Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine, 25.07.2016, intre orele 13:00 - 15:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.


bbMOCCI.png

Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.



! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile.

Edited by AIM Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

Maine, 26.07.2016, intre orele 13:30 - 15:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

z6VzZMA.png

Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.



! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile.

Amenzi wars 25.07.2016:

Dr.Poc - Amenda $5.000

.masK - Amenda $5.000

AlexDOUD - Amenda $5.000

Askhanar - Amenda $5.000

KingZeus - Amenda $5.000

Aveti 24h la dispozitie sa platiti si sa postati amenzile in acest topic urmand modelul de postare. Cine nu plateste si posteaza amenda in 24h o sa fie sanctionat cu Faction Warn.

Amenzile se posteaza in acest topic: CLICK

Timp pana 26.07.2016 ora 20:29

Edited by AIM Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

 

Ca tot v-am spus ca va pun 1-2 poze cum am prins-o pe fosta gagica ca m-a inselat cu altul , le voi pune mai jos pozele .

Deci totul a inceput cand am sunat-o intr-o seara si in loc sa imi inchida mi-a rasp si timp de 10 sec eu am auzit-o ca se f... cu ala si dupa mi-a inchis .

Deci cat de nesimtita sa fii sa faci asa ceva ?

Oricum mi-am sunat vreo 2 prieteni sa ma ajute cu problema asta . Pe unul l-am pus sa o urmareasca pe fata aia intr-o seara si ca ii dau 20 lei daca ma ajuta cu problema asta . Nu ca el vrea 10 , ca ne stim de multa vreme si ca eu l-am mai ajutat si alte chestii .. Si tot 20 i-am dat ca s-a chinuit omu sa ma ajute .

Eu de asemenea cu celalalt prieten ne-am costumat . Eu acasa am o cagula cum au astia de la D.I.I.C.O.T sau S.P.I.R etc si i-am mai facut si lui rost de una si de asemenea eu mi-am luat si o geaca de la FBI si niste pantaloni militari .

Asta era din Aparatorii Patriei ( Bucuresti ) si ala ne datea noua mesaje unde si in ce fel , ca se tineau de mana etc ...

Eu cu alalalt am stat sa ajunga pe la o zona din asta mai retrasa , cam pe langa spitalul Bagdasar Arseni .

Vb cu ala cum sa facem si in ce fel si pana la urma ne-am hotarat cum .

Amantu lu aia era pe partea stanga si gagicamea pe partea dreapta .

Noi ne-am hotarat ca asta al meu sa il ia pe ala sa il duca deoparte si eu la fel sa fac cu aia .

Se duce asta si il ia pe amant gramada si il duce de acolo pe partea stanga si incepe aia ca : Aa , ce ai cu el ??

Altceva nu a mai spus fiindca eu am venit prin spatele ei si i-am pus mana la gura si am luat-o de sold si am dus-o dupa un bloc sa vorbesc cu ea .

Unu pe o parte si celalalt pe alta :))

Dupa ce am ajuns dupa bloc-ul ala , mi-am dat cagula jos si a ramas cam prea mirata :)) Dupa ia si ceartate ca ce inseamna asta , ca etc ...

Ala s-a mirat si a pus asa o intrebare mirata ca cica : FBI ?? :O

In fine .. Nu ma intereseaza daca a ramas sau nu cu ala , eu unul am terminat-o cu ea .

Am exagerat si eu cu chestia asta cu cagula si altele , da sa vada si ea si sa povesteasca si la altele cu cn a avut de a face :))

La inceput ne-am gandit la descindere la ea acasa ca statea singura dar nu aveam voie .. Intri peste om in casa cu cagule , nu prea e in regula :))

Nici ce am facut eu nu a fost in regula , ca daca ne vedea un om si suna la 112 ne duceam pe p... :))

In fine , uitati pozele :

KzjtmVy.jpg

 

gVC0uP4.jpg

 

Astea sunt facute recent , acum 3 - 4 zile .. Dar la fel am fost imbracat si cand i-am facut o surpriza lu aia :)) Aceeasi jacheta , pantaloni , cagula .

 

Snipi a înnebunit din nou?? mai ști când nu ai avut un leu schimbat sa Îți iei doar la facultate? ?
Link to comment
Share on other sites

Maine, 27.07.2016, intre orele 13:00 - 15:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.


qsB0yXq.png

Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.



! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile.

Link to comment
Share on other sites

Servus! Astazi va astept in numar cat mai mare prezenti la wars. Vreau sa luam si astazi 4/4 si ne trebuie si prezenta mai mare. Haideti sa facem LS Verde mai repede caci este pacat de noi. Potential avem doar ca ne cam bate activitatea. Daca am fi mereu 35+ on la wars am da magie pe paine ;) Sper sa fie activitate si astazi.

