Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1. Verdant Family - Pig Pen LS: 20:00 - 20:30 (attack)


2. Verdant Family - Glen Park LS: 20:30 - 21:00 (attack)


3. Vietnamese Boys - East Beach LS: 21:00 - 21:30 (defend)


4. Verdant Family - GSB LS(HQ) : 21:30 - 22:00 (defend)



Maine vreau sa fim cel putin cat am fost astazi sa castigam 4/4. Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server. Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Foarte buna activitatea de azi, ma astept in continuare la acelasi lucru din partea voastra pentru ca VDT sunt intr-o situatie proasta cu activitatea si membrii si avem sansa sa luam inca 2 turfuri, o seara buna si ne vedem maine, in numar si mai mare sper.

Link to comment
Share on other sites

Și chiar dacă se întâmpla sa pierdem, nu vă demoralizați și nu ieșiți de pe server sau în cel mai rău caz, din gang. Nu e panică, usor ușor facem sa fie bine.

 

Gata, ma duc la munca, aveti grija de voi, ne auzim diseară pe /f cand dam temelie.

Edited by Rasta Sarmalutza
Link to comment
Share on other sites

Bravo fratiorii ca dati cu Verdant de pamant, cand o sa-mi fac timp de acest joc (dupa sesiune) intru in GSB mafia mea favorita, va pwp!

Link to comment
Share on other sites

Maine, 15.01.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. Verdant Family - Grove Street LS: 20:00 - 20:30 (attack)


2. Verdant Family - Pig Pen LS: 20:30 - 21:00 (defend)


3. Red Dragon Triad - GSB LS(HQ): 21:00 - 21:30 (defend)



Maine ne vedem in aceeasi formula sa castigam 3/3. Noapte buna!


Link to comment
Share on other sites

Buna seara.

Am revenit pe acest joc dupa 1 an si ceva de pauza si am fost in cautarea oameniilor, deosebiti care am stiut ca pot mai mult decat sa fie niste simplii jucatori si anume, niste oameni inteligenti cu personalitate. Gasesc aici un colectiv viu, un colectiv plin de viata si dornic de afirmare, cu o conducere puternica si imi doresc sa facem performanta impreuna, caci unde nu e placere nici daruire nu este.

Din nefericire am avut parte de o veste nu tocmai placuta iar maine cel mai probabil voi lipsi, asa ca va urez succes si doresc ca toti cei de aici, toate obiectivele propuse sa fie indeplinite si tratate cu maxima seriozitate.

 

 

ELMagico

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.