Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Duels of Area 51


stefanless
 Share

Recommended Posts

Duels of Area 51


M-am gandit sa fac un event mai frumos si de fun ca tot Eventuri Deagle , Race , Find pe serverul asta si sa facem ceva mai frumos chiar daca este cu omoruri si multii vor mai interesante decat sa ne omoram eu zic ca este o idee destul de buna . Eventul consta cum dupa vedeti in Titlu Dueluri din Area 51 se vor face 10 grupe a cate 3 playeri adica 3x10=30 de playeri si vor intra In Area 51 restul vor sta la intrare pana le va veni randul si isi vor alege un Loc adica mai bine zis un Turn , si o sa primeasca startul echipa care ramane ultima va trece mai departe pana in Finala si vor ramane 2 pentru a se lupta pentru premiul acesta! As avea nevoie de cel putin 3 Admini care sa asiste la event pentru ca trebuie sa fie dat startul si sa vada toti cei bagati , si pt liniste!

Model de inscriere:


-Nick pe forum:
-Nick in joc:
-Level:
-Factiune:
-Sunteti de acord sa ascultati pe parcusul eventului de organizator?:


Premiu

-Premiu:200.000 ( Deocamdata daca vom mai primi vom Edita)

Inscrierile se vor termina cand vor fi 30 de playeri inscrisi sau daca se fac mai multe inscrieri cu atat mai bine numa sa fiti on.


Paramedics

Mam gandit si cu healu asa ca am nevoie de 3 Paramedics
Nick pe forum:
Nick in Joc:

Sponsori

Ca sa fie si mai interesant eventul eu mam gandit sa marim priza cu ajutorul Sponsorilor
Nick pe forum:
Nick in joc:
Level:
Suma donata:
Level:


P.S:Astept cat mai multa Lume la event pentru ca cred ca un event de acest gen nu a mai fost facut pe acest server.Nu astept chestii de gen Nu imi place event , Foarte dragut doar din ce am scris mai sus!
Link to comment
Share on other sites

Yullian - Acceptat

Bello? - Acceptat

seBy - Acceptat

Razvannn - Acceptat

 

 

@ Razvan tu nai citit ceam scris?

 

Inscrierile se vor termina cand vor fi 30 de playeri inscrisi sau daca se fac mai multe inscrieri cu atat mai bine numa sa fiti on.

 

Link to comment
Share on other sites

-Nick pe forum: van

-Nick in joc: vAn

-Level: 15

-Factiune: Rroms

-Sunteti de acord sa ascultati pe parcusul eventului de organizator?: DA

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.