Jump to content

El Loco Cartel - Anunțuri / Announcements


El eXtesY
 Share

Recommended Posts

                                                                                                                nW8UMLJ.png

 

08/03/2019 avem 4 waruri foarte importante de la 20:00. Evidenta este OBLIGATORIE.Voi accepta doar 2 invoiri, inainte de waruri. La 19:50 toata lumea in HQ cu Arms Dealer si minim 50000 materiale. Cine nu are acestea va fi sanctionat corespunzator. 

                                                     

                                        Oyqj4M4.png

 

Am cateva lucruri de clarificat: 

1.Secundele minime la war pentru a fi considerat prezent sunt: SF - 900, LS/LV - 600.

2.Voi accepta doar 2 invoiri pe motive foarte bine fondate, inainte de waruri.

3.Toata lumea e obligata sa aiba Arms Dealer cu cel putin 50000 materiale.

Edited by DANNY RLT
Link to comment
Share on other sites

 

                                                                                                      nW8UMLJ.png

 

11/03/2019 avem 3 waruri foarte importante de la 20:00. Evidenta este OBLIGATORIE.Voi accepta doar 2 invoiri, inainte de waruri. La 19:50 toata lumea in HQ cu Arms Dealer si minim 50000 materiale. Cine nu are acestea va fi sanctionat corespunzator. 

                                                     

                                                    aS9iwed.png

 

Am cateva lucruri de clarificat: 

1.Secundele minime la war pentru a fi considerat prezent sunt: SF - 900, LS/LV - 600.

2.Voi accepta doar 2 invoiri pe motive foarte bine fondate, inainte de waruri.

3.Toata lumea e obligata sa aiba Arms Dealer cu cel putin 50000 materiale.

Edited by DANNY RLT
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                               nW8UMLJ.png

 

12/03/2019 avem 2 waruri foarte importante de la 20:00. Evidenta este OBLIGATORIE.Voi accepta doar 2 invoiri, inainte de waruri. La 19:50 toata lumea in HQ cu Arms Dealer si minim 50000 materiale. Cine nu are acestea va fi sanctionat corespunzator. 

                                                     

                                                    jtWqqZR.png

 

Am cateva lucruri de clarificat: 

1.Secundele minime la war pentru a fi considerat prezent sunt: SF - 900, LS/LV - 600.

2.Voi accepta doar 2 invoiri pe motive foarte bine fondate, inainte de waruri.

3.Toata lumea e obligata sa aiba Arms Dealer cu cel putin 50000 materiale.

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                         nW8UMLJ.png

 

22/03/2019 avem 4 waruri foarte importante de la 20:00. Evidenta este OBLIGATORIE.Voi accepta doar 2 invoiri, inainte de waruri. La 19:50 toata lumea in HQ cu Arms Dealer si minim 50000 materiale. Cine nu are acestea va fi sanctionat corespunzator. 

                                                     

                                                    cRFvusq.png

 

Am cateva lucruri de clarificat: 

1.Secundele minime la war pentru a fi considerat prezent sunt: SF - 900, LS/LV - 600.

2.Voi accepta doar 2 invoiri pe motive foarte bine fondate, inainte de waruri.

3.Toata lumea e obligata sa aiba Arms Dealer cu cel putin 50000 materiale.

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                        nW8UMLJ.png

 

25/03/2019 avem 3 waruri foarte importante de la 20:30. Evidenta este OBLIGATORIE.Voi accepta doar 2 invoiri, inainte de waruri. La 20:20 toata lumea in HQ cu Arms Dealer si minim 50000 materiale. Cine nu are acestea va fi sanctionat corespunzator. 

                                                     

                                                    AwudeBH.png

 

Am cateva lucruri de clarificat: 

1.Secundele minime la war pentru a fi considerat prezent sunt: SF - 900, LS/LV - 600.

2.Voi accepta doar 2 invoiri pe motive foarte bine fondate, inainte de waruri.

3.Toata lumea e obligata sa aiba Arms Dealer cu cel putin 50000 materiale.

