Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am prins 2 atacuri pentru maine , ambele pe Southern Pimps , avem si un defend cu Verdant , maine sa fiti on pentru a stabilii un nou record de turfuri si anume 29 , ne vedem maine la waruri.

@NewLife nu fi suparat ca LS-ul il facem gri Marti , chiar ma mir cum am reusit sa prin 2 atacuri iar voi nici macar unul in timpul ala w/e ;) .

Link to comment
Share on other sites

Maine avem 4 waruri asa ca va rog frumos din tot sufletul sa veniti la waruri si sa putem pastra turfurile deja castigate si sa luam turfurile atacate.BeyondOwn tin sa te felicit pentru atacuri, eu am avut de facut urgent un referat la Istorie, daca nu as fi avut de facut te-as fi ajutat cu atacul.

O seara placuta tuturor si multa bafta. :D

Link to comment
Share on other sites

In aceasta seara a avut un mare meci acest fiind intre [AIM]Pittbul07& [AIM]BeyondOwn intre orele 00:30 si 00:50 .Primul set ( La tec-9 ) a fost castigat de [AIM]Pittbul07 cu scorul de 92-84 , iar al 2 -lea set ( La combat Shotgun) a fost castigat de [AIM]BeyondOwn cu scorul 20-16 .Va felicit aveti un os. =))

Link to comment
Share on other sites

Salut, baieti. Back si eu de la liceu. Diseara sa fiti toti la war-uri si sa nu mai stati afk. Vreau sa depasim recordul de turf-uri pe sistemul nou. Am inchis invoirile pentru astazi iar cine absenteaza va fi sanctionat cu FW. Bafta.


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.