Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: raluca96

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Level:26

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Feminin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

The Cuneo Family Lider:[F4L]Bestial Rank:3

The Fire & Medic Lider:ALLEN Rank:2

The Stracci Family Lider:Caps Rank: 1

The Cuneo Family Lider:Shlomy Rank: 2

The Tattaglia Family Lider:TheEmperor Rank 1

The Tattaglia Family Lider: Dr.Carter Rank 1

The Fire&Medic Lider Uidivo Rank 1

Taxi Cab Company Lider: Freedy Rank 1

The Cuneo Family Lider: Kinnder Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Taxi cab pentru ca a fost wipe si The Cune demisie

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone..../page__st__1320

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Fire Medic vroiam sa intru intr-o mafie

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca imi place cu ce se ocupa si mai ales ca se lucreaza si in echipa.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://img90.imagesh.../samp000liq.png http://img37.imagesh.../samp001laa.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6-7 ore pe zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.

• O scurtă autocaracterizare: Buna,ma numesc Raluca am 17 ani sunt din Bucuresti sunt o fata glumeata si serioasa cand trebuie cel mai mult imi place sa ma plimb si sa ma distrez cu prietenii.

Edited by RdL Ralucutza
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: zBangh

• Nickname-uri anterioare: Marisca

• Level: 32

• Vârsta reală: 18

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): The Barzini Family rank 3 The Stracci Family rank 3 The Tataglia family rank 3 Paramedici rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Schimbare de lider.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu,Doar pe alte servere.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa ajut staffu pd si sa prind infractori.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/pnes5j7af/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare:Buna ma numesc Apetroaiei Octavian am 18 ani si locuiesc in jud Suceava. Imi place foarte mult sa imi fac noi prieteni si sa ii ajut la nevoie.

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

 

  • Nanno
  • raluca96
  • Beeks

 

TESTELE SE DAU CU:

 

INFERNO27

BLACKTHIEF

 

 

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:ForLove

• Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• Level:17

• Vârsta reală:16

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 deoarece am jucat barbut...

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da din cauza bug abuse

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):El Loco Cartel Rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am fost demis pt acumularea a 3 FW

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu am mai facut parte din nici un Departament

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa incerc experienta de a fi politist.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i44.tinypic.com/311mkbq.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:Joc fara afk intre 5 si 8 ore pe zi

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare:Sunt de treaba ,imi place sa lucrez in echipa ,sunt rabdator,imi place sa indeplinesc toate scopurile care mi le propun etc.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: .Alexandra.

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 16+

• Vârsta reală: 15 ani

• Sexul (real): Feminin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da.Am fost banata o singura data pentru adresarea unui cuvant jignitor.Perioada ban-ului a fost de 24 de ore .

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Fire & Medic Departament ( rank 2 ) , Tow Truck Company ( rank 1 , rank 2 )

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Prima data in TTC cu fp 60/60 , a doua oara tot in TTC cu demisie.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/87209-tow-truck-company-demisii-resignations/page__st__340#entry1965039

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am facut parte din Fire & Medic Departament.Am fost demisa datorita unei reclamatii.

• Sunteți activi pe forum?: Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: As dori sa intru in LVPD deoarece este o factiune frumoasa care se ocupa cu arestarea indivizilor care au comis infractiuni,fie grave,fie mai putin grave.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/wvwizcwjp/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.

• O scurtă autocaracterizare: Buna,ma numesc Alexandra si am 15 ani . Sunt o fata de treaba,sociabila si docila . Imi place sa ma joc pe calculator,sa practic diferite sporturi ,dar imi place si scoala . Ma joc pe acest server de aproximativ 1 an jumatate . La varul meu Strandy am vazut prima data acest joc si acest server . Pot spune ca mi-a placut si ca nu am renuntat la acest joc pentru altele.Am multi prieteni aici si le multumesc pentru ajutorul acordat!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: robbeN.

