Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Gata si cu unbanu :D , astia nu sunt bine cu capu imi dau ban degeaba :) , si cand voiam si eu best :D

Link to comment
Share on other sites

Maine, 31.08.2016, intre orele 13:00 - 15:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.


KFMAFbP.png

Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.



! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile.

Link to comment
Share on other sites

Aveti grija, se uita fanii din tribune

312fcxs.png

Ba frate, daca nu puteti intra puneti demisia, ocupati locuri degeaba in mafie, macar intrati si stati pe turf, muriti dar macar stati la influenta.

Edited by RW Sprite
Link to comment
Share on other sites

@, nu cred ca sunt un fan, am facut parte din aceasta mafie, am reusit sa fiu subliderul/liderul acestei mafii, cred ca am si eu dreptul "sa-mi spal ochii" pe la topicul de discutii.

 

 

 

 

 

PS: puteti sa dati si report daca vreti.

Link to comment
Share on other sites

Programul de waruri a trecut înapoi la cel de toamnă, respectiv warurile vor avea loc între orele 20:00 și 22:00.

Atacurile se vor putea da între orele 22:30 și 19:30.

 

 

The war schedule has been moved back to the autumn one, respectively wars will take place from 20:00 to 22:00.

Attacks will be given between 22:30 and 19:30.

Link to comment
Share on other sites

War-urile o sa incepa de pa 12.09.2015

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 09.09.2016, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

 

 

IgXKs3m.png

 

 

Cine nu face minimul de 900 secunde o sa fie considerat absent.

Incercati sa va conectati mai repede sa prindeti loc pe server.

 

! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

* Toate warurile sunt obligatorii.

 

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile.

 

 

Imi cer scuze pentru eroarea aceasta cu data inceperii warurilor dar adminii nu mai stiu sa ne anunte si pe noi cand dau drumul la wars sau macar o idee asa cam pe ce data incep, nimic. Intrebam pe Forum, intrebam pe /LC si iar, nimic, inca putin si imi spunea scriptul "No Signal"

Edited by A I M Sidorov
Link to comment
Share on other sites

Salut, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem. Cu majoritatea dintre voi ma stiu din celelalte gang-uri, dar nah, un +1 pe aici nu merge. Hai ba cu spam-ul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.