Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,Si cand zike Sky de tine ce zici tu de Phax tot adevar e sau cum :)) ? Daca au inceput ai mei pune-i tu capat dar in schimb intru azi pe forum si vad ca va certati la discutii SP.

viorele, nici nu stiu cum sa te strig, ori denis camuflaj ori viorel.

Cat timp joc curat, vorbesc. Cand o dau pe nesimtite,imi vad de ale mele :*

App,mai bine joc cu cmd decat sa mi vand un rinichi ca sa cumpar v2 ;) ca unii

Edited by South LuNg
Link to comment
Share on other sites

@@Wladyslaw, A inceput de la mine ? Eu cred ca voi vreti demonstratie video cum a inceput varu Newlife sa spuna de Esq ca nu ma da cu codu :)) Dupa ai inceput tu sa spui de coke sau nu stiu de cine spuneai ca au venit LS pt functii, nu mai incercati sa ma acuzati pe mine de toate cacaturile spuse de voi :P

@, ahhh da, atunci el e rege :))

@@South LuNg, shhh, dupa stie lumea mai multe

Edited by AIM Kenon
Link to comment
Share on other sites

Topic Closed pentru o perioada nedeterminata de timp!

 

@Coke, ai facut N posturi pe aici dar un +1 la Anunturi importante cu Wars de maine nu ai facut..

Link to comment
Share on other sites

Din acest moment, cine o sa mai faca posturi aiurea in acest topic (Instigare la cearta/ posturi facute de persoane care nu sunt in aceasta factiune) o sa fie sanctionata in functie de caz, de catre mine (daca face parte din factiune) si de catre moderatorii forumului (daca nu fac parte din aceasta factiune).

 

 

Astazi, 02.08.2016, intre orele 13:00 - 14:30 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

aYmrdqQ.png

Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.



! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile.

Link to comment
Share on other sites

@, Le-ai postat in topicul "Anunturi importante" deja. Am postat si eu aici deoarece am redeschis topicul si ca sa nu fac +1 la posturi doar pentru acea instiintare am zis ca sa va reamintesc ca avem wars maine ;) .

PS: #SidorovTheBestCheaterOnRPG1 =)))

Link to comment
Share on other sites

Maine, 03.08.2016, intre orele 13:30 - 15:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

AHGVrQ2.png

Cine nu face minimul de 1000 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.



! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile.

Link to comment
Share on other sites

@@K A Y, Si mie imi place avatarul meu :)) Cred ca de-asta l-am si pus, no? Ai +1 pentru curiozitate :))

PS: Ce sa fac we.. daca am uitat sa opresc V3-ul.. de acum o sa fiu mai precaut =))

#NoCheatsPlease!

 

MAINE VREAU SA FIM TOTI ONLINE! SE PARE CA V-ATI CAM LUAT-O IN CAP UNII SI NU MAI VENITI LA WARS. Incepand de astazi de la ora 12:59 sanctionez tot asa ca ati face bine SA VENITI la WARS!!!!

Link to comment
Share on other sites

Amenzi wars 03.08.2016:

Braxton - Amenda $5.000

Garret. - Amenda $5.000

Helper.[MONDIAL] - Amenda $5.000

Wales - Amenda $5.000

SlowDown - Amenda $5.000

z1zstar - Amenda $5.000

mmicugaby - Amenda $5.000

.masK - Amenda $5.000

Squatch - Amenda $5.000

Sharawy - Amenda $5.000

Ragnar - Amenda $5.000

Aveti 24h la dispozitie sa platiti si sa postati amenzile in acest topic urmand modelul de postare. Cine nu plateste si posteaza amenda in 24h o sa fie sanctionat cu Faction Warn.

Amenzile se posteaza in acest topic: CLICK

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Maine, 03.08.2016, intre orele 13:30 - 15:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

AHGVrQ2.png

Cine nu face minimul de 1000 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.



! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile.

 

Edited by AIM Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

Maine, 04.08.2016, intre orele 13:00 - 15:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

swIfzIw.png

Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.



! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.