Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: MrGr33n

• Nickname-uri anterioare: Nu am mai avut

• Level: 16

• Vârsta reală: 17 ani

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 , unul cand eram level mic si am facut Drive-by si unul luat de aiurea cand m-am dus dupa black-listul clanului din care faceam parte

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): F&M Departament rank 1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am fost concediat dupa o saptamana

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa ajut la reducerea infractiunilor comise si la o mai buna functionare a serverului

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/7/samp000bvd.png/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: in jur de 5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• O scurtă autocaracterizare: Sunt glumet, lucrez bine in echipa, modest si sociabil

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Vladuttzz

• Nickname-uri anterioare: Nu am.

• Level: 15.

• Vârsta reală: 13 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2 warnuri.Motiv: ad cu rob lvl 7 ; Dm.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Aceleasi motiva ca sus.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am mai facut parte din nici o factiune/gang/mafie.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -

• Sunteți activi pe forum?: Absolut.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Bineinteles.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Desigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece doresc sa imi fac prieteni noi si sa detin o slujba cat de cat buna.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/ptw7j2g2j/ ( stats + time ) ; http://postimg.org/image/ehwf4cv83/ ( skills + time )

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu, ma inteleg bine deobicei cu membrii altor factiuni.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, sunt de acord.

• O scurtă autocaracterizare: Salut sunt Vlad si am 13 ani, sunt timid si autoritar, un tip in care puteti avea incredere de fiecare data cand este nevoie, sociabil si cu simtul raspunderii.

Edited by Vladuttzz
Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

  1. Razvan40

  1. Gang$tar.

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

 

 

 

 

 

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Nisan

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Level: 17

• Vârsta reală: 16 ani si 9 luni

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 deoarece am blocat intrarea la pay'n'spray

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da o data deoarece am facut afaceri ilegale

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructor rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Nu imi mai amintesc cand am iesit din School Instructor dar am iesit deoarece mi se stricase pc-ul si nu mai puteam intra pe sa-mp

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Eu imi doresc sa intru in Police Departament deoarece vreau sa incerc ceva nou, vreau sa va ajut s ascapati de infractori.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/jovdfhn8b/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:400

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, sunt de acord

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Edi si am aspiratii foarte mari.Sunt un copil cu simtul umorului foarte linistit , nu imi place sa ma cert cu nimeni sau sa creez probleme .Invat foarte repede si imi place sa ii ajut pe ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:CheChe

• Nickname-uri anterioare: nu am

• Level:16

• Vârsta reală:18

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu nu am fost banat

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):69 Piers Mobs rank 3

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:am acumulat 3 fw

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:-

• Sunteți activi pe forum?:Da pot sa spun ca sunt destul de activ

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Deoarece si in viata reala sun tentat sa dau la academia de Politie si as vrea sa o incerc si in game

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/h0jjqioip/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu nu ma aflu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare:Un baiat de treaba si intelegator

Edited by CheChe
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:cJc.

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut nick-uri anterioare.

• Level:17.

• Vârsta reală:15 ani.

• Sexul (real):Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:(0/3)

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Da,pentru acumularea a 3 warnuri,dm aiurea si joypad.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):National Guard(rank 1)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu mi-a mai placut.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):http://forum.b-zone.ro/topic/8016-national-guard-cereri-demisii-resignations/page__st__980

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da,din National Guard,l-am parasit fiindca ma plictiseam.

• Sunteți activi pe forum?:Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Fiindca doresc sa incerc ceva nou si sa imi fac prieteni noi.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://postimg.org/image/5taamkiox/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:5 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Robert si pot spune ca sunt o persoana calma,caruia ii place sa isi fac treaba cum trebuie si care nu se lasa pana nu termina cea ce si-a propus.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ILIE2

