Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

M-am intors de la scoala. A fost frumos, caterinca multa etc.

 

*LoLLi, daca ies profesorii in strada si cumva se repeta anul scolar, atunci la anul, in 2013 voi fi pe clasa a noua cu permis de conducere =))

 

Se da permis de conducere de la 11 ani?

 

Salut,am venit si eu de la scoala. Nici nu stiu de ce m'am dus. Am facut doar 3 ore da' am ras cat nu am ras toata vacanta =)))))) Per total e misto la scoala =))

Link to comment
Share on other sites

Se da permis de conducere de la 11 ani?

 

Salut,am venit si eu de la scoala. Nici nu stiu de ce m'am dus. Am facut doar 3 ore da' am ras cat nu am ras toata vacanta =)))))) Per total e misto la scoala =))

Vezi, inchide repede PC-ul ca vine mama ta cu sucitoru...Iar te-a prins la calculator in loc sa faci temele.

Link to comment
Share on other sites

Antrenamentele sunt in fiecara luni, miercuri si vineri la ora 21:00, iar sedinta este in fiecare sambata, tot la ora 21:00. Oricum, daca intervin ceva modificari de program, voi posta in topicul Announcments.

 

Si da, te poti face arms dealer.

Edited by Ecs7azy
Link to comment
Share on other sites

M-am intors de la scoala. A fost frumos, caterinca multa etc.

 

*LoLLi, daca ies profesorii in strada si cumva se repeta anul scolar, atunci la anul, in 2013 voi fi pe clasa a noua cu permis de conducere =))

NU te duce prin Piata Universitatii, ca ramai fara geamuri. =)

*Ma duc sa trag un pui de somn, sunt rupt de oboseala.

 

rE all!

Ce mai faceti?

Eu am intrat la jail mai am 1k de secunde

Ecs7azy.. de cate ori ai ramas repetent?:)))))

Oricum faza cu profii e adevarata ca de la noi din clasa profii ies plangand:))

 

Eu am fost ieri in piata universitatii, a fost mijto, aruncau aia cu molotov in magazine:)))

Ne vedem in game!

Azi la 21 antrenament nu uitati!

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Paterno si LoLLi BuT....am netu picat si din cate am auzit o sa fie picat pana miercuri :|....

 

Buna seara Paterno si LoLLi BuT....am netu picat si din cate am auzit o sa fie picat pana miercuri :|....

 

Buna seara Paterno si LoLLi BuT....am netu picat si din cate am auzit o sa fie picat pana miercuri :|....

Link to comment
Share on other sites

Salutare.Ce mai faceti?

Sper ca pana maine sa imi iau o placa de retea noua sa o si instalez si sa revin la viata mea de zi cu zi...

E calculatoru' asta vechi...nici messu' nu imi merge,dar cel putin merge net-ul. :))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru EPIC WIN-UL de astazi ! Sper sa fie asa mereu !

Felicitari am castigat WAR-ul.

Suntem foarte buni datorita mie :)) si jim daca pleci te omor :-W

 

Dupa ce ca am avut oameni in permanenta la war zone si astia cum veneau,mureau au tupeu' sa si comenteze ca au castigat da' nah. :-J

 

Ma duc la un CS,berebe :))))

Link to comment
Share on other sites

N-am ramas, doar ca permisul acum se poate da de la 17 ani. <):)

 

Cine te-a pacalit ? Este o chestie ca la 17 ani si 8 luni poti sa te bagi la scoala adica sa te inscri . Si incepi de la 18 sa te bage pe masina .

 

Eu am iesit noapte buna ca maine ma trezesc la 6 .... Vorbim pe la 12 .

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, ma bag la tv ca numai tine treaba, azi-dimineata am tras de mine o gramada sa ma trezesc...

Pare rau ca n-am putut ajunge la inceputul antrenamentului dar a aparut o problema si nu am fost acasa insa am vorbit cu LoLLi la telefon. Noapte buna inca odata.

Link to comment
Share on other sites

Cine te-a pacalit ? Este o chestie ca la 17 ani si 8 luni poti sa te bagi la scoala adica sa te inscri . Si incepi de la 18 sa te bage pe masina .

 

Eu am iesit noapte buna ca maine ma trezesc la 6 .... Vorbim pe la 12 .

De fapt, am citit pe http://www.realitatea.net/bucuria-beizadelelor-permis-de-conducere-la-17-ani_900376.html ca ar fi posibilitatea sa dai de permis de la 17 ani, dar pana la varsta majoratului vei putea conduce doar insotit de o persoana care are deja permis de conducere.

 

Am iesit si eu, noapte buna !

Edited by Ecs7azy
Link to comment
Share on other sites

Aberatiiiiiiii! Inca nu a fost legea aia acceptata Ecs (parca), deci ramane vechea lege adica poti da cu 3 luni inainte sa faci 18...

 

@ Nu am somn..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.