Jump to content

Consideri că ai contribuit suficient față de comunitate pentru a fi VIP? Atunci citește aici

Don YuccA

San Fierro Taxi - Cereri de învoire pentru sedinţe sau activități / Pass requests for meetings or activities

Recommended Posts

Posted (edited)
5 hours ago, eB Andrei said:

Nick:  .andrei.

Rank: 1

Data sedinţei/activității: 16/03/2019 Motivul absenţei: Sunt plecat la o petrecere si nu pot sa ajung.

Alte precizări: Multumesc frumos!

Esti invoit (1/2). Mai ai dreptul la o singura invoire luna asta! Ai grija, luna asta mai urmeaza sa fie facute 2 activitati inafara de cea deja postata la care te-ai invoit. Te rog sa iti faci ordine in program si sa incerci sa faci in asa fel in cat sa poti participa! 

4 hours ago, StefanRPG said:

Nick: Stefan.SoferuThau
Rank: 5
Data sedinţei/activității: 16.03.2019
Motivul absenţei: Sunt plecat cu taicamiu cu tirul si ma intorc abia duminica.
Alte precizări: Mersi! Data viitoare o sa vin.

Esti invoit (1/2). Mai ai dreptul la o singura invoire luna asta! Ai grija, luna asta mai urmeaza sa fie facute 2 activitati inafara de cea deja postata la care te-ai invoit. Te rog sa iti faci ordine in program si sa incerci sa faci in asa fel in cat sa poti participa!  Ai retras, ai 0/2 invoiri! 

Edited by eB Alin

Nick: ferry234
Rank: 3
Motivul absenţei: Am meci la Baia Mare si nu pot intra pe PC.
Alte precizări: Multumesc pentru atentie!

Nick: Jiraiya
Rank: 4
Motivul absenţei: Nu stiu sigur daca o sa ies in oras si am zis sa ma asigur ca am invoire facuta.
Alte precizări:

Nick: [CBN]DaniBD.
Rank: 2
Motivul absenţei: Nu cred că o să fiu acasă.
Alte precizări: Dacă o să pot veni, retrag cererea, dar mai bine să fie decât să iau FW. Mulțumesc!

Nick: CR10
Rank:  6
Motivul absenţei: Eu la abea la 19:00 plec de la lucru si dureaza ceva pana ajung acasa.
Alte precizări: Cand ajung acasa o sa intru si eu pe SAMP.

4 hours ago, ferry23 said:

Nick: ferry234
Motivul absenţei: Am meci la Baia Mare si nu pot intra pe PC.
Alte precizări: Multumesc pentru atentie!

Esti invoit (1/2). Mai ai dreptul la o singura invoire luna asta! Ai grija, luna asta mai urmeaza sa fie facute 2 activitati inafara de cea deja postata la care te-ai invoit. Te rog sa iti faci ordine in program si sa incerci sa faci in asa fel in cat sa poti participa! 

1 hour ago, Jiraiya Ero Sennin said:

Nick: Jiraiya
Rank: 4
Motivul absenţei: Nu stiu sigur daca o sa ies in oras si am zis sa ma asigur ca am invoire facuta.
Alte precizări:

Nu esti invoit (0/2). Nu ai un motiv clar pentru care sa te invoiesti. Aceasta este o activitate obligatorie si nu poti sa vii cu astfel de motive intr-o invoire. Am spus in repetate randuri ca nu o sa accept astfel de invoiri. Incearca sa iti amani cu o ora iesirea. Ora 19:00 este o ora foarte buna, mai ales ca este sambata seara. Inteleg ca vrei sa iesi in oras dar nu pot crede ca este neaparat sa iesi la 19:00. Ai intrat intr-o factiune, asta inseamna ca ai suficient timp pentru raport, activitati, sedinte sau altele de genul. Nu o sa accept niciodata o invoire facuta doar sa fie acolo...  In cazul in care apare altceva poti sa revii cu o noua invoire cu cel mult doua ore inainte de activitate (17:00).

1 hour ago, CBN Mister D a n i BD said:

Motivul absenţei: Nu cred că o să fiu acasă.
Alte precizări: Dacă o să pot veni, retrag cererea, dar mai bine să fie decât să iau FW. Mulțumesc!

Nu esti invoit (0/2). Nu ai un motiv clar pentru care te invoiesti. Aceasta este o activitate obligatorie si nu poti sa vii cu motive de genul! Nu de putine ori am spus ca nu accept invoiri facute de ,,siguranta''. Pana sambata la ora 17:00 ai suficient timp sa iti planifici timpul si sa iei o decizie. Dupa ce iti planifici timpul si ai un motiv clar pentru care sa iti pui o invoire ai dreptul sa revii cu o noua invoire! Nu o editezi pe asta!  Cand ai aplicat in factiune ai fost constient ca o sa existe momente cand o sa va cer sa fiti activi la o sedinta, activitate, misiune sau altele... 

