Jump to content

La mulți ani tuturor copiilor! Quest special aici

Ediția lunii Iunie a concursului WOTM a început. Detalii aici

Autentificare în Doi Pași pe serverele de sa-mp. Detalii aici

Autentificare în Doi Pași pe forum. Detalii aici

Recrutăm Designeri Audio și Video. Detalii aici

Sawyer

San Fierro Taxi - Discuţii între membri / Discussions between members

Recommended Posts

7 hours ago, iDOPE said:

Iulian008, dupa 2 ani in aceasta factiune ai ales sa ne parasesti, ne va fii greu sa trecem peste umorul tau, care mereu ne facea sa radem, peste acele glume bune. Bafta in continuare, sper sa mai vorbim pe SA:MP, sa nu ne uiti, noi nu te vom uita. 

Prima data, cand am intrat in 2016 erai rank 5, daca  mai tin bine minte, cu tine am dat testul de intrare si ai fost foarte calm si bun cu mine, pentru ca eram la inceput, cand am avut acel post si tu ai vorbit cu baiatul sa retraga, multumesc, multumesc pentru tot <3 

Sper sa ne mai auzim pe server, sa nu uiti aceasta factiune.

#SFTAXI POWER <3

Fain ce-ai facut we, gg +1 

#Respect 008!!!! ???✌

Am si eu de aia, putin cam stearsa da merge. 

Ei bine... din acest moment nu mai sunt membru SF Taxi :( Va multumesc tuturor pentru momentele frumoase din ultima mea zi aici! Sper ca intr-o buna zi, sa ma reintorc, iar atunci cand o voi face, chiar daca am mai spus-o, vreau sa vad tot aici, doar ca mai mari! Va pup! Ne vom mai auzi in game!

13 hours ago, Iulian008 said:

Ei bine... din acest moment nu mai sunt membru SF Taxi :( Va multumesc tuturor pentru momentele frumoase din ultima mea zi aici! Sper ca intr-o buna zi, sa ma reintorc, iar atunci cand o voi face, chiar daca am mai spus-o, vreau sa vad tot aici, doar ca mai mari! Va pup! Ne vom mai auzi in game!

Bafta boss, mult succes in PD! 

Noul nostru Co-lider, este Hexodon. Sper sa nu aud certuri, reprosari de genu ca nu merita, nu meritai tu, nu te vei descura. Nu vreau sa aud nimic de genu. Daca vreti sa il felicitati, il felicitati si gata fara alte chestii. Succes Hexodon!

Salut ! Eu sunt noul vostru coleg, sper ca ne vom intelege bine >:D<

Salut, eu sunt GxTreme06 ce faceti baieti ?

Sall la toti. Eu nu trebuia sa iau r4 azi? 

On 16.06.2017 at 1:24 AM, NYC said:

Salut ce faceti?

Ce sa faceem. Nu facem nmk azi. stam degeaba. Tu cmf BOSS

Just now, Hoon said:

Just now, Hoon said:

Just now, Hoon said:

Ce sa faceem. Nu facem nmk azi. stam degeaba. Tu cmf BOSS

descărcare (1).jpg

Buna dimineata dragi colegi, cum la voi, ati terminat deja raportul pe aceasta saptamana. Welcome celor noi si va multumesc pentru primirea calduroasa. <3

Salut dragi membri, cum va merge, gata raportu? 

Mai fiti si voi activi pe aici uai :)

Salutare dragi coleguti. Se pare ca "Old SF Taxi" vrea si a vrut sa readuca factiunea unde e locul ei, sa nu mai fie la coada factiunilor, sa nu mai fie de rasul tuturor. Asa ca ne-am atins unul din obiective ce a constat in eliminarea unei persoane  care e de vina pentru actuala stare a factiunii. Speram sa readucem SF Taxi unde ii este locul. 

-Batranii fosti si actuali din SF Taxi.

Respeeect -Batranii fosti si actuali din SF Taxi.

#OLDTAXI

Salut baieti am venit si eu de la Discutii Generale LS Taxi la SF Taxi sa-i urez bafta noului vostru lider CR10 si nabului de r6 Radukuu_39! Va salut si bafta cu functia CR10 si Raduku e nab ! 

Edited by impala70

Neata, pentru cei interesati topicul cu misiunea saptamanala a fost redeschis. Aruncati o geana acolo poate va place si scapati mai usor de raport. Succes tuturor!

Buna seara,

Am un anunt important de facut! Incepand de astazi voi fi un nou membru din factiunea San Fierro Taxi, mai exact, un coleg de-al vostru. Sper sa ne intelegem bine in urmatoarele clipe impreuna! Iar prin acest mesaj, vreau sa le urez felicitarile mele celor care au intrat recent in aceasta factiune deosebita!

Edited by IceFreezen

CE FACE FETILII? EU E DOPE 

MI SE MAI SPUNE SI DOPE BULDOZERU

AKA DOPE ABUZERU

SUNT IN SF TAXI DE 81 ZILE

SI MA SIMT 

SUPER SUPER

niez

Deci daca o sa fiu sanctionat, nu e corect @CR10. Astepti dupa dovada aluia si nu vezi ca nu o are? E online in joc si nu se deranjeaza sa puna dovada. Stiu eu ce stiu cand zic ca nu m-am pus afk, dar ma rog. Stiu ca nu voi fi sanctionat.

@IceFreezen ti-am inchis postul de ieri ca nu a pus dovada, si in nici 5 min ti-a facut altul.

Salut, vreau sa va salut pe toti si sunt foarte mandru deoarece sunt singurul care are R5 in aceasta factiune, va multumesc tuturor celor care m-au ajutat sa ma ridic in aceasta factiune si mai ales ca am reusit sa imi fac prieteni noi aicea. Va respect pe toti cei care ma respecta si sper sa ne auzim si in viitor tot la fel de bine. Stati chill  ca nu plec tot pe /f o sa ma gasiti. Bafta tuturor.