Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, Tiba Emilio said:

S-ar putea face ceva frumos cu factiunea asta, dar cat timp e DJCobra nu prea  se poate nimic "frumos" ... vointa 0

Nu-ti convine esti liber sa pleci prietene... Chiar nu va inteleg ma jur, ce vrei sa faci cu 23 de membri dintre care maxim 15 iti vin la war versus 30 de membri dintre care 25 sunt la war, sa fim seriosi... 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Bulaie ToV said:

Sper ca sunteti constienti ca nu prea avem sanse momentan, warurile de saptamana asta sunt mai mult pentru a scapa de inactivi.

Oricum degeaba faci asta, curand o sa devina war-urile inactive deaorece incepe perioada sarbatorilor, begeaba o sa scapi acum de membrii inactivi ca dupa vacanta toti o sa fie exacat ca si acum, te chinui degeaba acu dupa parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K A A N said:

Oricum degeaba faci asta, curand o sa devina war-urile inactive deaorece incepe perioada sarbatorilor, begeaba o sa scapi acum de membrii inactivi ca dupa vacanta toti o sa fie exacat ca si acum, te chinui degeaba acu dupa parerea mea.

 

Nu e degeaba, dupa cum ai vazut deja avem rezultate, nimeni nu ne dadea sanse ca o sa luam un turf. Mai sunt 2 saptamani de wars fara asta, se poate face ceva.

Link to comment
Share on other sites

Haide-ti cu totii, Mos Craciun BESTIAL ( Lider TTB RPG2 ) Poate intra si in casa ta. 3.000 GOLD la GIVEAWAY, tu poti Castiga !!!  EXTRAGERE LIVE la 800 Abonati!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Facem si noi ceva cu mafia asta? Macar ne putem da silinta sa facem ceva? Inteleg, aveti job-uri dar hai sa ne facem si putin timp sa ajungem la war-uri...  am inteles, lipsesti odata, de doua, trei ori dar deja cand tu stai doar pentru rank si te ofensezi cand pierde mafia nu e okey... Alti cum pot ajunge iar alti nu? 

Link to comment
Share on other sites

On ‎1‎/‎7‎/‎2019 at 9:12 PM, KiNNd3R said:

Facem si noi ceva cu mafia asta? Macar ne putem da silinta sa facem ceva? Inteleg, aveti job-uri dar hai sa ne facem si putin timp sa ajungem la war-uri...  am inteles, lipsesti odata, de doua, trei ori dar deja cand tu stai doar pentru rank si te ofensezi cand pierde mafia nu e okey... Alti cum pot ajunge iar alti nu? 

Am incercat de multe ori sa fac ceva, chiar si in momentul actual incerc sa vorbesc cu diferiti playeri pe care ii consider buni pentru a ne ajuta. Nu vin la war deoarece nu vreau sa-mi fac nervi si sa incep sa sanctionez din cauza ca codurile sunt prea evoluate si greu de depistat.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, AIM DJCobra said:

Am incercat de multe ori sa fac ceva, chiar si in momentul actual incerc sa vorbesc cu diferiti playeri pe care ii consider buni pentru a ne ajuta. Nu vin la war deoarece nu vreau sa-mi fac nervi si sa incep sa sanctionez din cauza ca codurile sunt prea evoluate si greu de depistat.

Am inteles. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.