Jump to content
Sawyer

SF Police Department - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

@DaNiElSaN123, multa bafta man! Ne mai auzim >:D< succes pe viitor. O ședința și o activitate reușită și super super super șmecheră. N-am primit cașcaval dar a fost frumoasă :))

Vreau să le urez un călduros bun venit celor noi în echipa, respectiv familia San Fierro Police Departament! Vă urez mult succes în ceea ce doriți să realizați în cadrul acestei facțiuni!  <:-P<:-P

Din pacate, drumul meu in aceasta factiune se incheie aici. Multumesc @Kristi72 @eB EdyTzzu @zL PuNNcT SEXOS, pentru sansa acordata, dar si multor alte persoane. Fiecare dintre voi m-a facut sa ma simt minunat, tocmai de aceea nu voi uita acest lucru :D. Va multumesc pentru tot!! Mai tinem legatura! #RESPECTSFPD!

@B4L MaYeR, si tu?!!!! :( te lasi de tot de SA:MP? Tinem legaturaaaaa! Nu mai am cu cine face misto :(:)) Tinem legatura bafta! 

Edited by ZakeNN

Se pare ca nu mai ies!! Datorita unor convingeri din partea membrilor :D 

Edited by B4L MaYeR

Cu toate ca am iesit de mult de aici am zis sa vad ce mai faceti pls nu dati report ms vapup

@ZawN bine ma, ce mai faci? Iti place gang? Sau tot la familia ta vrei?

Baaa, mooor :)))))))) Uitati o parte din parada noastra vazuta de altii :)))))))))))))))

#Convoicupolitia

@eB EdyTzzu, =] Plake si mie parada. Calitate foarte buna.  Mai fakem activitati, dar fara Paramedics =]

@eB EdyTzzu deci morrrrrrrrrrr baaaaaaaaaaaaaaaa, m-am uitat la mai multe clipuri cu el si am crapat :)) Maine - poimaine il vezi cu 1kk subs :))))))))))))))))))))))))))))))))))

@eB EdyTzzu AR fii ceva sa facem asta in fiecare weekend, dar cu lspd si lvpd, ar merge, parada, deagle, de toate.

@Seekme daca am face asta mereu nu ar mai fi nimic special. Membrii ar fi ceva gen: "Iar ba parada, iar ma streseaza asta", intelegi? Oricum, totul trebuie organizat din timp, si trebuie sa avem timp sa facem. Daca vreti activitati mai multe, poate facem cumva, dar vedem.

@DaNiElSaN123 baaa, nu mai rade baaa, omu' filmeaza 4k, ce stii tu. 

@ZakeNN bineee baa <3 Te iub, nu am somn. M-am uitat la Suicide Squad ca nu l-am mai vazut demult. Cica in 2018 apare Suicide Squad 2 <3333

Ati vazut filmul Need for Speed? Daca nu va rog s-o faceti. Si va mai rog ceva, daca gasiti filmul "Flat liners" tradus in romana, va rog sa imi dati un pm cu linkul, sau postatil si voi aici, PWP

@Seekme l-am văzut, îți recomand și fast and furios și curierul, și de groaza friDay the 13th(este vechi dar chiar este fain).

Va recomand Inception, Interstelar, Fight Club și Forest Gump, sunt niște capodopere. Sa nu mai zic de Star Wars și Lord of the rings. :D