Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, TaviSUD47 said:

Tu esti ma sclav :)))

Ce no lifer esti sa mor, nici 1 minut nu a trecut si deja ai dat reply =)). Bucura-te ca e weekend, nu mai posta si te da smar2 ca s-ar putea sa ramai fara forum :* 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, TaviSUD47 said:

Te contrazici singur :)) , iti dai seama ce te bucuri tu de week-end daca stai la ora asta sa imi raspunzi mie la un comentariu de acum 3 zile . :)) Imi tremura dintii de la amenintarile tale.

Bine ca nu ma contrazici tu.. Alt smar2 de bucuresti. Asta e.. am 15 ani si am scoala luni :( . Ai facut o aplicatie in VTB de nici aia de la romanii au talent nu iti dadeau 3 de da =))  

Ti-am raspuns la un comentariu de acum 3 zile ca abia azi l-am vazut, nu stau 24/24 ca tine online.

Edited by Z O T A G
Link to comment
Share on other sites

De cand m-am lasat eu de joc acu un an si ceva nici discutiile la mafii nu mai sunt ce-au fost, pai acu 2-3 ani era spam la discutii in mafii, aveam si eu cu cine sa ma cert, ma certam ore intregi, cu aia din mafiile rivale, ne mai si injuram (de acolo si cele 9 warnuri de pe forum sau cate naiba am), acuma vai s'amar, cand si cand cate o postare.\

 

https://imgur.com/a/nI0euwP

 

Ia ca am gasit una doar, daca stau sa caut gasesc cu sutele :)). Pe atunci discutiile la mafii erau mai multe inchise decat deschise, la cat ne injuram :)).

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, AIM NewLife said:

De cand m-am lasat eu de joc acu un an si ceva nici discutiile la mafii nu mai sunt ce-au fost, pai acu 2-3 ani era spam la discutii in mafii, aveam si eu cu cine sa ma cert, ma certam ore intregi, cu aia din mafiile rivale, ne mai si injuram (de acolo si cele 9 warnuri de pe forum sau cate naiba am), acuma vai s'amar, cand si cand cate o postare.\

 

https://imgur.com/a/nI0euwP

 

Ia ca am gasit una doar, daca stau sa caut gasesc cu sutele :)). Pe atunci discutiile la mafii erau mai multe inchise decat deschise, la cat ne injuram :)).

Ce sa faci boss... nu prea mai e lumea cu limbajul pe forum, se injura direct in game si primesc 3/3....

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Z O T A G said:

Cum a dat asta aici? ->   

 

nu e de ban, daca te uiti ai luat hit hit de la sergiu[10din10] cu rifle, apoi el doa de pune pe c si iti da 2 hit cu deagle, vad ca are antistun..dar meh, nu cred ca o sa ia ban pentru alea.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, AIM JOSEPHH said:

nu e de ban, daca te uiti ai luat hit hit de la sergiu[10din10] cu rifle, apoi el doa de pune pe c si iti da 2 hit cu deagle, vad ca are antistun..dar meh, nu cred ca o sa ia ban pentru alea.

nu vezi ca scrie acolo ca mi-a dat 151 damage? :))) putea sa traga si mama lui sergiu.. el tot 151 damage mi-a dat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.