Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

E vorba c-am fost 30 ON dupa cel cu VDT unde ne-am luat-o la influenta, insa v-am dat liber crezand ca se va fixa problema in aceasta zi, nu tot in aceeasi seara. Normal asa a fost, sa se rezolve atunci, dar a fost in defavoarea noastra. Am ramas 14-15 ON. Eh, asta e, recuperam in seara asta. Vreau influenta pe HQ VDT ca sa am pe ce ma baza, nu sa intru in ei pe propriul HQ.

 

Va astept in aceasta seara, 4/4 wars 20:00 - 22:00.

Link to comment
Share on other sites

O sa imi pun si eu semnatura aceea, dar la profil, asa cum am si cu SP. <3

Ca doar na, am semnatura personalizata si e prea smechera. Si mi-am facut-o fix azi, chiar daca e ultima zi in GSB.

Intru si eu imediat la war-uri, am o mica problema cu jocul...

EDIT: Sal, baieti! De ieri nu mai fac parte din factiune. Vreau sa va urez mult succes in recucerirea LS-ului. Cius, ne mai auzim... Va pwp.

Edited by pHeNOMz0r V I P
Link to comment
Share on other sites

Salut, de azi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine si sa lom LS-ul lejer. Va saluta dontito!

Link to comment
Share on other sites

Neataaaaa baaii, de 2-3 saptamani cred ca nu am mai postat pe aici :)))

Astia noi din factiune ori stati in spatele nostru pana invatati sa trageti si sunteti in stare sa faceti 1-2 kill-uri, toti astia noi am vazut ca numai in ei v-ati dus si va omora ca pe muste mai ales "KS_ORIGINAL".

Anded e suparat pe voi treaba voastra o sa inceapa cu sanctiuni si amenzi cum a inceput acum 4 saptamani cand ajunsesem la 0 turfuri.

Edited by ZaKeNN
Link to comment
Share on other sites

Ne-am descurcat foarte bine asta seara, exceptand warul cu VTB de pe Rodeo. De abia ne-au batut Avispa cu 8-7, in contextul in care venim din LS, facem 2 runde si au stat in ultima runda la influenta pe pod. Cu Verdant a fost foarte bine, i-am curatat si le-am dat bataie langa HQ. Ati scartait pe Rodeo, dar nu-i problema. O prezenta vasta astazi, 30 online din 36 in factiune , restul invoiri. Sunt multumit.

 

Maine, ne intalnim in aceeasi formatie sa mai recuperam / aparam ceva. Ne axam pe LS. Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Ne-am descurcat foarte bine asta seara, exceptand warul cu VTB de pe Rodeo. De abia ne-au batut Avispa cu 8-7, in contextul in care venim din LS, facem 2 runde si au stat in ultima runda la influenta pe pod. Cu Verdant a fost foarte bine, i-am curatat si le-am dat bataie langa HQ. Ati scartait pe Rodeo, dar nu-i problema. O prezenta vasta astazi, 30 online din 36 in factiune , restul invoiri. Sunt multumit.

 

Maine, ne intalnim in aceeasi formatie sa mai recuperam / aparam ceva. Ne axam pe LS. Noapte buna !

A fost chiar ok, aproape am batut avispa, a fost un scor foarte strans.. cu vdt am castigat lejer, iar cu vtb am inceput sa ne certam pe /f in loc sa ne coordonam si sa incercam sa castigam warul. Azi sper sa ne strangem mai multi si sa rupem VTB

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru functie, Radu ! Ma asteptam ca munca sa-ti fie apreciata si sa continui munca mea. Singurul care merita pe deplin si singurul care m-a ajutat cu administrarea in lipsa mea. Succes si multa atentie! Daca ai vreo nelamurire, astept intrebari. Nu va puneti demisiile. Liderul vostru este aici de 4 luni, asadar merita sa primeasca aceasta functie si nu este o schimbare radicala, il cunoasteti. Ramaneti alaturi de el si ajutati-l cum puteti mai bine.

 

Ne vedem maine la waruri! O saptamana faina !

Edited by AnDeD
Link to comment
Share on other sites

Felicitari Radu pentru lider ! Maine trebuie sa aparam Transfender-ul si Richman-ul, trebuie sa fim cat mai multi pentru a ne pastra teritoriile.

 

 

1. Vietnamese Boys - Transfender LS : 20:30 - 21:00 ( defend )

2. Vietnamese Boys - Richman LS : 21:00 - 21:30 ( defend )

3. Vietnamese Boys - Verdant II : 21:30 - 22:00 ( attack )

 

 

Edited by Cokee
Link to comment
Share on other sites

:X

vNcAIuT.jpg

:)>-

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va multumesc tuturor -pe aceasta cale- pt ca m'ati votat,sper sa fiu un lider cel putin la fel de bun ca predecesorii mei . Zilele viitoare va avea loc o sedinta intrucat am sa va comunic mai multe lucruri . Pana atunci va astept zilnic la waruri,TREBUIE sa luam LS'u inapoi !

Link to comment
Share on other sites

@@AT RaduMamii, si noi ne bucuram ca ai luat tu lider, sper sa mori. No, glumesc :)). Cu LS-u sa ni-l luam inapoi, un vis foarte greu de-ndeplinit pt. ca VTB-u sunt si ei foarte buni, n-avem ce comenta, dar oricum, cat or sa ia din LS, nu pot trece de Glen Park LS in jos. Oricum, avem nevoie de multi membrii la war, nu doar de 20-25 din 41 de vite..

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va multumesc tuturor -pe aceasta cale- pt ca m'ati votat,sper sa fiu un lider cel putin la fel de bun ca predecesorii mei . Zilele viitoare va avea loc o sedinta intrucat am sa va comunic mai multe lucruri . Pana atunci va astept zilnic la waruri,TREBUIE sa luam LS'u inapoi !

 

Felicitari, suntem bucurosi ca ai luat lider, meritai. Felicitari si lui cola pt sublider :>. Hai sa lom LS-u inapoi ca arata naspa gri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.