Jump to content

SF Police Department - Sugestii / Suggestions


Seba97
 Share

Recommended Posts

Numele ofiţerului: Rough17
Rank-ul ofiţerului: 4
Sugestia / Sugestiile: Propun sa se adauge la Sedinte / Antrenamente si membrii care au luat rank-up. Presupun ca este un moment special lor.

 

Propunere 2: Cei de rank 4+ sa tina cate un antrenament pe saptamana, adica in fiecare saptamana cate un membru de rank 4 + si dupa rank 5+ si tot asa sa tina cate un antrenament pe saptamana. S-ar evita monotonia foarte mult si ar fi mult mai interesant. Acei membrii care tin antrenamentele pe saptamana ii alegi tu, daca este nevoie fac eu un graf cu cine ce si cum.
Alte precizări: Multumesc.

Edited by Rough ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, @Sugestia 1 respinsa ,exista Faction logs pentru asa ceva.Cine doreste sa vada cine a luat FW Clear/Rank poate sa se uite acolo daca este interesat.

 

 

La sugestia a 2-a o sa ma mai gandesc pe parcurs.

Edited by J o n n Y
Link to comment
Share on other sites

Numele ofiţerului: Aure.
Rank-ul ofiţerului: 3
Sugestia / Sugestiile: Propunerea mea este strict legata de sedinta si antrenamentul saptamanal. Mi se pare inutila organizarea saptamanala a sedintei si a antrenamentului, facem acelasi lucru in fiecare saptamana. Eu zic sa se tina odata la 2 saptamani sedinta si antrenamentul.
Alte precizări: Pai ce as putea sa mai precizez este faptul ca mai ales in perioada aceasta, teze, multe teste la scoala, vacanta apoi, apoi iara scoala, teste, sfarsit de semestru..Sunt multe pe capul fiecaruia, ar merge mai bine odata la 2 saptamani sa fie sedinta/antrenamentul. Cred ca multi ar fi de acord.

Link to comment
Share on other sites

@, Sugestie Respinsa. Nu cred ca este greu sa aloci 2 ore saptamanal pentru aceste activitati. Daca chiar nu poti ajunge, poti face cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

Numele ofiţerului:lokeman90
Rank-ul ofiţerului:2
Sugestia / Sugestiile:Sa se organizeze un poll pentru schimbarea zilei din weekend si a orei pentru sedinta/antrenament.
Alte precizări:Deobicei aceleasi persoane fac cereri de invoire deoarece nu sunt siguri sau nu daca la ora aia pot intra pe pc.

Link to comment
Share on other sites

Numele ofiţerului: NoMerCy.SR
Rank-ul ofiţerului: 2 ( Detective )
Sugestia / Sugestiile: Ca barbutul sa fie legal si in SFPD. Am intrebat prin LSPD si LVPD ca ei pot juca fara a primi vreun post sau sanctiune, iar eu cand am intrebat in factiune au zis ca "Daca vrei FW, poti juca.", acuma nu stiu daca e adevarat sau nu, dar am zis sa incerc.
Alte precizări: Am putea face si noi banuti mai rapid.

Link to comment
Share on other sites

Numele ofiţerului: Tomyta
Rank-ul ofiţerului: 3
Sugestia / Sugestiile: Propun sugestia ca membrii factiunii SFPD de rank 3 + sa poata sa isi schimbe jobul din cel de detectiv in cel de trucker in zile de (Sambata si Duminica) . Am zis sa fac aceasta sugestie deoarece si in celelalte factiuni se poate schimba jobul intr-unul legal de la rank 3 ( Taxi LV/SF/LS ) , dar si in departamentul National Guard se poate schimba jobul intr-unul legal in intervalul 00 00 si 08 00 .
Alte precizări: Am putea sa facem si noi mai multi bani , deoarece nu avem salarii si mai ales Skill. Sper sa fie acceptata!

Link to comment
Share on other sites

@, Sugestie respinsa.Am mai discutat asta si la sedinta, cand vei vedea si la celelalte departamente asa ceva (LS/LV) anunta-ma.

Edited by J o n n Y
Link to comment
Share on other sites

The officer name: divyanshu

The officer rank: 1

The suggestion / The suggestions: their should be a topic of question and misunderstanding for faction members so that they can clarify their doubt.

Other specifications:it will enhance the quality of faction.

Link to comment
Share on other sites

Numele ofiţerului: DonDelir
Rank-ul ofiţerului: Captain [5]
Sugestia / Sugestiile: Propun ca postarile de pe forum sa nu mai fie sanctionate in game , deoarece nu mi se pare corect sa fii sanctionat in game pentru un post pe forum...sa se dea warn de catre administrator si la 3/3 sa fii banat 5 sau 10 zile.
Alte precizări: Se mai evita FW.

Link to comment
Share on other sites

@@DonDelir, Sugestie respinsa momentan.

Referitor la ultimele sanctiuni date pentru posturile la discutii am sugerat sa fie sanctionati pe forum, iar ulterior mi s-a spus sa sanctionez in game.

Link to comment
Share on other sites

Numele ofiţerului: JustMed
Rank-ul ofiţerului: 5
Sugestia / Sugestiile: Propun redeschiderea topicului SF Police Department - Competiţii / Competitions, consider ca prin aceste competitii putem antrena mai bine membrii pentru situatiile reale, de exemplu evenimentele de tip deagle, desigur astfel vor avea si ei ceva de castigat deoarece momentan nu se castiga foarte multi bani in departamente.
Alte precizări: Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Numele ofiţerului: Rug17
Rank-ul ofiţerului: 5
Sugestia / Sugestiile: Propun ca cei de rank 5+ sa poata de testele swat, liderul/subliderul sa le accepte pe forum, iar membrii rank 5+ sa le dea cu ei. Am ajuta mai mult conducere avand in vedere ca si noi facem parte din ea.
Alte precizări: Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

The officer name:divyanshu
The officer rank: 1(roads)
The suggestion / The suggestions: there shoukd be added a new topic 'activity report statistics' and in this topic Leader will post the result of activity report by seeing it from website. and activity report should be locked forever
Other specifications:it should be more good and organized and would be easy to see out the result of activity report that we made , also many factions have these kind of topics.

Link to comment
Share on other sites

Numele ofiţerului: Rough17
Rank-ul ofiţerului: 6 asistent de bucatar
Sugestia / Sugestiile: Sa facem un topic de black list pentru membrii care injura/incearca sa fraudeze testele, incalca regulile, fac abuz, etc.
Alte precizări: Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Numele ofiţerului: JustMed

Rank-ul ofiţerului: 5

Sugestia / Sugestiile: Propun redeschiderea topicului SF Police Department - Competiţii / Competitions, consider ca prin aceste competitii putem antrena mai bine membrii pentru situatiile reale, de exemplu evenimentele de tip deagle, desigur astfel vor avea si ei ceva de castigat deoarece momentan nu se castiga foarte multi bani in departamente.

Alte precizări: Multumesc.

Reamintesc de aceasta propunere, intentionez sa fac cate 1 event / saptamana cu un premiu considerabil sporind activitatea / indemanarea membrilor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.