• Nickname-uri anterioare:-

• Level:21(90/86)

• Vârsta reală:19

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:-

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine)F/M-rank3 Barzini-rank3 • De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:WIPE

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:-

• Sunteți activi pe forum?:DA

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:DA

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:DA

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:DA

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece vreau sa traiesc intens intr'un departament adevarat

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i44.tinypic.com/2zzmhqh.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:4-5

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):-

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da as fi de acord sa platesc dar deocamdata nu sunt pe BL la nici'o factiune

• O scurtă autocaracterizare:Sunt un tip de treaba ambitios si imi place sa traiesc viata intens si extrem

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: nXoiD

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 20

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, crash la somatie.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructor(Rank 2), Cuneo Family(Rank 2), National Guard(Rank 1), Avispa Rifa(Rank 1), SF Police Departament (Rank 1).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Avispa Rifa, Demisie(25.04.2013), SF Police Departament ,FW (08.05.2013)

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da,deoarece am obtinut 2 FW in perioada de probe.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece doresc să ajut la liniştea oraşului şi să nu existe accidente pe şoselele oraşului.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s18.postimg.org/vyuinjvk9/sa_mp_018.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5+

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Un tip de treabă,glumeţ şi nu în ultimul rând serios.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:XVenom

• Nickname-uri anterioare:

• Level:18

• Vârsta reală:15

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:NU

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):F&M-rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am acumulat 2/3 FW in primele 2saptamani

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da, am fost membru F&M si am facut greseala sa imi las fratele sa joace pe samp si a acumulta 1Fw primul a fost din vina mea(neatentie)

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:PD este factiunea mea favorita si inca de cand am inceput sa joc samp pe acest server vreau asta.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/j6pa20b8z/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):NU

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Daniel sunt din Slobozia, Ialomita am 15ani, imi place munca in echipa si amuzamentul cand este cazul.

Edited by XVenom
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: xXxS3bYxXxx

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 36.

• Vârsta reală: 15 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, pentru abuz /enter.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Fire medic departament(rank 2), The Stracci Family x2 (rank 1,2), The Paterno Family (rank 1), The Barzini Family( rank 1), The Cuneo Family (rank 2), Federal Bureau of Investigation(rank 1), Taxi Cab Company(rank 1 wipe), The Tattaglia Family x2 (rank 1(wipe), 2), School Instructor (rank 1), The Corleone Family( rank 2), News Reporter(rank 1), Vietnamese Boys( rank 2), SFPD(rank 2)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Vietnamess Boys am iesit deoarece m-am saturat de mafii si am vrut sa intru intr-un departament, si SFPD am fost demis deoarece am acumulat 2 fw in perioada de teste.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Vietnamese: http://forum.b-zone....00#entry1937432, De la SFPD nu am deoarece am fost demis

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am fost in F.B.I si SFPD, din FBI am iesit deoarece m-am lasat de samp pentru ca am avut examene si nu aveam timp de samp si am decis sa imi dau demisia sa nu tin postul ocupat, iar din SFPD nu voiam sa ies pentru ca mi-am dorit foarte mult sa intru in PD, dar am gresit si am fost sanctionat...am invatat din greseli.

• Sunteți activi pe forum?: Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este un departament respectat cu membrii de treaba,activi si seriosi cu un lider capabil de acest departament, si sunt sigur ca vei duce cat mai sus acest departament si as dori sa te pot ajuta, cred ca putem realiza ceva impreuna.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/XKqwXOm

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore.. in weekend toata ziua.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Sebastian, am 15 ani, sunt o persoana sociabila, cu simtul umorului dezvoltat, imi place fotbalul si inotul iar timpul liber il petrec cu prietenii si pe samp devenind astfel hobby-ul meu.

Edited by xXxS3bYxXx
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Julema

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 18 (92/74)

• Vârsta reală: 19 ani

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - DM aiurea

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, am fost mai demult, dar nu mai mult de 1 zi. Nu mai stiu exact de ce.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Tow Truck Company (rank 2); Firefighter & Paramedics (rank 1); News Reporter (rank 1); School Instructor (rank 1); News Reporter (rank 1); Corleone Family (rank 1); Taxi Cab Company (rank 1).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Corleone Family - am fost demis in urma unei neintelegeri.