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                        nW8UMLJ.png

 

Maine, 26.03.2019, vom avea 4 waruri foarte importante incepand cu ora 20:00. Evidenta pentru astazi o sa fie postata curand. La warurile de maine SE VA FACE EVIDENTA, PREZENTA OBLIGATORIE! Nu se accepta decat 2 invoiri. Ar fi bine sa ne adunam in HQ de la 19:50 ca sa ne putem organiza omeneste. Job obligatoriu ARMS DEALER cu cel putin 50000 de materiale, cine nu ofera colegilor arme va fi sanctionat conform regulamentului. Felicitari pentru warurile de astazi, la fel si maine!

                                                     

                                                    1202529280_2019-03-2522_19_07-B-ZoneRPGWebsite.thumb.png.7c2809f351bc9d51bfe82fafd964214e.png

 

Secunde minime: SF - 900, LS/LV - 600.
Sanctiuni absente:

1/4 - Amenda 5k
2/4 - Avertisment Verbal

3/4 - Amenda 10k + AV
4/4 - Faction Warn

Edited by AIM iRazor zis DHead
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                               nW8UMLJ.png

 

Maine, 27.03.2019, vom avea 3 waruri foarte importante incepand cu ora 20:30. Evidenta pentru astazi o sa fie postata curand. La warurile de maine SE VA FACE EVIDENTA, PREZENTA OBLIGATORIE! Nu se accepta decat o singura invoire. Ar fi bine sa ne adunam in HQ de la 20:20 ca sa ne putem organiza omeneste. Job obligatoriu ARMS DEALER cu cel putin 50000 de materiale, cine nu ofera colegilor arme va fi sanctionat conform regulamentului. Felicitari pentru warurile de astazi, la fel si maine!

                                                     

                                                      id17WO8.png

 

Secunde minime: SF - 900, LS/LV - 600.
Sanctiuni absente:

1/4 - Amenda 5k
2/4 - Avertisment Verbal

3/4 - Amenda 10k + AV
4/4 - Faction Warn

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                       nW8UMLJ.png

 

                                                       Zilele acestea in functie de timpul pe care il vom avea cei din conducere o sa avem o sedinta cu toti, deoarece vreau sa restructuram putin mafia in materie de job-uri si sa luam cateva hotarari, o sa implementam de asemenea un sistem de antrenamente pentru integrarea celor care nu se descurca asa bine la waruri, de asemenea vom alege testerii si liderii de job-uri pentru supervizarea celorlalti membrii, pentru aceste lucruri nu existra restrictii de rank / level / etc, dorim sa lucram ca o echipa si sa nu existe bariere, asa ca orice poate fii tester/lider de job.

                                               O sa fiti anuntati pe /fmotd si pe forum de catre mine / Mihay sau Jilkas in functie de ceea ce decidem. Va salut si sa aveti o zi perfecta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

nW8UMLJ.png

 

                                                       Astazi 06/05/2019 va astepti pe toti in HQ incepand cu ora 19:45 pentru waruri, toti trebuie sa aveti job Arms Dealers, avem doua waruri in care vreau sa castigam fara drept de apel.

                                             La ora 21:00 veti ramane toti in HQ, o sa organizam o sedinta a gangului si veti astepta in LINIE reorganizarea jobs si alegerea antrenorilor. Cine lipseste primeste FW si pentru sedinta si pentru waruri.

Link to comment
Share on other sites

nW8UMLJ.png

 

                                                      Vreau concentrare de la voi membrilor si mai multa activitate deoarece suntem constransi de evidente. sunt foarte constient ca pana si in 10 oameni putem castiga orice war dar trebuie sa acceptam regulile si sa le aplicam, vreau ca maine 10/05/2019 sa fiti prezenti la cele posibil 2 waruri pe care le vom avea, fiindca asta este situatia si trebuie sa o acceptam. Rank 4, vreau sa atacati zona de Nord-Vest a orasului San Fierro. Multumesc si ne vedem maine pe turf. Va salut

Link to comment
Share on other sites

                                                                               nW8UMLJ.png

 

13/05/2019 avem 3 waruri foarte importante de la 20:00.  La 19:50 toata lumea in HQ cu Arms Dealer si minim 50000 materiale. Cine nu are acestea va fi sanctionat corespunzator. 

                                                     

                                      

 

Am cateva lucruri de clarificat: 

1.Secundele minime la war pentru a fi considerat prezent vor fii stabilite la evidenta in functie de necesitatea si dificultatea acelui war.

