Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta mai departe GSB. Poate ne intalnim pe alt server. V-am pupat. M-am simptit foarte bine cu voi, dar nu am ce face... Bafta inca o data si sper sa ii terminati pe botii si tot VTB sa suga pula. PWP

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru waruri,maine la fel de multi vreau ON.

 

Slabi rau instructorii astia...daca noi suntem instructori si-i batem ei ce-or fi ? :-?

 

Noapte buna

Check discutii VTB, plang baietii la tine :*

DonPabblo nu mai are mult am 2 filmari cu el, dar mai filmez, vreau sa ia ban sigur.

Link to comment
Share on other sites

http://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/3892DOAMNE ASA CEVA=))))))))))))))))))))) hai ca faza cu iesitul de pe turf o inteleg dar treaba cum ca "m`a insultat pe /c" e cel mai penibil lucru.

@, Prietene tu esti de`a dreptu` pur si simplu...In primul rand dovezile tale cum ca te`ar fi injurat pe /c sunt nule deoarece din acea reclamatie nu reiese acest lucru. In al doilea rand nu este DELOC problema ta ce vorbim noi pe /c. Atat timp cat nu esti in clan cu noi nu are de ce sa te afecteze. Daca eu doresc sa ma iau de tot neamul tau pe /c o fac si nu deranjez pe nimeni :) Asa ca nu mai fi penibil te rog eu. :* de la tot clanul AIM.

PS: @@AIM NewLife, Ofera instructaj in folosirea armelor, lectii gratuite la war`uri. Nu de alta dar suntem instructori ;)

 

Link to comment
Share on other sites

@, Mama cum a fost asta pittbule=))) Cred ca ai nevoie de o pereche de ochelari :)) i`a uite`te tu frumusel la post si vezi ca pe langa faptul ca a iesit de pe turf a tinut sa mentioneze ca l`a insultat pe /c :)) iar eu nu vad vro dovada ca l`a insultat si oricum nu e treaba lui ce vorbim noi pe /c, iar precenu tau dragonu da dovada ca in sinea lui sufera tare :(

PS: Mor de frica =))))

Link to comment
Share on other sites

Gata ma terminati si voi cu suferintele.. Nu rezolvati nimic, serios .. Daca ei nu gandesc si la atata le este limitata mintea, voi trebuie sa fiti la fel ca ei?.

Ei cand vorbesc nu conecteaza si creierul... "Va iau familia la plimbare pe /c " Asta este un exemplu de la prea marele pitbull, pardon, maturul pitbull care ii face pe altii copii.

 

Edited by SaucyBBQ
Link to comment
Share on other sites

@, Ce ai scris tu acum tot suferinta este , calmeaza-te.

@, Dute si invata ca sa termini pana diseara

Ne vedem in seara asta la 20:00 in HQ pentru waruri , sa fiti acolo fara intarzieri , cu job arms si materiale , ne auzim.

Eu nu pot ajunge la war si nici maine, vin de vineri nu am pc..

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc! Cum o mai duceti ? etc .

Sper ca diseara sa fim cat mai multi Pa Zona .

@,suferi , nu suferi , " codati este oriunde " ,indiferent de factiune ... daca pana si in pasnice/departamente se folosesc ... dar na aia sunt prinsi mai greu .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.