Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚖San Fierro Taxi - Legende / Legends⭐️


Daniel ZEW
 Share

Recommended Posts

Atenţie!! Cei care nu au respectat modelul de postare în acest topic au primit report post. Cei care mai postaţi după acest anunţ vă rog să respectaţi modelul de postare pe care îl aveţi pe prima pagină. Dacă tot vă uitaţi cine este pe listă de ce nu copiaţi şi modelul? 

 

Modelul este: 

  • Nume:  - aici completaţi numele cu care jucaţi.
  • Level: - aici completaţi bineînţeles levelul pe care îl aveţi.
  • RPG Server: RPG1, RPG2, RPG3, sau RPG4 - aici completaţi pe ce server activaţi.
  • Facţiune: - aici completaţi facţiunea în care sunteţi, dacă nu aveţi o facţiune scrieţi Civil.
  • Mesaj: - aici completaţi mesajul pe care doriţi să-l transmiteţi.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: SuperStar 
  • Level: 51
  • RPG Server: RPG1
  • Facţiune: TTC
  • Mesaj: Ma bucur ca ma regasesc si eu pe aceasta lista si multumita mie aceasta frumoasa factiune, prima mea factiune, are buton pt pagina de facebook. Cand o sa ma las, o sa las amintire acest lucru facut de mine. Va pup pe toti si imi este dor de voi, de Roberte si Fly mai ales. Succes si sa ramaneti mereu veseli si frumosi.

Cu drag, 

SuperStar 

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: .GeoStar
  • Facțiune: Avispa Rifa
  • Mesajul tău: Felicitari celor pe lista, va meritati locul din plin!
Link to comment
Share on other sites

@CBN GeoStar, @Dima02, @MrDrS, @eDy LF ați fost reportați pentru nerespectarea modelului de postare în acest topic. Aveți grijă cei care postați în continuare, eu supraveghez acest topic în permanență. 

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: iTzRazvan.HealHack
  • Level: 32
  • RPG Server: RPG1
  • Facţiune: Civilianos Family (curand LeSePeDe)
  • Mesaj: Felicitari celor de pe lista! Va meritati titlul de "Legende SF Taxi"! :D
Link to comment
Share on other sites

@jackoftww@MiHai350T@North Mugetsu și @DrZoMbiE ați fost reportați pentru nerespectarea modelului de postare în acest topic. Precizez că modelul îl găsiți pe prima pagină unde se află lista cu jucătorii pe care îî felicitați. Sper ca cei care postează după acest mesaj să respecte modelul de postare și să nu mai posteze cu un model după ureche fără să verifice modelul de postare.

 

 

Link către prima pagină, poate nu știți să apăsați pe cifra 1 de la începutul posturilor cum intrați (sus): 

 

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Legende / Legends⭐️

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.