Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Los Santos Taxi - Şedinţe şi activităţi / Meetings and activities


Shobo
 Share

Recommended Posts

  • Nume in joc: DarkFox
  • Sedinta / Activitate : Simon spune ( HQ taxi ls)
  • Data si ora: miercuri pe data 20.01.2018  ora  20:00
  • Alte precizari: M-am gandit sa organizez o activitate cu Simon Spune se va tine in HQ,premiu este de 100k, sper sa va placa. Prezenta este optionala,cine  deranjeaza evenimentul va fii declarat descalificat. Va astept in numar cat mai mare.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate : LCS
  • Data si ora: 10.02.2018; ora  21:00
  • Alte precizari: RO: Va fi o activitate tip Last Car Standing. Cu aceasta ocazie factiunea va face inaugurarea noului biz, LCS Arena din San Fierro. Vor fii 2 runde (50.000 $ fiecare). Premiul este de 100.000 $, iar prezenta este obligatorie. Cine nu poate ajunge, are datoria sa faca o cerere de invoire, aici: CLICK. Va astept in numar cat mai mare. | EN: Will be a Last Car Standing activity. Our faction will inaugurate the new buisiness, LCS Arena from San Fierro. Will be 2 rounds (50.000$ each). The prize is 100.000 $, and the presence is mandatory. Who can't participate, has to make a pass request, here: CLICK. I hope to be as manny is possible. 
Edited by GF Typhoon
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate : Nea Mirel
  • Data si ora: 18.02.2018; ora  21:00
  • Alte precizari: Este necesar sa aveti misiunea Nea Mirel (cea cu asezarea balotilor) activa. Deci sa nu o incepeti. Daca este activa misiunea Nea Mirel (cu distribuirea cadourilor) terminati-o ca sa se activeze cea cu balotii. Va recomand sa o faceti din timp. Participantii vor sta toti la /enter si se va da startul. Primul care termina misiunea, pe langa premiul primit la terminarea acesteia va castiga 50.000 $. Prezenta nu este obligatorie, insa va astept in numar cat mai mare. Totul depinde de voi. Dovediti ca ati terminat PRIMUL, respectand modelul de mai jos, trimitandu-mi dovezile in PM. La finalizarea misiunii trebuie sa faceti poze, prin care sa dovediti ca ati terminat-o. Dovezile nu se vor lua in considerare daca aveti desync mai mare de 60 de secunde. Dovezile trebuie sa contina:

 

*Un SS la [/misiuni] - se va face la inceputul activitatii; 

*SS-uri in timpul misiunii: 5 poze:

1. Cand vorbesti cu Nea Mirel;

2. Cand ajungi cu tampa la ferma;

3. Cand incepi sa iei balotii;

4. Cand termini misiunea (poza la artificii);

5. Cand ajungi in virtual world 1 (poza la mesajul primit cand castigi premiul) + [/time];

 

Titlu PM (exemplu): Typhoon-dovezi Nea Mirel

 

  • Dovezi: (dovezile se vor adauga intr-un album)

 

 