Taxi Cab Company - am demisionat pentru ca m-am lasat o perioada de SA:MP.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Taxi Cab Company - http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii-resignations/page__st__1020#entry1407734

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu, nu am mai facut parte.

• Sunteți activi pe forum?: Intru pe forum de fiecare data cand intru pe calculator.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da!

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da!

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da!

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca nu am mai fost niciodata intr-un departament si vreau sa am grija de ordinea si disciplina din cele 3 orase, si nu numai.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/48f6jupkj/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Peste 4 - 5 ore. Acuma depinde daca sunt intr-o factiune sau nu.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu, nu am fost niciodata.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Serban, am 19 ani si sunt din Suceava. Sunt un baiat care stie de gluma fara sa intreaca masura si daca este cazul pot deveni foarte serios.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:[CBN]Dr.GhosTx

• Nickname-uri anterioare:Mr.GhosTx ;Dr.GhosTx

• Level:68

• Vârsta reală:17

• Sexul (real):masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:nu am

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Cam toate.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am demisionat.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Am mai facut parte, cu foarte mult timp in urma.

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece vreau sa fac ordine pe soselele noastre.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):post-1618-0-32900000-1368979641.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:8/9

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Desigur

• O scurtă autocaracterizare:Ma consider un om intelegator, care ajuta pe toata lumea care imi cere ajutorul.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Keby

• Nickname-uri anterioare: RaZhor

• Level: 45+

• Vârsta reală: 21 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedic -- Rank 2,Los Santos Taxi --rank 2,National Guard --rank2,Vietnamese Boys -- rank 4,Federal Bureau of Investigations -- rank2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Incepusem munca si nu mai aveam timp liber sa-l dedic si acestui server!

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Din pacate nu!

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da!Datorita locului de munca!

• Sunteți activi pe forum?: Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur!

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Binenteles!

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Bineinteles.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece este factiune care ma atrage cel mai mult din punct de vedere al ocupatiei sale,prinderea infractorilor fiind un "hobby" pentru mine!

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/209/samp006trt.png/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 10-12 ore!

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Bineinteles.

• O scurtă autocaracterizare: Salut.Ma numesc Tavy,am 21 de ani si sunt din judetul Bacau!Sunt un tip sociabil,glumet si cu simtul umorului!Majoritatea timpului liber il dedic samp-ului si de asemeni imi place sa-mi fac multi prieteni!

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

  • .Alexandra.
  • Julema
  • nXoid
  • xXxS3bYxXxx
  • [CBN]Dr.GhosTx

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF

 

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: OiL09

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 60

• Vârsta reală: 18

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: !/3 , " Ad "

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Cand m'am lasat de Sa:Mp , reclama.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): National Guard rank 6, Fireman/Paramedic rank 4, The Cuneo Family rank 2, Tow Truck Company rank 2 , Police Departament LS rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am plecat in Romania.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu le mai tin minte.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Am plecat in Romania si m'am lasat de Sa:Mp.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Am mai fost in Police Departament LS si mi'a placut atunci m'am fost lasat de Sa:Mp.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s11.postimg.org/hqj5dcsc3/sa_mp_014.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5+

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Ciprian am 18 ani, locuiesc in Germania, Schweinfurt, timpul liber mi'l petrec cu prieteni si pe Sa:Mp.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: JerryCo

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 24

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Am zero

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea. the tsar bratva rank 2, taxi lv rank 1, vietnase boys rank

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am vrut sa schimb

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Cat timp sunt in samp sunt si pe forum

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi place foarte mult factiunea, vreau sa curat cat mai mult comunitatea de infractori si sami ajut colegii.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imageshack.us/f/27/samp019oq.png/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un tip foarte sociabil si imi place sa stau in anturaj.

