Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@RTS ZoRRo
Vorbe din batrani.Felicitari pustiule ;)
Dar totusi,manualu' de Limba Romana nu are nici 700 e grame calumea.
Deci,prin urmare,citeste-l.

 

si din moment ce eu am zis ca nu mai imi pun mintea


NU IMI MAI PUN,omule.Ma zgarie pe creier cand vad din astia care nu stiu sa scrie corect romaneste. Greseli face oricine,da' nu de doua ori la rand si nu in masa globala.S@|_

@@R0LLs, El a inceput,nu eu :3

Edited by Supplier N Gabi
Link to comment
Share on other sites

N.Gabi, daca el a inceput tu trebuie sa termini, ai zis ca esti adult dar vad ca nu gandesti ca unul :)

 

Cica adult :)) tu il vezi in poza cum arata? e poza postata de le pe pagina b-zone pe facebook si i-au dat tag pe facebook cu numele lui, si in aplicatie la GSB a zis ca are 13 ani, daca si ala e adult s-a dus dracu tot... eu oricum nu mai vorbesc cu el ca i-am spus ca il las sa se certe singur....

Link to comment
Share on other sites

 

Cica adult :)) tu il vezi in poza cum arata? e poza postata de le pe pagina b-zone pe facebook si i-au dat tag pe facebook cu numele lui, si in aplicatie la GSB a zis ca are 13 ani, daca si ala e adult s-a dus dracu tot... eu oricum nu mai vorbesc cu el ca i-am spus ca il las sa se certe singur....

Se referea la maturitate,copile.

Tu nu ai nici 14 ani buni si-mi zici mie de ce conduci. Misca-te la scoala si invata cum se scrie amaraciune. Ti-am mai zis eu odata. Daca esti smecher pune o poza cu tine sa-ti vedem fata. Daca se poate si una cu buletinu' ca sa vedem ca esti tu cel adevarat. Aprop: Ascunde CNP-u' ca se trezeste vreunu sa-i sparga conturile lu' bunica-ta si nu vrei... Cine stie,se uita source pe aici,alea,alea. Hai,mai poti sau deja plangi.Gaseste un loc tare si da-te cu curu' de pamant.

Link to comment
Share on other sites

PFF tre sa ma duc maine sa semnez pentru camera si nu ma pot intoarce acasa si tre sa dorm la varamea pana miercuri cand incepe facultatea si PC n-am , decat un laptop de acum 10-15 ani si nu pot sa stau pe el decat pe forum sau facebook..

Lasa ca imi cumpar eu saptamana asta sau cealalta o scula de rup pamantu , tot nu ma las sa ii dau de cap la laptop-ul ala :))

Oricum PC-ul la ora actuala numai sunt deloc multumit de el , 1 GB video & 2 GB ram si 2.00 Ghz procesor dual core mie nu imi ajunge :))

http://www.pcgarage.ro/notebook-laptop/asus/173-g750jm-t4019d-fhd-procesor-intel-core-i7-4710hq-25ghz-haswell-8gb-1tb-geforce-gtx-860m-2gb-black/?gclid=CjwKEAjw1ZWgBRD-n6ew0oan1xwSJABAbf8pjUJRs2tVpMKyD7_qMK_iAr6gSGki0XOI8acvmcm2iBoCVejw_wcB

 

La uni poate va ajunge piesele ce le am eu la ora actuala dar mie nu imi ajung fiindca eu sunt SniPeRS :))

Si nici 2 GB video de la laptop-ul ala nu imi ajunge , eu vreau 4 dar lasa ca ma multumesc eu si cu 2.

Link to comment
Share on other sites

Incepe facultatea miercuri , dute baa =))

E la matematica acolo de te doare capu.

Astia sunt mai rau ca Burning Legion condusa de Sargeras dupa Argus ( planeta Draeneilor )

 

kC0lPTw.jpg

 

 

Nici acuma nu v-ati dat seama dupa o luna de zile ca eu sunt singura fiinta energetica provenita din Avispa ? :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.