Jump to content

Advent Calendar începe din 1 Decembrie, detalii aici

Luni 22.11.2021 - Duminică 28.11.2021 / Black Week, detalii aici

Recrutăm designeri audio și video. Puteți aplica aici

Osvaldo Altobello

69 Pier Mobs - Anunțuri Importante | Important Announcements

Recommended Posts

K0iHAzj.png

In acest topic se vor posta toate anunturile importante legate de factiune.

In acest topic au dreptul sa posteze doar liderul si subliderii factiunii.

RO:

In this topic will be posted all important annoucements about faction.

In this topic only leader and subleaders of the faction have the right to post here.

Edited by eB SorynN

MyBTHz4.png

DUMINICA, ora 15:00 se va tine sedinta saptamanala . Cine lipseste si nu are cerere de inactivitate / invoire are FW .

Edited by Osvaldo Altobello

MyBTHz4.png

DUMINICA, ora 15:00 se va tine sedinta saptamanala . Cine lipseste si nu are cerere de inactivitate / invoire are FW .

Edited by Osvaldo Altobello

MyBTHz4.png

MyBTHz4.png

MyBTHz4.png

VINERI , 07.06.2013 se va ţine cea mai importantă şedinţă din cadrul facţiunii 69 PIER MOBS !

Cine lipseşte şi nu are cerere de invoire are FactionWarn ! Vreau sa fiţi toti ON !

Şedinţa se va ţine la ora 18:00 in HQ !

Astazi 14/06/2013 vreau sa va vad pe toti la war-uri, cine nu va fi prezent va primi FW (inafara de cei invoiti). Gata cu atata inactivitate din partea voastra.

Duminica, la ora 15:00 se va tine sedinta saptamanala. Vreau sa vorbesc despre inactivitatea voastra, nu vreau sa vad nicio invoire, numai daca este ceva important.

Duminica, 23.06.2013, ora 15:00 se va tine sedinta saptamanala, cine lipseste va primi un faction warn. Dupa sedinta o sa facem o ora de antrenament.

Iar marti si joi o sa facem antrenament o ora de la 21:00. Cui nu ii convine sa faca click aici.

De astazi orele de war s-au schimbat.Mai precis, vom putea da attack intre orele 13:00 - 15:00. Deci sa fiti on maine la 12:30.

Edited by iKorn

Duminica, 7.07.2013, ora 15:00 va avea loc sedinta saptamanala. Incercati sa nu lipsiti.

Duminica, 14.07.2013, ora 15:00 va avea loc sedinta saptamanala. Incercati sa nu lipsiti.

De astazi, 15.07.2013, protejam factiunea pasnica Paramedics.

Noi ii vom ajuta cu organizarea evenimentelor, ii vom proteja la activitatile acestora si vom merge dupa black list-ul lor.

In schimbul serviciilor noastre, vom beneficia de: heal, refill, repair cu $1 si jumatate din banii de pe black list-ul acestora.

Mkr2woy.jpg

Edited by iKorn

Duminica, 21.07.2013, ora 15:00,va avea loc sedinta saptamanala. Cine nu vine primeste fwarn.

De astazi, 21.07.2013, orele de antrenament s-au schimbat de la 21:00 la 14:00. Iar noul motto al gang-ului este: Win, or die trying.

De astazi, scrie data sus, nu mai protejam factiunea pasnica Paramedics din pricina schimbarii liderului.

Duminica, 28.07.2013, se va tine sedinta saptamanala. Cine lipseste primeste fw.

Duminica, 15:00, se va tine sedinta saptamanala. Cine lipseste fara invoire primeste fw.

Dragii mei mobs, 4 luni si ceva in aceeasi factiune se transforma intr-o situatie monotona. Speram ca, [CBN]Cristi sa fie urmatorul lider. Eu unul am avut onoarea de a primi o functie importanta la o factiune cu un nume asa de pervers si o culoare asa de frumoasa. Mi-am facut multi prieteni, dar am inceput sa port si pica pe unii oameni, dandu-mi seama ce caracter au. Sper ca urmatorul lider sa fie cineva cunoscut mie, sau cu ceva experienta in gang-uri.

Mesaj pentru urmatorul lider: sper din tot sufletul sa nu bagi toti codatii in factiune doar pentru putere, eu am incercat sa evit cat mai mult acest lucru. Chiar daca nu prea am avut turf-uri, am fost un gang mai respectat decat multe altele. Respectul nu-l castigi doar prin numarul de turf-uri, exista si alte cai prin care te poti afirma.

PA

Marti 20.08.2013 la ora 15:30 va avea loc o activitate, prezenta este obligatorie. Cei care lipsesc fara motiv vor fi sanctionati cu FactioWarn.

Edit: Sa fiti prezenti si la antrenament la ora 14:00.

Edited by Robb EuGen

De pe data de 20.08.2013 avem alianta cu cei din Southern Pimps. Acestia au fost de acord ca noi sa nu atacam in orasul Las Venturas, iar ei in orasul San Fierro. Pe langa asta ne ofera arme, refill si repair la 1 $, de asemenea si sprijin reciproc.

hMhwQ6V.png

De pe data de 22.08.2013 am adaugat o noua regula in topicul " Regulament / Rules " si anume:

1. Inainte de a lua o masina de la HeadQuarter ai obligatia de a anunta pe /f(amily). Incalcarea acestei reguli duce la sanctionarea respectivului cu FactionWarn. Exemplu: /f Slamvan la mine.

De asemenea as vrea sa va reamintesc ca toti va aflati in Grupul Arms Dealer, deci prin urmare sunteti obligati sa aveti jobul de "arms dealer". Raportul va incepe de saptamana viitoare, mai exact de Luni (26.08.2013). Saptamana aceasta sunteti scutiti de raport.

Duminica ( 25.08.2013 14:00 ) va avea loc sedinta saptamanala, vom discuta cateva aspecte importante despre comportamentul vostru si despre war. Prezenta este obligatorie, cei care nu puteti ajunge puteti face o cerere de invoire. Cei ce lipsesc fara cerere vor fi sanctionati cu Faction Warn. O zi buna in continuare.

Marti (27.08.2013 15:00 ) va avea loc un mini antrenament si o mini sedinta unde vom discuta mai multe despre comportamentul vostru si despre war-uri. Prezenta este obligatorie, nu accept intarzieri. Cine nu se prezinta si nu face cerere de inactivitate, primeste FW. Cei intarziati vor fi amendati cu 1.500$.