Edited by c0rl3one
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [rTs]uSp

• Nickname-uri anterioare: uSp_14

• Level: 21

• Vârsta reală: 15

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea: News Reporter - rank 3, Tsar bratva- rank 2, school intructor- rank 2, Red Dragon Triad- rank 3

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am vrut sa incerc ceva nou.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi place foarte mult factiunea si vreau sa scap de infractori.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/NzZnR6t.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore, in weekend mai mult.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt un tip glumet, imi place sa-mi fac prieteni.

Link to comment
Share on other sites

  • • Nickname: DeCapricio
  • • Nickname-uri anterioare:
  • • Level: 17
  • • Vârsta reală: 15
  • • Sexul (real): Masculin
  • • Numărul de warn-uri din joc È™i motivul pentru care le-ai primit: 1/3, dar nu imi mai amintesc motivul. Este o fapta regretabila.
  • • AÈ›i fost banaÈ›i vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
  • • FacÈ›iunile anterioare È™i rank-ul în acestea: LV Taxi - rank 2 ; Verdant Family ; School Instructors ; Tsart Bratva ; El Loco Cartel => Rank 1
  • • De ce aÈ›i părăsit ultimele două facÈ›iuni È™i data în care aÈ›i ieÈ™it?: A trebuit sa incerc ceva nou.
  • • Link-uri către demisiile ultimelor două facÈ›iuni (dacă există): -
  • • AÈ›i mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-aÈ›i părăsit?: Nu.
  • • SunteÈ›i activi pe forum?: Desigur. Il frecventez des.
  • • ÃŽnÈ›elegi că Police Department este un departament serios È™i trebuie să ai un limbaj È™i comportament exemplar?: Desigur.
  • • ÃŽnÈ›elegi că dacă nu stai cel puÈ›in două săptămâni în Police Department vei ieÈ™i cu 60 Faction Punish?: Da.
  • • AÈ›i citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante È™i sunteÈ›i de acord că veÈ›i fi sancÈ›ionaÈ›i pentru încălcarea acestora?: Da.
  • • De ce doriÈ›i să intraÈ›i în Police Department?: Activitatea si seriozitatea de care da dovada acest apartament
  • • Poză cu /stats, detective skill È™i /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/qaEahGM.jpg
  • • Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Imi dedic in jur de 4-5 ore din zi, in special seara.
  • • Te afli pe BlackList-ul unei facÅ£iuni? (specifică facÅ£iunea): Nu.
  • • Dacă da, eÅŸti de acord să plăteÅŸti pentru a fi scos de pe acesta?: Desigur.
  • • O scurtă autocaracterizare: Sa vorbesc despre mine? Pai nu ma simt asa de confortabil dar in mare parte as va putea spune in 2-3 cuvinte. Alexandru, 15 ani, baiat din Bucuresti, elev in clasa 8-a. Punctual, perseverent, altruist, ingaduitor, disciplinat. Pasionat de politica, economie, mondenitate, probleme sociale si presa. A dobandit o pasione pentru tot ce tine legat de fortele statului, mai ales de politie si SRI'ul. O alta pasiune ar fi viata virtuala de mafiot (gangster). Principalele hobbyuri ar fi literatura, stand-up comedy si gaming'ul.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RackeTzZz

• Nickname-uri anterioare: --

• Level: 19

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructors--rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am primit 2/3 FW in perioada de teste.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): --

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa ma alatur acestui departament deoarece este unul activ si serios.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/dbyInOP.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7/8 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: --

• O scurtă autocaracterizare: Ambitios, glumet, serios in tot ceea ce ma implic, imi place sa imi fac prieteni noi, comunicativ, imi plac jocurile pe calculator, imi place sa-mi petrec timpul liber cu prietenii jucand fotbal .

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

  • OiL09
  • JerryCo (BANNED)
  • [rTs]uSp

 

 

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

 

 

 

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:MarianGMM

• Nickname-uri anterioare: -

• Level:24

• Vârsta reală:17

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 /ad cu rob

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da,cheat.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):F&M Dep.(1),Tattaglia(1),Taxi(1)Stracci(1)Taxi(3)Red Dragon Triad.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Vreau sa intru intr-un departament

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Taxi(wipe) si aici RDT.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Normal

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Sunt de acord.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Fiindca este un departament serios si activ.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://i.imgur.com/V4N5qPq.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:pe zi cam 4-5 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da,dar nu este cazul.