Edited by GF Typhoon
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: alexxnick.
  • Sedinta / Activitate: Par / Impar
  • Data si ora: 25.02.2018, ora 21.00
  • Alte precizari: Va avea loc in HQ, iar desfasurarea cred ca stiti toti cum este. Asezati in linie, ziceti par sau impar, iar daca la /rolldice pica opusul a ceea ce-ati zis, sunteti eliminati. Premiul este de 50.000$. Prezenta este optionala, insa sper sa ne strangem cativa ca sa nu dureze doar 10 secunde.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Race 1 vs 1
  • Data si ora: 3.03.2018, ora 21.00
  • Alte precizari: RO: Va fi o activitate organizata in vw 1. Activitatea se va desfasura pe un circuit cu NRG-uri. Premiul este de 100.000$, iar prezenta este obligatorie. CIne nu poate ajunge are datoria de a face o cerere de invoire Click.  Va astept in numar cat mai mare! EN: Will be an activity in vw 1. The activity will be ruled on a circuit by NRG's. The prize is 100.000, and the presence is mandatory. Who cannot come to activity may to make a pass request. Click
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc:[HG]JuSsTyn
  • Sedinta / Activitate:Activitatii cu ocazia impliniri a 1 an de LoS Santos Taxi!@@
  • Data si ora:
  • LMS:16.03.2018 ora 20:00.
  • Dueluri 1vs1:17.03.2018,ora 20:00
  • Alte precizari:
  • M-am gandit sa fac niste activitatii asa pentru a sarbatori ca am implinit aproape 1 an de LS TAXI!@@@
  • Activitatea de tip: LMS se va tine pe aeroport-ul parasit din LV.Premiul este de 100.000$,prezenta este optionala.
  • Activitatea de tip:Dueluri 1vs1 se va tine in training room.Premiul:Locul 1:125.000$,Locul 2:100.000$,locul 3 75.000$.Prezenta este obligatorie.Daca nu puteti ajunge va rog sa va puneti invoire pe forum Click. Va astept intr-un numar cat mai mare!@@@ 
  •  
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Marathon
  • Data si ora: 24.03.2018, ora 21.00
  • Alte precizari: M-am gandit sa organizez o activitate tip Marathon. O cursa prin apa, cu obstacole. Premiul este de 100.000 $. Prezenta este obligatorie. Cine nu poate ajunge la activitate are datoria de a face o invoire. Click
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate: War for fun
  • Data si ora: 4.04.2018, ora 21.00
  • Alte precizari: Va fi o activitate de distractie. Un war intre LS Taxi si SF Taxi. Se va tine in Palomino Creek, fiind o zona mai putin populata. Cele 2 echipe vor avea rent in 2 locuri diferite. LS Taxi la casa mea (612) si SF Taxi la alta casa din capatul opus locatiei. Puteti folosi ce arma doriti, inclusiv arme albe, sau obiecte cumparate din sex shop. Fiind o activitate distractiva va este interzis sa dati /emergency colegilor din cealalta companie de taxi. Deoarece este Saptamana Mare nu vor fi sanctiuni pentru absenta, asadar prezenta este optionala. Va astept in numar cat mai mare! 
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Race
  • Data si ora: 15.04.2018, ora 20:00
  • Alte precizari: Alaturi de SF Taxi, eu si Wedin am hotarat sa oganizam o activitate de tip race.  Locatia este secreta. Premiul este 500.000 $. Prezenta este obligatorie. Cine nu poate ajunge la activitate are datoria de a face o cerere de invoire. Click. Mai multe detalii veti primi la activitate. Va astept in numar cat mai mare. 
Edited by HG Typhoon
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Race
  • Data si ora: 21.04.2018, ora 21:00
  • Alte precizari: Alaturi de SF Taxi, eu si Wedin am hotarat sa oganizam o activitate de tip race.  Locatia este secreta. Premiul este 500.000 $. Prezenta este optionala. Mai multe detalii veti primi la activitate. Va astept in numar cat mai mare. 
Edited by HG Typhoon
Reluare activitate
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Text
  • Data si ora: 19.05.2018, ora 21:00
  • Alte precizari: M-am gandit sa organizez o activitate impreuna cu celelalte companii taxi. Nu au mai fost astfel de activitati de mult timp. Activitatea se va desfasura astfel: In cele 3 orase se va afla cate un Rank6 de la fiecare companie taxi. Fiecare va detine un cuvant sau o propozitie. Voi trebuie sa ajungeti la ei si sa luati cuvintele/propozitia si sa realizati o fraza logica cu ele. Ca sa va punem in dificultate, activitatea se va desfasura in alt VW, pentru ca acolo nu puteti da /find. Veti primi numai indicii. Pe mapa vor fi imprastiate cateva vehicule pentru a va putea ajuta sa va deplasati. Unele vor fi cu low HP, altele cu maxim HP.  Premiul este de 300.000 $, iar prezenta este obligatorie. Cine nu poate ajunge are datoria de a face o cerere de invoire. Va astept in numar cat mai mare.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta
  • Data si ora: 27.05.2018, ora 20:00
  • Alte precizari: Cu ocazia numirii mele in functia de lider, duminica va avea loc o sedinta in care va voi prezenta planurile mele de actual lider. Voi alege de asemenea subliderii. Am rugamintea sa nu ma abordati cu sute de mesaje gen: ,,Cand numesti subliderul? Ma pui pe mine?'' etc. Va astept in numar cat mai mare. Prezenta este optionala. 
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc:JuSsTyn
  • Sedinta / Activitate:Activitate
  • Data si ora:1.06.2018,ora 20:00
  • Alte precizari:

     Eu, Cataa si WediN  ne-am decis sa facem o activitate intre LS Taxi si SF Taxi de TIP:LMS,premiul este de 200.000$. Aceasta este OPTIONALA, deci nu sunteti OBLIGATI sa veniti la ea. Am decis sa fac activitatea cu scopul de a ne cunoaste mai bine si de a scapa de monotonia pe care o aveti unii dintre voi in cadrul factiunii. Sper sa va placa si sa veniti cat mai multi. Activitatea este sustinuta financiar de catre SF Taxi si LS Taxi ! O sa ne intalnim in HQ prima data pentru poze. Chiar daca n-o sa castigati macar va distrati si ramaneti cu ceva amintiri si voi de aici. Dupa poze o sa plecam spre intersectie LV cu masinile factiunii unde acolo o sa ne intalnim cu cei din SF Taxi. Sa va luati si job mecanic cativa ca sa nu avem probleme. Va astept cu nerabdare,in numar cat mai mare.V-am pwpat!@@

