Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Te vazui , auziti cunoasteti pe cineva care se pricepe in PhotoShop si ma poate ajuta cu o semantura ?

 

 

 

 

 

PS : VESTI BUNEEEEEE , AM VORBIT CU BOBO SI A ZIS CA MAINE SE REZOLVA :X:X:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

daca revine doar luni cum zic unii, sunt dispus sa tin eu azi un server unde daca e sa intram :) asa for fun sa ne jucam ... daca careva va pricepeti mai bine eu tin serveru pana luni :) am un Amd Athlon dual core 6000+ ... 4 GB ram si net RDS ... netu ce e mai slabutz da in rest calculatoru va tine pe toti :)) ce ziceti? ii invitam si pe restu si ... ori ne punem mafii si facem waruri ori dinastea :-??:)

 

PS: am ip dynamic.

Link to comment
Share on other sites

Sa fim seriosi ... era Omega ieri ... era ocupat ... a cazut vineri, daca nici in zilele lucratoare nu sunt oameni acolo, ce te face sa crezi ca e cineva in weekend ?

Link to comment
Share on other sites

Acum voiam sa postez despre sedinta , rolland.

Din cate mi s-a zis , srv probabil se va deschide astazi.

Deci daca se deschide astazi , la ora 19:00 sa fiti prezenti.

Daca nu se deschide azi , vom face sedinta in ziua in care se va deschide srv , la ora 19:00.

Daca se deschide maine , vom face maine . Daca se deschide luni , vom face luni.

Sper ca ati inteles.

 

Y/M : gabyrjr04 - nu vreau sa-l dati la tot serveru , daca vi l-am dat voua , ok ?

Link to comment
Share on other sites

Clar :) sper sa fie deschis azi la noapte am de gand sa ma lupt :-W=)) Gabb daca te pot sau putem ajuta cu ceva anunta`ne si te ajutam :)

 

 

 

Te sfatuiesc sa-l stergi de acolo ca poate mai dau si altii pe la discutiile noastre :) daca vrea cineva din factiune i-o dam noi personal zic eu :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.