Edited by razvan16
Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

  • r@zv@n16
  • Azur.
  • Remirez.
  • Sub_master
  • Prada
  • Brock

TESTELE SE DAU CU:

 

INFERNO27

BLACKTHIEF

 

 

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

 

 

 

EDIT: LV POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE !

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Marcus.

• Nickname-uri anterioare: Mucus_Marcus

• Level: 23

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O singura data, am mers 10 metrii cu un buffalo de hitman.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

-Taxi Cab Company / Giuliano
-
Rank
1
.
Am intrat in factiune
:
-31.03.2013 14:04
-
Am iesit din factiune
09.04.2013 17:28

-Taxi Cab Company / Freddy.
-
Rank
4
.
Am intrat in factiune
:
15.01.2013 17:46
-
Am iesit din factiune
30.03.2013
17:11

 

- The Tattaglia Family / Carter -
Rank
1.
Am intrat in factiune
:
30.12.2012 14:03 -
Am iesit din factiune
06.01.2013 06:30

- The Cuneo Family / Shl0my -
Rank
1
.
Am intrat in factiune
:
09.08.2012 00:25
-
Am iesit din factiune
29.08.2012 15:24

- Taxi Cab Company / Dienutza -
Rank
2
.
Am intrat in factiune
:
11.07.2012 23:19
-
Am iesit din factiune
07.08.2012 09:03

 

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

 

-Taxi Cab Company / Giuliano - Rank 1. Am intrat in factiune: -31.03.2013 14:04 -Am iesit din factiune 09.04.2013 17:28 (Nu imi place noul sistem taxi)

-Taxi Cab Company / Freddy. - Rank 4. Am intrat in factiune: 15.01.2013 17:46 - Am iesit din factiune 30.03.2013 17:11 (Wipe)

 

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Taxi Cab Company / Giuliano

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Sunt multe motive. In primul rand, imi place activitatea cu ce se ocupa. In al doilea rand, vreau sa imi demonstrez ca pot sa trec la "urmatorul nivel". In al treilea rand, sunt sigur ca in PD pot sa gasesc niste membrii maturi cu care o sa ma inteleg bine si alaturi de care sa imi creez o "cariera" in acest domeniu. Si nu in ultimul rand, in PD o sa gasesc niste persoane cu care, poate, o sa ma imprietenesc.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/0A4M4iL.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5+

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut, numele meu este Alex, am 20 de ani si sunt din Bucuresti. Sunt un tip carismatic, perseverent si am niste nervi de otel.Imi place foarte mult sa fac sport, indiferent ce acesta. Pe scurt, cam atat. Sper sa ne cunoastem mai bine si atunci o sa vedeti ce fel de persoana sunt.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.