2.Voi accepta doar  invoiri pe motive foarte bine fondate, inainte de waruri in principal, dar orice problema ivita pe parcurs se rezolva intre noi, aici suntem o echipa nu dam in cap din diferite probleme.

3.Toata lumea e obligata sa aiba Arms Dealer cu cel putin 50000 materiale.

Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

                               nW8UMLJ.png

 

14/05/2019 avem 2 waruri foarte importante de la 20:00.  La 19:50 toata lumea in HQ cu Arms Dealer si minim 50000 materiale. Cine nu are acestea va fi sanctionat corespunzator. 

                                                     

                                      

 

Am cateva lucruri de clarificat: 

1.Secundele minime la war pentru a fi considerat prezent vor fii stabilite la evidenta in functie de necesitatea si dificultatea acelui war.

2.Voi accepta doar  invoiri pe motive foarte bine fondate, inainte de waruri in principal, dar orice problema ivita pe parcurs se rezolva intre noi, aici suntem o echipa nu dam in cap din diferite probleme.

3.Toata lumea e obligata sa aiba Arms Dealer cu cel putin 50000 materiale.

Am discutat si cu Jilkas si am inteles ca toti aveti in perioada aceasta teze si simulari, majoritatea fiind la liceu, de asemenea am luat hotararea sa nu fim atat de asprii in sanctionari in perioada aceasta, gang-ul merge bine si voi trebuie sa aveti rezultate bune la scoala, si sa lasati jocurile pe locul 2.

De asemenea, cine nu detine rank pentru inactivitate este rugat sa ma anunte prin PM daca are o perioada dificila si are nevoie de liber.

Link to comment
Share on other sites

                   nW8UMLJ.png

 

17/05/2019 avem 4 waruri foarte importante de la 20:00.  La 19:50 toata lumea in HQ cu Arms Dealer si minim 50000 materiale. Cine nu are acestea va fi sanctionat corespunzator. 

                                                     

                                      

 

Am cateva lucruri de clarificat: 

1.Secundele minime la war pentru a fi considerat prezent vor fii stabilite la evidenta in functie de necesitatea si dificultatea acelui war.

2.Voi accepta doar  invoiri pe motive foarte bine fondate, inainte de waruri in principal, dar orice problema ivita pe parcurs se rezolva intre noi, aici suntem o echipa nu dam in cap din diferite probleme.

3.Toata lumea e obligata sa aiba Arms Dealer cu cel putin 50000 materiale.

Am discutat si cu Jilkas si am inteles ca toti aveti in perioada aceasta teze si simulari, majoritatea fiind la liceu, de asemenea am luat hotararea sa nu fim atat de asprii in sanctionari in perioada aceasta, gang-ul merge bine si voi trebuie sa aveti rezultate bune la scoala, si sa lasati jocurile pe locul 2.

De asemenea, cine nu detine rank pentru inactivitate este rugat sa ma anunte prin PM daca are o perioada dificila si are nevoie de liber.

Link to comment
Share on other sites

INCEPAND CU DATA DE 06.08.2019 ACCEPT MAXIM 2 INVOIRI, NU VREAU SA MAI VAD INVOIRI PREVENTIVE SAU INVOIRI CU UN MOTIV TOTAL AIUREA !!!

Link to comment
Share on other sites

Salut! In ultima vreme au tot aparut probleme la factiunile de tip gang in legatura cu numarul de invoiri, astfel suntem nevoiti sa venim cu reguli noi.
Prin urmare impreuna cu ceilalti admini de nivel 4+ am luat decizia de a va impune urmatoarele modificari:

 

1. Este interzisa inchiderea topicului de invoiri (indiferent de situatie, puteti lasa un reply ca nu mai acceptati etc - > aplicabil pentru cel ce se ocupa de acceptarea acestora).

2. Acceptarea a CINCI invoiri in fiecare zi de war. Exceptie in cazul in care sunt facute mai putin de 5 invoiri acestea vor fi automat acceptate.

 

Recomandarea adminilor este sa se raspunda la invoiri dupa waruri, deoarece pot exista persoane ce renunta la invoire si automat un alt membru are sansa de a avea invoirea acceptata.

