Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ma jur ca nam tras iin nici unu

Ti sa parut am tinut tinta catre tine si LoLLipop da nam tras nici un glontz,

Daca eram bulagiu se ajungea la altceva da naH asta BAfta tot nu scapi tu de mine deschide numa aplicatile:))))))

Dedicatie ! Ca tot ziceai de "bulangiu" =))

 

Acum, te rog nu mai posta aici ca te fac cu un warn.

 

Paterno, mi-a placut azi. Vedeti ca se poate lucra organizat si cu cap ? Tot asa !

Link to comment
Share on other sites

Dedicatie ! Ca tot ziceai de "bulangiu" =))

 

Acum, te rog nu mai posta aici ca te fac cu un warn.

 

Paterno, mi-a placut azi. Vedeti ca se poate lucra organizat si cu cap ? Tot asa !

 

 

Nici n'ai fost =))). Poate te'a mintit lolipoapa nuba :>

 

Ecs7azy: Vorbeam in general, despre ziua de azi. Lolli nu minte niciodata ! A zis ca esti gay, deci nu minte !

Edited by Ecs7azy
:Pentru ca pot !
Link to comment
Share on other sites

Doamne ba, mor de nervi, am ban pe IP, parola gresita de 3 ori! (nabu de fratemiu) :|

 

Paterno, imi zice si mie cineva ce activitati ati facut azi, is curios tare..!? Eu am fost plecat pe traseu! :>

Am organizat un event deagle pe echipe 2 vs 2, premiu $2.000.000, apoi a organizat LoLLi impreuna cu ShinyShadow un event deagle, premiu 6 milioane. A mai fost putina caterinca cu, The Cuneo Family, iar acum seara... Ne-au refuzat toti la war si eu impreuna cu LoLLi am decis sa mergem toata factiunea la LSPD si sa scandam "Salvare pentru SMURD". Misto, nu ? B-)

 

Daca v-au placut aceste activitati si vreti sa fie tot asa de multa caterinca si distractie, depinde de voi nu de noi. Depinde de activitatea voastra. Noi vrem sa facem chestii de drag, nu dorim sa va sanctionam, dar daca ne fortati mana fiti siguri ca o vom face.

Link to comment
Share on other sites

Daca ne fortati mana (sa continui ce ai spus tu) veti ajunge asa :

15.01.2012 21:04 vo0d0ox a fost dat afara din factiune.

Adica demisi fara sa stiti pentru cine nu si-a dat seama.

Link to comment
Share on other sites

Daca ne fortati mana (sa continui ce ai spus tu) veti ajunge asa :

15.01.2012 21:04 vo0d0ox a fost dat afara din factiune.

Adica demisi fara sa stiti pentru cine nu si-a dat seama.

Ahamzz... Mm lolli :X ( cu sora'mea iti trece)

Baieti eu ies ma duc la T.V sa ma odihnesc pentru maine,.,,,:|

Link to comment
Share on other sites

Paterno, inainte sa ma bag la somn, vreau sa spun cateva chestii:

Azi, 15.01, a fost o zi importanta pentru mine deoarece la ora 08:20 am verificat toate masinile de la HQ, la 10:00-11:00 am participat si am ajutat la organizarea eventului 2 vs 2 cu premiul de 2milioane, apoi l-am ajutat si pe ShinyShadow cu eventul sau Deagle, am castigat 2 war-uri si la sfarsitul zilei LoLLiPoP si Ecs7asy au postat in acest topic cuvinte de lauda referitoare la activitatea zilei de astazi. Ma simt mandru ca sunt in aceasta factiune. De maine insa incepe scoala, si voi fi activ dupa ora 19...Noapte buna Paterno.

 

P.S -> Respect PATERNO

Link to comment
Share on other sites

Ma pun si eu in pat, ma mai uit la stiri... poate, poate reusesc sa adorm.

Caps, somn usor ! ( Stiu ca vei avea nevoie)

Noapte buna spartanilor !

 

Somn usor, desi... nu cred ca vom avea :))

Link to comment
Share on other sites

Neata :))

 

@ :))) Baaaaa, mars ca eu am liceul la Universitate fix in spate la Intercontinental, fix in mijlocul multimii =)))))))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Paterno ! (:|

Desi nu prea obisnuiesc sa beau cafea, in dimineata asta am fost nevoit sa o fac. Nu de alta...dar sa fiu sigur ca voi rezista.

1989 - Piata Universitatii -> 2012 Piata Universitatii.

Dictatori diferiti , atitudine diferita din partea noastra.

E ultima solutie, facem revolutie.

 

Noapte buna , copii. :))

Atitudine diferita ? Aia fac revolutie si noi facem event-uri marca PATERNO si war-uri cu Cuneo =))

 

*Am plecat si eu la scoala, ne vedem pe la 13:00.

 

PS: LoLLi, vezi ce faci prin Piata Universitatii, sa nu-ti iei vreun bocanc in cap. M-ai face fericit fara sa vrei. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.