Jump to content

Consideri că ai contribuit suficient față de comunitate pentru a fi VIP? Atunci citește aici

Don YuccA

San Fierro Taxi - Sedinţe și activități / Meetings and activities

Recommended Posts

Duminica, 03.06.2018, ora 20:30, sedinta. Prezenta OBLIGATORIE. Cine nu poate ajunge poate face cerere de invoire.

Duminica, 24.06.2018, ora 20:30, sedinta. Prezenta OBLIGATORIE. NU accept cerere de invoire.

Dupa terminarea sedinte vom face o activitate impreuna cu cei din LSSI. Aceasta activitate NU este obligatorie.

On 20/6/2018 at 7:48 PM, eB R V D said:

Duminica, 24.06.2018, ora 20:30, sedinta. Prezenta OBLIGATORIE. NU accept cerere de invoire.

Dupa terminarea sedinte vom face o activitate impreuna cu cei din LSSI. Aceasta activitate NU este obligatorie.

Sedinta s-a anulat din cauza problemelor tehnice.

Activitatea cu cei din LSSI se va face astazi la ora 21:00.

Duminica, 08.07.2018, ora 21:00, sedinta. Prezenta NU ESTE OBLIGATORIE. 

Daca sedinta nu este obligatorie, totusi doresc prezenta cat mai mare.

Salutare

Joi , 02.08.2018, ora 20:00, activitate. Prezenta NU ESTE OBLIGATORIE. 

Daca activitatea nu este obligatorie, totusi doresc prezenta cat mai mare.

Activitatea este de TIP Duele/Duels

Si aceste vor fii premiile:

Locul 1 - 120,000$

Locul 2 - 50,000$

Locul 3 - 30,000$

Succes

Edited by Duckyyy

~~ATENTIE~~

Luni, 13.08.2018, la ora 21:00,  SEDINTA. Prezenta ESTE OBLIGATORIE. 

Cine LIPSESTE si nu are cerere de invoire o sa fie sanctionat cu FACTION WARN.

Vineri,  31.08.2018, ora 17:00, activitate. Prezenta NU ESTE OBLIGATORIE. 

Daca activitatea nu este obligatorie, totusi doresc prezenta cat mai mare.

Activitatea este de TIP Ruleta Russeasca

Si aceste vor fii premiile:

Locul 1 -  150,000$

Locul 2 -  100,000$

Locul 3 -  50,000$

Succes

Duminica, 02.09.2018, ora 20:00 activitate. Prezenta nu este obligatorie.

Chiar daca nu este obligatorie activitatea as dorii o prezenta cat mai mare!

Activitatea consta in DUELE

Va exista un singur premiu 

Locul 1 va primii minunata suma de $500.000                                                            

Salutare,

Duminica ( 20/01/2019 ) la ora 20:00 va astept pe toti in curtea HQ-ului asteptand in liniste si ordine inceperea sedintei. Trebuie sa rezolvam unele probleme si sa discutam unele subiecte. Prezenta la sedinta este obligatorie, cei care nu participa la aceasta sedinta o sa fie sanctionati cu FW.  Sedinta o sa dureze cel mult 25 de min. Dupa sedinta o sa facem cateva intreceri in TR. Deagle 1 vs 1, poate o sa jucam si ceva pe echipe... Sa incercam sa ne distram. Prezenta la activitatea de la sedinta nu este obligatorie. Deci, dupa sedinta raman doar cei care vor. 

Premiile de la activitatea de dupa sedinta sunt urmatoarele: 

Locul 1: $100.000.

Locul 2: $75.000.

Locul 3: $50.000.

In cazul in care nu puteti ajunge la sedinta trebuie sa faceti o cerere de invoire. Daca nu aveti cerere de invoire si totusi absentati de la sedinta veti primi Faction Warn.

Link cereri de invoire: Aici

Posted (edited)

Salutare, 

Sambata (23/03/2019) la ora 19:00 va astept pe toti la HQ, o sa facem activitatea saptamanala. 

In sambata aceasta o sa facem o activitate mai speciala alaturi de dragii nostrii prieteni din Las Venturas School Instructors.

O sa ne jucam de-a v-ați ascunselea impreuna in zona Bayside.

8gyRSfA.jpg

Cei ce nu au cerere de invoire si sunt absenti o sa primeasca FW.

Edited by eB Alin

Heeeeeeeey, 

Am decis impreuna cu draguta mea prietena, @eB A n n a Maria ca si in saptamana asta sa facem impreuna cu Las Venturas School Instructors.

Mi-a placut faptul ca saptamana trecuta ne-am simtit bine impreuna asa ca am decis sa o mai facem si saptamana aceasta. Doar ca noi suntem ceva mai inventivi si ne-am gandit sa incercam ceva cu totul nou. :D Va asteptam Sambata seara in data de 30/03/2019 la ora 19:00 la HQ. 

Let's start the fun! ❤️ :D 

Salut,

Sambata (20/04/2019) la ora 19:00 o sa facem din nou activitatea noastra saptamanala. Va astept in numar cat mai mare, nu uitati ca puteti totusi sa faceti invoiri. 

Salutare dragii mei taximetristi! 

Din cauza faptului ca am avut mai multe probleme cu limbajul, inactivitatea si nelamuririle in ultimele zile am decis sa fac o sedinta la care sa discutam despre toate acestea! Vreau sa va anunt ca o sa accept invoiri doar pe motive clare si serioase. Sa nu vad ,,nu am chef'', ,,Sunt cu prietenii si nu pot'' sau altele! 

Data/ora sedinta - 12/05/2019 20:00. Prezenta OBLIGATOIRE

Puteti face invoiri aici.

Salutare dragi membrii ai factiunii San Fierro Taxi!

Maine, 06.08.2019 Aveti sansa de a va arata maiestria si indemanarea la trasul cu arma, mai precis duele deagle.

Mai pe scurt o sa fie o activitate NEOBLIGATORIE de tip: Duels (duele deagle).

Premii: Locul 1 : 100.000$

Locul 2: 50.000$

Locul 3: 25.000$

Datorita posturilor in numar mare care s-au acumulat in ultimele zile am decis sa fac si o activitate de tip " FERESTE-TE DE POST-URI " unde sa va explic niste lucruri esentiale, care sunt precizate si in regulament, (regulamentul pe care se presupune ca l-ati invatat pentru testele de intrare si ca nu l-ati uitat asa usor.).

Prima activitate o sa inceapa intre ora 20:00-20:30 deoarece este posibil sa intarzii, iar a dou activitate in continuarea acesteia.

Toata lumea este rugata sa participe, chiar daca este neobligatorie, cel putin la a doua activitate deoarece este foarte important sa nu luam FWuri aiurea.