Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

Sawyer

SF Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

kKkKtIG.png

ROMANA 

În acest topic pot posta doar membrii Police Department.
Jucătorii ce nu fac parte din această facţiune sunt primiţi cu un salut, o urare, însă cu critici nu sunt deloc acceptaţi.

Engleza: 

In this topic I can only post members of the Police Department. Players who are not part of this faction are welcomed with a greeting, a stroke, but with criticism they are not accepted at all.

Edited by CosmiBY

Buna ziua, sunt liderul acestui departament de ieri 18.04.2013, bun venit celor noi.

Cand veti face raportul verificati cu atentie modelul.

Salutare la toti membri san fierro police department, eu sunt noul membru al sfpd si pana acum imi place.

Salut!Eu sunt noul vostru coleg si sper sa facem o treaba cand mai buna impreuna.

Acum ma duc la Biserica,ne vedem in game mai tarziu. :)>-

off, numa saluturi pe aici, mie frica :-S...

Hai vorbim in joc, poate facem un event deseara ORG SFPD.

Numai post hunteri ma...la complains

Buna seara, vacanta placuta!

Nu uitati de raportul pentru saptamana aceasta, se iau in considerare doar pozele facute de luni, adica doar saptamana aceasta, cine pune si poze de saptamana trecuta incluzand duminica are raport anulat si fw.

Aveti mare grija la modelul de raport, fara poze aiurea si calcul aiurea, raport anulat = fw.

Tow Truck Company vă urează un paște fericit alături de cei dragi! Cristos a inviat!

La fel!

Si paste fericit tuturor membrilor SFPD!

Eu impreuna cu El Loco va uram un paste cat mai fericit alaturi de cei dragi. Hristos a inviat ! :*

Multumim!

Paste fericit tuturor!

:*Adevarat a inviat!

Edited by Politistul SniX

Fire & Medic Department va ureaza un paste fericit alaturi de cei dragi si multa sanatate!

Dudue, alaturi de factiunea News Reporter va ureaza un Paste fericit alaturi de cei dragi. Hristos a inviat!

QwertY va ureaza un Paste Fericit, cu impliniri. Bucurati-va alaturi de cei dragi, pentru ca nu in fiecare zi este Invierea Domnului. Hristos a inviat!

Gangul Green Street Bloods vă urează pace sufletească și cât mai multe împliniri și fericiri!

Haideți să lăsăm răutățile deoparte și să respectăm mottoul comunității: „Let's play togheter!”.

Mersi mult deidara, ai dreptate..

Multumim de urari, la fel si voua si familiilor dumneavoastra.

Salut colegii!

Ce mai faceti ca nu am mai vorbit cu voi de ceva timp,am fost ocupat cu niste treaba si nu prea am mai avut timp de sa:mp.

CrAzY10,te rog sa ma scuzi ca nu am facut raportul dar am avut treaba .

Îmi cer mii de scuze că postez și că recurg la o asemenea tactică, dar am nevoie de ajutorul vostru pentru această propunere.

Tot ce trebuie să faceți este să dați un plus (vote up +) pentru a fi cât mai populară și pentru a putea fi acceptată.

Vă mulțumesc mult și încă o dată îmi cer scuze pentru acest post!

http://forum.b-zone.ro/topic/129440-propunere-campionat-table/page__p__1947699#entry1947699

Salut baieti, am nevoie de ajutor din partea voastra.

Imi cer sincere scuze ca postez aici, dar hai sa incurajam renumitul joc "rummy".

Daca puteti, un vote up [+], pentru aceasta propunere. Campionat de Rummy!

http://forum.b-zone....ampionat-rummy/

Te rog frumos sa nu mai postezi aici,daca ai postat la propuneri de ce mai postezi aici?Ca nu inteleg!

Am sa dau report pe forum!

Salut baieti, am nevoie de ajutor din partea voastra.

Imi cer sincere scuze ca postez aici, dar hai sa incurajam renumitul joc "rummy".

Daca puteti, un vote up [+], pentru aceasta propunere. Campionat de Rummy!

http://forum.b-zone....ampionat-rummy/

Te rog frumos sa nu mai postezi aici,daca ai postat la propuneri de ce mai postezi aici?Ca nu inteleg!

Am sa dau report pe forum!

@Hai sa nu fim rai si sa nu zicem nimic de data asta, dar Dudue n-ai procedat corect, data viitoare lasami un PM si cere acordul de a posta astfel de "propuneri/voturi/concursuri" in discutille politiei, postul cu ocazia Sfintei sarbatori de Paste l-am inteles dar asta nu.

Salut tuturor.

Mii de scuze pentru acest reply.

Presupun ca tuturor va plac jocurile de carti.Ei bine,cu scurt timp in urma am ales propunerea unoi campionat de carti.

Acest campionat va fi constituit din doua jocuri de carti,acestea fiind : Makao si septica.

Haideti sa punem in aplicare ceea ce ne place.

Link-ul propunerii il gasiti aici: http://forum.b-zone.ro/topic/130215-propunere-campionat-makaoseptica/

In caz ca te-ar incanta un astfel de campionat nu ezita votarea acestuia printr-un +.

Inca o data,ma scuzati de deranj.Succes.

Salut tuturor.

Mii de scuze pentru acest reply.

Presupun ca tuturor va plac jocurile de carti.Ei bine,cu scurt timp in urma am ales propunerea unoi campionat de carti.

Acest campionat va fi constituit din doua jocuri de carti,acestea fiind : Makao si septica.

Haideti sa punem in aplicare ceea ce ne place.

Link-ul propunerii il gasiti aici: http://forum.b-zone....t-makaoseptica/

In caz ca te-ar incanta un astfel de campionat nu ezita votarea acestuia printr-un +.

Inca o data,ma scuzati de deranj.Succes.

Ai vazut ce a scris CrAzY mai sus despre postul lui Dudue?

Nu mai postati aici daca nu faceti parte din an [F]ierro [P]olice [D]epartment.

Cine mai posteaza discutii de genu voi cere warn up pe forum.

Edited by Politistul SniX