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 34

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, pentru DM de cand aveam level mic.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Paramedic - rank 2, Taxi - rank 3, The Barzini Family - rank 2, The Tattaglia Family - rank 1, Police Departament - rank 3, The Cuneo Family, - rank 1, Tow Truck Company - rank 1, F.B.I. - rank 2, The Paterno Family - rank 2, The Stracci Family - rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit The Paterno Family deoarece s-a dat wipe, iar The Stracci family am parasit-o deoarece am facut o pauza de samp.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am iesit deoarece vroiam sa intru intr-o mafie.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi doresc sa fac parte din acest departamnent deoarece imi place cu ce se ocupa acesta si imi place comportamentul membrilor (exemplar). Perioada pe care am petrecut-o in Police Department a fost de neuitat si vreau sa retraiesc acele momente din nou.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/mlvj9j5md/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe niciun BlackList.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca as fi, l-as plati.

• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Ionut, am 16 ani si sunt din jud.Maramures. Sunt un baiat de treaba, sociabil, imi place sa-mi fac prieteni, am simtul umorului. Nu sunt o persoana plictisitoare, imi place sa ies cu prietenii si sa ma distrez. Nu-mi plac persoanele care se cred "importante", nu-mi plac glumele proaste, accept orice sfat, daca e dat cu simt de raspundere.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:bYbu

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut

• Level:17+

• Vârsta reală:16 ani

• Sexul (real):Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:Am din pacate 1/3 warn-uri pentru o jignire minora.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu,niciodata

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Am mai facut parte din Paramadics unde am obtinut rank 1 si in Avispa Rifa unde am obtinut rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Deoarece doream sa incerc ceva nou.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):http://forum.b-zone.ro/topic/122573-avispa-rifa-demisii-resignations/page__st__60

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu

• Sunteți activi pe forum?:Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?:In primul rand vreau sa vad cum este viata de politist,in al doilea rand sa ajut acest departament cu ce imi sta in putinta si imi doresc foarte mult sa acord niste amenzi.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://s12.postimg.org/4lialv9f1/sa_mp_013.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:8-9 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Silviu,locuiesc in orasul Tecuci,judetul Galati.Sunt o fire prietenoasa,sociabila,glumeata dar si serioasa.Imi place sa imi petrec timpul cu prietenii,pe afara si in mare parte la pc jucandu-ma SA:MP.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Serban005

• Nickname-uri anterioare:-

• Level:16+

• Vârsta reală:15 ani.

• Sexul (real):Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Am fost o data banat deoarece am acumulat 3/3 warn-uri.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):El Loco Cartel-rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am parasit El Loco Cartel deoarece nu ma intelegeam bine cu membrii si nici cu liderul.La war toti ma certau ca nu stiam sa trag foarte bine si erau altii care erau mai jos decat mine, si lor nu le zicea nimic.Se faceau diferente.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu,este prima data cand vreau sa fac parte dintr-un departament.

• Sunteți activi pe forum?:Desigur.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in Police Department deoarece vreau sa prind playerii cand incalca limita de viteza si sa le dau amenzi.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:8-9 ore pe zi.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu ma aflu pe BlackList.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.

• O scurtă autocaracterizare:Sunt un baiat serios,imi place foarte mult sa ma joc Sa-Mp si football.Pritenii mei ma respecta foarte mult si apreciez gestul.Nu sunt foarte inalt dar nici scund.Am ochii albastrii si parul brunet.Acesta sunt eu !

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [GF]bYaLeX

• Nickname-uri anterioare: Da.

• Level: 45

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): M.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, sunt multe pe care nici eu nu le mai stiu...

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LV Police Departament - Rank 1. 69 Pier Mobs - Rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Din LV Police Departament am fost demis, si din 69 Pier Mobs demisie.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, in LV Police Departament. ( Aici am fost demis pentru faptul ca am picat perioada de teste, ceea ce regret foarte mult )

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: DA

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece am mai fost aici si aici mam simtit cel mai bine din intreaga mea cariera pe B-Zone Community.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): lqbkDVd.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 8-9

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.

• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Alex. Eu sunt un pustan de 16 ani care isi petrece mai tot timpul la scoala si acasa. Eu in timpul liber sunt in oras cu prietenii sau imi petrec timpul pe calculator jucanduma jocuri. Eu sunt o curioasa de fel, dar in accelas timp o persoana care stie sa isi tina cuvantul si sa tina un secret.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Clark

• Nickname-uri anterioare: -

• Level:18

• Vârsta reală: 16

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ati fost banati vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Factiunile anterioare si rank-ul în acestea (în ordine): News Reporter (rank 3).

• De ce ati părăsit ultimele două factiuni si data în care ati iesit?: Colegii erau prea inactivi, fara bun simt, nu respectau ceilalti membrii. Pe langa asta se mai si certau pe /f. (22.05.2013)

• Link-uri către demisiile ultimelor două factiuni (dacă există): http://forum.b-zone..../page__st__1140 (a respins-o, apoi am insistat in game sa imi dea /uninvite)

• Ati mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ati părăsit?: Nu, mi-as dori enorm sa fie LVPD primul meu departament.

• Sunteti activi pe forum?: Da.

• Întelegi că Police Department este un departament serios si trebuie să ai un limbaj si comportament exemplar?: Da.

• Întelegi că dacă nu stai cel putin două săptămâni în Police Department vei iesi cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ati citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante si sunteti de acord că veti fi sanctionati pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriti să intrati în Police Department?: Deoarece consider ca sunt pregatit pentru un asemenea departament. Este unul activ, cu multa lume amabila. Exact ce imi doresc.

• Poză cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://s24.postimg.o...17_21_22_11.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore in timpul scolii iar in weekend pana la 6-7 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.

• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Stefan, am 16 ani si locuiesc in Brasov. Invat la Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov. Imi place sa-mi petrec timpul liber afara, sau pe calculator. Practic handbal de 4 ani, cand nu sunt afara sau in game, sunt la antrenament. Sunt un baiat capabil de munca in echipa, istet, care stie ce vrea de la viata. Sper ca imi veti acorda o sansa, nu va voi dezamagi. Multumesc!

Edited by Clarkk
Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

  • ILIE2
  • Clark
  • cJc

 

 

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Eu_Sharky

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 31+ ( 755/122 )

• Vârsta reală: 20

• Sexul (real): masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): School Instructor Rank 4, National Guard Rank 2, FBI Rank 2, The Barzini Family Rank 1, The Stracci Family Rank 2, FBI Rank 2, FBI Rank 1.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am incercat sa renunt la joc insa nu am putut, 3/3 fw.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am specificat mai sus

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Desigur

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pt a mentine linistea pe server si a pedepsi vitezomanii si raufacatorii

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): 6BJEALk.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Un tip de treaba , foarte sociabil , glumet cu cine se poate si tine la gluma.

Va Multumesc

Edited by eusharky
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Al3x_Tm

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Level: 19 +

• Vârsta reală: 17

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da odata comportament non rp.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Southern Pimps (1).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit special sa intru aici.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....80#entry2009679

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu... din pacate nu am avut sansa sa intru in vreun departament.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in acest DEPARTAMENT deoarece are un colectiv serios si membri organizati si lider pe masura.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/9607234pz/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: Pe zi 7 ore +

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe bl.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Daca eram da.

• O scurtă autocaracterizare: Salut ma numesc Alexandru si de curand am facut 17 ani. Eu sunt o fire organizata si care stie sa lucreze in echipa.

 

 

 

lvpdlogo1.png

Edited by alexandru121
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ParKeTzaL

• Nickname-uri anterioare: CipiGroza, SLyDe, =CipiGroza=, Cipi.

• Level: 52

• Vârsta reală: 21

• Sexul (real): M

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, de toate.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

 

Stracci - rank 1

F/M - rank 2

Tattaglia - rank 3

News Reporter - rank 2

Cuneo - rank 1

S.I. - rank 1

TTC - rank 2

FBI - rank 2

LVPD - rank 2

69 Pier Mobs - rank 1

 

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:

 

69 Pier Mobs - nu-mi plac mafiile » http://forum.b-zone....46#entry1992346

LVPD - nu-mi plăceau noile reguli » http://forum.b-zone....30#entry1963230

 

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

 

 

69 Pier Mobs » http://forum.b-zone....46#entry1992346

LVPD » http://forum.b-zone....30#entry1963230

 

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: FBI și LVPD...demisie ca oricare alta..te plictisești sau intervine altceva.

