Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va implooor! Scoateti-mi banul, nu pot sa stau 3 zile, la mine merge calculatorul toata ziua(pe GTA) uneori si noaptea il las, cand mai ma uit la un film adorm(tot timpul e pe GTA) va rog frumos, fac foarte multe RP points in aceste 3 zile, iar Luni aveam de gand sa imi iau Premium Account, vream sa imi iau Vineri, dar din pacate bancile sunt deschise pana la ora 17:00, va rog frumos ! Maine la ora 21:00 am sedinta(de grupare) in familia Paterno. Va multumesc enorm de mult! Andrei, iti jur ca de acum inainte voi fi atent la toate afacerile pe care le fac!

WOW ! Frate,las-o mai moale...sunt si alte lucruri mai bune de facut ca si in SA:MP.

Mai iesi la un/o suc/bere,te mai plimbi,alea,alea.

Sau...chiar atat de mult iubesti SA:MP-ul ? :))

@Caps - Noi suntem mai tacuti,nu suntem spammeri ca tine.

*Baaaaaaa ! Eu mor de plictiseala.

?!?S-a schimbat cumva metoda de war ? :-?

Edited by Ecs7azy
Link to comment
Share on other sites

Da, s-a schimbat. MOMENTAN nu mai avem voie sa atacam/sa facem DM aiurea, noi implicit ceilalti mafioti. Daca sunteti atacati, treceti cu vederea, nu faceti reclamatii ( sfatul meu ), pentru a mai putea beneficia de metoda de war. Va spun eu, e plictiseala asa...

Link to comment
Share on other sites

Da, s-a schimbat. MOMENTAN nu mai avem voie sa atacam/sa facem DM aiurea, noi implicit ceilalti mafioti. Daca sunteti atacati, treceti cu vederea, nu faceti reclamatii ( sfatul meu ), pentru a mai putea beneficia de metoda de war. Va spun eu, e plictiseala asa...

OK,iti multumesc ca m-ai informat.

*Am uitat sa le spun celor noi un calduros "Bun Venit".

Edited by Ecs7azy
Link to comment
Share on other sites

Da ce sa facem ? Eu cel putin nervos...pe toti "desteptii" astia,cand nu era metoda de war nu era bine.

Acum ca avem metoda de war tot nu e bine isi fac posturi intre ei non-stop...Iar acum e momentan scoasa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.