Jump to content

Editia 1 de sugestii a fost inchisa. Puteti vota sugestiile favorite aici

Sawyer

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

Ry9buLS.png

Dupa cum spune si titlul acestui topic aici pot posta doar membrii factiunii Los Santos Taxi.
Iar pentru cei care nu fac parte din aceasta factiune am cateva cuvinte: cu un salut, o urare sunteti mereu bineveniti sa postati insa cu critici nu sunteti deloc acceptati.
Nu aici va exprimati parerile contra acestei factiuni.

Edited by zL VodKa

Bine v-am gasit dragii mei colegi de breasla .. Sunt mandru ca postezi primu' aici ;))

Im also proud to be part of LS Taxi!

Me too, I am really so so proud to be a part of Los Santos Taxi. :)

Edited by Sam Anjum

Bine v-am gasit, ma bucur sa va am colegi si sper sa facem o treaba cat mai buna impreuna. / Welcome to everyone, I'm glad to have you as members and I hope we'll do a great job togheter.

The same Rumble!

I just cant wait to drive Sultan.. :D:)

Same and the cabbie is also very very cool!

Salutare .. Cam putina activitate pe aici ;)) , ce-i cert ca nici nu suntem multi in Taxi Cab Company Los Santos ..

Not yet but im sure we will grow !

Salutare !!! Eu sunt noul vostru coleg . Sper sa ne intelegem bine impreuna !!

Buna dimineata!

De azi inainte, eu sunt noul vostru coleg. Sper sa ma acceptati in colectivitatea vostra.

Edited by PlaNer

Tow Truck Company vă urează un paște fericit alături de cei dragi! Cristos a inviat!

Eu impreuna cu El Loco va uram un paste cat mai fericit alaturi de cei dragi. Hristos a inviat ! :*

Los Santos Police Department va ureaza Paste fericit! Sa aveti parte de multa bucurie in viata!

Fire & Medic Department va ureaza un paste fericit alaturi de cei dragi si multa sanatate!

Dudue, alaturi de factiunea News Reporter va ureaza un Paste fericit alaturi de cei dragi. Hristos a inviat!

QwertY va ureaza un Paste Fericit, cu impliniri. Bucurati-va alaturi de cei dragi, pentru ca nu in fiecare zi este Invierea Domnului.

Gangul Green Street Bloods vă urează pace sufletească și cât mai multe împliniri și fericiri!

Haideți să lăsăm răutățile deoparte și să respectăm mottoul comunității: „Let's play togheter!”.

Dragi colegi mi sa intamplat ca nu mai pot sami instalez gta-ul ca miam reinstalat windosul si fac crize Ca NU pot sa intru pe samp :(( Hristosss [-o<

Edited by TA Swartzi

in sfarsit am rezolvat.

Edited by Goliat25

Îmi cer mii de scuze că postez și că recurg la o asemenea tactică, dar am nevoie de ajutorul vostru pentru această propunere.

Tot ce trebuie să faceți este să dați un plus (vote up +) pentru a fi cât mai populară și pentru a putea fi acceptată.

Vă mulțumesc mult și încă o dată îmi cer scuze pentru acest post!

http://forum.b-zone.ro/topic/129440-propunere-campionat-table/page__p__1947699#entry1947699

Salut tuturor.

Mii de scuze pentru acest reply.

Presupun ca tuturor va plac jocurile de carti.Ei bine,cu scurt timp in urma am ales propunerea unoi campionat de carti.

Acest campionat va fi constituit din doua jocuri de carti,acestea fiind : Makao si septica.

Haideti sa punem in aplicare ceea ce ne place.

Link-ul propunerii il gasiti aici: http://forum.b-zone.ro/topic/130215-propunere-campionat-makaoseptica/

In caz ca te-ar incanta un astfel de campionat nu ezita votarea acestuia printr-un +.

Inca o data,ma scuzati de deranj.Succes.