Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, BBU said:

Hai salutare tuturor, azi am intrat și eu în mafie, sper să cucerim multe turf-uri împreună.

Noroc, sănătate, Kay ajuta! Daca te supăra cineva, îmi zici mie și-l fac plantă decorativa sau mascota. =)) 

Link to comment
Share on other sites

2 prosti cu comportament de zâne maselute, nu uitați sa treceți și pe la verdant, poate au și ei dinți de care nu mai au nevoie, poate reușiți sa va faceți și voi un gard la turf-uri cu dintisorii strânși. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ARMYs ZEW said:

Pentru voi, fanii mei aka suferintele mele preferate.

 

 

Asta am vrut sa o pun si eu la discutii, dar mnooo, esti mereu cu un pas înaintea mea...

 

Hey aloo, Cakay, cel mai slab lider de când e VTB pe server, nu esti in stare de nimic, si îi faci pe astia 2 de sus prosti? Băieții astia au făcut treabă in VTB intr-o luna cat nu ai facut TU ca lider in 9 luni. TU NICI DIN HQ NU IESIEAI.

 

Aviz membrilor din această minunată factiune (special pentru Fănică, neauzitul de 11 ani): Voi vreti posturi, lăsați, va dau posturi de nu le duceți până la capăt. 

 

Ah, mai am o intrebare: Unde vă e Dunmne(zeu)l vostru?

 

Pt fanii mei de aici, se simt ei.

Edited by Paynne
Link to comment
Share on other sites

@K A Y Salut, pasarica. "Atitudine de zana maseluta"...asta inseamna ca vrei sa-ti luam dintii? am eu cateva idei cum am putea face asta.

De cand a venit Haku in VTB, VTB a reusit sa cucereasca 17 turfs....cand a fost Kay lider VTB, vedea gri doar pe masinile factiunii.

Iti bag realizari pe gat cu sange, eu am....nu ca altii=) "A revenit army, a revenit army"=)

"Voi ati inceput, voi ati inceput:(" ba, voi sunteti tot timpu' tristi si josnici pentru o eternitate. Respect maxim 5 oameni din GSB, asta ca sa-ti arat ca nu-s hater....nu-mi pasa factiunea voastra, in caz ca voi aveti impresia ca va uram, va inselati...nu stricam sentimente pe voi.

Cum ziceam, respect maxim 5 oameni din GSB, pentru ca-s oameni. In rest,muritori de rand, foame sau ciuda. Te pup, Forta, forta. Dati tare ca iar va ard=)

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Paynne said:

Hey aloo, Cakay, cel mai slab lider de când e VTB pe server, nu esti in stare de nimic, si îi faci pe astia 2 de sus prosti? Băieții astia au făcut treabă in VTB intr-o luna cat nu ai facut TU ca lider in 9 luni. TU NICI DIN HQ NU IESIEAI.

 

Aviz membrilor din această minunată factiune (special pentru Fănică, neauzitul de 11 ani): Voi vreti posturi, lăsați, va dau posturi de nu le duceți până la capăt. 

 

Ah, mai am o intrebare: Unde vă e Dunmne(zeu)l vostru?

"Dunmne(zeu)l" e "aicea".

 

Ce faci bai pupincuristule? Ai uitat la cine te rugai mereu sa intri in gang-uri si cine te ajuta cand faceai minus? Paleta ordinara, musti mana care te hranea =)) Rau ai ajuns bai pita prajita...

Daca nu vrei sa recunosti, am eu confa din HT, nu-i problema.

12 hours ago, xHaku said:

@K A Y Salut, pasarica. "Atitudine de zana maseluta"...asta inseamna ca vrei sa-ti luam dintii? am eu cateva idei cum am putea face asta.

De cand a venit Haku in VTB, VTB a reusit sa cucereasca 17 turfs....cand a fost Kay lider VTB, vedea gri doar pe masinile factiunii.

Iti bag realizari pe gat cu sange, eu am....nu ca altii=) "A revenit army, a revenit army"=)

"Voi ati inceput, voi ati inceput:(" ba, voi sunteti tot timpu' tristi si josnici pentru o eternitate. Respect maxim 5 oameni din GSB, asta ca sa-ti arat ca nu-s hater....nu-mi pasa factiunea voastra, in caz ca voi aveti impresia ca va uram, va inselati...nu stricam sentimente pe voi.

Cum ziceam, respect maxim 5 oameni din GSB, pentru ca-s oameni. In rest,muritori de rand, foame sau ciuda. Te pup, Forta, forta. Dati tare ca iar va ard=)

In locul tau as tacea bai asta, cand eram eu lider nici nu erai intr-o factiune sau credeai ca HQ VTB e tot ala din Marina. In prima luna toti iau cateva turfuri, pacat ca pana faci 4 o sa ramai pe 0...

Opa, ce e de la minutul 5 aici? Ceva ce tu nu ai facut =)) 

 

Uite ca nu era doar pe masini culoarea gri...csf daca esti prea prost, te iei dupa turma. Daca mai vrei, gasesti ;)

Edited by K A Y
Link to comment
Share on other sites

@xHaku 

Comportamentul unui lider

Un Lider are obligația de a avea un comportament și un limbaj decent oriunde poate intra în contact cu alți jucători sau colegi (joc, forum, website sau în afara jocului).

 

PS: Ai uitat cand il ajutai pe Kronus.Beleaua sa testeze codul la TRAINNING si tu nu ai dat /report pe el? Lasa impresiile alea cu 17 turfuri ca nu are rost. 

Link to comment
Share on other sites

@Just xeS Dragul meu...asta, iarta-ma, nu prea stiu cine esti tu.

Asculta, ba, prietene...:( cu parere de rau iti zic ca limbajul meu este unul cat se poate de DECENT.