1 hour ago, CR10 said:

Nick: CR10
Rank:  6
Motivul absenţei: Eu la abea la 19:00 plec de la lucru si dureaza ceva pana ajung acasa.
Alte precizări: Cand ajung acasa o sa intru si eu pe SAMP.

Esti invoit (1/2). Te rog sa imi dai un PM cu programul tau si daca chiar nu ai cum sa rezolvi din cauza serviciului o sa incercam sa modificam ora la care o sa facem activitatile urmatoare. Ai grija totusi, mai dreptul la o singura invoire si luna asta urmeaza inca doua activitati inafara de cea la care tocmai ce ai fost invoit!  

Posted (edited)

Nick: Ben1000
Rank: 1
Motivul absenţei: Nu sunt acasă și am programate câteva activități și nu  se vor termina până la acea oră.
Alte precizări: Dacă reușesc să termin cu toate o să fiu prezent. 

Edited by Ben1000

9 hours ago, Ben1000 said:

Nick: Ben1000
Motivul absenţei: Nu sunt acasă și am programate câteva activități și nu  se vor termina până la acea oră.
Alte precizări: Dacă reușesc să termin cu toate o să fiu prezent. 

Esti invoit (1/2). Mai ai dreptul la o singura invoire luna asta! Ai grija, luna asta mai urmeaza sa fie facute 2 activitati inafara de cea deja postata la care te-ai invoit. Te rog sa iti faci ordine in program si sa incerci sa faci in asa fel in cat sa poti participa la activitatile viitoare!  Daca reusesti sa ajungi mai devreme poti intra in game. Te rog sa imi lasi un PM cu programul tau. Poate in viitor o sa modificam ora la care facem activitatea pentru a putea fi toti prezenti.

Nick: Opak.
Motivul absenţei: Sunt implicat intr-un proiect Erasmus cu deplasari bilaterale si aceasta saptamana sunt un grup de Bulgari la noi, trebuie sa fiu prezent maine acolo, nu pot lipsi.
Alte precizări: Daca nu pot ajunge imi pare rau, aceasta invoire am facuto in caz de orice.

48 minutes ago, Opak RPG2 said:

Nick: Opak.
Motivul absenţei: Sunt implicat intr-un proiect Erasmus cu deplasari bilaterale si aceasta saptamana sunt un grup de Bulgari la noi, trebuie sa fiu prezent maine acolo, nu pot lipsi.
Alte precizări: Daca nu pot ajunge imi pare rau, aceasta invoire am facuto in caz de orice.

Esti invoit (1/2). Mai ai dreptul la o singura invoire luna asta! Ai grija, luna asta mai urmeaza sa fie facute 2 activitati inafara de cea deja postata la care te-ai invoit. Te rog sa iti faci ordine in program si sa incerci sa faci in asa fel in cat sa poti participa la urmatoarele activitati! Vreau sa te felicit pentru implicarea in programul Erasums+. Stiu ce inseamna si vreau sa stii ca am facut si eu parte din Erasmus+ in anul 2017. Sper sa fie o intalnire cat mai benefica si proiectul in care esti implicat sa fie unul de succes! 

Motivul absenţei: Nu sunt acasă.
Alte precizări: Mulțumesc! :)

Posted (edited)

Nick: ChOwDeR1333
Motivul absenţei: Am terminat term-ul la facultate (in Anglia), iar Duminica ma voi intoarce in Romania. Pana atunci stau la unchiul meu, iar minunatii lui copii (niste dracusori) sigur ma vor dispera la cap sa ii las sa se joace pe laptop daca ma vad pe mine jucandu-ma.
Alte precizări: Multumesc pentru intelegere!

Edited by ChOwDeR1333

Posted (edited)
3 hours ago, CBN Mister D a n i BD said:

Motivul absenţei: Nu sunt acasă.
Alte precizări: Mulțumesc! :)

Esti invoit (1/2). Mai ai dreptul la o singura invoire luna asta! Ai grija, luna asta mai urmeaza sa fie facute 2 activitati inafara de cea deja postata la care te-ai invoit. Te rog sa iti faci ordine in program si sa incerci sa faci in asa fel in cat sa poti participa la urmatoarele activitati! Sper sa iti rezolvi problemele si pe viitor sa partcipi alaturi de noi! 

2 hours ago, ChOwDeR1333 said:

Nick: ChOwDeR1333
Motivul absenţei: Am terminat term-ul la facultate (in Anglia), iar Duminica ma voi intoarce in Romania. Pana atunci stau la unchiul meu, iar minunatii lui copii (niste dracusori) sigur ma vor dispera la cap sa ii las sa se joace pe laptop daca ma vad pe mine jucandu-ma.
Alte precizări: Multumesc pentru intelegere!

