Jump to content

El Loco Cartel - Anunțuri / Announcements


El eXtesY
 Share

Recommended Posts

anunturi.png

În acest topic se vor posta toate anunțurile importante legate de facțiune.
*Sunteți rugați să vizitați acest topic cât se poate de des pentru a vedea modificările aduse facțiunii (atât pe forum cât și în joc).

Doar liderul si subliderul au dreptul de a posta in acest topic.

 

 

 

In this topic will be posted the important announcements about the faction.
You have to check this topic as often as posible to see the changes made to the faction ( both on the forum and in the game )
Only the leader and subleader have the right to write in this topic.

 

Edited by CARi3
Adăugare diacritice
Link to comment
Share on other sites

Maine (05.04.203) ora 17:45 vreau ca toata lumea sa fie in HQ. Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sancationat cu FW. In cazul in care nu puteti veni, faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

Astazi (6.04.2013) ora 20:30 va avea loc prima sedinta,deci vreau sa veniti toti.Cine v-a lipsi fara un motiv bine intemeiat fa fi sanctionat cu fw. In cazul in care nu puteti veni, faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

Maine (08/04/2013)Vreau sa fiti in hq la ora 17:45 pentru a ne lua Hq-ul,si cateva teritori.Cine nu poate veni sa faca cerere de invoire sau sa imi trimita pm mie sau lui Dreams.

Link to comment
Share on other sites

Astazi(09.04.2013)Va avea loc primu antrenament,la ora 20:30 este foarte important.Cel care v-a tine antr asta`zi va fi :Lewis.

Edited by TOV eXtesY
Link to comment
Share on other sites

Maine (10.04.203) ora 17:45 vreau ca toata lumea sa fie in HQ. Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sancationat cu FW. In cazul in care nu puteti veni, faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

Astazi (12.04.2013) 17:45 vreau ca toata lumeasa fie in HQ.Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sanctionat cu fw.In cazul in care nu puteti veni,faceti cerere de invoire sau pm mie.

Link to comment
Share on other sites

Astazi (13.04.2013) la ora 20:30, vreau ca toata lumea sa fie in HQ pt. sedinta saptamantala. Cine nu va fi prezent va primi FW. In cazul in care nu puteti veni faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

Maine (15.04.2013) la ora 17:45, vreau ca toata lumea sa fie in HQ, sper sa fim destul de multi pentru ca trebuie sa ne pastram cele 4 teritorii si chiar poate vom reusi sa mai cucerim cateva. Cine nu va fi prezent va primi FW. In cazul in care nu puteti veni faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

Astazi(16.04.2013) Antrenamentul il va tine Lewis, el va alege pe cine doreste sa il ajute!

Vreau sa ascultati de el!

Edited by TOV eXtesY
Link to comment
Share on other sites

Astazi (17.04.2013) ora 17:45 vreau ca toata lumea sa fie in HQ. Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sancationat cu FW. In cazul in care nu puteti veni, faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

Astazi (19.04.2013) ora 17:45 vreau ca toata lumea sa fie in HQ. Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sancationat cu FW. In cazul in care nu puteti veni, faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

Astazi (20.04.2013) la ora 20:30, vreau ca toata lumea sa fie in HQ pt. sedinta saptamantala. Cine nu va fi prezent va primi FW. Si vorbesc foarte serios. Dupa cum a spus si eXtesY in topicul de discutii, ne vom pune pe sanctionat "absentarea". Asa ca, prezentati-va la sedinta dar si la celelalte activitati. In cazul in care nu puteti veni faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm. NU vom invoi cererile cu motive prostesti.

Edited by TOV eXtesY
Link to comment
Share on other sites

Astazi (22.04.2013) ora 17:45 vreau ca toata lumea sa fie in HQ. Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sancationat cu FW. In cazul in care nu puteti veni, faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

Astazi (24.04.2013) ora 17:40 vreau ca toata lumea sa fie in HQ. Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sancationat cu FW. In cazul in care nu puteti veni, faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

Astazi (26.04.2013) ora 17:40 vreau ca toata lumea sa fie in HQ. Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sancationat cu FW. In cazul in care nu puteti veni, faceti cerere de invoire sau trimiteti-mi un pm.

Link to comment
Share on other sites

In zilele de 1.5.2013; 3.5.2013; 6.5.2013, nu vom ataca, dar sper sa nu fim atacati. Daca vom fi atacati, va rog sa mergem la war-uri si nu conteaza daca pierdem sau castigam.

Edited by TOV eXtesY
Link to comment
Share on other sites

De astazi: 4.05.2013 aveti liber pana pe data de :7.05.2013.

Va urez un Paste fericit, si multa fericire alaturi de cei dragi.

Edited by TOV eXtesY
Link to comment
Share on other sites

Astazi (08.05.2013) 17:45 vreau ca toata lumeasa fie in HQ.Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sanctionat cu fw.In cazul in care nu puteti veni,faceti cerere de invoire sau pm mie.

Link to comment
Share on other sites

Astazi (10.05.2013) 17:45 vreau ca toata lumea sa fie in HQ.Cine va lipsi fara un motiv bine intemeiat va fi sanctionat cu Fw.In cazul in care nu puteti veni,faceti cerere de invoire .

Link to comment
Share on other sites

Astazi 13.05.2013, la ora 17:45 va astept pe toti in HQ, pentru participa la warurile de astazi!

Cine nu poate ajunge, face cerere pe forum .

Cine nu va participa la war, fara cerere de invoire, va fi sanctionat drastic!

Link to comment
Share on other sites

Astazi 14:05:2013 se va tine antrenament la ora 20:30 , cine nu poate veni sa faca cerere de invoire , cine lipseste si nu are cerere va fi sanctionat .

Link to comment
Share on other sites

Maine, la ora 22:00 va fi sedinta familiei El Loco Cartel.

 

Se vor alege Lideri - Sublideri - Membrii la Asasini, Mecanici, Lawyeri si Arms Dealer.

 

Ps: Inca nu am ajuns acasa de la tara, sedinta se va muta la ora 22:00, scuzati neplacerile create!

Edited by TOV eXtesY
Link to comment
Share on other sites

  • iza unpinned and pinned this topic
  • iza unpinned and pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.