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Marian am 17 ani si locuiesc in BN,in timpul joc acest joc.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SKisM

• Nickname-uri anterioare: AsK

• Level: 33

• Vârsta reală: 18

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da. Mod parkour cand eram newbie

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Green Street Bloods( rank 1), El Loco Cartel (rank 2)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Green Street Bloods - 1.03.2013 nu ma intelegeam cu ceilalti membrii , El Loco Cartel - 2.05.2013 deoarece a fost perioada tezelor si nu intrasem cateva zile

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): El Loco Cartel - Click , Green Street Bloods - Click

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Nu am fost niciodata intr'un departament si mi'ar place mult sa fac parte

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Link

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Cam 5 - 6 ore pe zi

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Ionut, am 18 ani si locuiesc in judetul Suceava , Falticeni. Sunt glumet si imi place sa ma implic. Poate avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Multumesc

Edited by Fxqu
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Razvan40

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 38

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): M

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Bug Abuse FCR, si autoclik-er.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

 

Tow Truck Company | Leader- [F4L]balon | Rank 2 |

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

The Stracci Family | Leader- Hooliganu | Rank 2 |

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Police Departament | Leader- IonuC | Rank 1 |

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

The Corleone Family | Leader- Razvan14 | Rank 1 |

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Federal Bureau of Investigations | Leader- [F4L]Klaudiu | Rank 1 | :-x

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tow Truck Company | Leader- TohaNeaNu | Rank 4 |

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

SchooL Instructor | Leader - [F4L]Dextter | Rank 5 |

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Police Department | Leader- Flames | Rank 2 |

 

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din School Instructor am iesit pentru ca se schimbase lider-ul , iar din Police Department am iesit pentru ca am luat o pauza de sa:mp.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: L-am parasit pentru ca m-am lasat cateva luni de sa:mp.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa devin membru al Politiei din Las Venturas pentru a veghea la linistea cetateanului si pentru a fluidiza traficul.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/v76ygohm9/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 2649

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Razvan , sunt un adolescent de 16 ani si locuiesc in Galati. Timp-ul liber mi-l petrec la P.C si cu prietenii. In rest sper sa ma cunoasteti voi mai bine.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Baross

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 16

• Vârsta reală: 18

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Cab Company LS ( rank 3 ) - The Paterno Family ( rank 2 )

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: wipe amandoua .

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: nu nu am mai facut parte .

• Sunteți activi pe forum?: asa si asa

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: este unul dintre cele mai tare departamente .

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://prntscr.com/15usle

http://prntscr.com/1...tscr.com/15um53

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: da

• O scurtă autocaracterizare: sunt o fire sociabila imi place sa imi fac prieteni si sa ma distrez in limita bunului simnt .

Edited by Baross
Link to comment
Share on other sites

Nickname:CristiFlorea

• Nickname-uri anterioare:Nu am alte nickname-uri anterioare.

• Level:17

• Vârsta reală:16 ani.

• Sexul (real):Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:2/3 warn-uri,la level mic cand nu stiam ce e cu adevarat SA:MP.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da,deranj event.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Southern Pimps(rank 1),Verdant Family(rank 2)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Din Southern Pimps am iesit pentru ca era lipsa de activitate(12 membri)am iesit pe data de 24/04/2013,iar din Verdant Family nu m-am simtit bine acolo,am iesit pe data de 20/05/2013.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu.

• Sunteți activi pe forum?:Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Imi place dreptatea si cred ca aceasta factiune mi se potriveste.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://postimg.org/i...ui8m5/3ee239e9/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:9-10 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Desigur.

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Florea Cristian am 16 ani si sunt din Timisoara.Sunt o fire care inghite gluma cand e vorba de glumit,dar cand e vorba de seriozitate pot spune ca iau totul cat se poate de serios.Timpul liber imi place sa il petrec cu prieteni sau in fata calculatorului jucand SA:MP.

Edited by bebytza11
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.