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru că am mai fost și știu regulile..eu zic că am făcut treabă bună cât m-am aflat aici data trecută...

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/GwbBWHp.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 2238

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu-i cazul.

• O scurtă autocaracterizare: Mă numesc Ciprian-Silviu, am 21 de ani și momentan sunt în anul 2 la facultatea de Drept. Îmi place să fiu strict în ceea ce privește viața de zi cu zi și să analizez totul cu mare atenție, întrucât a fi foarte analitic înseamnă a avea o bună perspectiva despre orice lucru. Îmi place să scriu, să compun zeci și sute de versuri pe zi, iar fără muzică sunt zero barat, deoarece toată ziua cânt din melodiile pe care le știu pe de rost. Ar fi mult mai multe de zis, dar cine mă cunoaște, mă știe așa cum sunt...

Edited by nWo ParKeTzaL
Link to comment
Share on other sites

Nickname:robbeN.

Nickname-uri anterioare:-

Level::23

Vârsta reală:19

Sexul (real):Masculin

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:-

Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:NU

Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):F/M-rank 3 || Barzini-rank 2

De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?::F/M am parasit'o deoarece a fost wipe. || Barzini am parasit'o deoarece am fost demis dintr'un motiv pentru care am regretat(DM)

Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există) :-

Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: NU

Sunteți activi pe forum?:Of course

Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:DA

Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:DA

Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?:DA

De ce doriți să intrați în Police Department:Deoarece stiu regulile acestui departament si vreau sa fac o treaba cat mai buna.

Poză cu /stats, detective skill și /time(obligatoriu):http://imgur.com/CwnCzoh(/stats)http://imgur.com/HBaUd8V

Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:3-4

Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):NU

Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:DA

O scurta autocracterizare:Salut ma numesc Stefan sunti din Craiova am 19 ani si frecventez cursurile Universitatii Din Craiova sectiunea Medicina in viitor nu am decis ce vreau sa fac dar astept viata s'a ma surprinda.Multumesc pentru timpul acordat cererii

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: .PCH.Snapp

• Nickname-uri anterioare: Snapp

• Level: 27

• Vârsta reală: 25

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: NU

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Ls Taxi , Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit ls taxi deoarece de cand am inceput sa joc samp mi-am dorit sa fac parte dintr-un police department!

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....ns/page__st__60

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Este o factiune care imi place mult de tot.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/WQugy1r.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt o fire foarte comunicativa si intelegatoare care stie sa respecte regulile .

Edited by PCH Snapp
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: sFk

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 16.

• Vârsta reală: 17.

• Sexul (real): masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3, Dead Match.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, din cauza limbajului.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): News Rerporter(rank 3)-x2 Taxi Cab Company (rank 2-) School Instructor (rank 2-) Tow Car company(rank 1).

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece imi place domeniul cu care se ocupa, si ma pasioneaza viata de politist.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/y2ye4n0pz/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: aproximativ 6 ore.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): -

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -

• O scurtă autocaracterizare: De treaba, glumet dar pana la o limta, punctual, serios si responsabil, imi place sa discut, ma inteleg bine cu orcine, cand am eu dreptate si sunt sigur pe asta nu renunt niciodata.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RayM3n

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Level: 15 - 16

• Vârsta reală: 17 ani.

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:(0/3): Nu am.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): 69 Pier Mobs - Rank 2 / Verdant Family - Rank 2.

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Probleme de familie.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur!

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Desigur.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa fac liniste in oras , sa-l apar si sa fiu de partea legii!

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i40.tinypic.com/2rpw4dj.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:5-6 ore depinde.

