Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SF Police Department - Raport de activitate / Activity Report


Seba97
 Share

Recommended Posts

Evidența raportului de activitate din perioada 13.05.2019 - 19.05.2019 -:- 20.05.2019 - 26.05.2019 le găsiți AICI

 

 

 

 

Dacă semnalați greșeli nu ezitați să dați PM aici cât și în game sau pe discord .

Edited by NiezAtomic
Link to comment
Share on other sites

Evidența rapoartelor de activitate din acest departament din perioada 17.06.2019 - 23.06.2019 a fost postată, o găsiți aici.

 

Felicitări Evil. (ROADS) și xNextGenerationx (Roads) pentru cele mai bune punctaje ! (Best).

 

Prin această cale vreau să vă urez mult succes în susținerea examenelor de bacalaureat, la note cât mai mari și ochi mai puțin umflați!

 

Dacă găsiți vreo eroare, nu ezitați să mă contactați pe forum (PM), sau în joc.

 

Seară bună tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Evidențele pentru ultimele 4 rapoarte de activitate pot să fie găsite după linkurile de mai jos:

 

19 - 25 August 2019


26 August - 1 Septembrie 2019

 

2 - 8 Septembrie 2019


9 - 15 Septembrie 2019

 

Dacă ceva este neclar sau dacă un detaliu a fost omis din documente, vă rog să mă contactați pe mine sau pe @South Alin.

 

Mult spor!

Link to comment
Share on other sites

Evidența pentru săptămâna Sep 16 2019 - Sep 22 2019 poate să fie regăsită mai jos. Click pentru a mării imaginea. 

 

Dacă ceva este neclar sau dacă un detaliu a fost omis, vă rog să mă contactați pe mine sau pe @South Alin.

 

Mult spor!

 

iKlxP5A.png

Edited by Plutonium
Link to comment
Share on other sites

Evidența pentru săptămâna Feb 24 2020- Mar 1 2020 poate sa fie regăsită după acest link.

 

Dacă ceva este neclar sau dacă un detaliu a fost omis, vă rog să mă contactați cât mai repede.

 

Felicitării Konny si Shakal pentru besturi! O primavara frumoasa tuturor!

Edited by Miraqua
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.