Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari, baieti ! 35 online, 33 pe turf. Nu zic ca n-am pierdut in fata lor, dar pana una alta, noi nu ne luam bataie la 2 pasi de HQ cu 30 pe turf. Ne revedem maine in aceeasi formula ! Pe Transfender n-au mai trecut de runda 6 :)) Radu, prima zi de lider la waruri, 3/3, bun. Noapte buna si aveti grija de corpurile voastre !

Link to comment
Share on other sites

Frumos debut radule, i-am distrus. Se vede ca, cei care pica testele in GSB le trec in VTB. Vorba lui anded, noi nu lom bataie cu 30 membrii la 2 pasi de hq. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Sunt extrem de dezamagit de voi,cum sa fiti atat de putini prezenti la ultimul war,iar o mare parte din cei prezenti sa stea afk in hq/pe drum ? Eeee bine,vad ca v'ati invatat cu binele . Nu e nicio problema,atata timp cat eu ma chinui,sunt prezent,va umplu 1000 ecrane cu spam,consider ca si voi ar trebui sa fiti prezenti si sa asculti de prostu ala care va inchide chatul (pentru ca va certati ca chiorii) si va face spam . Daca voi dati dovada de nesimtire atunci ma voi schimba si eu si nu va voi mai intelege cand veti avea probleme,pentru ca pana acum v'am iertat tot timpul,am incercat sa fiu baiat bun si sa nu va sanctionez,dar vad ca voi v'ati invatat asa si nu va mai pasa . Nu e nicio problema,IMI VOI SCHIMBA SI EU ATITUDINEA FATA DE VOI !

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

Hai salut, eu sunt noul vostru coleg. Joc pe contu' bisCuiTe , dar nu sunt cel adevarat, contul de mult timp nu mai este la cel care l-a creeat, eu l-am primit de la cineva si ma joc pe el. Acum recent am jucat si pe contul RoLLs. Contu' Lucke. care este in SP a fost tot al meu, dar l-am dat la cineva, am schimbat email-urile tot deci nu mai este al meu.

 

Sper sa facem treaba buna, salz.

 

## Aruncati si voi un ochi pe aici, canalu' meu de yt, nu de alta da' vreau sa mai fac view-uri ca sa fiu jmk =))

 

 

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCPDp83fbChDRWBUeLjGFu8Q/videos

 

 

http://forum.b-zone.ro/user/38892-kes/

Link to comment
Share on other sites

@@RCronen, un fail n-am dat de cand ma joc, muritorule de rand. E vina mea ca au zis toti 3 "da, avem 20Rp" si la al doilea rob, nu imi permitea scriptul sa dau ca n-avea cineva 20rp? Cand am gasit alt om si am scris la banca /rob, a sarit din masina. :))

@, du-te si fa simulare de rob, invata sa dai. :))

 

Felicitari pentru warurile de aseara ! Cand au trecut de Verdant II, deja s-au pierdut. Trebe spawn pe turf ca sa castige si ei rundele cu influenta.

 

Duminica, 18.10.2015, ora 16:00, sedinta importanta cu noua conducere. Faceti o cerere de invoire daca nu puteti fi prezenti !

Edited by AnDeD
Link to comment
Share on other sites

Halo, ce ``face`` padawanii mei ? Dam si noi in seara asta un rob si dupa facem un DM ceva?

 

@@RCronen, Sa nu uiti* Una e cand ai un asemena gen de muzica, fantastic dupe pererea mea !

@@kes, Una e cand ai un asemena gen de muzica, fantastic ``dupe pererea`` mea si alta e cand ai ceva urat !

Edited by Cokee
Link to comment
Share on other sites

Intrucat o parte dintre voi nu au putut sa ajunga la sedinta din diverse motive voi spune aici pe scurt ce s'a discutat astazi :

 

1. Limbaj / comportament

- chiar daca dupa noul update injuriile minore nu se mai sanctioneaza eu NU ACCEPT un limbaj injurios pe /f

- faceti glume doar cu cine va permite,si incercati sa o faceti pe /sms , /w , /cw ,etc, NU pe /f

- sunteti colegi asa ca trebuie sa va respectati,nu sa va certati si sa va injurati aiurea

 

2. Activitate

- in ultima vreme nu au mai fost sanctionati inactivii,iar unii dintre voi s'au invatat asa si nu este bine

- vreau activitate cat mai mare,avem aproape tot orasul,trebuie sa ne mentinem turfurile si chiar sa recucerim tot LS'ul

- membrilor care sunt inactivi nu le voi mai accepta tot timpul invoirile pentru ca atata timp cat eu+conducerea+membrii activi ne chinuim sa facem ceva frumos nu mi se pare normal ca alti membrii sa isi bata joc de munca noastra

 

3. War-uri

- cand cineva da /backup si va umple chatul nu o face degeaba,ci trebuie sa il ascultati

- cine nu este la backup / merge rambo va fii sanctionat

- cine sta afk in hq sau pe drum aiurea va fii sanctionat

- cine comenteaza aiurea pe chat in timp ce colegii vostri de rank mare coordoneaza va fii sanctionat

- nu vreau sa primesc PM de genul "x nu imi da arma" . Daca vreti sa primiti arma nu faceti spam pe chat,dati /w unei persoane . Daca cineva iti da arma atunci ii dai si tu inapoi . ESTE FOARTE SIMPLU ! Armele se dau in masina in drum spre war si se accepta in momentul cand coborati pe turf . Armele NU se dau in fata la HQ,NU se dau pe turf !

Incepand de maine ( luni ,18.10.2015 ) voi incepe sa sanctionez la waruri pe cei care nu sunt la backup si mor aiurea . Daca vrem sa luam orasul trebuie sa fie ordine si disciplina,nu sa faca fiecare ce vrea !

PS : Am invoit pe toti cei care nu au participat astazi la sedinta,chiar daca au facut invoire sau nu . Tineti cont ca membrii care nu au venit astazi mai au disponibila O SINGURA INVOIRE in aceasta saptamana de waruri !

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

Hai salut, ce faceti? Am venit si eu de la liceu, am dormit oleaca, am mancat si acum am intrat la pc, lejer, maine nu fac scoala ca e ziua scolii plm.

 

# ne auzim la warr-uri, poate luam 4/4 daca sunt on :>

Link to comment
Share on other sites

Dedicatie speciala de la seful suprem pt astia care il baga pe salam la waruri :

https://www.youtube.com/watch?v=7ON0iKXVUPw + https://www.youtube.com/watch?v=-FdojaqdqZs + https://www.youtube.com/watch?v=GD3VsesSBsw + https://www.youtube.com/watch?v=KrgxQp_m75g = BEST

Iar pentru astia care vor sa o arda pervers : https://www.youtube.com/watch?v=GRxofEmo3HA - va recomand aria cu " Toamna "

Link to comment
Share on other sites

Neata, care-i treaba? Abea m-am trezit si eu, nu m-am dus la liceu ca is zilele scolii..mai bine asa. Diseara avem warr-uri destul de grele, poate reusim macar sa pastram turfurile de la verdant.

 

Uitati aici ceva actiune de la warr-urile de aseara, m-am filmat putin, daca va place lasati-mi un like / subscribe si/sau un plus unu' la postu' asta, mz :))

 

Edited by kes
Link to comment
Share on other sites

A fost ok ieri, am pierdut deoarece ne-am subestimat adversarul, am intrat prosteste in ei. Macar am lasat verdant fara hq, suntem buni. Ne auzim diseara la war, bafta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.