Esti invoit (1/2). Mai ai dreptul la o singura invoire luna asta! Ai grija, luna asta mai urmeaza sa fie facute 2 activitati inafara de cea deja postata la care te-ai invoit. Te rog sa iti faci ordine in program si sa incerci sa faci in asa fel in cat sa poti participa la urmatoarele activitati! Ai grija de dracusori! :)) :D Sa va distrati bine, vezi ca la urmatoarele activitati te vreau on! ;) 

Atentie! 

Din acest moment nu mai puteti face invoiri. Toti cei fara invoire trebuie sa fie prezenti. In caz contrar o sa primeasca FW. 

Membrii invoiti: (7/32)

DaniBD

ChOwDeR1333

Opak.

Ben1000

CR10

ferry234

.andrei.

Ii astept pe toti ceilalti sa fie activi la activitate si sper sa ne distram cat mai bine

Edited by eB Alin

Nick: .AdG.z0R 
Motivul absenţei: am de plecat la o zii de nastere.
Alte precizări:Mulțumesc liderului pentru timpul acordat, sper sa îmi fie acceptata!

1 hour ago, Adelin07 said:

Nick: .AdG.z0R 
Motivul absenţei: am de plecat la o zii de nastere.
Alte precizări:Mulțumesc liderului pentru timpul acordat, sper sa îmi fie acceptata!

Nu esti invoit (0/2). Nu ai un motiv clar pentru care te invoiesti. Aceasta este o activitate obligatorie si nu poti sa vii cu motive de genul! Ai facut invoirea dupa o ora de la momentul in care am anuntat ca invoirile sunt inchise. Ai avut mai bine de doua zile sa iti planifici timpul!

Salut, 

Asteptam cererile de invoire pentru activitatea din 23/03/2019. Doar cei cu motive clare, serioase si pertinente o sa fie invoiti. Sa nu mai vad la motive ,,Nu cred ca ajung'' sau ,,Fac si eu invoirea sa fiu sigur''. Va puneti invoire doar daca nu puteti veni! 

Detalii aici si aici.

*Atentie*

O sa accept doar 10 invorii pe motive clare! Aveti timp sa puneti o invoire pana la ora 17:00 data 23/03/2019. Invoirile puse dupa aceasta ora o sa fie respinse automat! Vreau sa aveti numele pe forum asemanator cu cel din game, in caz contrat se poate ca invoirea facuta sa fie respinsa! 

Membrii invoiti saptamana trecuta: 

DaniBD (1/2)

ChOwDeR1333 (1/2)

Opak. (1/2)

Ben1000 (1/2)

CR10 (1/2)

ferry234 (1/2)

.andrei. (1/2)

Toti cei numiti mai sus mai au dreptul la o singura invoire pentru luna martie! 

Nick: Tosa_Cezar
Data sedinţei/activității: 23.03.2019
Motivul absenţei: Este ziua tatalui meu, si trebuie sa ajung la restaurant pe la ora 6.

18 minutes ago, TosaCezar said:

Nick: Tosa_Cezar
Motivul absenţei: Este ziua tatalui meu, si trebuie sa ajung la restaurant pe la ora 6.

Esti invoit (1/2). Mai ai dreptul la o singura invoire luna asta! Ai grija, luna asta mai urmeaza sa fie facuta o activitate inafara de cea deja postata la care te-ai invoit. Te rog sa iti faci ordine in program si sa incerci sa faci in asa fel in cat sa poti participa la urmatoarele activitati! La multi ani tatalui tau si multa sanatate va doresc! 

Nick: Jokky

Rank:4

Data ședinței/activități: Este ziua mea și prefer sa stau cu prietenii decât sa stau pe samp. 

Alte precizări: Îmi pare rău că nu pot ajunge sper sa ma înțelegi 

Nick: MosPana

Rank: 4

Motivul absenţei: Acum am aflat ca plec cu părinții la București și nu voi putea ajunge. 

Alte precizări: Îmi cer scuze, chiar voiam să ajung. 

Nick: AndreiGRAMU

Motivul absenţei: Sunt plecat de vineri la cabana.

Alte precizări: Scuze. 

Nick: Ben1000

Motivul absenţei: Sunt la repetiții și nu am cum ajung.

Alte precizări: Îmi cer scuze, chiar voiam să ajung. 

Nick: .AdG.z0R 
Data sedinţei/activității: 23.03.2019
Motivul absenţei: Am meci de fotbal de la ora 18:00 și nu o sa pot ajunge la activitate.
Alte precizări: Sper sa îmi fie acceptata învoirea, Multă bafta la activitate!

Nick: .lamporo

Motivul absenţei: In fiecare sambata ies cu prietenii in oras la film, filmul e fix la 19, si nu pot ajunge.

Alte precizări: Succes.