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): -

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -

• O scurtă autocaracterizare: Salut, sunt o persoana deschisa , comunicativa , glumeata , tin la caterinca , sincer , in acelasi timp sunt si exigent , punctual. Pe parcurs ne cunoastem mai bine.

 

 

Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Bogdan13Nor

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 22

• Vârsta reală: 14

• Sexul (real): masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Lv taxi cab company (rank 3) The Tsar Bratva (rank 1)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: am iesit din The Tsar Bratva pentru a intra intr-un departament serios

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8020-the-tsar-bratva-demisii-resignations/page__st__1300

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -

• Sunteți activi pe forum?: Da.

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca a intra intr-un departament a fost visul meu de la lvl 1.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/bwdracq55/

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 5-6 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): -

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: -

• O scurtă autocaracterizare: Ma nuemsc Bogdan , sunt un baiat care stie de glume , respectous , nu imi place sa incurc lumea , sincer si punctual.

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTATI PENTRU TESTE

  • Eu_Sharky
  • ParKeTzaL
  • robbeN.
  • Bogdan13Nor

TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF

RESTUL RESPINSI, PUTETI REAPLICA PESTE 2 SAPTAMANI.

• Dacă în decurs de 2 zile (48 de ore) nu vă găsim ONLINE pentru a putea da testul veți fi respinși.

• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.

 

 

 

LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA INCA 2-3 MEMBRII

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ReK1Nu

• Nickname-uri anterioare: Nu am !

• Level: 21

• Vârsta reală: 22

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da . Pentru DB Fara sofer !

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): El Loco Cartel - Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Dezorganizare la war

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/122574-el-loco-cartel-demisii-resignations/page__st__60#entry2002501

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Deoarece vreau sa ajut la scaderea criminalitatii de pe server si prinderea infractorului intr-un timp util

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Stats ( http://iceimg.com/i/84/ed/8fb34b25f9.png ) , Skill Detective ( http://iceimg.com/i/ea/ff/dfb2f4a464.png )

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 7-8 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut ! Numele meu este Aurel si sunt din orasul Giurgiu . Sunt o fire prietenoasa , glumeata si cu bun simt . Hobby-urile mele sunt Fotbalul , Filmele , Plimbarile in aer liber si Sa-Mp .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: .PCH.Snapp

• Nickname-uri anterioare: Snapp

• Level: 27

• Vârsta reală: 25

• Sexul (real): Masculin

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: NU

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Ls Taxi , Rank 2

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit ls taxi deoarece de cand am inceput sa joc samp mi-am dorit sa fac parte dintr-un police department!

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone....ns/page__st__60

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Este o factiune care imi place mult de tot.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/AknpTgH.jpg

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 4-5 ore

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Sunt o fire foarte comunicativa si intelegatoare care stie sa respecte regulile .

Edited by PCH Snapp
Link to comment
Share on other sites

Nickname: RazvanVr6

• Nickname-uri anterioare: -

• Level: 20

• Vârsta reală: 14

• Sexul (real): Masculin.

• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da odata ,deranj event.

• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LS Taxi (1), Verdant Family (1), The Tsar Bratva(1)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit special ca sa intru intr-un departament,plus ca nu prea mai aveam timp de o mafie.

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Verdant : http://forum.b-zone.ro/topic/8017-verdant-family-demisii-resignations/page__st__1140 , Bratva : http://forum.b-zone.ro/topic/8020-the-tsar-bratva-demisii-resignations/page__st__1300#entry2018611

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.

• Sunteți activi pe forum?: Da

• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da

• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da

• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in acest DEPARTAMENT deoarece are un colectiv serios ,si doresc sa invat cate ceva de la cei mai mari ca mine in rank.

• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/mPEGyBB.png

• Numărul de ore petrecute în joc fără AFK: 10 +

• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe bl.

• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da

• O scurtă autocaracterizare: Salut,ma numesc Razvan,am varsta frageda de 14 ani ,locuiesc in Bucuresti , sunt glumet,prietenos,calm ,imi plac jocurile si iesirile cu prietenii sau spartul semintelor.(clasic)

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.