Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Reclamații


Blade
 Share

Recommended Posts

Nick: BadKlaat

Vreau să-l reclam pe: H1atku

Motiv: Nu se prezinta pe joc pentru a juca meciul, ultimul sau meci ese acum 5 zile, nu l-am mai vazut on de cand am vorbit si atunci nu am jucat pe motivul ca el avea treaba.

Dovezi(Obligatoriu): click

Alte precizari:

Tu joci league of legends? Daca da, ce nume ai?

Cred ca ai gresit sectiunea.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BaadKlat

Vreau să-l reclam pe: AIM Cokemeister

Motiv: Nu se prezinta pentru a juca meciul, ultimul sau meci a fost pe 7 iunie si nu imi accepta cererea de prietenie pe joc.

Dovezi(Obligatoriu): click

Alte precizari: -

 

Daca nu se prezinta pana la expirarea timpului acordat pentru a juca meciul, esti winner.

Link to comment
Share on other sites

Nick: SPECCYAL (Alexovici)
Vreau să-l reclam pe: BeyondOwn (DqLike)
Motiv: Am încercat să-i trimit PM (avea full, i-am trimis iar acum), pe LOL i-am trimis multiple cereri de prietenie (mi-a acceptat). Nu-l găsesc niciodată online pe lol și eu stau destul de mult. Ultimul meci al lui este acum 2 zile.
Dovezi(Obligatoriu): 1 2
Alte precizari: Am făcut acest lucru văzând că astăzi este data limită.

 

EDIT: Am jucat meciul până la urmă.

Edited by TG SPECCYAL
Link to comment
Share on other sites

Nick: HKP SaRtOR
Vreau să-l reclam pe: NepotuPetarda
Motiv: Suferinte de copil + limbaj ofensator in timpul meciului

Dovezi(Obligatoriu):http://imgur.com/ZYwD6iT
Alte precizari: O descalificare la acest baiat intrat prea adanc in joc?:)

@@Zokee,

Conform minunatului regulament avem dreptul de a contesta un meci in 24 sau 48 de ore, limbajul folosit de acest copil merita ducerea lui la o descalificare, ce zici, Zokee?

Link to comment
Share on other sites

@, Imi pare rau ca te-ai ofticat iara, dar nu eram in timpul meciului, erai in champ select pentru ranked, aia a fost dupa meci, si baby adevaratu te roade nu?:) salut

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kakuna

Vreau să-l reclam pe: Cokemeister
Motiv: A inscris pe altcineva in campionat, rTb Savage, i-am dat add pe lol si respectivul imi spune urmatoarele click.
Dovezi(Obligatoriu): Aici se vede cum in sezonul 34 si-a inscris contul sau de lol si in sezonul 35 a inscris contul unui prieten sau ce sunt ei.
Alte precizari: Inteleg ca sunteti toti aici o familie mare cu pile si dastea, ca asa e pe b-zone de cand joc, dar macar nu va dati de gol singuri.

Link to comment
Share on other sites

@@Zokee,

 

Nick: S4F Necomercial, Zerg HD in joc

Vreau să-l reclam pe: snaks97
Motiv: I-am dat cerere de prietenie de 16 zile si tot nu a acceptat-o pana acuma.
Dovezi(Obligatoriu):
http://imgur.com/a/LMjVF
Alte precizari: Spor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.