     

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta
  • Data si ora: 10.06.2018, ora 21:00
  • Alte precizari: In sedinta vom dezbate diverse probleme, precum raportul de activitate, modul de avansare/clear fw/sanctiuni etc. Prezenta este obligatorie. Cine nu poate ajunge la sedinta are datoria de a face o cerere de invoire AICI. Va astept in numar cat mai mare.
Edited by HG Typhoon
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Rapp3Rull

  • Sedinta/ Activitate: War4Fan
  • Data si ora:23/06/2018 ora 19:00
  • Alte precizari: Eu si Wedin ne-am decis sa facem o activitate intre  LS Taxi si  SF Taxi. Aceasta este OBTIONALA deci nu sunteti obligati sa veniti la ea. Ne-am hotarat sa organizam aceasta activitate cu scopul de a ne cunoaste. . Daca aveti nelamuriri contactati-ma. EN Wedin and I have decided to do an activity between LS taxi and SF taxi. This is OBTIONALA so you're not obligated to come to her. We decided to organize this activity in order to meet us. . If you have questions contact me.
Edited by Rapp3Rull
Link to comment
Share on other sites

On ‎18‎.‎06‎.‎2018 at 5:11 PM, Rapp3Rull said:

Nume in joc: Rapp3Rull

  • Sedinta/ Activitate: War4Fan
  • Data si ora:23/06/2018 ora 19:00
  • Alte precizari: Eu si Wedin ne-am decis sa facem o activitate intre  LS Taxi si  SF Taxi. Aceasta este OBTIONALA deci nu sunteti obligati sa veniti la ea. Ne-am hotarat sa organizam aceasta activitate cu scopul de a ne cunoaste. Daca aveti nelamuriri contactati-ma. Premiul este de 50.000$, ne vom intalni in fata HQ pentru poza.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta
  • Data si ora: 30.06.2018; 21:00
  • Alte precizari:  Vom avea in discutie sistemul de promovare in rank, cererile de inactivitate si deschiderea aplicatiilor. Prezenta este obligatorie. Cine nu poate ajunge la activitate are datoria de a face o cerere de invoire in topicul predestinat invoirilor la sedinte/activitati (click)
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc : AndC
  • Sedinta / Activitate : Activitate
  • Data si ora : 5.07.2018;   20:00
  • Alte precizari : Va fi o activitate de tip RACE in care, in aceasta saptamana ne vom capta doar pe orasul Los Santos. In urmatoarele saptamani, o sa facem cu fiecare oras in parte si intr-o saptamana o sa facem cu toate. Toate aceste activitoti vor avea loc mai pe seara ca sa aiba fiecare timp pentru a intra. Tot ce trebuie sa faceti este in ami urma instructiunile pe care o sa vi le dau la momentul de fata. Insctructiunile vor fi de genul asta: mergeti prima data la bizul " X " si cumparati/inchiriati un " Y " , dupa care mergeti la " Z " si dupa care la mine. Premiul va fi de 50.000 $ ( 50k ) . Activitatea NU ESTE OBLIGATORIE. Vine cine poate si cine vrea. Have Fun Tenno.
Edited by HG Typhoon
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta cu Subliderii factiunii
  • Data si ora: 12.07.2018; 22:00
  • Alte precizari: A fost anuntata din timp pe /fmotd, dar acum o postez. Vor lua parte numai subliderii factiunii!
Edited by HG Typhoon
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: LMS
  • Data si ora: 15.07.2018; 21:00
  • Alte precizari: M-am gandit sa organizez o activitate in cadrul factiunii alaturi de SF Taxi. Activitatea va avea loc in mapa RC Battlefield. Vom fi supervizati de admini. Premiul este de 100.000$, iar prezenta este obligatorie. Cine nu poate veni la activitate are datoria de a face o cerere de invoire.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: [GF]Typhoon
  • Sedinta / Activitate: Sedinta
  • Data si ora: 5.08.2018; 21:00
  • Alte precizari: Vom pune in discutie continutul unor topicuri, modificari aduse in ele, posibile modificari, acordarea rankului si numarul de locuri aprox. pt. fiecare rank in parte (decizia mea). In finalul sedintei se va alege cel de-al doilea sublider.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.