Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, HG JACKUS said:

Rdt e curat,avispa nu si de ce sa ne dea noua ban daca voi dati cu codul la fiecare war?

 

7 hours ago, SteffyKiNG said:

Cine e codat din RDT, ia zi.

 

Vedeti ca vorbiti fara sa ganditi: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Gdog

 

Oare cine mai urmeaza? Eu nu vreau sa ma cert cu voi. Poate si in GSB sunt codati, dar nu strig in gura mare ca suntem curati ca dupa sa par ridicol.

3 hours ago, Just xeS said:

Salut baieti, eu v-am lasat. A fost frumos cat a fost, mersi John pentru tot :* 

 

Ne-ai lasat in cea mai grea perioada... Bafta in Avispa.

Link to comment
Share on other sites

Am lasat adminu sa am waruri, promit ca ma intorc, dar plec si la mare pe 30 si pana atunci as vrea sa pot sa ma mai duc la waruri sa ma distrez.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, rTn Dyablox VIP said:

Vedeti ca vorbiti fara sa ganditi: https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Gdog

 

Oare cine mai urmeaza? Eu nu vreau sa ma cert cu voi. Poate si in GSB sunt codati, dar nu strig in gura mare ca suntem curati ca dupa sa par ridicol.

Gdog l-a bagat la caterinca atunci, eram cu el pe Discord. Voia sa ia ban...

Link to comment
Share on other sites

Just now, SteffyKiNG said:

Gdog l-a bagat la caterinca atunci, eram cu el pe Discord. Voia sa ia ban...

Atunci imi retrag cuvintele si imi cer scuze. Ce prost am fost ca am crezut ca aveti codati. Urmatorul banat tot o sa-l bage la caterinca? Esti penibil, nici nu ai de unde sa stii cine si cum joaca dar sustii ca nu aveti nici un codat, nu ti se pare absurd?

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Atunci imi retrag cuvintele si imi cer scuze. Ce prost am fost ca am crezut ca aveti codati. Urmatorul banat tot o sa-l bage la caterinca? Esti penibil, nici nu ai de unde sa stii cine si cum joaca dar sustii ca nu aveti nici un codat, nu ti se pare absurd?

Mi se pare normal ca daca esti un slab sa zici de toti ca sunt codati.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SteffyKiNG said:

Mi se pare normal ca daca esti un slab sa zici de toti ca sunt codati.

Si mie mi se pare normal sa spui ca nu aveti codati si in aceeasi zi sa ia cineva ban pentru coduri.

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Si mie mi se pare normal sa spui ca nu aveti codati si in aceeasi zi sa ia cineva ban pentru coduri.

Te las, bafta la -

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteffyKiNG said:

Te las, bafta la -

Succes. Odata pe -, odata pe +, e treaba mea ce scoruri fac, daca nu ai ce mai spune nu mai posta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

Succes. Odata pe -, odata pe +, e treaba mea ce scoruri fac, daca nu ai ce mai spune nu mai posta.

Da, m-ai umilit, sal

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RaKaKaNi said:

i'm cheater ? :/ :'(

thnx for watch :'(

Yo bro, try to increase your video quality, but for now it's ok...

Sorry for your ban =))

Check this:

 

Edited by K A Y
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.