Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine vreau sa fim cat mai multi online inca de la primul war pentru ca daca o sa avem o activitate buna o sa putem sa luam chiar si HQ Bratva. #LSVERDE

Link to comment
Share on other sites

Cine nu vine maine la war'uri e demis . #ls verde

PS : Pai de acum o sa avem war'uri pe hq verdant mai baieti,daca nu iau ban codatii aia infecti ( se stiu ei ) nu putem sa ii prindem cand abuzeaza sa le dam un 3/3 ? Zic si eu ...

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

@@uSp, am retras pentru lord.

 

In fine, #LSVERDE.

 

http://imgur.com/a/BT9wy

 

Astept oferte in alte mafii =)))

Ai retras tu, dar ca baiat corect ce e el, face schema ce nu-i mai retrage " injuratura nu se iarta ". Lord esti un prost.

 

Deci pentru toti, nu mai abuzati prostilor, ca Coke e frustrat ca e tinut in HQ si face post la tot ce prinde, facand stream.

Deci ce prindeti post la toti, asa-i place lu nenea Coke, asa jucam si noi. Daca nu-i place sa joace cu 20 de membrii, o sa joace cu 10.

Link to comment
Share on other sites

GG pentru LSVERDE. Totusi nu trebuie sa ne culcam pe o ureche, trebuie sa fim la fel de activi daca vrem sa pastram orasul verde.

Edited by uSp
Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca ati cucerit LS-ul. Ce pot sa zic, felicitari pentru aceasta victorie mirobolanta, meritati pe deplin felicitarile mele si tot efortul depus de aceasta factiune minunata s-a vazut, lunile intregi de waruri adevarate, cu factiuni pline si puternice si-au aratat in aceasta zi minunata rodul. Sper sa mentineti LS-ul in continuare deoarece sunteti de apreciat!muie ba,old vdt povver, slabilor, daca nu erati pupincuristi nu luati ls-ul nici pana in 2017.

Link to comment
Share on other sites

Iar ai venit ma sa plangi pe aici? Vai de viata ta.

da, treci si suge in continuare. vai de viata mea si mereu cand dau un reply aici esti on, iesi in pl de disperat.

Edited by T E D
Link to comment
Share on other sites

da, treci si suge in continuare. vai de viata mea si mereu cand dau un reply aici esti on, iesi in pl de disperat.

Pai normal terminatule, cand te vad ca esti asa frustrat si plangi aici, normal ca vin si-ti dau reply, sa te duci drq.

Zici de mine? Pai cum facem, ca ai stat in fiecare zi, si te-ai uitat la turf, vrei sa te mint? Zic sa taci, ca te faci de kkt.

Link to comment
Share on other sites

Pai normal terminatule, cand te vad ca esti asa frustrat si plangi aici, normal ca vin si-ti dau reply, sa te duci drq.

Zici de mine? Pai cum facem, ca ai stat in fiecare zi, si te-ai uitat la turf, vrei sa te mint? Zic sa taci, ca te faci de kkt.

asa e serifule ca altceva n-am de facut. nu ma joc dar stau si ma uit la turfuri zilnic ca plm. ba nene prost mai esti sa mor..

Link to comment
Share on other sites

asa e serifule ca altceva n-am de facut. nu ma joc dar stau si ma uit la turfuri zilnic ca plm. ba nene prost mai esti sa mor..

Csf, n-ai csf. Bye bye.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru aceasta performanta, GSB este din nou o forta pe server, asa cum merita sa fie!

Poate nu ma stiti, dar am fost si eu un mic rank 4 aici, sper ca nu deranjez...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.