Jump to content

Recrutăm Designeri Audio și Video. Detalii aici

Sawyer

El Loco Cartel - Discutii / Discussions

Recommended Posts

Noroc, mi a fost dor sa scriu pe aici, ce faceti?

Hai noroc si bine v-am gasit! Hai sa facem treaba

1 hour ago, enzo said:

misca ma pe 1 in elc

i-am promis lu' Zoly fra' dupa ca acolo am FP sa scot FP si dupa ce termin treaba aici, vin si acolo te iubesk ankur ❤️

Salut! de luni intram tare in sf si luam orasu din nou :) !

@RW ORION daca nu te mai îmbeţi pe undeva, şi începi oleacă să fi serios luăm oraşu cum să nu :)) .

Vreau mai multă activitate din partea ta, am pretenţii de la tn.

Hai noroc, am prins 2 attackuri, de mâine trebuie să intrăm în pită,să ne revenim uşor uşor. Încercaţi să evitaţi cât mai mult învoirile alea, să facem o treaba bună,că altfel tot pe loc rămânem.. hai v-am pupix că mă pun la nani că mâine la muncă. 

Noapte bună tuturor ! o:-):)>-

Neata baietii mei,  ce faceti? 

Acu' m am trezit si eu, nu stiu de ce, dar nu mai pot dormi :)) . De la ora 15 eu nu o sa mai fiu activ pana maine dimineata la 8. Asa va fi tot parcurusul saptamanii asteia...

Aveti grija ce faceti, sa castigati la waruri, si sa nu luati orasu, ca vreau sa fiu si eu on ! In principal stiti ce aveti de facut, daca intervine ceva ascultati de @XXXTentacion eL loco , @Razzer & @Remus CORLEONE .

Baieti voi va ocupati cu organizare, va rog nu ma dezamagiti si nu va certati, cel mai important lucru. Nu tineti chatu inchis la waruri, lasati-l deschis, poate va mai veni cineva cu o idee de organizare in respectivul turf care e atacat. Va pupix si va iubix :* 

7 hours ago, RW ZolyZEW said:

Neata baietii mei,  ce faceti? 

Acu' m am trezit si eu, nu stiu de ce, dar nu mai pot dormi :)) . De la ora 15 eu nu o sa mai fiu activ pana maine dimineata la 8. Asa va fi tot parcurusul saptamanii asteia...

Aveti grija ce faceti, sa castigati la waruri, si sa nu luati orasu, ca vreau sa fiu si eu on ! In principal stiti ce aveti de facut, daca intervine ceva ascultati de @XXXTentacion eL loco , @Razzer & @Remus CORLEONE .

Baieti voi va ocupati cu organizare, va rog nu ma dezamagiti si nu va certati, cel mai important lucru. Nu tineti chatu inchis la waruri, lasati-l deschis, poate va mai veni cineva cu o idee de organizare in respectivul turf care e atacat. Va pupix si va iubix :* 

Nu ne mai certam, ne ocupam noi de organizare tot stai linistit pwp

Azi arunc in aer AVISPA văd că merge netu ok acum #POWERFLORYN. 

43 minutes ago, aDnx4 said:

deseara iar se buleste rds-ul la 800/1000 nu-ti fa sperante

Sa speram ca nu

@horrorKIA seiful familiei

ti e greu sa citesti,sau ti e lene?

@RW ORION Modifica acolo la seif nobulus ca nu e bine :)) 

Haide-ti cu totii, Mos Craciun BESTIAL ( Lider TTB RPG2 ) Poate intra si in casa ta. 3.000 GOLD la GIVEAWAY, tu poti Castiga !!!  EXTRAGERE LIVE la 800 Abonati!!

Salut baieti, am venit sa ma mai zic inca o data bafta si mult succes pe acest minunat joc, o sa-mi reinstalez windows-ul si am gasit niste filmari cu ultimele mele waruri pe acest server minunat si am zis sa le urc undeva ca sa le am amintire. Mi-ati fost toti niste colegi super, iar Sneck si Zoly au fost lideri pe masura, sper c-o sa le faceti fata magicienilor din Avispa in continuare, sanatate si numai bine!

Edited by DanBiLZERiAN