Exemplu:
Daca se fac 7 invoiri primele 5 sunt automat acceptate (nu aveti voie sa acceptati un numar mai mic de 5 invoiri in cazul in care apar mai multe ulterior)

Link to comment
Share on other sites

Marti (11.11.2019), la ora 20:55 toată lumea în HQ pentru war.

  • Toată lumea este obligată sa aştepte conducerea în HQ la ora 20:55. 
  • Nu se acceptă învoiri decât cu un motiv foarte bun. (maxim 5)

*Prezenţa este obligatorie.Cine nu vine va fi sancţionat ! 1/1 absent = FW.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Marti (12.11.2019), la ora 20:55 toată lumea în HQ pentru war.

  • Toată lumea este obligată sa aştepte conducerea în HQ la ora 20:55. 
  • Nu se acceptă învoiri decât cu un motiv foarte bun. (maxim 5)

*Prezenţa este obligatorie.Cine nu vine va fi sancţionat ! 1/1 absent = FW.

Link to comment
Share on other sites

Regulă modificată!

 

În urma ultimului update s-a adăugat un timer de 5 secunde în care gangsterii pot părăsi turful și încă pot primi damage din partea adversarilor. În urma discuției cu toti liderii am decis sa modificăm regula:

 Din:

  Parasirea turfului:

-părăsirea teritoriului în timpul unui War se va pedepsi cu Faction Warn.

-un teritoriu poate fi părăsit numai atunci când nu există adversari în apropierea dumneavoastră sau cand nu se trage in dumneavoastra.

-se consideră părăsirea teritoriului și atunci când un participant intră în interiorul unui HQ/vehicul.(Sanctiune - Faction Warn)

 In:

  Este interzisă părăsirea intenționată a teritoriului de war fără a mai reveni pe acesta în cel mult 5 secunde atunci când: un adversar se află foarte aproape și v-ar putea scădea din viață; un adversar se află la distanță și trage asupra voastră putând să scadă viață (sancțiune: Faction Warn).

Practic dacă jucătorul iese din greșeală și reintră în acel interval de 5 secunde cât timp încă primește damage nu o să fie sancționat. Dacă părăsește turful și nu mai reintră, o să fie sancționat (cu condiția să tragă cineva după el, să fie adversari lângă el - ca și până acum).

 

With the last update we added a timer of 5 seconds in which the gangesters can't leave the turf and they can still get damaged by opponents. Leaders decided to modify the rule about leaving turf differently:

From

- leaving a turf during a War will be punished with Faction Warn.

-- you may leave a turf only when there are no adversaries close to you.

-- it is considered leaving a turf even when a participant enters inside a HQ/vehicle.

 In:
It is forbidden to leave the turf without coming back in the time interval of 5 seconds when: an opponent is nearby and he can make damage to you; an opponent is shooting at you from a larger distance and causing damage to you (punishment: Faction Warn).
Practically if a player leaves the turf by mistake and comes back in the next 5 seconds as long as he recieves damage he won't be punished. If he leaves the turf and he doesn't come back in he will be punished (with the condition of someone shooting him, having enemies nearby - as until now).

Edited by Radu FBI
Link to comment
Share on other sites

https://imgur.com/a/EZd3JE6

Aici te-am cunoscut aici imi iau la revedere de la tine!

Ce pot spune in aceste momente? Aici ne-am cunoscut iar dupa o timp am devenit prieteni . Am reusit sa dam cateva petreceri dar din pacate ultima petrecere a fost cea de revelion. 

Nu am crezut niciodata in vestea asta.

Mi-ai spus ca o sa vii la nunta mea si o sa petrecem maxim. Eu pe cine mai chem acum? Spune tu!

De revelion mi-ai spus ca tii foarte mult la prietenia noastra iar daca o sa am nevoie de tine sa te sun ! Acum am nevoie tine ! Incerc sa te sun dar .... nu se mai poate sa iau legatura cu tine!

Din pacate astazi mi-am luat la revedere de la tine la cimitir...

Drum lin prietene ! 

https://imgur.com/a/EZd3JE6

Edited by AndreyCiubotariu
Link to comment
Share on other sites

  • iza unpinned and pinned this topic
  • iza unpinned and pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.