Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Un win cu 15-0 aferent, asa cum ne place noua

 

Adevaraat, adevaraaaaaaat, adevaraaaaaaaat. Se putea si mai bine la scoruri, adica inca mai vad ca sunt minusari prin GSB, dar nu ai cum sa scapi de ei, csf.

Link to comment
Share on other sites

@, Am avut 2-2 baaa, ciorditi, mai ales ca tre sa fac pe unu de 2fw ca s-a sinucis cand avea low, csf csf

 

Daca e King.Vlad, te rog eu sa nu ii faci post, e de-al meu.

Link to comment
Share on other sites

@, Daca isi cere scuze nu fac, daca nu zii sa astepte 2x fw

 

Da ma da, ca mai suntem acum la gradinita sa ne batem pe jucarii. Nu ii fa posturi ca si el are calculator sa filmeze cum iesi de pe turf.

Link to comment
Share on other sites

 

Da ma da, ca mai suntem acum la gradinita sa ne batem pe jucarii. Nu ii fa posturi ca si el are calculator sa filmeze cum iesi de pe turf.

@, Nu am iesit, daca asa sta treaba sa astepte fw

Nu ma intereseaza daca este "de-al vostru" sau nu. Am fost destul de clar, tinem dovezile iar daca unul din VTB sau VDT incep cu posturile pe oricine din GSB abia atunci incepem si noi. Incercam sa luptam in game pe turfs nu pe Website. Ii lasam pe ei sa faca primul pas ca sa vedem ce planuri au. Daca ei asa vor, sa ne luptam si prin posturi este ok, ii dam si noi bataie.

 

La 21:25 Toti in HQ cu arme!

Link to comment
Share on other sites

https://forum.b-zone.ro/topic/306926-portofoliu-drakken-pruty/page-5



sunt bun si la design, nu doar la dm. hai, va pup, lasati pe aici poze


ca le face tata iaw cand are timp si chef, pana atunci


va pup.



Aia pe care o port eu, mama mama, e beleaua belelelor


Link to comment
Share on other sites

Ce ba au fost war-uri azi?

Eu am înțeles că de luni, ma rog iau și io un fw, aia e... Csf

 

Nu se face evidenta azi pentru ca nu s-a anuntat din timp iar multi dintre noi nu am stiut ca avem wars astazi, in plus, nici macar r4+ nu au stat sa dea attack. Uita-te la aplicatii Hunter Team si baga-ma odata.

Link to comment
Share on other sites

Salut, astept o parere si o sustinere pozitiva din partea fiecaruia.. Nu-mi pasa ca nu fac parte din mafie, luati-o ca pe un advertisment daca sunteti prea buni.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sVCGATw4Fg8&feature=youtu.be

 

Am dat comentariu, like, subs, +1 aici, sunt baiat calumea.

Link to comment
Share on other sites

@iAWx, multumesc frumos pentru sustinere si pentru faptul ca intelegi.

@UKnight Rexton, par eu mai codat, dar asta pentru faptul ca nu sunt prea cunoscut, oricum iti multumesc frumos pentru sustinere si pentru faptul ca intelegi.

Vrajeli din'astea am fumat multe, invatati in pana mea sa trageti fara rahatul ala de cod ca deja sunteti penibili, gasesti niste prosti care te cred ca daca filmezi esti curat ;)

Link to comment
Share on other sites

@DenisOtniel, cred ca nu intereseaza pe nimeni ca ai luat tu ban(parerea mea) si mai cred ca ar trebui sa nu umplii forumul cu video-ul tau. Daca vezi ca ai lag(csf windows XP) rezolva lagu :)

Cum eu am luat ban acum 2 ani pentru desync la war si nu i-a pasat nimanui, asa poate ai luat si tu, dar ma indoiesc ;)

Oricum, daca ajungi sa plangi pentru un amarat de joc, gandeste-te ca altii nu o duc de pe o zi pe alta si nu stiu cum sa faca sa iasa din mizeria in care se afla, incearca sa-ti dai seama ca asta e doar un JOC, nu e viata. Te rog nu mai posta aici. E spre binele creierului tau.

Link to comment
Share on other sites

@DenisOtniel, cred ca nu intereseaza pe nimeni ca ai luat tu ban(parerea mea) si mai cred ca ar trebui sa nu umplii forumul cu video-ul tau. Daca vezi ca ai lag(csf windows XP) rezolva lagu :)

Cum eu am luat ban acum 2 ani pentru desync la war si nu i-a pasat nimanui, asa poate ai luat si tu, dar ma indoiesc ;)

Oricum, daca ajungi sa plangi pentru un amarat de joc, gandeste-te ca altii nu o duc de pe o zi pe alta si nu stiu cum sa faca sa iasa din mizeria in care se afla, incearca sa-ti dai seama ca asta e doar un JOC, nu e viata. Te rog nu mai posta aici. E spre binele creierului tau.

 

 

Uita-te la aplicatiile Hunter Team, nab.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.