Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bravo băieţii pentru astăzi, toţi aţi fost buni înafară de mine dar nu am ce face. Mai are omu şi zile proaste. Ştiu că deja unii vor să ies din facţiune pentru scor dar sper să vă răzgândiţi pentru că îmi place aici.GG pentru 4/4 mâine. Vă las, noapte bună tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Hellău pipălși! Ce faceți? Diseară war pe Bank LS cu fraierii din GSB! Sper să fim 18+ măcar să le ținem piept, dacă vom fi 20+ ei nu vor avea șanse să câștige!

Ne auzim în game!

Iar provici cearta, bai plodule ?

 

@, Pitic din 41 erau doar 2-3 codati:) Restu eram magicieni cu scheme vechi. A si chiar a fost cea mai buna mafie de pe server, pentru ca am atins aproape recordul lui sNr fara sa avem 20+ codati si fara ajutoare. Cand o sa tragi tu pe jumatate ca mine te las sa comentezi.

Esti cam jalnic, daca tinand cont ca in nici 2 saptamani, in prezent, au luat 8 insi ban.

Putin rekt pentru tine care esti din ``OLDRIFA``, sa nu uitam cand au intrat SKY si sNr in GSB si si-au chemat prieteni:)) Stateau in HQ. Si sa iti mai zic ceva, au luat 2 oras fiindca sNr si Lung s-au milogit la maxim si Anded sa le lase ultimele 4 turfuri, acelea pe care ei nu le puteau castiga nici cu codurile :)

Zi-i sa-ti moara ce-ai mai scump ca s-au milogit. Iar vorbesti/ti nestiind de cauza.
#MaiTerminatiDeAtatPutetiSaFiti?

 

Link to comment
Share on other sites

@RoberT ZEW, bine ca am fost noi codati ma. Ei luau ban pe capete acum si plang pe aici ca noi am fost codati. #FaraComentariiPLS #OLDRIFA49

 

Scuzati daca am deranjat cu acest post.

Edited by Aditssa ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, Pitic din 41 erau doar 2-3 codati:) Restu eram magicieni cu scheme vechi. A si chiar a fost cea mai buna mafie de pe server, pentru ca am atins aproape recordul lui sNr fara sa avem 20+ codati si fara ajutoare. Cand o sa tragi tu pe jumatate ca mine te las sa comentezi.

 

Putin rekt pentru tine care esti din ``OLDRIFA``, sa nu uitam cand au intrat SKY si sNr in GSB si si-au chemat prieteni:)) Stateau in HQ. Si sa iti mai zic ceva, au luat 2 oras fiindca sNr si Lung s-au milogit la maxim si Anded sa le lase ultimele 4 turfuri, acelea pe care ei nu le puteau castiga nici cu codurile :)

zi sa moara ma-ta in chinuri ca m-am milogit de anded ca sa iau orasu? I, maxim era lider pe acea vreme ratatule.

Nu mai plânge. Inca sunteți frustrati pe amaratul asta de joc. Erau 20 de codati+ vaai, ca in vdt nu erau, nu-i asa? Dar de băieții din silent cu v2 nu zici nimic,ei se filmau si erau buni. Shaw la fel. Ce pot sa zic este faptul ca inca suferi ca ati luat wipe. Ggwp

Edited by LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

Salutare lume! GG mâine din nou 4/4 wars, bine că mai prindem şi noi attack-uri. Azi a fost super, la un war am ajuns şi la +4 asta înseamnă că încet încet recuperez. Eu vă las noapte bună! ;)

Link to comment
Share on other sites

Imi place ca o sa reinceapa suferintele din vdt sa se dea mari ca ne tineau hq cand nu era snr si sky. Bravo ba sunteti şăfi.

 

Cat despre lung, daca si ar deschide gura ar lua old vdt mai mult de jumate ban ;(

 

Gg pt 4/4. Noapte-n ştraiță

Edited by Kevinn Huligan
Link to comment
Share on other sites

Hellău pipălși! Ce faceți? Diseară war pe Bank LS cu fraierii din GSB! Sper să fim 18+ măcar să le ținem piept, dacă vom fi 20+ ei nu vor avea șanse să câștige!

Ne auzim în game!

 

Bai plodule, deja ma enervezi.

Sb2322M.png

E paleta, i-am dat 3.3 la pb.

Pot sa intreb cand s-a intamplat asta? Deoarece n-am mai fost la paintball de cand dinainte sa se da wipe la Verdant.

Ma faci pe mine paleta copil mucos ce esti ?

Daca esti asa smecher si bun cum zici tu, cum se face ca pe turf, esti un prapadit ?

Ne scoti ochii zici? Smfm, macar sa ne vedem fata-n fata, zic. Sunt curios daca mai esti asa tare-n gura si arfist, ca pe net.

Reluam, paleta, bai neauzite, bai manca-ti-as, uita-te varule la tine, ( si la asta ma refer, si-n real si-n joc ) dupa imi faci mie caracterizare.

Asa ca, fa pasi, nu imi mai adauga numele, ca tot un 0 / ramai.

Link to comment
Share on other sites

Bravo băieţii pentru astăzi, ne-am descurcat binişor!

Care mă ajută şi pe mine cu nişte arme, chiar nu pot să dau de ele. Primele arme din videoul ăsta, alea hd! Mulţumesc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.