Link to comment
Share on other sites

@@K A Y, uelcam mai friend! Sper sa ne intelegem cat de cat bine :))

 

 

Haideti sa fim si maine 35+ si sa incheiam saptamana corect, corespunzator, aferenta activitatii noastre. Maine sunt wars usoare spun eu. Doar sa ascultati si sa ne ajutam intre noi ca restul este simplu. Daca o sa prindem de Duminica cate 2x wars intr-o saptamana o sa fie LS Verde. Cred ca cu totii ne dorim asta dar aici avem nevoie ca toti membrii sa vina la wars, sa fie cat mai putine invoiri s.a.m.d. Nu Liderul face factiune ci membrii! Eu sunt ajutorul vostru iar voi al meu. Haideti sa ducem pana la bun sfarsit ceea ce ne-am propus. Imposibil nu este, nimic nu este imposibil. Sper sa facem treaba buna si maine sa incheiem saptamana cum trebuie si dupa avem si liber 2 zile jumate, Stranduri, Party-uri, Femei, Droguri :)) Fiecare dupa posibilitati si varsta acum :))

 

Hai v-am salutat si sa intrati maine la wars! Vreau sa vad maxim 2 cereri de invoire!

Pwps!

Link to comment
Share on other sites

@@K A Y, uelcam mai friend! Sper sa ne intelegem cat de cat bine :))

 

 

Haideti sa fim si maine 35+ si sa incheiam saptamana corect, corespunzator, aferenta activitatii noastre. Maine sunt wars usoare spun eu. Doar sa ascultati si sa ne ajutam intre noi ca restul este simplu. Daca o sa prindem de Duminica cate 2x wars intr-o saptamana o sa fie LS Verde. Cred ca cu totii ne dorim asta dar aici avem nevoie ca toti membrii sa vina la wars, sa fie cat mai putine invoiri s.a.m.d. Nu Liderul face factiune ci membrii! Eu sunt ajutorul vostru iar voi al meu. Haideti sa ducem pana la bun sfarsit ceea ce ne-am propus. Imposibil nu este, nimic nu este imposibil. Sper sa facem treaba buna si maine sa incheiem saptamana cum trebuie si dupa avem si liber 2 zile jumate, Stranduri, Party-uri, Femei, Droguri :)) Fiecare dupa posibilitati si varsta acum :))

 

Hai v-am salutat si sa intrati maine la wars! Vreau sa vad maxim 2 cereri de invoire!

Pwps!

Ce profund. Ne vedem la waruri, sper sa scap de la snspa mai repede ca am de plătit o taxă .
Link to comment
Share on other sites

 

Stiam ca aici o sa se ajunga, daca altii umbla numai dupa functii nu sa-si ajute prietenii e normal, ieri le-am zis pe /c lucru asta si mi-a sarit tot GSB-u in cap in frunte cu anonimu ala de Kenon, Coke ameninta ca-si aduce codati ca sa ne bata, pai du-te nene si adu codati ca oricum nu iei LS-u cu toti codatii tai, n-ai ce frate nu suntem uniti si asta e, cica suntem o gasca, suntem pe dracu ca ne batem intre noi si apoi logic ca ne si certam.
 
@, El s-a bagat singur boss nu l-am bagat noi, eu n-am zis nimic de el pe /c ieri dar el a inceput sa ameninte cu codatii, csf..
 

anonimul ala de Kenon :)).. Ma dezamagesti ma nebunule, macar nu mai manca cacat, ok ? Din cate stiu eu cand a murit Esquire ai zis pe /c ceva legat ca nu isi mai baga codu, suferinte peste suferinte.. Dupa tot tu ai continuat ca nu suntem uniti si nu stiu ce . Ai uitat ma nebunule cand iti dadeam cu Ak din picioare si rupeai reportu pe mine ? Sa-ti aduc aminte cat de fericit erai ca am luat ban pt wswitcher care acum este permis ? ia uite mi-ai dat si + :))https://forum.b-zone.ro/topic/13078-green-street-bloods-inactivitate-inactivity/page-76#entry4336788

Edited by AIM Kenon
Link to comment
Share on other sites

 

 

anonimul ala de Kenon :)).. Ma dezamagesti ma nebunule, macar nu mai manca cacat, ok ? Din cate stiu eu cand a murit Esquire ai zis pe /c ceva legat ca nu isi mai baga codu, suferinte peste suferinte.. Dupa tot tu ai continuat ca nu suntem uniti si nu stiu ce . Ai uitat ma nebunule cand iti dadeam cu Ak din picioare si rupeai reportu pe mine ? Sa-ti aduc aminte cat de fericit erai ca am luat ban pt wswitcher care acum este permis ? ia uite mi-ai dat si + :))https://forum.b-zone.ro/topic/13078-green-street-bloods-inactivitate-inactivity/page-76#entry4336788

 

Lasa l ba pe nolife in pace ca e prea prost. El sufera ca s altii codati, dar el nu vede ce e la.el in factiune de întorc scoruri de 6-0 ;) acolo nu mai sunt codați.

