Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Haideti ma baieti, ce dracu facem? Am ajuns sa dea cei din LV attack pe noi ma, iar VTB ne-au luat hq? vtb care sunt pasnicii pasnicilor? Vai de capu nostru. Maine trebuie sa castigam 2/2 ca altfel e grav. De-acum eu decid pe cine invoiesc la waruri. Pe zi se accepta maxim 3 invoiri. Vreau sa fim cat mai multi la warurile de maine. Noapte buna tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 29.06.2016, intre orele 20:00 - 21:30 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

1. Red Dragon Triad - GSB LS - 20:00-20:30 - DEFEND OBLIGATORIU!

2. Vietnamese Boys - Grove Street LS - 20:30-21:00 - ATTACK OBLIGATORIU!

3. Red Dragon Triad - East Beach LS - 21:00-21:30 - DEFEND OBLIGATORIU!

*Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat!

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile din seara aceasta!

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 29.06.2016, intre orele 20:00 - 21:30 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

1. Red Dragon Triad - GSB LS - 20:00-20:30 - DEFEND OBLIGATORIU!

2. Vietnamese Boys - Grove Street LS - 20:30-21:00 - ATTACK OBLIGATORIU!

3. Red Dragon Triad - East Beach LS - 21:00-21:30 - DEFEND OBLIGATORIU!

*Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat!

**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile din seara aceasta!

 

@@Askhanar,Ni la el, ce zici kakaline parca nu mai jucai :))

Edited by AIM Destema
Link to comment
Share on other sites

Incepand de astazi, 30.06.2016, programul warurilor a fost schimbat trecand de la vechiul sistem (20:00-22:00) la unul nou (13:00-15:00) ceea ce priveste orele in care se desfasoara.

Maine, 01.07.2016, intre orele 13:00 - 15:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.


1. Vietnamese Boys - Transfender LS - 13:00-13:30 - ATTACK OBLIGATORIU!
2. The Tsar Bratva - GSB LS - 14:00-14:30 - DEFEND OBLIGATORIU!

3. Verdant Family - East Beach LS - 14:30-15:00 - DEFEND OBLIGATORIU!

*Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat!
**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile din seara aceasta!

Link to comment
Share on other sites

Prin 4/4 la un war tu intelegi doar bine :)) ma refer la tine, e naspa atunci :) iar ceilalti au scos 1/1 sau 0 / pe minus ... nu cred ca-i bine deoarece nu se implica, intradevar avem 2 masini ce ne fura totul ( Sidorov / Esquire ) dar totusi sa incercam sa le oprim :))

Link to comment
Share on other sites

Sa *************** eu pe programul lor de vara ca-mi da toate planurile peste cap

 

Edit by Sidorov: Atentie la limbaj caci poti fi sanctionat atat in game cat si pe forum.

Edited by A I M Sidorov
Link to comment
Share on other sites

Maine, 04.07.2016, intre orele 14:00 - 15:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

1. The Tsar Bratva - Pig Pen LS - 14:00-14:30 - ATTACK OBLIGATORIU!

2. Vietnamese Boys - Richman LS - 14:30-15:00 - ATTACK OBLIGATORIU!


*Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat!
**Accept doar 2 Cereri de Invoire pentru warurile din seara aceasta!

Edited by AIM Esquire
Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, Salut si tie uratule, lasa ca o sa le fur eu 8->

@@Shanker Nebunul, Salut domnule Andrei =:)

Ma pun in pat sa ma culc, ne vedem maine la waruri. Noapte buna ( dimineata )

 

 

! Astazi, 05.07.2016 la ora 13:50 sa fiti toti in HQ pentru waruri

Edited by AIM Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, Salut si tie uratule, lasa ca o sa le fur eu 8->

@@Shanker Nebunul, Salut domnule Andrei =:)

Ma pun in pat sa ma culc, ne vedem maine la waruri. Noapte buna ( dimineata )

 

 

 

! Astazi, 05.07.2016 la ora 13:50 sa fiti toti in HQ pentru waruri

Oricum sunteți niște codați, apropo, am stat astăzi și mă uitam pe YouTube, TOȚI șmecherii serverului se filmează la war cu aim ???, am rămas masca, mâine va postez și eu un clip sa mă admirați
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.