Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Sugestii / Suggestions📩


Daniel ZEW
 Share

Recommended Posts

Nick: RexXaR

Rank: 3 (SF Cabbie)

Propunere: O data la 2-3 saptamani sa se aleaga un Paint job pentru Sultan Taxi, iar pe Paint Job sa se puna culoarea saptamanii aleasa sau galben.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Turcanu

Rank:Rank 1

Propunere: Propun ca la pagina Cabbie of the week , Cabbie of the weeek-end sa se puna intrevalul de timp cand va avea loc.(De exemplu Cabbie of the week din ziua x,ora y pana la...) Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Funiest
Rank: 1
Propunere:
1. Sa marim Fare-ul, de la 1 dolar la 2 dolari si de la 3 dolari la 4 dolari. In momentul asta scoatem bani din buzunar ( la fare 1 )

2. In weekend, pentru ca raportul de weekend nu este obligatoriu, sa avem permisia sa luam orice job... gen arms dealer sau car jacker...

3. La colegii din alte companii de taxi sa avem fare de 1, sunt niste comenzi pierdute la raport, sunt relativ destule comenzi cu jucatori din alte companii de taxi.

Link to comment
Share on other sites

Nick: RexXaR

Rank: 3 (SF Cabbie)

Propunere: O data la 2-3 saptamani sa se aleaga un Paint job pentru Sultan Taxi, iar pe Paint Job sa se puna culoarea saptamanii aleasa sau galben.

 

Nick:Turcanu

Rank:Rank 1

Propunere: Propun ca la pagina Cabbie of the week , Cabbie of the weeek-end sa se puna intrevalul de timp cand va avea loc.(De exemplu Cabbie of the week din ziua x,ora y pana la...) Multumesc!

 

Propuneri acceptate. Se vor implementa aceste sugestii ale voastre în cel mai scurt timp.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Vladxx
Rank: 1
Propunere: Sa primeasca si cel de pe locul doi un bonus, nu doar cel de pe locul unu ca a facut cele mai multe comenzi.

Cu ce crezi că va ajuta această propunere facțiunea?: Crestem numarul comenzilor. Este doar o propunere.

Link to comment
Share on other sites

Propun ca pedeapsa primita daca iti este suspendata licenta in ora obligatorie (FW), sa fie inlocuita cu o amenda de 2.000-4.000$.

Propun schimbarea pretului la fare din 1$ si 3$ in orele respective la 1$ permanent.

Propunerea cu amenda - fiindca in majoritatea zilelor la acea ora prefer sa stau sleep, nu vreau sa risc. Daca un politist ne vrea ''raul'' putem sta si la semafoare, tot ne face de un FW.

Propunerea cu fare - De ce aceasta propunere? Este simplu, salariile, premiile saptamanale si eventurile ne aduc mult mai multi bani decat daca am avea fare mai mare, nu castigam nimic din 10-20$ cat este in medie o comanda, astfel am ajuta playerii si posibil ca /service taxi sa fie folosit mai des de playerii acestei comunitati.

Edited by Nicolae Adrian
Link to comment
Share on other sites

Nick: Nic_Adrian
Rank: 2
Propunere:

Propun ca pedeapsa primita daca iti este suspendata licenta in ora obligatorie (FW), sa fie inlocuita cu o amenda de 2.000-4.000$.

Propun schimbarea pretului la fare din 1$ si 3$ in orele respective la 1$ permanent.

 

Cu ce crezi că va ajuta această propunere facțiunea:

Propunerea cu amenda - fiindca in majoritatea zilelor la acea ora prefer sa stau sleep, nu vreau sa risc. Daca un politist ne vrea ''raul'' putem sta si la semafoare, tot ne face de un FW.

Propunerea cu fare - De ce aceasta propunere? Este simplu, salariile, premiile saptamanale si eventurile ne aduc mult mai multi bani decat daca am avea fare mai mare, nu castigam nimic din 10-20$ cat este in medie o comanda, astfel am ajuta playerii si posibil ca /service taxi sa fie folosit mai des de playerii acestei comunitati.

 

@ Scuze pt model, eram cu gandul la propuneri si am uitat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Roby69
Rank: 2 (SF Taxi Rookie)
Propunere: Sa punem si noi fare 10, cu fare 1, respectiv 3 muncim de parca am fi niste slavi, muncim pe nimic.

Cu ce crezi că va ajuta această propunere facțiunea?: Nu ar ajuta factiunea, dar ar ajuta mult membrii, sa faca si ei ceva din taximetrie.

Sper sa accepti, sa fim la fel ca cei din LV/LS, stiu ca tu incerci sa faci ca SF Taxi sa fie diferita de celelalte factiuni, dar nu o faci chiar cum trebuie (nu ca eu as sti, te respect pentru tot ceea ce faci pentru noi) . Fara suparare.

Edited by pD Robiii
Link to comment
Share on other sites

Nick: [dc]89ers
Rank: 1
Propunere: Marirea [/fare], 5$ ziua / 10$ noaptea. De ce? Vin sarbatorile, din ce in ce mai multi dintre noi nu mai au timp de sa:mp, iar cei ramasi au o perioada redusa de activitate. Si in viata reala tarifurile cresc de sarbatori.

Cu ce crezi că va ajuta această propunere facțiunea?: Facem dolari !

 

@Doar in perioada : 20.12.2013 - 3.1.2013.

 

 

Propunere: /service taxi urmat de /cancel taxi = Black List

Cu ce crezi că va ajuta această propunere facțiunea?: Pai bat ca prostu drumu pana la ala si cand mai am o suta de metrii pana la el el da /cancel ca si-o gasit masina, nu-i ok .

Edited by DC 89ers
Link to comment
Share on other sites

Nick: [DC]89ers
Rank: 1
Propunere:
Dupa ce postam raportul sa avem voie sa ne apucam de altu.

 

De ce?

  1. Bate vantul grav de tot in perioada Viner-Sambata-Duminica cat timp nu avem voie sa facem poze pentru raport
  2. Sporeste activitatea noastra
  3. Diminuam monotonia
  4. Ne creste renumele in ochii playerilor.

Noi muncim, nu dormi.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [DC]89ers
Rank:1
Propunere: Sa putem pune si membrii din alte TAXI / Tsar Bratva la raport, atata timp cat dupa cursa le inapoiam banii.

Cu ce crezi că va ajuta această propunere facțiunea?:

 

  1. O sa raspundem comenzilor facute de alti membrii TAXI (multi evita chestia asta)
  2. O sa creasca rapoartele

@ Daca tot nu marim pretul fare-ului macar asa sa facem si noi bani ~.~

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Sugestii / Suggestions📩

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.