Daca te simti jignit, ofensat sau oricum altcumva, nu-mi pasa. Nu v-am jignit, nu v-am insultat, injurat sau cum vreti voi s-o luati:">

Un om inteligent nu e nevoit sa jigneasca, in schimb, voi da.

Respectiv,Just.rex, il ajutam pe kronus sa testeze?=) ba da-l, da' ce ii faceam? ii tineam lumanarea sau incarcatoru'? cu ce-l ajutam? daca ai fost recon, ai vazut ce mesaje de dulce i-am spus cand am observat ce face.

Asa ca, parerea mea...ce zici, poate iei iar admin, asa...., dupa o lunga perioada in care dispari definitiv, daca stii ce zic.

@K A YTu, draguta mea. Eu am luat "prima data"  17 turfs. Si tu imi lasi din 9 luni de lider 5 videoclipuri in care tragi si tu? =)Ba, eu nu trag..eu sunt slab...poti verifica top gangsters, eu chiar sunt minusar. Dar stii, diferenta e ca mie-mi merge capu'.

Ideea sta intr-un alt fel, veti vedea ce zic. Eu nu stau lider 1 an de zile in gang, dragul meu. Dar iti garantez, cat timp sutn eu lider, vei face ce-ai facut si-n VTB, fix nimic.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, xHaku said:

@Just xeS Dragul meu...asta, iarta-ma, nu prea stiu cine esti tu.

Asculta, ba, prietene...:( cu parere de rau iti zic ca limbajul meu este unul cat se poate de DECENT.

Daca te simti jignit, ofensat sau oricum altcumva, nu-mi pasa. Nu v-am jignit, nu v-am insultat, injurat sau cum vreti voi s-o luati:">

Un om inteligent nu e nevoit sa jigneasca, in schimb, voi da.

Respectiv,Just.rex, il ajutam pe kronus sa testeze?=) ba da-l, da' ce ii faceam? ii tineam lumanarea sau incarcatoru'? cu ce-l ajutam? daca ai fost recon, ai vazut ce mesaje de dulce i-am spus cand am observat ce face.

Asa ca, parerea mea...ce zici, poate iei iar admin, asa...., dupa o lunga perioada in care dispari definitiv, daca stii ce zic.

@K A YTu, draguta mea. Eu am luat "prima data"  17 turfs. Si tu imi lasi din 9 luni de lider 5 videoclipuri in care tragi si tu? =)Ba, eu nu trag..eu sunt slab...poti verifica top gangsters, eu chiar sunt minusar. Dar stii, diferenta e ca mie-mi merge capu'.

Ideea sta intr-un alt fel, veti vedea ce zic. Eu nu stau lider 1 an de zile in gang, dragul meu. Dar iti garantez, cat timp sutn eu lider, vei face ce-ai facut si-n VTB, fix nimic.

Ce dragut, haide sa vedem cine va obtine ce doreste ;)

Oricum se vede ca te contrazici din 2 in 2 randuri, dar lasa asa...

Nu mai posta aici, ai si tu sectiunea de discutii la tine acolo, "haidi" ceaw.

Link to comment
Share on other sites

@Paynne sper sa mori legat de pat, de cancer, ce ma saracie? A-ti inceput sa vi-o luati la caca si acuma comentati pe aici ca suntem ofticati sau nu stiu ce? Bai cacatule te indes in hq si dupa dau /pee pe "i-ul" vostru.

Asa e romanu` ba, cand incepe sa si-o ia la caca, incepe si da  vina pe altu` ca are cod ca nu stiu ce. 

Domnu` @xHaku ce vi sa suferi asa ca o pasarica? te simti cumva ofensat sau ce? =))))

 niste dedicatii pentru toti "magicienii" din Baieti Vietnamezi =))

 

si desigur pentru mamele voastre.

 

Link to comment
Share on other sites

@xHaku am luat admin dupa mult timp pentru ca m-am lasat, oricum nu inteleg ce tot imi spui acolo.

Esti cumva membru GSB ca sa postezi aici si nu stiu eu? Crezi ca stii regulamentul, dar nu stii nimic din el.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K A Y said:

Paleta ordinara,

http://imgur.com/Vimp2Bv

http://imgur.com/LbmGo4Q

Tu unde erai cand faceam eu de-astea? Iti pregateai remontada? :)))

I-auzi la el, pupincurist :)))))))))))))))))))))))))) Intru in ce mafie vreau, cand vreau si pe ce server vreau, fara sa vi tu, zdreanto!

Mno, toti eram palete la vremea aia, nu trebuie sa-mi arati.

 

1 hour ago, Fanica said:

@Paynne sper sa mori legat de pat, de cancer, ce ma saracie? A-ti inceput sa vi-o luati la caca si acuma comentati pe aici ca suntem ofticati sau nu stiu ce? Bai cacatule te indes in hq si dupa dau /pee pe "i-ul" vostru.

BA DISTRUSULE, TU TE AUZI CUM VORBESTI LA 11 ANI? DACA AFLA MAICA-TA CUM VORBESTI ITI RADE PARUL ALA BLOND DIN CAP, SCHELET AMBULANT CE ESTI.

 

Hai, ultimul post, nu vreau sa ma cert, sa intelegem ca e un joc. AI AUZIT FANICA NEAUZITU?

 

I-auzi, pentru bombardierii din GSB

 

Edited by Paynne
Link to comment
Share on other sites

Salut gangsterilor,  membri noi,  teritorii in plus,  bravo.  Nu stiu daca o sa ajung la timp acasa pana mi se termină inactivitatea,  însă o sa vad ce si cum.  Toate cele bune,  dati-le alte tampoane zanelor din vtb,  ca la cat suferă ...  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.