Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pacat ca nu mai sunt timpurile alea cand stateam 2-3 ore la PC si din orele alea 40% stateam pe samp, 40% vorbeam pe forum la discutii si 20% vorbeam pe skype, ca dupa ieseam afara si mai intram in casa a 2-a zi :(

A fost frumos, cat a durat..

Link to comment
Share on other sites

Felicitari @Kelton.

Astazi dupa 83 de zile faine, alaturi de niste oameni minunati mi-ai dat raspunsul inculpator. 

Repet, niciodata nu am avut cod. Dupa 2 ani si jumatate, multumiri speciale iamgold, care dupa mine esti cel mai corupt admin.( tu si inca cativa)  lasa ca vine si vremea voastra, vi si-mi dai ban pentru norecoil

Dovezile lui IamGold: 

 

 

 

Dovezle mele( mentionez m-am filmat, pentru a dovedi ca nu am norecoil) 

 

 

 

 

Atat am avut de spus, m-am filmat si degeaba. m-am filmat, nu stiu ce pula mea ar mai fi trebuit sa fac.

Fratiori mei, cei care mi-ati fost aproape va pupa fratele fanica, cu bune si cu rele.

Anunt retragerea mea de pe server!

Link to comment
Share on other sites

On 03.09.2017 at 11:39 PM, Fanica said:

Felicitari @Kelton.

Astazi dupa 83 de zile faine, alaturi de niste oameni minunati mi-ai dat raspunsul inculpator. 

Repet, niciodata nu am avut cod. Dupa 2 ani si jumatate, multumiri speciale iamgold, care dupa mine esti cel mai corupt admin.( tu si inca cativa)  lasa ca vine si vremea voastra, vi si-mi dai ban pentru norecoil

Dovezile lui IamGold: 

 

 

 

Dovezle mele( mentionez m-am filmat, pentru a dovedi ca nu am norecoil) 

 

 

 

 

Atat am avut de spus, m-am filmat si degeaba. m-am filmat, nu stiu ce pula mea ar mai fi trebuit sa fac.

Fratiori mei, cei care mi-ati fost aproape va pupa fratele fanica, cu bune si cu rele.

Anunt retragerea mea de pe server!

in vdt țineai deagle-ul invers și acum mare zmeu. ne mai auzim

Link to comment
Share on other sites

On 23.09.2017 at 10:05 PM, Almond said:

Votati Ficus.JUPANU, multumesc! https://www.rpg.b-zone.ro/players/poll/79/statistics

De ce l-am vota, e un necunoscut care nu a mai realizat nimic de la acel rank 5.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.