Link to comment
Share on other sites

Lasa l ba pe nolife in pace ca e prea prost. El sufera ca s altii codati, dar el nu vede ce e la.el in factiune de întorc scoruri de 6-0 ;) acolo nu mai sunt codați.

Stiu ca esti fanu' meu

 

@, Ok, e alegerea ta n-are rost s-o mai lungim, eu am refuzat sublider GSB ca sa raman in VDT sa-mi ajut prietenii poate sa-ti confirme Sidorov asta, ca dupa ce a luat lider m-a sunat sa merg sublider, asta asa ca fapt divers. Cat despre faptul ca m-am luat de un coleg de-al tau pe /c, la cine te referi ? daca te referi la Esquire da m-am luat pentru ca e un codat infect si sti si tu asta, nu-mi spune mie ca ala joaca corect am pretentii de la tine totusi... , iar daca te referi la anonimu ala de Kenon nici nu stiam ca mai exista cu atat mai putin ca e si in GSB, pana ce l-am vazut pe kill log deci n-aveam cum sa ma iau de el pana ce nu s-a luat el de mine si a inceput sa ma injure ca si-a adus el aminte de acu 2 ani cand dadeam report pe el sau cand dreq a fost. Si de ce am merge noi GSB ? in SP s-au strans baietii de luni bune inca de cand era Spawn lider, tu ai sublider acolo de o luna, in plus uita-te ce membri sunt in SP si ce membri sunt in GSB (no offense, ma refer aici la cat de vechi sunt in AIM cei din SP si cat de vechi sunt cei din GSB).

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca esti fanu' meu

 

@, Ok, e alegerea ta n-are rost s-o mai lungim, eu am refuzat sublider GSB ca sa raman in VDT sa-mi ajut prietenii poate sa-ti confirme Sidorov asta, ca dupa ce a luat lider m-a sunat sa merg sublider, asta asa ca fapt divers. Cat despre faptul ca m-am luat de un coleg de-al tau pe /c, la cine te referi ? daca te referi la Esquire da m-am luat pentru ca e un codat infect si sti si tu asta, nu-mi spune mie ca ala joaca corect am pretentii de la tine totusi... , iar daca te referi la anonimu ala de Kenon nici nu stiam ca mai exista cu atat mai putin ca e si in GSB, pana ce l-am vazut pe kill log deci n-aveam cum sa ma iau de el pana ce nu s-a luat el de mine si a inceput sa ma injure ca si-a adus el aminte de acu 2 ani cand dadeam report pe el sau cand dreq a fost. Si de ce am merge noi GSB ? in SP s-au strans baietii de luni bune inca de cand era Spawn lider, tu ai sublider acolo de o luna, in plus uita-te ce membri sunt in SP si ce membri sunt in GSB (no offense, ma refer aici la cat de vechi sunt in AIM cei din SP si cat de vechi sunt cei din GSB).

ai refuzat sublideru ca stiai ca faci si cu el - , macar gandesti logic sa il lasi pe unu capabil
Link to comment
Share on other sites

@, Noi am vorbit sa ne strangem in SP inca de cand era Spawn lider si sa ajungem sa fim in formatie completa cand urma sa ia Cristi liderul , intre timp tu ai decis sa mergi sublider la Sidorov nici-o problema dar inca din prima zi in care am vorbit treaba aia cu Sidorov si am zis sa nu intru la un war cu voi ati facut exact pe invers , noi am incercat sa ne intelegem amiabil si targul acela inca e deschis dar daca voi vreti sa ne tiganim pe turf , pe /c , pe forum si pe unde ne mai prindem n-am ce sa fac mai mult.

@@AIM NewLife,Trebuie sa fim noi mai cumpatati , poate din postura noastra lucrurile sunt clare dar ei inca spera la oras deoarece au un gang decent cu activitate buna, ce nu vad ei aici este ca daca am lucra impreuna si nu unii impotriva altora am realiza ceva memorabil.

@,@@AIM NewLife,Amandoi ati renuntat la functii sa ajutati colectivul ,clanul si prietenii in general si am apreciat asta la voi ca persoana dar zic eu ca n-are rost sa ne spalam rufele in public , ce ziceti ?

@@South LuNg,Nita si CMD-ul magic a venit sa-si dea cu parerea despre codati ;) ;)

@, Tu inafara ca esti prieten cu coke si membru GSB esti total pe dinafara in discutia asta so...poate mai inveti niste LoL ca ultima prestatie a fost X_X

 

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, Surpriza, si mie mi-a spus Sido daca vreau sa vin sa-l ajut si i-am promis lui si lu` Sartor ca vin aici sa ajut. Am ramas VDT sa il ajut pe Nower sa cucereasca LSul si dupa am venit aici pentru ca asa am promis. Si tot asa ca fapt divers am refuzat foarte multe sanse la sublider doar ca sa-mi ajut prietenii ;). Astept sa vad cum luati 3/3. A da, uita-te la tine in factiune, dupa sa vi aici si sa-mi zici mie ca ala e codat.

@, Dupa cum vezi, membri tai incep sa vorbeasca aiurea. Pe [ /c ], Newlife si Wlay au inceput sa se ia de x si y. Inainte imi plangeau multi ( Ii stii de cand erai prin AIM ) ca ala are cod, x cod, y cod. Deci ? Am vorbit despre faza cu SP, inca sper ca ai inteles cand o sa vin.

* Haideti sa nu ne mai discutam aici, nu de alta dar vine Seficu si imediat luam 3/3 pentru Instigare la cearta.

Edited by AIM Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

@, Ok eu nu voiam scandal dar vad ca tu o ti pe a ta sus si tare cu amenintarile, bine boss astept sa iau 3/3 ma doare-n qur, oricum mi-am luat secunde de la Esquire ala prin gard si cand nu ii se vedea skinu de m-a spart acu' ca o sa iau 3/3 ce mare branza... sper sa fi fericit ca o sa iei orasu cu codatii pe care ai zis ca-i aduci in rest ce sa-ti doresc mai mult.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

@,Vorbele ca vorbele ca si tu il acuzai pe Phax de diverse chestii Vineri dar nu asta conteaza, faptele conteaza deoarece am avut o intelegere ca intre prieteni care a fost incalcata la putin timp dupa si asta a dus la certurile astea de acum :|

Link to comment
Share on other sites

@, Practic membri din SP au inceput sa spuna primii ca x are cod, eu am spus un adevar :( Intelegerea a fost incalcata de ceva timp:(

@@AIM NewLife, Mai citeste de cateva ori, poate te prinzi. Chiar as vrea sa stiu unde te simti amenintat in ce am scris eu :)) Ca vine Seficu si luam 3/3 sau ca astept sa luati 3/3 orase?

Edited by AIM Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

@,Si cand zike Sky de tine ce zici tu de Phax tot adevar e sau cum :)) ? Daca au inceput ai mei pune-i tu capat dar in schimb intru azi pe forum si vad ca va certati la discutii SP.

Edited by AIM Denis
Link to comment
Share on other sites

@, Nu-mi bat capu boss, stiu unde ai vrut sa bati, ca si noi avem codati, apai daca tu nu sti parerea mea despre codati imi pare rau, nu mai stau sa reiau de 100 de ori chestia cu codatii, indiferent din ce gang ar fi ei, sper sa ia ban TOTI indiferent de factiune si indiferent ca mi-s prieteni si sa dea canceru-n ei, na daca tot ai vrut am mai repetat-o odata.

Link to comment
Share on other sites

@, Am facut doar un post ca sa-i bag mintile in cap, stii si tu ca puteam sa ma iau de el si sa-mi bat putin joc de el, dar nu mai am chef de copilarisme, iar intre timp domnisorul Dr. Love a spus mai multe despre mine, pare-mi-se ca imi ofera mai multa atentia decat ii ofer eu lui =))

@@AIM NewLife, Aceeasi parere, acum termina ca nu are niciun rost sa ne certam intre noi. Si nu te-am amenintat :) Seficul este AllenMinyo. Si cu ``abea astept sa luati 3/3`` m-am referit la cele 3 orase :)

Edited by AIM Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

Cu ce ma fac de ras ma nolife ? ca eu am 400 de waruri si tu 1200 ? :)))))) Pleaca drc ca tu te cam faci ma printule

@, Eu insist sa-ti vezi de treaba ta :*

Edited by AIM Kenon
Link to comment
Share on other sites

@, Patroane, totul a inceput de la Kenon. Daca nu vorbea aiurea nu se ajungea la cacatul asta de cearta. A inceput sa sufere pe /c sa ne vedem de orasul nostru ca VOI ne lasati pe noi sa castigam in LS. Newlife a luat partea intregii factiuni spunand ca mai bine ne strangeam TOTI in SP, decat sa jucam unii impotriva celorlalti. De la vorbele astea s-a ajuns la o rusine de scandal. Voi singuri trageti concluziile. Ne auzim in joc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.